İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Etki
Saç Tipi
Form
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Elidor Saç Kremi

" araması için 533 sonuç listeleniyor

Etkileyici Elidor Düz Saç Bakım Kremi Trendyol'da!

Markanın Unilever Group tarafından ‘Sunsilk’ adıyla piyasaya sürülen ürünleri, müşterilerin beğenisini kazanır. Uluslararası pazarda önemli bir yere sahip olan marka, onarıcı ve diğer bakım ürünleriyle 69 ülkenin pazar alanına girerek önemli bir dünya markası haline gelmeyi başarır. Latin Amerika’da ‘Selda’, Brezilya’da ‘Seda’, Türkiye’de bu isimle ve Çin’de ‘Hazeline’ olarak piyasaya sürülür. Geniş laboratuvar ağı ile 67 yıllık dev deneyimini, Elidor saç kremi koleksiyonuna kusursuz bir şekilde yansıtır. Yoğun klinik araştırmaların sonucunda kafa derisine ve uçlarına iyi gelen bileşenleri bir araya getirerek onaran ve tamir eden ürünlere imzasını atar. Üstelik Elidor pembe, mor, kahverengi saç kremi formüle ederken hayvanlar üzerinde test yapmayarak bu konudaki hassas tavrını ortaya koymasıyla da fark yaratır. Elidor saç güzelleştirici krem uzman dermatologlar tarafından özel olarak formüle edilir. Elidor anında onarıcı bakım kremi hiç olmadığınız kadar güçlü ve parlak hissetmenize yardımcı olur. Yıllardır nesilden nesile bir miras gibi aktarılan Elidor saç düzleştirici kremleri, çarpıcı kokusu, benzersiz etkisi ile bıraktığı parlaklık ile kalitesini ispatlar. Elidor Hindistan cevizli, narlı, argan yağlı, avokadolu, yosun özlü saç kremi formülasyonu da şampuan sonrası kullanılır ve kafa diplerine uygulama yapılmadan sadece uç kısımlara uygulanarak durulanır. Hindistan cevizi özlü olanlar 48 saat boyunca etkisini göstererek fark yaratır. Bakım malzemelerini doğru kullanmak ürünün verimliliğini artmasını sağlayabilir. Bu koleksiyonu üst seviyede bakım sağlayarak anında onarmaya yardımcı olan profesyonel bakımdır. Koleksiyonda 3 farklı seri bulunur. Şekillendirici, durulanmayan ve bakım formülleri markanın seçeneklerinde yer alır. Genel olarak; şekillendirici ve durulanmayan kuru veya nemli olarak uygulanabilir ve durulanmaz. Markanın serisi duş esnasında sadece uç kısımlara uygulanır ve durulanır. Markanın güçlü ve parlak koleksiyonunda yer alan tüm seçenekleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve istediğiniz ürünü sepete ekleyerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Müşterilerin sorunlarına odaklanarak ürünlerini formüle eden marka, Türkiye’de stil ve moda ile eşleşen bir marka haline gelir. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen bakım markası olur ve sürdürülebilirlik mottosuyla da ilgi çeker.

Etkileyici Elidor Düz Saç Bakım Kremi Seçenekleri

Etkileyici Elidor Düz Saç Bakım Kremi Seçenekleri

Yenilikçi teknoloji ile formüle edilen Elidor dalgalı saç kremi ürünlerini büyük bir titizlikle üretir. Farklı koleksiyonu ile her problemi çözüm üretmeye çalışan marka ihtiyacınız olan bakımı geniş ürün yelpazesi ile size sunar. Elidor Doğanın Enerjisi saç kremi uçları ve kırıkları onaran eşsiz formülasyonu ile şekillendirmesi esnasında oluşan yıpranmalara karşı üst seviyede koruma sağlar. Bir yandan da sağlıklı görünmelerine yardımcı olur. İşlem gören yıpranmış, kuru ve cansız olanları kullanıldığı ilk günden itibaren onarır. Kolay bir şekilde tarama imkanı sunar ve besleyerek yemenizi sağlar. Aynı zamanda hızlı bir şekilde deri ile bütünleşerek hayal ettiğiniz sağlıklı görünüme ulaştırır. Markanın tüp formundaki seçenekleri gibi farklı formlara sahiptir ve durulanmayan ve durulanabilen opsiyonlarına ver verilir. Formülasyonunda yer alan melanin teknolojisinden aldığı ilham ile yılın her günü nemli, parlak ve güçlü kılarak dikkat çeken görünüme sahip olmanızı sağlar. Sarı rengin gücünden yararlanarak geliştirilen Elidor saç kremi 200 ml, 350 ml, 500 ml alternatifleriyle uygun fiyatlar sunar. Ürünler kuru, sert ve cılız tel problemi olanlar için özel olarak formüle edilir. İçeriğinde yer alan Elidor argan yağlı saç, saç uzatma, tüp kremi nemi hapsederek nem dengesini korur. Kreatin ile formüle edilmesi zararlı güneş ışınlarının olumsuz etkisini yok eden Elidor ipeksi yumuşaklık saç kremi gün boyu sizi rahat hissettirir. Koparak dökülme problemlerine marka kahverengi, renk koruyucu ve canlandırıcı etkisi için kırmızı, yoğun şekilde kepek sorunu yaşayanlar için ise mavi modelleri geliştirilir. Avokado yağının benzersiz besleyiciliğe sahip olmasıyla formüle edilen avokado özlü ürünler ile Elidor banyo sonrası saç kremi çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve problemlerinize kusursuz bir çözüm sunabilirsiniz. Şekillendirme işlemleri için size büyük bir kolaylık sunan Elidor düz saç kremi hızlı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınız olan modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Onarıcı Etkisi ile Elidor Saç Bakım Kremi

Onarıcı Etkisi ile Elidor Saç Bakım Kremi

Vücudunuzun beslenmeye ihtiyacı olduğu gibi kafa derisinin de beslenmeye ihtiyacı vardır. Elidor keratin saç kremi koleksiyonu bu ihtiyacı karşılamak için formüle edilir. İyi şekillenmesine yardımcı olmasının yanı sıra kabarık olanlara doğallık katar. Bir yandan da pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayan etkiyi içerisinde barındırır. Elidor saç bakım kremi beslerken şekillendiren hafif ve sağlıklı bir görünüm içindir. Başarılı marka, talep ve isteklere uygun olarak ürünlerini geliştirir. Özellikle kadınların ihtiyaçlarına uygun ürünlere ver veren marka, farklı sorunlara çözüm olan ürünleri ile yoğun ilgi görür. Uzmanlar tarafından önerilen Elidor saç kabarmasını önleyen krem koleksiyonunu ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Elidor yeşil saç kremi zenginleştirilmiş formülasyon ile tasarlanır ve uzamasını destekler. Elidor yeni, yıpranmış saçlar için, onarıcı saç kremi ile arzu ettiğiniz görünüme hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. İçeriğindeki özel bileşenlerin etkisi ile dipten uca besler. Bir yandan da ihtiyacı olan takviyeyi çam terebenti yağı ve keratin ile verir. Böylece kopmaları ortadan kaldırır ve güçlü kılar. Güçlü ve sağlıklı formüllere sahip olan bu kişisel bakım ürünleri, sağlıklı bir şekilde tellerin uzamasına yardımcı olur. Seçenekler arasında yeşil olanlar yoğun ve canlı görünmesini sağlar. Büyük bir sorun haline gelen ağırlaşması sorununa çözüm olarak da formüle edilen ürünler, uzamayı desteklerken bir yandan da uçlarını onararak kırılmaların önüne geçer. Elidor turuncu saç kremi serisi, Nutrikeratin Teknolojisi ile formüle edilir Ürün, mucizesini ilk kullanıldığı andan itibaren gösterir. Yıpranan kısımdan başlayarak uç kısma kadar onarır ve yeniler. Zenginleştirilmiş formülü ile cılız kalmış tellerinin onarımını üstlenir. Böylece uzamayı destekleyen sağlıklı alt yapıyı oluşturur. Elidor boyalı saçlar için saç kremi müşterilerin tercihlerinde ilk sırada yer alır. İlk defa bu ürünleri deneyecekseniz müşteri yorumlarıyla önceden bu koleksiyonu deneyimlemiş kişilerin düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Önceden satın alıp kullananlar, yaşadıkları tecrübeleri ve değerlendirmelerini diğer müşterilere aktarırlar. Böylede marka konusunda tereddüt yaşayan aklına takıların soruların cevaplarını yorumlar ile bulabilir. Siz de Trendyol’dan müşteri yorumlarını inceleyerek koleksiyon hakkında detayları öğrenebilir ve güvenle bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Öne Çıkan Elidor Saç Bakım Krem Çeşitleri

Öne Çıkan Elidor Saç Bakım Krem Çeşitleri

Elidor kabarmayı önleyen krem turuncu rengi ile elektriklenmenin ve kabarmaların önüne geçerek hızlı şekil almasını sağlar. Aynı zamanda şekil alan formunu uzun süre korumasını sağlamasıyla da gün boyu kusursuzluk hissi verir. Markanın çeşitleriyle güçlü ve parlak görünüm vadeden formülü ile günlük kullanıma uygun olarak üretilir. Koleksiyonlar makademya yağı deri için temel protein kaynağı olan keratin ve E vitaminin birleşiminde oluşan içeriğe sahiptir. Aynı zamanda Elidor süper saç kremi zenginleştirilmiş Superblend formüle ile görünümü uzun süre koruyarak üst seviyede performans sergilemesi ile tam not alır. İhtiyacınız olan bütün değerleri verir ve dokulu ve hacimli olmasını sağlar. Tellere yoğun bir şekilde bakım yaparak pürüzsüz bir yumuşaklık yakalanmasına yardımcı olur. Üstelik sağlıklı içerik bileşeninde yer alan keratin sayesinde tepeden tırnağa UV ışınlarından korur ve zararlı güneş ışınlarıyla savaşır. Siz de hayal ettiğiniz görünüme marka güvencesiyle sahip olmak isterseniz markanın bu serilerini keşfedebilirsiniz. 1954’ten bu yana faaliyetlerine devam eden marka zamanın ritmine ayak uydurarak sektörün nabzını tutar. Kurulduğu günden beri zamanın ruhunu yakalamayı iyi şekilde başarır ve sürekli olarak kendini yeniler. Yenilikçi ürün teknolojisini laboratuvarına taşır ve ileri seviyede tasarladığı ürünler ile kadınların ve erkeklerin sorunlarına çözüm olur. Dinamik genç ruhunu yansıttığı, Elidor sarı, siyah saç kremi serisi kafa derisini besler ve yumuşak görüntüsüne kavuşturur. Dış etkenlerin kırıklar üzerindeki zararı oldukça yüksektir. Zamanla zayıflar ve kopmalar başlar. Bunun için geliştirilen modeller görünümü güçlü kılar ve dolgun gösterir. Nutri shine teknolojisi ile tasarlanan ürün, her bir teli kapsayan ışıltıyı sağlar ve sağlıklı bir deri yapısına sahip olmanıza yardımcı olur. Mor renk şampuan ile birlikte kullanılmasıyla gücünü iki katına çıkarır. Markanın koleksiyonu içerisinde onarıcı ve besleyici malzemeler de bulunur. Koyu renge sahip olan kişilerin büyük problemleri arasında yer alan matlaşma ve kurulaşma sorununa çözüm olarak üretilir.

Elidor Saç Kremi Kullananlar

Elidor Saç Kremi Kullananlar

Yoğun iş temposunda çalışan insanlar görünümüne gereken özeni göstermeyebilir. Bu yüzden pratik çözümler en büyük kurtacıları olur. Özellikle kolay bir şekilde şekle girmeyen tellere sahip olanlar için hazırlık süreci zor bir duruma dönüşür. Elidor kıvırcık saç kremi bukle, kabarmasını önleyen, dream long, mükemmel düz formülasyonlara ver vermesiyle banyoya profesyonelliği taşıyarak kullananların beğenisini kazanmayı başarır. Elidor saç kremi belirgin bukleler için geliştirilen 7/24 modelleri sizi dev buklelerle tanıştırır. Hem kolay bir şekilde taranmasına yardımcı olur hem de bukleleri doğal haliyle sunarak beğeni kazanır. Üstelik bunu ağırlaştırmadan ve yağlılık hissi vermeden yapabilmesi ile yüksek verimlilik sağlayarak Elidor saç kremi kullananlar tarafından tam not alır. Kadınlar tarafından büyük ilgi görmesinin yanı sıra Elidor 7’si bir arada saç kremi erkekler tarafından da oldukça rağbet görür. Özellikle Elidor saç şekillendirici kremi ile hızlı bir şekilde şekil verebildiklerini belirten yorumları göze çarpar. Elidor saç kremi yorumları memnuniyet eşiğinin oldukça yüksek olduğu görülür. Her müşteriye hitap eden ürün anlayışı, kaliteli içerik yapısı ve güvenilir marka mottosuyla övgü alır. Kepekli, dökülen, kuru ve mat, işlem görmüş, zayıf köklere özel seri yapmasının yanı sıra ürünlerin kokusu, yapısı ve tek bir damlasının bile büyük etkiler yaratması ile de takdir kazanır. Markanın koleksiyonu koku formülasyonu uzun süre etkisi kalabilecek şekilde tasarlanır. Hayatınızı bu modeller ile kolaylaştırmak ve günün her saatinde dikkat çekici görünüme sahip olmak isterseniz tüm bakım serisini şimdi keşfedebilirsiniz. Dış görünüm hem kadın hem de erkekler için önemli bir yere sahiptir. Gün içinde ihtiyacınız olan bakımı karşılamak için bu parçalara büyük bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Markanın serisi temiz içerik yapısına sahip olması ve vadettiklerini yerine getirmesi beklenir. Markanı koleksiyonu, müşterilerin beklentileri yerine getirerek herkese hitap etmeyi başarır. Pratik kullanıma sahip olan ürün tasarımı ile dikkat çeken ürünlerin kullanımı seriden seriye farklılık gösterebilir. Mesela, Elidor durulanmayan saç kremi, duştan çıktıktan sonra yeterli miktarı nemli olarak uygulanır ve durulanma işlemi yapılmaz. Elidor 1 dakika saç kremi ise duş esnasında kullanılır. Diplere değdirmeden uç kısımlarına uygulanır ve bir dakika bekledikten sonra durulanma işlemine geçilmesi gerekir.

Bütçenize Uygun Elidor Saç Kremi Fiyatları

Bütçenize Uygun Elidor Saç Kremi Fiyatları

Markanın seçenekleri her bütçeye uygun olarak formüle edilir. Ürünler arası fiyat farklılıkları bulunabilir. Bu farklılıkları sağlayan etkenler arasında 200, 500, 550 ml gibi farklı boyutlarda dizayn edilmesi söz konusu olabilir. Boyut dizaynlarının farklı olması geniş fiyat aralığının oluşmasını sağlar ve herkesin ihtiyacı olan boyutu alabilmesine yardımcı olur. Markanın tüm koleksiyonunda 200, 500, 500 ml gibi farklı gramaj opsiyonları kullanılır. Elidor duş sonrası bakım kremi koleksiyonu genel olarak tüm vadettiklerini yerine getirir. Nihai hedefi kafa derisini korumak ve beslemektir. Bunun yanında bir de Elidor esmer parlaklık saç kremi bir onarıcı ve parlaklık problemi üzerine kurgulanarak serideki tüm bakım malzemeleri birbirinden ayrılır. Elidor saç kremi fiyatı bunu baz alarak da farklı fiyat opsiyonları sunulabilir. Ayrıca tüp şeklinde ve sprey şeklinde tasarlanan ürün opsiyonları da fiyat aralığını etkileyebilecek unsurlar arasında yer alır. Kaliteden ödün vermeyen ve sürekli olarak kendini yenilen marka bütçe dostu olarak sınıflandırılabilir. Her kesimden insanın rahatlıkla satın alabileceği makul fiyat aralıkları ile pazar alanında yerini alır. Üstelik temiz ürün içeriği ile dikkat çeken Elidor kıvırcık saçlar için krem içeriğinde paraben ve renklendiriciye yer vermeden ürünlerini formüle eder. Bu da onu sektörden ayıran, farkını ortaya koyan unsurdur Bütün bunlar göz önüne alındığından yıpranmış teller için olan ürünlere emanet etmek akıllıca bir alışveriş olabilir. Arzu ettiğiniz mükemmel, güçlü ve parlak görünüme marka güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Trendyol sayesinde markanın tüm seçeneklerini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Herkese Uygun Elidor Saç Kremi Seçenekleri

Herkese Uygun Elidor Saç Kremi Seçenekleri

Markanın koleksiyonunu saniyeler içinde satın alabilir ve ihtiyacınız olan bakımı kısa sürede sağlayabilirsiniz. Son yıllarda online alışveriş ağını kullanma oranı oldukça yüksektir. Bunun sebebi ise vakitten tasarruf etmeyi sağlaması, zaman ve mekan fark etmeksizin alışveriş yapabilmeyi mümkün kılmasıdır. Alışverişe ayrılan süreyi minimuma indirerek zamandan tasarruf etmeyi sağlayan online alışveriş ağları arasında yer alan Trendyol, kolay kullanım sağlayan arayüzü ile çok kullanılan online alışveriş platformları arasında bulunur. Müşterisine sunduğu birçok avantaj ile güvenli alışveriş olanağını mümkün kılan platform, kendini kanıtlamış markaların ürünlerine yer verir. Bu markalar arasında bulunan marka ürünlerini Trendyol güvencesi altında müşterisine sunarak geniş kitlelere ulaşmayı hedefler. Elidor saç kremi çeşitleri arasından ihtiyacınız olan ürün seçeneğini Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Elidor saç kremi özellikleri ürün bilgisi alanında yer alır. Trendyol, ilgilendiğiniz ürünün içeriğini ve ne için kullanılmasını gerektiğini detaylı bir şekilde sizin paylaşır. Böylece ürün hakkında ön bilgiye sahip olmanızı sağlar. Marka güçlü ve parlak olan seçeneklerini arama butonuna yazarak hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanızı sağlar. Ürünü, görselleri ile en iyi bir şekilde müşteriye anlatmak ister. Bu nedenle ürün görsellerinin fotoğraf çözünürlüğü oldukça yüksektir. Böylece net bir şekilde her detayını görebilmenizi sağlar. Birden fazla ürün seçeneği tek bir ekran üzerinden görebilmenizi sağlayarak da ürünler arası mukayese etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda yılın belli dönemlerinde yaptığı indirim günleri ile ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyat aralıklarına satın alabilmenize yardımcı olur. Online alışveriş platformunda müşteri üyeliği olanlar hızlı bir şekilde indirimden faydalanabilme olanağı yakalar. Markanın koleksiyonu ile kendinize hak ettiği değeri vermek isterseniz, Trendyol’dan farklı formülle hazırlanmış çeşitleri keşfedebilirsiniz.