İlgili Kategoriler
Özellik
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Duvar Tipi Vantilatör

" araması için 147 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Duvar Tipi Vantilatörler Trendyol’da!

Sıcak yaz günlerinde teknolojinin getirdiği güzellikler sayesinde serinleyebilir ve sıcaklara meydan okuyabilirsiniz. Son teknoloji ürünlerinden biri olan vantilatörler aradığınız performansı uygun fiyata bulabileceğiniz seçenekleri sunar. Havanın sıcaklık derecesine göre düşük, orta veya yüksek hızda çalışmaları için ayarlama yapabilirsiniz. Düğmeyle veya uzaktan kumandayla çalışan cihazların zaman ayarlı olanları da vardır, belirli bir zaman aralığını seçtiğinizde süre dolduktan sonra otomatik olarak kapanır. Özellikle uzaktan kumandalı duvar tipi vantilatör müşterilerin yoğun ilgisini kazanır. Kullanım kolaylığından dolayı çoğu yaştan insan için güzel bir serinleme aracıdır. Sıklıkla rüzgar hızı, modu gibi ayarları değiştirecekseniz, uzaktan kumandalı türü sizin için ideal seçeneklerden biridir. Özellikle kurak ve sıcak bölgeler için kurtarıcı bir üründür. Birçok çeşidi bulunan vantilatörlerin küçük evler için uygun olanı duvar tipi modellerdir. Duvar tipi vantilatör duvara monte edilebildiği gibi pencerenin olduğu alana da monte edilerek temiz havanın evin içerisine hızlı bir şekilde girmesini sağlar. Duvar tipi vantilatör soğutucu özelliğinin yanı sıra ortamın havasını da temizler. Duvara asmalı vantilatör tiplerinin 56 cm, 65 cm, 76 cm gibi her mekana uygun boyutları vardır. İstediğiniz soğutma gücüne, performansına ve kalitesine göre seçim yapabilirsiniz. Sıcak havalarda serinlemek için, kullanacağınız alana uygun ürünü Trendyol üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Duvar Tipi Vantilatör Yorumları

Duvar Tipi Vantilatör Yorumları

Vantilatörler doğal havanın sirkülasyonunu yaptığı için uzun süreli kullanımlarda klima gibi rahatsızlık vermez. Bu özelliğiyle sıkça tercih edilen bir üründür. Duvar tipi vantilatör özellikleri teknolojinin gelişmesiyle beraber her müşteriye uygun çeşitlilik gösterir. Sıcak havalarda serinleme keyfini yaşarken büyük bir gürültüye maruz kalmak istemezsiniz. Dolayısıyla dikkat etmeniz gereken ilk kriter, vantilatörün çıkardığı sestir. Soğuk hava akımından tam olarak yararlanmak için cihazı yakınınızdaki bir duvara monte edeceğiniz için sizi rahatsız etmeyecek bir ses düzeyinde olan modeli seçmelisiniz. Sessiz duvar tipi vantilatör bu açıdan iyi bir seçimdir ve müşterilerden tam not almayı başarır. Ürün seçiminde ikinci önemli kriter cihazın Watt gücüdür. Watt gücü ne kadar yüksekse üründen alacağınız verim de o denli yüksek olur. Öte yandan, Watt gücü az olan ürünleri satın alarak enerji tasarrufu yapmak isteyebilirsiniz. Duvar vantilatör Watt gücü kadar elektrik enerjisi harcar. Üst enerji sınıfındaki modelleri seçerek hem enerji tasarrufu sağlayabilir hem de çevre temizliğine katkıda bulunabilirsiniz. Duvara monte vantilatör seçerken kullanım şekline dikkat etmelisiniz. Uzaktan kumandalı, zaman ayarlı ve düğmeli seçenekleri vardır. Duvar tipi vantilatör kumandalı seçeneğiyle size pratik bir kullanım olanağı sunar. Bir diğer konu ise, cihazda performansı ayarlayan kaç kademe bulunduğudur. Sıcaklık değerleri her gün değişeceği için, farklı günlerde farklı soğutma seviyelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Alacağınız modelin ne kadar çok kademesi varsa o kadar çok seviyede ayarlama yapabilirsiniz. Farklı kademeler içerideki pervanenin dönme hızını etkiler. Bu sayede soğuk hava akımının hızı değişir. Son olarak dikkat edilmesi gereken konu vantilatörün salınımıdır. İçerisinde salınım özelliğine sahip olan pervaneler kendiliğinden sağa sola dönüş yaparak bulunduğunuz mekanın eşit bir şekilde hava akımından yararlanmasını sağlar. Böylece odanın her köşesindeki kişi serinlemiş olur. Siz de aradığınız özelliklere uygun olan ürün modelini seçerek Trendyol’un sunduğu alışveriş kolaylığı sayesinde siparişinizi verebilirsiniz.

Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları Ve Çeşitleri

Duvar Tipi Vantilatör Fiyatları Ve Çeşitleri

Günümüzde neredeyse her evde yer alan vantilatörler sizleri sıcak havalardan kurtaran araçlardır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı çeşitleri mevcuttur. Duvar tipi vantilatör fiyatları kullanacağınız alana, kullanım şekline, Watt gücüne ve ses düzeyine göre değişir. Ancak tüm bu etkenlerin ötesinde düşünülmesi gereken nokta, satın alacağınız ürünün uzun ömürlü olmasıdır. Sağlıklı bir seçim için satış fiyatının yanı sıra kalitesine de dikkat etmelisiniz. Kullanacağınız alanın ihtiyacını karşılayan bir seçim yapmanız gerekir. Kullanacağınız alana göre duvar vantilatör çeşitleri de değişiklik gösterir. Duvar tipi küçük vantilatör türleri farklı küçük ve orta genişlikteki evler için gayet uygundur. Duvara monte edilebilen bu cihazlar küçük evlerde bile yer kaplamaz ve oldukça kullanışlıdır. Geniş alanlarda ve iş yerlerinde ise duvar tipi büyük vantilatör modellerini tercih edebilirsiniz. Sanayi tipi duvar vantilatörü, diğerlerine göre yüksek performansa sahip ve güçlüdür. Endüstriyel alanları soğutmak için bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Duvar tipi endüstriyel vantilatör olarak da bilinen cihazlar büyük alanları serinletebilir ve ortamdaki kötü kokuları yok edebilir. Alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, depolarda, seralarda, atölyelerde rahatlıkla kullanılabilir. Kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarında da endüstriyel modelleri tercih edebilirsiniz. Bu cihazlar açık alandaki durgun ve sıcak havayı dağıtarak ortamın hava dengesini değiştirir. Çalışanlarınız ve müşterileriniz için üst düzey konfor sağlar. Duvara kolayca monte edilen ürünler sayesinde yerden büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Konforlu bir kullanım sunan cihazlar sağa ve sola gerçekleştirilen salınım hareketine ek olarak aşağı ve yukarı da salınım yapabilir. Bahçıvan duvar tipi vantilatör ise aerodinamik modellerden biridir. Pervaneleri plastiktir ve yüksek debi sağlayabilir. Trendyol ihtiyacınız olan performansa sahip ürünleri uygun fiyata bulmanızı sağlar. Zevkinize uygun renk seçeneklerine kolayca ulaşabilir, bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kullanışlı Duvar Tipi Vantilatörler Trendyol’da!

Kullanışlı Duvar Tipi Vantilatörler Trendyol’da!

Duvar tipi vantilatörler sağladıkları yüksek konfor sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Bu cihazlar düzenli bakım ve temizliğini yaptığınız takdirde uzun ömürlü kullanıma uygundur. Duvar tipi vantilatör kullananlar, satın aldıkları ürünler hakkındaki görüşlerini müşteri yorumlarında paylaşır. Bu yorumları okuyarak siz de ürünlerin eksilerini ve artılarını görebilir, kararınızı daha sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Eski ürün modelleri hakkında bilmediklerinizi öğrenebilir ya da yeni çıkan duvar tipi vantilatör yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu noktada, verimli bir alışveriş deneyimi için Trendyol’un müşteri yorumlarından büyük ölçüde fayda sağlayabilirsiniz. Örneğin; buharlı vantilatör duvar tipi yeni teknolojisiyle merak uyandırır. Cihaz, haznesindeki suyu çok küçük zerreciklere ayırarak ortama püskürtür. Bu tanecikler havadaki sıcaklıkla beraber buhara dönüşür ve bunu yaparken havayı soğutur. Soğutma özelliğinin yanı sıra havadaki toz taneciklerini de temizler ve havayı arındırır. Özellikle kuru havaya sahip bölgelerde bu cihazlar tercih edilebilir; çünkü buhar sayesinde hava nemlendirilir. Yani bir vantilatör satın alarak ürünü bir buhar makinesi gibi kullanabilirsiniz. Yorumlar sayesinde ürünün kalitesi, kullanım süresi, performansı gibi özellikleri önceden öğrenebilirsiniz. Vantilatör modellerine her yıl yeni teknolojik özellikler eklenerek yeni versiyonlar sektöre sunulur. Duvar tipi modellere eklenen dokunmatik ekran, dijital termometre, dijital ekran gibi yeni özellikler de müşteri memnuniyetini artırır. Siz de teknolojiyi yakından takip ediyorsanız bu özelliklere sahip ürünlere göz atabilirsiniz. Trendyol birçok markayı bünyesinde barındırır. Böylece farklı markalara ait duvar vantilatörlerinin özelliklerini karşılaştırma imkanı yakalarsınız. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek kampanyaları takip edebilirsiniz. Kişiye özel sunulan kuponlar sayesinde ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Satın aldığınız cihazı kullandıktan sonra deneyimlerinizi ve memnuniyetinizi diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza uygun, kolay kullanıma sahip ve yerden tasarruf ettiren duvar vantilatörlerini Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Duvar Vantilatörü Kaç Watt Olmalıdır?

Uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkan duvar vantilatörü modelleri; ortalama 45 ile 50 watt değerinde olmalıdır. Her mekana uygun boyutları bulunan bu seçeneklerde 56 cm, 65 cm ve 76 cm ebatlar dikkat çeker. Ürünlerin ebatlarına göre watt değerleri de değişebilir. Üst enerji sınıfında yer alan modelleri, tasarruf imkanı sunar. Genel anlamda duvar tipi vantilatör modellerinin watt gücü 30 ile 180 arasında değişim gösterir. İdeal watt gücü ise kullanım alanı ve modele göre belirlenir.

Hangi Duvar Vantilatörü Alınmalıdır?

Duvara monte ederek kullanabileceğiniz vantilatör modelleri arasında enerji performans kalitesi yüksek tasarruflu ürünlerden yana seçim yapmalısınız. Dilerseniz bu noktada zaman ayarlı tasarımlara da göz atabilirsiniz. Düğmeli ya da uzaktan kumandalı pek çok ürün seçeneği farklı beklentilere hitap eder. Soğuk hava akım hızı değiştiği için içerisinde salınım özelliği taşıyan pervaneleri tercih etmek daha doğru olur. Bu sayede mekanın hava akımından kesintisiz ve verimli şekilde yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Hava akım seviyeleri, her gün değişeceği için farklı günlerde farklı soğutma derecelerini ayarlamak gerekir. Bu noktada ise sessiz çalışan, zaman ayarlı ve ideal watt gücüne sahip ürünleri kullanabilirsiniz. Çeşitli kademelere sahip cihazı farklı seviyelerde ayarlayarak pervane dönme hızını isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Duvar Tipi Vantilatör Nedir?

Duvar tipi vantilatör modelleri; sıcak yaz günlerinde ortamın serinlemesine yardım eder. Bu tasarımlar aynı zamanda dekoratif ürünler olarak da tanımlanır. Salınım kalitesi ve performans gücü son derece yüksektir. Söz konusu ürünler; sağa ve sola dönüş yaparak alanın ideal ölçüde hava akımından faydalanılmasını sağlar. Modeller; küçük ve orta genişlikte tasarlanan evler için idealdir. Duvar tipi vantilatör; fazla yer kaplamayan ve alandan tasarruf edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir cihazdır. Geniş alanlarda ve iş yerlerinde tercih edilen geniş sanayi tipi duvar vantilatörleri yüksek performans gücüne sahiptir. Endüstriyel alanları soğutmak için kullanılır. Geniş alanları serinletip ortamdaki kötü kokuları kısa sürede uzaklaştırabilir.