İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

SJCAM

" araması için 55 sonuç listeleniyor
SJCAM Kkcam Oxygen Action Kamera
KARGO BEDAVA
SJCAMKkcam Oxygen Action Kamera
(3)
599 TL
Sepete Git
SJCAM Totem 4k Aksiyon Camera
KARGO BEDAVA
SJCAMTotem 4k Aksiyon Camera
799 TL
Sepete Git

Sjcam

Kalitesi ve Teknoloji ile Donatılmış Ürünleri ile Sjcam

Sjcam aksiyon kamerası, mikrofon, kamera ve benzeri elektronik aletlerin bulunduğu markalardan biridir. Yüksek kalitesi ve teknoloji ile donatılmış ürünleri sayesinde kısa süre içerisinde Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alabilmeyi başarmıştır. Aksiyon kameraları özellikle son yıllarda oldukça popüler elektronik cihazlarından biri haline gelmiştir. Tırmanış, paraşüt ile atlama, dağcılık, sörf, trekking, tırmanma ya da sıra dışı aktiviteleri kayıt altına alabilmek için çıkarılmıştır. Aksiyon kamerası seçiminde istekleriniz doğrultusunda seçim yapmanız kullanımınız açısından oldukça önemlidir. Sjcam markasında aksiyon kamerası çeşitlerinde multifonksiyonel pek çok ürün bulabilmeniz mümkün olacaktır. Sjcam Sj4000 aksiyon kamerası göz dolduran tasarımı ile kullanıcı memnun edebilmektedir. 16 MP kamerası çözünürlüğü ile oldukça net fotoğraflar çekebilmenizi sağlayacaktır. 1800p video kaydedebilme özelliği sayesinde gerçekle birebir görüntüler elde edebilmenizi sağlayacaktır. Hassas ve geniş açılı lens özelliği sayesinde harika fotoğraflar ve video çekimleri yapabilmeniz mümkün olacaktır. Capcanlı renkleri bulunan Sjcam 4K video çekebilme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kamerada Wi-Fi, Time Lapse, Slow Motion video kayıtları yapabilmenizi sağlayacaktır. Su altında yaklaşık 30 metre derinliğe kadar inerek benzersiz su altı kamera ve video çekimleri yapabilirsiniz. Aksiyon kamerasında arttırılabilir hafıza, mikrofon ve hoparlör özelliği bulunmaktadır. Hareketi algılayabilme özelliği bulunan aksiyon kamerasında aradığınız her şeyi bulabilecek, özel anlarınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Markanın diğer aksiyon kamerası modellerinden olan Sjcam Sj5000 teknolojik özellikler ile donatılmış bir cihazdır. Kamerası 14 MP olan cihaz ile Full HD çekimler yapabilirsiniz. Hareketi yakalayarak ölümsüzleştirebilen bu cihaz 170 dereceye kadar geniş açı özelliğine sahiptir. 2.0 LCD ekran özelliği bulunan bu aksiyon kamerasının 6x zoom yapabilme imkânı bulunmaktadır. Su geçirmeme özelliği sayesinde suyun yaklaşık 30 metre altında video ve fotoğraf çekebilmeniz mümkün olacaktır. Eşsiz çözünürlüğü sayesinde gerçek hayattan çekimler yapabileceğiniz kamerada yavaş video çekimi de yapılabilmektedir. Cihazda mikrofon, hoparlör ve artırılabilir hafıza bulunmaktadır. Sj5000 Aksiyon kamerasında pek çok aparatın bulunması nedeniyle her işlevi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra cihaz yaklaşık 3 saat süresinde %100 şarj olabilmektedir. Ayrıca bu aksiyon kamerasını 60 dakika boyunca kesintisiz kullanabilirsiniz. Tüm anlarınızı profesyonelce ölümsüzleştirebileceğiniz bu kameranın kullanıcıları makineden çok memnun olduklarını dile getirmişlerdir.

Her Anınızı Sjcam Aksiyon Kamerası ile Ölümsüzleştirin!

Sjcam M20 aksiyon kamerası öne çıkan diğer modellerden birisidir. Bu kamera farklı dosya biçimlerinde kayıtlar yapabilmenizi sağlayacaktır. 160 dereceye kadar geniş açılı özelliği sayesinde benzersiz fotoğraf ve video kayıtları yapabilmenizi sağlayacaktır. Bozulma ve düzelme özelliği bulunan aksiyon kamerasında çekilen fotoğraftaki hataları düzelterek kusursuz bir görüntü elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra cihazda Gyro sabitlemesi bulunmaktadır. Video çekerken bu özelliği kullanmanız videonuzu daha düzgün ve etkileyici yapacaktır. Tek tuşla yakalama özelliği sayesinde yalnızca bir tuşa basarak o anı saniyesinde fotoğraflayabilirsiniz. Cihaz ile yaklaşık 30 metre su altı derinliğine inebilir, su altında benzersiz video ve fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. M20 ile 2,5 K video çekimi yapılabilir, 4K ise enterpolasyon ile desteklenebilmektedir. Full HD çözünürlüğü sayesinde fotoğraflarınız ya da videolarınız oldukça net olacaktır. Farklı renk seçeneği bulunan bu cihaz şarj edilerek kullanılmaktadır. Sjcam M10 aksiyon kamerası modeli kullanıcılarının oldukça memnun kaldığı serilerdendir. 12 MP özelliği bulunan bu cihazda otomatik çekim modları bulunmaktadır. Hareketi algılama özelliği sayesinde en sıra dışı anlarınızı bile fotoğraflayabilme özelliği bulunmaktadır. 4x zoom özelliği bulunan cihaz desteklenerek 4K video kaydına imkân verebilmektedir. Full HD kalitesinde 2K, 4K ve fotoğraf çekimleri sayesinde harika fotoğraflar çekebilmeniz mümkün olacaktır. Şarjı oldukça dayanıklı olan bu cihaz ortalama 60 dakika kesintisiz çekim yapabilmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yaklaşık 3-4 saat içerisinde tam dolum süresine ulaşacaktır. Mikrofon, hoparlör gibi girişleri desteklemesi nedeniyle cihazdan üst düzey verim alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Sjcam aksiyon kamerası çeşitlerinden birisi olan Sj7 Star üç farklı renk tasarımına sahiptir. Makinede 2.0 dokunmatik ekran özelliğinin bulunması nedeniyle pek çok işlevi dokunarak yapabilirsiniz. Oldukça hassas bir dokunmatik olması nedeniyle komutları hemen algılayabilecektir. Alüminyum kaplama olarak tasarlanan bu cihaz düşmelere ve çarpmalara karşı yüksek direnç gösterebilmektedir. Cihazı uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. 12 MP sensör kamera özelliği gerçeğe yakın görüntüler yakalarken, enterpolasyon yolu ile yaklaşık 16 MP’ye kadar çekim yapabilmenizi sağlayacaktır. Cihazın yaklaşık 166 dereceye kadar geniş açılı özelliği bulunur. Uzaktan kumandasının bulunması sayesinde cihazın oldukça uzak olduğu bir konumda dahi tek bir tuşla çekimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. 4K video çekimini destekleyebilen cihazda Sjcam harici mikrofon, hoparlör ve benzeri aksesuarlar bulunmaktadır. 10000 mAh batarya ömrü sayesinde uzun süre kesintisiz çekimler yapabileceğiniz bu makinenin aşırı pil tüketimini önleyen 2 farklı koruma evresi bulunmaktadır.

Sjcam Aksiyon Kamerası Çeşitleri Tüm Beklentilerinizi Karşılayacak

Markanın öne çıkan aksiyon kamerası serilerinden olan Carbon, 4K video çekimini direkt olarak destekleyebilmektedir. Cihaz elmas karbonlar kullanılarak tasarlanmıştır. 3200x1800 Full HD kalitesinde 4K video çekimleri yapabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Sjcam kamera 16 MP sensör özelliğinin bulunması sayesinde pek çok modda fotoğraflar çekerek anı kalıcı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinden 170 dereceye kadar geniş açılı çekim seçeneği bulunmaktadır. Bu cihazda 4x zoom, ağır çekim yapabilme, bekleterek video ve fotoğraf çekimi gibi farklı çekim özellikleri bulunmaktadır. 2.0 LCD dokunmatik ekranı bulunması nedeniyle pek çok işlev tek bir dokunuş ile yapılabilecektir. Batarya gücü oldukça başarılı olan cihaz yaklaşık olarak 70 dakikaya kadar kesintisiz olarak çekim yapabilecektir. Ayrıca yalnızca 3 saat içerisinde full dolum özelliğine sahip olacaktır. Su altı çekimleri için Sjcam Carbon serisini kullanabilirsiniz. Yaklaşık 30 metre altına kadar su geçirmeyen kılıfı ile cihazınız zarar görmeden kullanım sağlayabilirsiniz. Cihazda artırılabilir hafıza, dahili mikrofon ve hoparlör gibi özellikler bulunur. Ayrıca aksesuar setinde pek çok ürün içeriği bulunmaktadır. Bu aksesuarlar ile oldukça profesyonel çekimler yapabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Sjcam Sj9 aksiyon kamerası kablosuz piller ile şarj edebilme özelliğine sahiptir. Yedek pil bulundurmanız durumunda kameranız ile daima kesintisiz bir şekilde kablo derdi olmadan çekimler yapabilirsiniz. Gyro stabilizasyon özelliği sayesinde hareketli fotoğraflarda daha net ve kusursuz çekimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Aksiyon kamerasında 4K 60 FPS video kaydedebilme seçeneği bulunmaktadır. Cihazda ağır çekim, bekleterek fotoğraf ya da video çekim gibi farklı özellikler bulunmaktadır. 2.33 dokunmatik ekran özelliği ile oldukça hassas bir ekranı bulunmaktadır. Yalnızca bir dokunma ile komutunuzu hemen algılayarak pek çok işlevi yerine getirebilmenizi destekleyecektir. Full HD kamerası sayesinde blog video ve fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Makinede düzeltebilme özelliği de bulunmaktadır. Çektiğiniz fotoğraflarda düzeltmeler yaparak fotoğrafı kusursuz bir hale getirebilirsiniz. Sjcam aksesuar su geçirmez kılıfı sayesinde yaklaşık 10 metre su altı derinliğinde cihazınız zarar görmeden mükemmel çekimler yapabilirsiniz. Yalnızca bir tuş ile aktivite sırasında canlı yayın yapabileceğiniz bu cihazın bataryası oldukça başarılıdır. 13000 mAh bataryası 90 dakikaya kadar kesintisiz olarak çekim ve canlı yayın yapabilmenizi sağlayacaktır. Farklı aksesuar aparatları sayesinde cihazınız ile birçok işlemi profesyonel olarak yapabilirsiniz.

Sjcam ile Keyifli Aktivitelerinizi Kalıcı Bir Hale Getirin

Sjcam Türkiye Sj6 Legend aksiyon kamerası 4k ile video çekimi desteklemektedir. 24 FPS enterpolasyon ile gerçeğe çok yakın çekimler yapabilmeniz mümkündür. 16 MP sensörlü kamera özelliği sayesinde cihazla farklı mod seçenekleri ile kusursuz fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Gyro stabilizasyon özelliği sayesinde hareketli bir aktivite yaparken fotoğraf çekimini net bir şekilde yaparak, anı yakalayabilme fırsatı bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra çekilen fotoğraftaki sorunları düzelterek görüntüyü güzelleştirebilirsiniz. Uzaktan kumanda özelliği bulunan bu cihaz uzaktan bile kolayca kontrol edilebilmektedir. 2.0 dokunmatik ekran özelliği ile tüm hassas dokunmalarda bile komutu algılayarak görevlerini yerine getirebilecektir. Bu özelliklerin yanı sıra cihazda FPV, harici mikrofon ve Wi-Fi özelikleri bulunmaktadır. Su geçirmez kılıfını geçirerek cihaz ile 30 metre su altı derinliğinden fotoğraf ve video çekimleri yapabilirsiniz. Sjcam aparat seti sayesinde profesyonel çekimler yapabileceğiniz tüm aksesuarlara sahip olabileceksiniz. Ayrıca bu kamerada farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Markada yalnızca aksiyon kamerası modelleri değil farklı çekimler yapabileceğiniz cihaz çeşitlerini bulabilmenizde mümkün olacaktır. Sjcam 360 panoramik kamera modelleri bunlardan biridir. Superview balık gözü lensi bulunan bu aksesuarda yatay 360 derece dikey 220 derece geniş açılı çekim özelliği vardır. Görüntü kalitesinin Full HD olması ve hızlı yonga sayesinde gerçeğe en yakın görüntüler elde edebilirsiniz. 2K çekimleri destekleyebilen bu cihaz 2 saat pil örüne ve 8 saat bekleyebilme kapasitesine sahiptir. 13000 mAh kapasiteli batarya kısa süre içerisinde dolum kapasitesine ulaşabilmektedir. Bu makine sayesinde yarım küre, küre, panorama, silindir ve VR çekimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca Sjcam 360 panoramik cihaz ile çektiğinin tüm fotoğrafları farklı biçimlerde kaydedebilme şansınız bulunmaktadır. En çok tercih edilen kameralardan bir tanesi olan Kkcam Oxygen bir Sjcam araç kamerası çeşididir. Mikro SD’ye kaydederek kullanım sağlanan cihazda arttırılabilir hafıza özelliği bulunmaktadır. 16 MP kamera çözünürlüğü sayesinde oldukça net görüntüler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cihaz 4K ile çekim yapabilmeyi destekleyebilmektedir. 30 FPS ile gerçekle birebir olan çekimler yaparak anınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. Cihazda otomatik olarak algılanabilen odak bulunmaktadır. Dokunmatik ekranı ise tüm komutları hassas bir şekilde algılayarak görevlerini yerine getirebilecektir. Aksesuarları ile birlikte gönderilen cihaz farklı port girişleri sayesinde her türlü cihaz ile kullanılabilmektedir. Araç kamerasını kullananlar modelden oldukça memnun kaldıklarını dile getirmişlerdir.

Birbirinden Farklı Elektronik Aksesuar Çeşitleri ile Sjcam

Sjcam GoPro hem aksiyon kamerası hem de aksiyon kamerası olarak kullanılan bir cihazdır. 8 MP kamera çözünürlüğü bulunan bu cihazın 1080 HD çekim kalitesi bulunmaktadır. Cihaz ile 2K video çekimi yapabilirsiniz. Arttırılabilir hafıza desteği bulunan bu cihazda Bluetooth ve Wi-Fi gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca su geçirmez kılıfı sayesinde su altında 10 metreye kadar çekimler yapabilirsiniz. Ayrıca cihazda farklı aksesuar içerikleri bulunmaktadır. Markada farklı aksesuar kategorisinde ürün grupları bulunmaktadır. Sjcam aksesuar çeşitleri sayesinde hayatımızın her anını kalıcı bir hale getirebilmek mümkün olabilmektedir. Gimbal aksesuar bunlardan biridir. Gimbal telefonun konularak telefonda çekim sırasında oluşabilecek sarsıntı ve hareketi tamamen engelleyebilmektedir. Böylece daha profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapabilmenizi sağlayacaktır. Sjcam Gimbal 3 yalnızca 300 gram ağırlığında olması nedeniyle oldukça rahat kullanılabilecektir. Stabilizasyon özelliği sayesinde telefon tamamen sabitlenerek video ve fotoğraf çekiminin yapılabilmesine olanak sağlar. Ayrıca gimbal telefona bağlanarak tek bir tuşla pek çok işlemi yerine getirebilmenizi sağlayacaktır. Paketin içeriğinde 1 adet kamera kablo, el kayışı, USB kablosu, depolama torbası gibi farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Selfie çubukları da özellikle son yıllarda oldukça ilgi gören cihazlardan birisi olmuştur. Selfie öz çekiminin çıkması ile birlikte birçok kişi Selfie fotoğraf çekimi yapmaktadır. Selfie çubukları sayesinde cihazı titretmeden ve uzak mesafeden çekim yapabilmeniz mümkün olacaktır. Sjcam Selfie çubuğu ile hareketli çekimler yapabilirsiniz. 500 gram olması sayesinde kolayca taşınabilen cihaz 220 metre uzağa kadar uzatılabilmektedir. Ayrıca bu cihaz tüm telefonlar için kullanılabilmektedir. Mikrofon özellikle profesyonel ya da blog video çekimi yapacak kişiler için gerekli olan elektronik cihazların başında gelmektedir. Sjcam mikrofon Sjcam aksiyon kamerası çeşitlerinde aktif olarak kullanım sağlayabileceğiniz bir cihazdır. Mikrofon sayesinde cihazdan daha net ve kaliteli ses alabilmeniz mümkün olacaktır. Dış gürültüyü tamamen engelleyebilme özelliği sayesinde daha konforlu bir kullanım sağlayabileceksiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde yalnızca dinlerken değil ses kayıtlarını daha kaliteli olarak oluşturabilirsiniz. Cihaz yakaya takılarak daha rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra 1.35 metre uzunluğu sayesinde her yere uzanarak hareketinizi engellemeyecektir.

Sjcam Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sjcam batarya çeşitleri aksiyon kamerasının yedek parçalarından bir tanesidir. Bataryada herhangi bir sorun oluşması durumunda cihazın verimli olarak kullanılabilmesi için bataryanın değişmesi gerekecektir. Cihazın bataryasında sorun oluştuğunda orijinal batarya seçimi oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra cihazın modeline göre batarya seçimi yapmanız gerekecektir. Sjcam Monopod çeşitleri Selfie çubuğu gibi uzayarak fotoğraf ya da video çekimi özelliğine sahip aksesuarlardandır. Özellikle suya dayanıklı olması nedeniyle su altında çekim yapabilme imkânı sunacaktır. Cihaz uzun süre su altında kalma durumunda dahi paslanmama özelliğine sahiptir. Boyutları ve materyali sayesinde oldukça dayanıklı, kaliteli ve kullanışlıdır. 19 cm uzunluğunda olan Monopod, 53 cm’ye kadar uzayabilmektedir. Kilitli yapısı sayesinde ayarlanması sonrasında sabit bir şekilde kalabilecektir. Adaptörü sayesinde cihazla yapacağınız tüm işlemleri tek bir tuşla gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Sjcam aparatları arasında en çok tercih eden ürünlerden birisi kafa baş bandıdır. Kafa bandı kameranın kaska, şapkaya ya da doğrudan kafaya monte edilebilmesini sağlamaktadır. Lastikli yapısı sayesinde her kafa için kullanımı uygun olacaktır. Sağlam yapısı sayesinde düşmeden güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Sjcam kafa bandı markanın tüm aksiyon kameraları ile kullanılabilmektedir. Sjcam kask aparatı ise yalnızca kaska değil tüm eğimli yüzeylere rahatlıkla monte edilebilmektedir. Sağlam yapısı sayesinde yüzeylere cihazın rahatlıkla bağlanabilmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra her kask ve eğimli yüzeyde kullanılabilecek uzunluğa sahiptir. Sjcam aksesuar seti çeşitlerinden bir tanesi göbek bandıdır. Göbek bandı cihazın düz ve kavisli yerlere monte edilebilmesini sağlayacaktır. Uzatma aparatının bulunması sayesinde her ölçü için rahatlıkla ayarlanabilecektir. Tüm vücudu kavrayabilen bu yapının iç kısmında silikonlu şeritleri sayesinde kayma yapmayacaktır. Bu cihazı dilerseniz su altı içinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra göbek bandı tüm Outdoor sporları için kullanılabilmektedir. Göbek bandı tüm Sjcam aksesuar kameraları için tercih edilebilmektedir. Ayrıca göbek bandında tripod girişi bulunmaktadır. Set şeklinde bulunması sayesinde pek çok işlemi yapabilmeniz mümkün olacaktır. Sjcam fiyat bilgisi seçilen ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Sjcam indirim ve kampanya dönemlerini Trendyol uygulaması üzerinden takip edebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden yalnızca giriş yaparak markanın tüm ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile anında sahip olabilirsiniz.