İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Dolce Gabbana The One

" araması için 39 sonuç listeleniyor

Baş Döndüren Dolce Gabbana The One Çeşitleri Trendyol'da!

Dolce & Gabbana The One parfüm 2000’li yılların ortalarından itibaren kullanıcıların favorileri arasına yerleşir. Bu ikonik karışımın arkasındaki yetenekli burun Christine Nagel’dir. Dolce and Gabbana The One parfümün üst notalarında şeftali, litchi meyvesi, mandalin, portakal ve bergamot hakimdir. Kalp notası ise iç içe geçen erik, yasemin ve vadi zambağı esintisiyle oldukça yumuşak hissedilir. Dolce Gabbana The One EDP kapanışını vanilya, amber, misk ve odunsu esanslar yapar. Bu şekilde parfümün etkisi gün boyu farklı katmanlarda devam eder.

Çiçeksi ve meyvemsi Dolce and Gabbana The One her seferinde tazelenmenize yardımcı olur. Oryantal bileşim pudramsı vanilya dokunuşu sayesinde oldukça sıcak ve cezbedici bir etki bırakır. Bu parfümün başarısı markanın geniş bir koku koleksiyonu yaratmasına olanak sağlar. Her zevke hitap edebilecek bir D&G The One çeşidi bulmak mümkündür.

Bu parfüm, tam da tasarımcıların hayal ettiği şekilde yalnız görünüşünüzle değil tavırlarınız ve iç dünyanızla da anında dikkat çeken sıra dışı tarzınızı vurgulamanıza olanak sağlar. Dolce & Gabbana’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi The One da özel hissettiren, çekici ve karakterli esanslarıyla öne çıkar. Parfümlerin renkleri ve şişe tasarımları da karakterleriyle uyum içerisindedir. Dolce Gabbana The One parfüm fiyatı farklı çeşitlere ve ürün boylarına göre değişiklik gösterir. Kampanya dönemleri ve Dolce and Gabbana The One setler kullanıcılara ekonomik bir alım fırsatı sunar.

Vazgeçilmez Kokusuyla Dolce Gabbana The One

Vazgeçilmez Kokusuyla Dolce Gabbana The One

Sevdiğiniz birine bir hediye almak için geleneksel seçeneklerden biri olan parfüm, başkası için olduğu kadar kendiniz için de seçimi zor yapılan bir üründür. Günümüzde parfüm üreten pek çok markanın yüzlerce farklı koku ve yoğunluktaki ürünleri arasında aradığınız, karakterinizi yansıtacak ürünü bulabilmek biraz kafa karıştırıcı olabilir. Nitekim üst nota adı verilen ilk andaki kokusunu deneme yanılma ile kavrayabilme imkanı olsa bile orta ve alt nota ismi verilen daha uzun sürede yayılmasının yanı sıra daha çok vücuda sinen bir mahiyette olan geniş zamanlı koku efektini başlangıçta anlayabilmek oldukça güçtür.

2006 yılında ilk çıkışını yapan Dolce Gabbana The One çiçekli harman yapısından gelen canlılığın yanı sıra sahip olduğu oldukça yumuşak ve akışkan tarzı ile dikkatleri üzerine çekebilmişti. Üst nota olarak meyve ya da turunçgil kokuları kullanılan Dolce Gabbana The One bu kokuların sıcak ve tatlı havası ile adeta bir bahar esintisi yaratmıştı. Bugün 16 seriye sahip olan markanın ilki The One ismi ile piyasaya sürülen bu parfümdü. Dolce Gabbana The One kadın parfümünün başarısı Dolce Gabbana The One erkek için çalışmaları başlattı.

Nitekim hemen arkasından The One for Men gelmişti. Erkekler için geliştirilen The One for Men benzer kokuları alt nota olarak tütün ve amber ile birleştiriyor bu sayede daha maskülen bir dokunuş yakalamayı hedefliyordu. Dolce Gabbana The One yorumlar ve geri dönüşlere göre oldukça sevilmiş, nitekim The One for Men de aynı başarıyı devam ettirmişti. Aslında aşina olduğumuz kokuların yeni bir yorumu olan Dolce Gabbana The One kokusu yarattığı bileşimle türünün eşsiz örneklerinden biri haline geldi. Sayfamızda bulunan çeşitli Dolce Gabbana The One ürünleri arasında gezinerek daha geniş bir fikir sahibi olabilir, pek çok Dolce Gabbana The One parfüm ürünü ile tanışabilirsiniz.

Ürün başlığı sekmesi altından Dolce Gabbana The One ürünleri hakkında daha detaylı bilgilere erişebilir, diğer kullanıcılar tarafından yapılan Dolce Gabbana The One yorum ve değerlendirmelerini görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyerek bilgisayarınız ya da telefonunuzun başından kalkmadan sipariş edebilir, Dolce Gabbana The One parfümlerinin ayrıcalıklı esansına sahip olarak kokunuz ile fark yaratabilirsiniz. Son derece indirimli Dolce Gabbana The One fiyatları ile yapacağınız alışveriş sonucunda, moda dünyasının dev ismi Dolce Gabbana tarafından üretilen parfümleri elde edebilirsiniz.

Kalıcı Dolce Gabbana The One kokusu ile gün içerisindeki fark edilirliğinizi arttırabilir, pek çok farklı kokuların mükemmel bileşimlerini ihtiva eden aroması sayesinde kendinizi hafif bir esintinin içinde bularak rahatlayabilirsiniz. Dolce Gabbana kalitesi geçmişten günümüze, giyim sektöründen başlayarak çeşitli alanlarda öne çıkan bir yelpazeye sahiptir. D&G The One da bu yelpazedeki ikonik parçaların başında gelir. Teninizle uyum sağlayacak Dolce and Gabbana The One parfüm adeta kıymetli bir mücevher gibidir. Kişisel tarzınıza gün boyu eşlik etmek üzere Dolce Gabbana The One EDP çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dolce Gabbana’nın Geçmişi Nasıldır?

Dolce Gabbana’nın Geçmişi Nasıldır?

Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulan Dolce & Gabbana markası varlığını bu iki modacının arkadaşlığına borçludur. 1985 yılında resmi olarak faaliyete geçen firmanın yöneldiği asıl alan modaydı. Aynı yıl düzenledikleri bir sergide dikkatleri üzerine çeken marka, 1989 yılında ilk butik mağazasına ancak sahip olabilmişti. On yıl içerisinde dünyanın pek çok ülkesinde mağaza açabilir noktaya erişen Dolce Gabbana sıra dışı çizgileri ile dikkatleri daima üzerinde toplayabilmiştir. Tasarımlarında, bilhassa prestijli İtalyan filmlerine ait izler görülen marka 1985 yılından itibaren pek çok kadın ve erkek giyim serisi geliştirmiş, önemli moda sergilerinin parlayan yıldızı haline gelmiştir.

Tanıtımlarında destek aldıkları dünya çapında ünlü isimler geçidi Madonna ile başlamış, Missy Elliot, Brad Pitt, Bruce Willis, Victoria Beckham, Kylie Minogue ve Beyonce gibi isimler ile devam etmiştir. En büyük tanıtım fırsatını markaya sağlayan Madonna, şirketin uzun yıllar boyunca reklam yüzü olmuştur ve itiraf etmek gerekir ki firmanın bugünlere gelmesinde bu ortaklığın büyük bir payı vardır. Nitekim ikonik bir popstar olan Madonna, ortaklıkları bittikten sonra da her fırsatta sıkı bir Dolce Gabbana takipçisi ve hayranı olduğuna dair açıklamalar yapmıştır. Bu doğrultuda Dolce Gabbana firması Madonna’nın albüm kostümlerini de tasarlamıştır.

Reklam yüzü olarak çalıştıkları ünlülerin dışında Dolce Gabbana, pek çok ünlü isim için de kostüm dizaynları yapmıştır. 2006 yılında ilk parfüm ürününü piyasa süren Dolce Gabbana, The One ile büyük beğeni toplamış, hemen arkasından iki yıl sonra da The One for Men adlı erkek parfümünü geliştirerek topladığı beğeniyi artırmak suretiyle yola devam etmeyi başarabilmiştir. Parfümün getirdiği ses ve yakaladığı başarı ile seri genişlemiş, bugünlerde pek çok model ve koku bileşiminin altında toplandığı ve parfüm denince akla ilk gelen isimlerden olan bir marka haline gelmiştir.

Parfüm alanında da ünlü isimlerle çalışmayı sürdüren marka, Dolce Gabbana The One ürününün tanıtımını da Scarlett Johansson ile yapmış, dünyanın pek çok yerinden insanın ilgi odağı haline gelmiştir. Geçmişten günümüze giyim ve moda sektöründen pek çok ilgili alanda başarılı sonuçlar elde edebilmiş Dolce Gabbana ismi, moda takipçilerinin son derece güvendiği markalardan biridir. Pek çok sıra dışı koleksiyona sahip olan Dolce Gabbana, parfüm ve esans alanında da son derece başarılı bir çizgiyi 2006 yılından bu yana korumaktadır. 2015 yılı itibarı ile yıllık gelirleri 2 milyar dolara yaklaşan markanın global çaptaki hacmi, sağladığı ürün ve hizmet kalitesinin geldiği noktayı kanıtlar niteliktedir.

Dolce Gabbana The One Formülü Neleri İçermektedir?

Dolce Gabbana The One Formülü Neleri İçermektedir?

Dolce Gabbana The One içeriğinde, farklı aromalar ustalıkla bir araya getirilir. Dolce Gabbana The One notaları duyularınızı hoş bir maceraya davet eder. Çiçeksi bir koku familyasına ait olan Dolce Gabbana The One, bu açıdan tipik bir parfüm olarak düşünülebilir. Ancak asıl özelliği bu bileşimi çarpıcı bir açılış ile gösterip bunun yanı sıra oldukça da kalıcı olabilmesidir. Üst notalarında daha çok şeftali, mandalina ve buna benzer meyve ya da turunçgillerin kokularını barındırmakta olan ürün orta notalarında ise yasemin ve zambak gibi taze bir esansı olan çiçeklere yönelmiştir.

Kalıcılık açısından önemli olan alt notalarda ise misk, kehribar ya da vanilya gibi görece daha net ve ağır kokuları formülüne ekleyen Dolce Gabbana The One, edp yani eau de parfume isminin hakkını vererek kapanış bölümünde meyve ya da çiçek kokuları gibi hafif kokuları geride bırakmasına ve aslında ağır olabilecek kokuları alt notalarında toplamasına rağmen özel formülü sayesinde hafifliğini korumayı ve buna ek olarak da kalıcı olabilmeyi başarabilmektedir. Üst notaları dolayısıyla açılışta canlı ve hareketli bir bahar esintisi özelliği taşıyan parfüm alt notalara, yani kapanışa doğru sakin ve huzurlu bir atmosfere doğru yönelmektedir.

Serinin piyasaya sürülmüş ilk ürünü olan Dolce Gabbana The One, sıradışı kokusu ile gördüğü ilgiden hiçbir şey kaybetmeyerek çarpıcı esansını günümüze kadar taşıyabilmiştir. Dolce Gabbana The One, özel bileşimi sayesinde son derece etkili ve akılda kalıcı bir koku yakalayabilmeyi başarmıştır. 2006 yılında ilk kez piyasaya sürülen Dolce Gabbana The One, yakaladığı başarı ile firmanın önemli koleksiyonlarından biri haline gelmiştir. Bu yıldan itibaren Dolce Gabbana, çeşitli The One ürünleri ile koleksiyona yeni ürünler eklemiş, takipçileri için özel esanslar ve karışımlar ortaya çıkarmıştır.

Benzer başarıları yakalayan The One koleksiyonunun her bir serisi, kullanıcılar tarafından son derece övgü dolu yorumlar alabilmiş ve markanın bilinirliğine ilave katkılar sağlamıştır. Günümüzün en güvenilir ve elegan parfüm üreticilerinden biri olan Dolce Gabbana, The One koleksiyonunun neredeyse her ürünü ile en yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran parfümlerden biri olmuştur. Bu başarının temelinde de hiç şüphesiz 2006 yılında piyasaya sürülen ilk Dolce Gabbana The One parfümünün özel formülü vardır. Nitekim bu karışım halen daha pek çok insan tarafından en iyi hafif parfüm esanslarından biri olarak kabul edilmektedir.

Kalıcı Etkiye Sahip Dolce Gabbana The One

Kalıcı Etkiye Sahip Dolce Gabbana The One

İtalyan modacı arkadaşlar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından yaratılan Dolce Gabbana markası, 1985 yılından itibaren giyim ve moda konusunda öncü ve kaliteli ürünlerin adresi bir firma haline gelmiştir. 2006 yılında parfüm üretimine de başlayan firma, Dolce Gabbana The One parfüm ürünlerinin hanımlar tarafından çok ilgi görmesi neticesinde seriye erkekler için de bir ürün eklemeye karar vermiştir.

Fikir babalığını markanın iki isminden biri olan Stefano Gabbana’nın yaptığı ve Dolce Gabbana The One EDT, yani Eau De Toilette olarak da anılan Dolce Gabbana The One for Men, erkekler için geliştirilen ve esansı Dolce Gabbana The One Perfume daha az yoğun olan, orta yoğunlukta bir parfümdür. Dolce Gabbana The One, hanımlara çiçeksi bir koku sunarken The One for Men’in aroması ise daha çok baharatlı bir tada sahiptir. Açılışta yine turunçgil esansları kullanılan parfüm, orta ve alt notalara gidildikçe yerini tatlı meyvelere ardından da baharatlara bırakmaktadır.

Üst notalarında fesleğen, greyfurt ve buna benzer aromalar taşıyan parfüm, orta notalarında zencefil ve portakal çiçeği aromalarını barındırmaktadır. Alt notalarında ise tütün, amber ve sedir kokuları barındıran parfümün kalıcılığı daha çok bu esanslar üzerinden olmaktadır. Başlangıçta büyülü bir açılışa sahip olan parfüm kalıcılığını, akışkan bir maskülenlik ile harmanlanmış kuru sayılabilecek bir koku bırakarak yapmaktadır. Canlı kokusu ile gündelik kullanım içerisinde dikkatleri üzerine çeken Dolce Gabbana The One EDT, ortalama bir günlük kalıcılığı ile de oldukça iyi bir performans gösterebilmektedir.

Dolce Gabbana The One for Men, koleksiyonun ilk ürününe göre daha ağır bir parfüm olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda daha uzun süreli bir kalıcılığa sahip olan erkekler için son derece zarif ve elegan bir karışım ortaya çıkarabilmiştir. Pek çok kullanıcı tarafından büyük övgüler alan Dolce Gabbana The One for Men, isim olarak bilinirliğinin yanı sıra kokusu ile de kolayca ayırt edilebilen bir marka haline gelmiştir.

Özel formülü sayesinde bu başarı ve bilinirliği yakalayabilen The One for Men parfümü, erkekler tarafından en çok tercih edilen parfümlerden biridir. 2000’li yıllara girerken dünya çapında bir ticaret hacmine ulaşan Dolce Gabbana ismi, piyasaya sürdüğü bu ikinci parfüm ile koku sektöründeki yerini de son derece sağlam bir hale getirmiştir. Dolce Gabbana’nın yakaladığı başarının bir kısmı başarılı reklam ya da tanıtım planlamaları ile ilgili olsa da hiç şüphesiz asıl önemli nokta yakalayabildiği özel formüldür.

Dolce Gabbana The One Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Dolce Gabbana The One Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

2006 yılında ilk parfümünü piyasaya süren Dolce Gabbana The One markası, bu parfümün getirdiği başarının iki yıl ardından The One for Men adlı erkek parfüm ürününü beğenilere sunmuştur. Firma bu iki ürünün arkasından Dolce Gabbana The One serisini genişletti ve daha pek çok farklı parfüm modeli tasarlamaya devam etti. 2010 yılında, erkek giyimine adım atmalarının yirminci yılı anısına piyasaya sürülen Dolce Gabbana The One Gentleman bu ürünlerden biriydi.

The One for Men’in yapısını biber ve rezene gibi çeşitli baharatlarla daha da geliştiren Dolce Gabbana The One 30 ml, 50 ml ve 100 ml olarak sayfamızda bulunabilmektedir. Yine bir erkek parfümü olan Dolce Gabbana The One Grey ise 2018 yılında seriye eklenmiştir. Sayfamızda Dolce Gabbana The One 100 ml, 50 ml ve 30 ml boyutlarındaki ürünlerini bulabileceğiniz Grey; sardunya ve adaçayı gibi yeni aromaları yapısına ekleyerek seriye özgü bahar esintisine yeni geliştirmeler ilave etmiştir. Dolce Gabbana The One Gold serisi de hem kadınlar hem erkekler için yoğun ve iddialı tarzıyla öne çıkar.

Bunlar dışında da pek çok ürüne sahip olan Dolce Gabbana The One, 150 ml ile 30 ml arasında çeşitli boyutlarda olabilmektedir. Dolce Gabbana The One 50 ml ve 75 ml, en sık tercih edilen parfüm boylarıdır. Farklı koku koleksiyonlarını denemek üzere Dolce Gabbana The One 10 ml ideal bir seçimdir. Ne istediğini bilen ve kokusundan vazgeçmeyen kullanıcılar ise Dolce Gabbana The One 200 ml ile hesaplı bir alım fırsatını değerlendirebilir. Dolce and Gabbana The One 3.3 OZ ise 100 ml ölçüsüne karşılık gelir.

Bunlara ek olarak sayfamız üzerinden edinebileceğiniz Dolce Gabbana The One set ürünleri ile parfümün yanı sıra tıraş losyonu, duş jeli ve deodorant gibi hayatın diğer alanları için de gerekebilecek esanslara sahip olabilmeniz mümkündür. Sayfamızda bulunan çeşitli Dolce Gabbana The One ürünleri arasında gezinerek daha geniş bir fikir sahibi olabilir, pek çok yeni Dolce Gabbana The One ürünleri ile tanışabilirsiniz. Özellikle 2006 yılında piyasa sürülen ilk Dolce Gabbana markalı parfüm olan Dolce Gabbana The One’ın yakaladığı başarı ile parfüm sektöründe kendisine yer edinen firma, 2006 yılından günümüze geniş bir koku skalasında pek çok parfüm modeli üreterek sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Dolce Gabbana The One koleksiyonu her çıkan yeni ürünü ile adından söz ettirmeyi başarabilmiş, kullanıcılarını son derece memnun edebilmiştir. Güçlü ve özel formülü sayesinde kalıcılık ile hafifliği bir araya getirebilen Dolce Gabbana The One koleksiyonu, bu açıdan kullanıldıktan birkaç saat sonra boğucu ve yapay bir hale gelmeye başlayan diğer esanslardan çok farklı bir mahiyet arz etmektedir.

Nitekim parfümlerin geliştirilme sürecindeki en can alıcı nokta açılış sekansı değil, kapanış sekansıdır. Genellikle pek çok parfüm vücutta daha üzerinde kalıcılık sağlayabilmek için uyguladığı yöntemler ile yapay ya da boğucu bir kokuya sebep olabilmektedir. Ancak Dolce Gabbana The One koleksiyonu içerisindeki ürünler tam aksine her sekansında yeni ve taze bir atmosfer yaratabilmekte, kullanıcılarını son derece memnun edebilmektedir.

Dolce Gabbana The One Sürekli Sizinle

Dolce Gabbana The One Sürekli Sizinle

Antik dönemlerden bu yana insanlar tarafından ilgi gösterilen güzel kokular daima hayatımızın çekici taraflarından biri olmuştur. Giyim ve moda öncülerinden biri olan Dolce Gabbana markası tarafından 2006 yılından bu yana farklı modelleri üretilen Dolce Gabbana The One parfüm ürünleri, markanın modadaki başarısını güzel kokular alanına da taşımayı başarabilmiştir. Oldukça geniş bir çeşit, model ve ebat yelpazesine sahip olan Dolce Gabbana The One ürünlerinin fiyatları da bu değişkenlere göre farklılık arz edebilmektedir.

Dolce Gabbana The One 150 ml ile 30 ml arasında farklı boyutlarda geliştirilmekte, kullanıcıların ihtiyaç ve bütçelerini göz önüne alarak çeşitli standartlarda üretilmektedir. Sayfamızda bulunan çeşitli Dolce Gabbana The One ürünleri arasında gezinerek geniş bir skala üzerinde bulunan fiyat etiketleri hakkında fikir sahibi olmanız, ürünlerin çeşitliliği göz önüne alındığında daha doğru bir yöntem olacaktır.

Gerçek bir fiyat performans harikası Dolce Gabbana The One koleksiyonu ürünleri, kokunuz ile fark edilebilir olmanızı sağlamayı vadetmektedir. Dolce Gabbana isminin moda dünyasındaki kalitesini özel bileşenler ve formüller kullanarak parfüm sektörüne taşıyan The One, parfüm dünyasının da en bilinir isimlerinden biri haline gelmiştir. Dolce Gabbana The One, özel formülü sayesinde her sekansında farklı bir atmosfer bulabileceğiniz etkileyici bir karışıma sahiptir.