Cilt Tipi
Kullanma Amacı
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Form
Hacim
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
"

Diadermine

" araması için 874 sonuç listeleniyor

Etkili Formülü ile Diadermine Ürünleri Trendyol’da!

Gün içerisinde sıklıkla kullanılan dermatolojik ürünler sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmanız için etkili formülleri içerir. Uzun ve detaylı bir denetimden geçen ürünler, tüm cilt tipleri için çözüm üretir. Dünya çapında bilinen bir marka olan Diadermine Super Filler serisi ile yeni nesil bir formüle imza atar. Özellikle kırışıklık problemine karşı çözüm üreten seri ürünleri, müşteri listelerinin üst sıralarında yer alır. Diadermine markası tarafından geliştirilen bu seri içerisinde makyaj temizleme suları, peelingler, losyonlar, serumlar, vitamin destekleri yer alır. Diadermine jel de bu seri içerisinde yer alır. Modellerin her biri farklı uygulama şekilleri ve farklı uygulama zamanları öngörür. Diadermine modelleri kişilerin farklı cilt yapıları göz önünde bulundurularak formülize edilir. Yağlı, kuru ve karma cilt tipleri için farklı çeşitler sunan seri, geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bununla birlikte formüllerin her biri yüz ve vücut yüzeyinde maksimum derecede etki yaratması için geliştirilir. Geliştirilen formüllerin temel amacı vücut yüzeyinde ileriye dönük etki yaratmalarıdır. İleriye dönük olarak yaratılan bu etkilerin kalıcı bir etkiye sahip olması da son derece önemlidir. Kişisel bakım malzemeleri kapsamında değerlendirilen Diadermine ürünleri dermatolojik etkiye sahiptir. Müşterilerin sahip olabileceği tüm dermatolojik rahatsızlıkları da öngören firma, ürünlerini buna göre formülize eder. Buna göre marka ürün formüllerini bitkisel içerikler, vitaminler ve minerallerden yardım alarak özenle hazırlar. C, D, H vitaminleri, kolajen proteini bu içeriklerden bazılarıdır. Bu nedenle markanın çoğu ürünü müşteriler için genel bir kullanım öngörür. Ancak dermatolojik açıdan ciddi bir rahatsızlığınızın olması durumunda alanında uzman doktorlara danışmanız ve sonrasında kişisel bakım malzemesi kullanmanız önemle tavsiye edilir. Genellikle kadın müşteriler tarafından kullanılan kişisel bakım malzemeleri, herhangi bir sorun teşkil etmeden erkek müşteriler tarafından da kullanılabilir. Kullanacağınız ürünün yaş sınırlaması olup olmadığını kontrol etmeniz yüksek derecede önem arz eder. Beklentilerinizi karşılayan özelliklere sahip modelleri detaylı bir şekilde inceleyerek Trendyol ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. Trendyol her bütçeye uygun avantajlı seçenekler sunar. Bu sayede ekonomik açıdan tasarruf da sağlayabilirsiniz.

Diadermine Klinik Ürünlerinin Benzersiz Özellikleri

Diadermine Klinik Ürünlerinin Benzersiz Özellikleri

Diadermine krem çeşitleri cilt yapısına göre farklılık gösterdiği gibi kullanım amacına göre de farklılık gösterir. Marka, kuru, yağlı, akneli başta olacak şekilde tüm cilt tipleri için ayrı kremler geliştirir. Bu nedenle krem seçiminizi yapmadan önce cilt tipinizi doğru bir şekilde belirlemeniz sağlık açısından yüksek derecede önem arz eder. Yarı akışkan krem formuna sahip olan Diadermine nemlendirici çeşitleri için de aynı durum söz konusudur. Yüzün kuru yapısını azaltarak nem dengesini koruyan ürünler su bazlı olabileceği gibi yağ bazlı da olabilir. Nemlendiricilerin su veya yağ bazlı olması etkileri bakımından herhangi bir fark oluşturmaz. Su bazlı nemlendiriciler cilt yüzeyinde hızlı bir şekilde emilir. Buna karşılık olarak yağ bazlı nemlendiricilerin cilt tarafından emilmesi uzun sürebilir. Tercih edeceğiniz nemlendiricinin su veya yağ bazlı olması tamamen kişisel kullanım alışkanlıklarınızla ilgilidir. Nemlendirici kremler gün içerisinde sıklıkla kullanılan kişisel bakım ürünleri arasında gelir. Nemlendiricilerin yüze ve vücuda özel olarak üretilen farklı çeşitleri de mevcuttur.

Gün içerisinde uzun süreler boyunca kalan makyajların iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Aksi halde cilt yüzeyinde çeşitli dermatolojik rahatsızlıklar gözlemlenebilir. Bu tür rahatsızlıkların gözlemlenmemesi ve gerektiğinde önlenmesi için özel olarak geliştirilen Diadermine makyaj temizleme suyu derinlemesine bir temizlik sağlar. Makyaj sularının da nemlendirici krem çeşitlerinde olduğu gibi su ve yağ bazlı türleri bulunur. Yağ bazlı temizleme suları genellikle göz çevresindeki makyaj kalıntılarının temizlenmesi için kullanılır. Temizleme suyunun içerisinde yer alan yağ, yoğun miktarlarda uygulanan far, rimel, maskara, kalem, eyeliner gibi malzemelerin hızlı bir şekilde arınmasını sağlar. Su bazlı temizleme suları ise genellikle hafif makyaj uygulamalarının giderilmesi için kullanılır. Temizleme suyu ile makyajınızı temizledikten sonra Diadermine yüz yıkama jeli ile yüzünüzü tüm kirlerden rahatlıkla arındıranbilirsiniz. Uygulama aşamasından sonra yüzünüzü bol su ile yıkamanız gerekir. Cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan peelingler, yüz bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırarak genç kalmasını sağlar. Krem gibi yarı akışkan bir forma sahip olan Diadermine Peeling Mousse yüzdeki gözeneklerin azalmasına da maksimum derecede yardımcı olur. Peelinglerin haftada maskimum 1 ya da 2 kere uygulanması beklenen etkinin gözlemlenmesi için yeterlidir. Diadermine peeling, düzenli ve bilinçli bir şekilde kullanıldığı takdirde cilt yüzeyinde görülen renk eşitsizliklerinin giderilmesini de sağlar. Bitkisel içeriklerden yardım alınarak hazırlanan peeling formülleri, kan dolaşımını hızlandırdığı için pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Haftada bir kaç kez kullanıma imkan tanıyan Diadermine Active Glow yüzün sağlıklı, nemli, parlak bir görüntüye sahip olması için C, H ve D vitaminlerinden destek alır. C, H ve D vitaminleri gözeneklerin küçülmesini sağlayarak vücudu sıkılaştırır. Trendyol’un model çeşitliliğinden faydalanarak cildinizin ihtiyaç duyduğu her türlü kişisel bakım malzemesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cilt Sorunlarına Karşı Aktif Çözüm Sunan Formüller

Cilt Sorunlarına Karşı Aktif Çözüm Sunan Formüller

Marka tarafından geliştirilen formüllerin her biri cilt yapısına göre farklılık gösterir. Bu nedenle satın alma işlemlerine geçmeden önce cilt yapınızı doğru bir şekilde belirlemeniz ve buna göre ürün seçimi yapmanız sağlık açısından yüksek derecede önem arz eder. Aksi halde tercih ettiğiniz ürünlerden beklenen faydaları tam olarak gözlemleyemezsiniz. Bununla birlikte satın aldığınız ürünleri de düzenli ve bilinçli bir şekilde kullanmanız beklenen etkilerin gözlemlenmesi açısından önemlidir. Günlük bakım malzemelerinin başında gelen Diadermine tonik cildin pH dengesini sağlaması için özenle formülize edilir. Tonik aynı zamanda vücudun kendiliğinden kolajen üretmesine de destek sağlar. Vücudun temel yapı taşlarından biri olan kolajen proteini, zamanla gevşeyen bağların güçlenmesini sağlar. Zaman içerisinde güçlenen bağlar ise vücudun dayanıklılığını ve sıkılığını artırır. Bu sayede ilerleyen yaşlarda dahi genç bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Kolajen vücudun sıkılaşmasını sağlarken aynı zamanda esneklik kazanmasına da destek verir. Esnek cilt yapısı kırışıklığın önlenmesi ve giderilmesi açısından yüksek derecede önem arz eder. Doğanın sunduğu bitkisel içeriklerden faydalanarak geliştirilen Diadermine serum formülü aynı zamanda yüzünüz için güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Antioksidan, vücudun serbest radikallere karşı üstün korunmasını sağlar. Radikallerden korunan vücut yapısı, düzenli bir kolajen üretimi sağlayacağı gibi elastin liflerinin de zarar görmemesini sağlar. Cilt ve vücut yapısının korunması için üstün bir çaba gösteren marka, üretim aşamasında C vitamininden de maksimum oranda faydalanır. Diadermine C vitamini desteği, kuru ve yağlı ciltlerde farklı etki yaratır. C vitamini, kuru ciltlerin nem dengesini sağlarken yağlı ciltlerin sebum üretimini dengeler. Her iki durumda da genç bir vücut yapısına sahip olmanız amaçlanır. Hayvan haklarının korunmasını onurlu bir şekilde destekleyen marka, ürettiği formüllerin hiçbirini hayvanlar üzerinde denemez. Bu doğrultuda Diadermine Cruelty Free ürünlerinin her biri vegan yaşam tarzını benimseyen müşteriler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Diadermine ferahlatıcı etkiye sahip ürünleri sayesinde müşteri listelerinin başında gelir. Trendyol’un filtreleme özelliğinden yararlanarak cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin desteğine sahip ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kişisel Bakım Malzemeleri

Beğeni Toplayan Kişisel Bakım Malzemeleri

Sadece cilt sorunlarına yönelik ürünler üretmeyen marka, günlük veya haftalık cilt bakımlarınızı gerçekleştirmeniz için de ürünler üretir. Günlük dilde t bölgesi olarak adlandırılan burun ve alın bölgesi, siyah nokta oluşumuna gebe olan bir yüz bölümüdür. Siyah noktaların el yordamı ile sıkılması, sivilcelerin sıkılması gibi olumsuz etkilere yol açabilir. Bu durumun engellenmesi için özel olarak üretilen Diadermine burun bandı, t bölgesinde yer alan siyah nokta görünümünü yüksek oranda yok eder. Bandın t bölgesinde üstün bir etki göstermesi için düzenli ve bilinçli bir şekilde kullanılması gerekir. T bandını uyguladıktan sonra yüzünüzü Diadermine stick ile steril bir şekilde temizleyebilirsiniz. Stick formundaki temizleyici cildin üst yüzeyine direkt olarak uygulanır. Bu sayede yüzünüz gün içerisinde üzerine yapışan tüm kirlerden maksimum seviyede arınır. Kuru cilt yapısına sahip olan kişiler için özel olarak geliştirilen Diadermine sprey de gün içerisine yüze yapışan kirlerin temizlenmesine yardımcı olur. Bununla birlikte marka tarafından kuru ciltler için özel olarak üretilen sprey vücudun nem dengesinin korunmasına da önemli ölçüde katkı sağlar. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nem desteğini Diadermine duş maskesi ile pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Günlük makyaj rutinlerinin önemli bir parçasını da fondötenler oluşturur. Yüzün makyaj uygulamaları sonrasında dahi rahat bir şekilde nefes almasını sağlayan Diadermine fondöten, kapatıcılık yönünden de üstün bir etki sağlar. Cilt tonunu maksimum seviyede eşitleyen fondöten, dermatolojik alanda pro-kolajen olarak adlandırılan etkisi sayesinde yüzün pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını da sağlar. Pro-kolajen etkisi, fondötenin herhangi bir baz uygulamasına gerek kalmaksızın kullanımını sağlar. Trendyol’da yer alan kişisel bakım malzemelerini inceleyerek hem vücudunuzun hem de yüzünüzün ihtiyaç duyduğu modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Dermatolojik Ürünler

Her Yaşa Uygun Dermatolojik Ürünler

Dermatolojik etkiye sahip ürünlerin kullanımı günlük beslenme alışkanlıkları doğrultusunda farklılık gösterebileceği gibi yaşa göre de farklılık gösterebilir. Müşteriler genellikle 20’li ve 30’lu yaşlarında dermatolojik ürünler kullanmaya başlayarak geleceğe yatırım yaparlar. Kırışıklık, özellikle kadın müşterilerin çözüme ulaştırmaya çalıştırdığı olgular arasında yer alır. Yaşın ilerlemesi ile oluşan kırışıklıklar, dermatolojik olarak olağan kabul edilen bir olgudur. Erken yaşlarda başlanan cilt bakımları bu olağan durumun geciktirici bir etkiye sahip olmasına yardımcı olur. Marka, bu kırışıklık olgusunun gecikmesi için özel olarak formülize ettiği Diadermine Lift Botology ile cildin genç gözükmesine yüksek oranda destek sağlar. Bitkisel içeriklerden yardım alınarak hazırlanan etkili formül hyaluronik asit ile desteklenir. Hyaluronik asit ve diğer bitkisel içerikler, kırışıklık görünümünün azalması için cilde üstün bir koruma sağlar. Benzer içeriklere sahip olan Diadermine Expert Wrinkle ürünü de yüz hatlarının dinamik bir görünüme sahip olması için cildi besler. İki ürün türünün de hem gece hem de gündüz kullanımına özgü modelleri bulunur. Bu sayede yüzünüzü gün boyu koruma altına alabilirsiniz. Kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir diğer model olan Diadermine Lift Protection ise bileşenlerinde yer alan infrared teknolojisi sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur. Yüz kaslarının sıkılaşmasına da destek olan bu infrared teknolojisi, müşterilere pürüzsüz bir cilt görünümü sunar. Müşteri listelerinin üst sıralarında yer alan bir diğer model ise Diadermine Lift Super Filler’dır. Yaş ilerledikçe cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıkları hyaluronik asit ile doldurması için özel olarak formülize edilen ürün aynı zamanda bileşenlerinde yer alan bitkisel içeriklerle cildi besler. Trendyol’un ürün çeşitliliğinden faydalanarak gençlik etkisi yaratan modellere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tavsiyeler Doğrultusunda Doğru Model Seçimi

Tavsiyeler Doğrultusunda Doğru Model Seçimi

Günlük olarak tüketilen besinlerin yağ ve asit oranları cilt yüzeyinde gözlemlenen her türlü rahatsızlığı doğrudan etkiler. Gün içerisinde tüketilen içeceklerin besin değerleri de bu etkileşimin bir parçasıdır. Bu nedenle kişilerin sahip olduğu birbirinden farklı beslenme alışkanlıkları cilt problemlerinin de birbirinden ayrılmasına neden olur. Ancak bazı dermatolojik ürünler özel formülleri sayesinde her türlü rahatsızlık durumunda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Makyaj temizleme suları, makyaj temizleme mendilleri, nemlendiriciler ve temizleme jelleri ortak kullanıma imkan tanıyan modeller arasında yer alır. Alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen kontroller sonrasında kullanılan ürünlerin dışında kalan ve günlük hijyenin bir parçası olan modeller, herkes tarafından güvenli bir şekilde kullanılabilir. Diadermine kullananlar tarafından deneyimlenerek ve diğer müşterilere yol göstermesi açısından yapılan yorumlar, genel hijyen özelliği gösteren diğer modelleri keşfetmenize de yardımcı olur. Müşteriler tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeler, özellikle ilk kez Diadermine online alışverişi yapacak olan kişiler için yol gösterici bir niteliğe sahiptir. Ancak Diadermine yorumları müşteriler tarafından farklı kriterler göz önünde bulundurularak yapılır. Ürünlerin kullanım süreleri, cilt yüzeyinde bıraktığı etkiler ve bu etkilerin kalıcılığı önemli kriterler arasında yer alır. Diadermine tavsiye ve yorumları bu kriterleri göz önünde bulundurarak değerlendirmeniz sağlık açısından yüksek derecede önem arz eder. Bazı müşteriler yorum ve değerlendirme kısmında çeşitli görselleri de paylaşarak kullandıkları modellerin cilt yüzeylerinde bıraktığı etkileri ortaya koyar. Bu görselleri detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyacınız olan modelin etkilerini net bir şekilde gözlemleyebileceğiniz gibi yeni modelleri de keşfedebilirsiniz. Görseller, modellerin gramaj ölçüleri ve kullanım talimatları hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlar. Trendyol’un filtreleme özelliğinden yararlanarak genel bir kullanım öngören modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçeneklerine Sahip Modeller

Avantajlı Fiyat Seçeneklerine Sahip Modeller

Diadermine fiyat skalası ürünlerin cilt yüzeyinde bıraktığı etkin ve kalıcı çözümler göz önünde bulundurularak büyük bir titizlikle belirlenir. Dünya çapında beğeni toplayan marka, ürünlerini kalıcı çözümler üretmesi için tasarlar. Bu sayede müşteri listelerinin üst sıralarında yer alan modeller, olası dermatolojik rahatsızlıkların önlenmesi açısından da çözüm üretir. Marka tarafından büyük bir özveri ile üretilen ürünlerin gramaj ölçüleri de fiyatları etkileyen önemli faktörler arasında yer alır. Yüksek gramaj ölçülerine sahip olan modeller üst segment fiyat aralıklarına sahip olabilir. Yüksek gramaj ölçüleri, dermatolojik ürünlerin kullanım süreleri ile doğru orantılı olarak artar. Bu doğrultuda düşük gramaj ölçülerine sahip olan modeller aslında kısa süreli kullanım öngören modellerdir. Ancak Diadermine indirim ve kampanya dönemleri müşterilere her bütçeye uygun avantajlı fiyat seçenekleri sunar. İndirim ve kampanya dönemleri ekonomik açıdan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Diadermine kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek set ürünlerine de avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Genellikle düşük gramaj ölçülerine sahip modellerin içerisinde yer aldığı setlar, cilt yüzeyinde gözlemlenen dermatolojik rahatsızlıkların belirlenmesine de yardımcı olur. Ancak Trendyol’da yüksek gramaj ölçülerine sahip modelleri içerisinde barındıran setler de mevcuttur. Yüksek gramaj ölçülerine sahip olan bu tür setler genellikle sürekli kullanımlar için tercih edilir. Diadermine satın almadan önce cilt yüzeyinizde gözlemlediğiniz problemlerinizin kontrollerini alanında uzman bir doktor gözetiminde gerçekleştirmeniz sağlık açısından yüksek derecede önem arz eder. Bununla birlikte doktor kontrolünde kullanımını gerçekleştirdiğiniz ürünleri düzenli ve bilinçli bir şekilde kullanmanız da ürünlerden beklenen etkilerin kontrollü bir şekilde sonuç doğurmasına yardımcı olur. Trendyol’un ürün çeşitliliğinden faydalanarak ihtiyacınız olan her türlü dermatolojik ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.