İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

DJ Ürünleri

" araması için 1296 sonuç listeleniyor

DJ Ürünleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

DJ Ürünleri Modelleri Nelerdir?

Dj'lerin alıştıkları tüm özellikleri bir arada taşıyan ses performans kalitesi yüksek pek çok DJ ürün seçeneği bulunur. Dijital disk kaydediciler; ses frekans gücü yüksek olan ve teknolojik yapı özellikleriyle ön plana çıkan özel üretim ürünlerdir. Ergonomik ve kullanışlı yapıda oldukları için her yere kolaylıkla taşınabilir. Dahili işlemci ve ekstra donanım kalitesiyle öne çıkan yeni nesil ürünler beklentilerinize cevap verebilir. Genellikle önceden belli ses dosyaları ve düzenleme ayarları ile kullanılan DJ controllerler droplar arasında giriş yaparak uzun girişleri oluşturmaya yardım eder. Melodileri kesintisiz, canlı ve yüksek ses gücüyle duymanızı sağlayan teknoloji aygıtı bir üründür. Yazılımlarla birlikte video karıştırma işlevi de gören ürünler sayesinde tüm kontrol ayarlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Ses ve videolar üzerinde oynayabilirsiniz. Aynı zamanda ses de ekleyebilirsiniz. Bu ürünler ile sesleri canlı ve net şekilde duyabilirsiniz.

DJ Ürünleri Nereden Alınır?

Yüklenen parçaları oynatma, duraksatma, plakları hızlı ya da rahat şekilde döndürmeye yarayan teknolojik donanım özellikleriyle ön plana çıkan DJ ürünlerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. EQ ya da FX ses seviyesi gibi ayarlarını kontrol etmek için ideal olan bu ürünler ile parçaların ses seviyesini istediğinize göre arttırıp azaltabilirsiniz. 2 ya da 4 kanala sahip olan ürünler; dönemin popüler şekilde tercih edilen donanım ve yazılım kalitesi yüksek modelleri arasında yer alır. Ses gücü yüksek olup hoparlör çıkışı isteğe göre ayarlanabilir. Kontrolörleri bilgisayarlarınıza bağlayarak kanallar vasıtasıyla pek çok ses efektini kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm seçenekleri kapsamlı şekilde inceleyebilirsiniz.

DJ Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

DJ ürünlerini alırken modellerin donanım, yazılım ve ses gücü, kullanım alanları ve marka kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Bu noktada üst düzey ses performansı sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Pek çok işlevi bir arada sunan bu ürünler; her bütçe ve tarza hitap edebilir. Bilgisayarlara USB bağlantı seçeneği vasıtasıyla MIDI girişi ya da USB girişiyle kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Sesleri geniş alanda net, pürüzsüz ve yüksek ses gücüyle dinlemenize yardım eden seçeneklerden yana seçim yapmak daha doğrudur. Çok büyük olmayan ve ergonomik tasarım ürünleri inceleyip dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.