İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Etki
Cinsiyet
Saç Tipi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Elidor Şampuan

" araması için 269 sonuç listeleniyor

Yumuşacık Saçlar İçin Elidor Şampuan Çeşitleri Trendyol'da!

Elidor saç şampuanı üretimini gerçekleştiren önemli markalardan biridir. Çocuklardan yetişkinlere kadar pek çok bireyin daha temiz saçlara kavuşması için yıllardır kendini geliştiren marka, teknolojik yenilikleri de arkasına alır. Günümüzde saça olumlu etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanan pek çok doğal içerik Elidor ile tüketiciye buluşturulur. Elidor argan yağından kakaoya, papatya özünden nara kadar geniş bir yelpazede saçlara fayda sağlamayı amaçlar. Ayrıca marka saç diplerindeki problemlere de çözüm üreten ürünler sunar. Kepek, kaşıntı, yağlanma gibi sorunlar farklı Elidor formülleri ile çözüme ulaşır. Defalarca dematolojik testlere tâbi tutulan Elidor günlük kullanıma uygundur. Saçların daha dolgun ve dayanıklı olmasını sağlar.

Elidor Şampuan Çeşitleri ile İpeksi Saçlara Kavuşun

Elidor Şampuan Çeşitleri ile İpeksi Saçlara Kavuşun

Sevilen saç markalarından biri olan Elidor, 1973’ten beri saç bakımı ve sağlığı konusunda yenilikçi ürünler geliştirir. Kıvırcık, düz, parlak, kuru, yağlı gibi her saç tipine uygun çözüm bulmak için teknolojinin tüm imkanlarını kullanır. Bu sayede, her saç tipi için uygun formüller geliştirmeyi başarır. Saç bakımı ve sağlığı konusunda sevilen ürünleri kullanıcılarına sunan marka, dış görünüşün en dikkat çekici unsurlarından biri olan saçların sağlığını her zaman ön planda tutar. Güzel ve şık görünmenin en önemli yollarından biri canlı ve sağlıklı saçlardır. Elidor şampuan, tüm saç tiplerine özel geliştirdiği formülüyle göz alıcı saçlara sahip olmanızı hedefler.

Elidor, önem verdiğiniz saçlarınızı emanet ederken aklınızda soru işaretleri bırakmamak için çalışır. Dışarıdan gelen her türlü etkiye karşı savunma gücü gerektiren ve saçın yapısı gereği zayıfladığı durumlarda takviyede bulunması amacıyla Elidor en iyi şampuan seçeneklerini sunar. Detaylı bir saç analizi sonucunda saçın ihtiyacına en uygun ürünü tespit edebilirsiniz. Saçlarda gün içerisinde maruz kalınan yüksek sıcaklık sonucu meydana gelen zayıflama ve kırılmaları azaltmak için etkili formüller geliştirir. Özellikle Elidor kepek, hacim, güç ve parlaklık şampuanı bu amaç için tasarlanmıştır.

Mevsim geçişlerinin de etkisiyle saçta meydana gelen zayıflamalar, bir zaman sonra saçın dökülmesine neden olur. Erkek ve kadınların ortak problemi olan bu saç sorununa çözüm arayan marka, şampuanlarına uyguladığı yenilikçi teknolojileriyle sevilen ürünleri kullanıcılarına sunar. Doğru şampuan seçimi ile saçı ihtiyaç duyduğu şekilde besleyerek her mevsim canlı ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz. Elidor, saçın derinlemesine temizliğini sağlarken, doğal ihtiyaçları olan yağların yapısını bozmayarak saça dolgunluk sağlayan serileri ile her zaman saç dostu olmak için çalışır. Bu noktada da Elidor doğanın enerjisi, dökülmeye karşı, susuz, dolgunlaştırıcı şampuan çeşitleri devreye girer.

Şampuanın içeriğinde bulunan bileşenler, saçın doğal yapısını bozmayarak, ihtiyaç duyduğu yağlar ile beslenmesini sağlar. Sıcak suyun saça vereceği zararların da önüne geçerek sağlıklı bir saça sahip olmanızı sağlar. Elidor, geliştirdiği formüllerini kullanıcılarının aklında daha iyi kalması adına rengarenk şampuan şişeleriyle birlikte sunar. Her saç tipinin ihtiyacına yönelik geliştirilen şampuanlar, dikkat çekici renklerdeki şişelerde göz zevkine hitap eder.

Elidor şampuan renkleri farklı özelliklere şampuanları nitelemek için kullanır. Elidor sarı şampuan ipeksi yumuşaklıkla özdeşleşirken, Elidor siyah şampuan esmer parlaklık serisine hitap eder. Aynı zamanda Elidor beyaz şampuan çeşitleri ipeksi yumuşaklık sağlarken Elidor kırmızı şampuan da onarıcı bir bakım yapar. Görselliğin akıldaki etkisini göz önünde bulundurarak ürünlerine bunu yansıtan marka, estetik görünüşe de önem verir. Kullanıcılarının şampuanlardan beklediği kalıcı koku konusunda da derin çalışmalar yapar. Saçları iyi tanıyarak geliştirdiği formüllerinde, doğanın enerjisini yansıtmak adına kullandığı koku, gün boyu kalıcılığıyla saçın 48 saate kadar kokusunu kaybetmemesini sağlar.

Elidor Şampuan Çeşitleri Nasıldır?

Elidor Şampuan Çeşitleri Nasıldır?

Her saç tipinin farklı ihtiyaçları bulunur. İnce telliden kalın telliye, kıvırcıktan düze, boyalıdan doğala kadar pek çok farklı saç tipine sahip kişi vardır. Saç tiplerindeki çeşitlilik, hepsinin farklı desteğe ihtiyacının olduğunu gösterir. Elidor şampuan özellikleri, saçın duyduğu eksiklikleri giderecek ve güçlendirecek şekilde geliştirilir. Saç derisi beslendikçe daha hızlı uzayan saçlar elde edilir.

Elidor hızlı saç uzatan şampuan, saç ve tırnak sağlığında etkili olan, biotin adıyla bilinen B7 vitaminini içerir. Serinin özel formülü sayesinde saçlar dipten uca beslenir. Elidor yeni şampuan saç uzatan belinize kadar uzayan sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, saç uzarken kırılmaları engelleyerek sağlıklı ve dolgun görünüme sahip saçlar elde edilir. Elidor yeşil şampuan olarak da karşınıza çıkan bu şampuan, uzun saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır.

Avokado ve üzüm çekirdeği yağı içeren Elidor mor şampuan serisi, kalın ve gür saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Cansız, donuk ve mat saçlara özel olarak geliştirilen, saça derinlemesine temizlik sağlarken aynı zamanda 2’si bir arada özelliğiyle saçı yoğun bir şekilde besleyen Elidor pembe şampuan, ekstra saç kremi kullanmanızı gerektirmez. Tek bir işlemle parlaklık ve yumuşaklığı saçınıza yansıtabilirsiniz. Ayrıca Elidor mavi şampuan ile ferah ve havalı saçlara kavuşabilirsiniz.

Saçlarda zamanla meydana gelen yıpranmaların önüne geçmek için geliştirilen Elidor turuncu şampuan, ilk yıkamadan itibaren etkisini gösterir. Yalnızca 5 yıkamadan sonra ise yeniden yapılanmış saçlara sahip olmanızı sağlar. İçerdiği nutrikeratin teknolojisi sayesinde saçın günlük olarak maruz kaldığı tarama, kurutma gibi yıpratıcı etkilerden korunarak, sürekli onarılmasını sağlayan özel formüle sahiptir. Elidor onarıcı bakım şampuan saçın 7 kat içerisinden dışına kadar yoğun bir onarım sağlar ve saçın kolayca kırılmasını önler. Saçın doğal renginden sıkılanların başvurduğu yol olan boya, getirdiği güzel görüntünün yanında, yoğun bir bakım da gerektirir.

Kimyasalla karşılaşan saç telinde zayıflamalar ve kırılarak dökülmeler çok sık karşılaşılan problemlerdendir. Elidor boyalı saçlar için şampuan, Color Shield teknolojisi içeren formülü ile saç renginin akıp gitmesini önlerken, saçın canlılığını ve parlaklığını korur. Elidor renk koruyucu şampuan sayesinde, boyalı saçların tüm renklerine üstün koruma sağlayarak, derinlemesine bakımına da yardımcı olur. Elidor keratinli şampuan çeşitleri de boyalı saçlar için idealdir. Öte yandan Elidor argan yağlı şampuan da ipeksi yumuşaklıkta saçlar sunar.

Saçı dipten uca temizlerken, aynı zamanda bakım yapmaya imkan sağlayan özel formüle sahip Elidor nemlendirici şampuan, kuru ve sert saçlardan kurtulmanızı sağlayarak sizi yumuşak saçlarla buluşturur. İçeriğinde bulunan argan ve babassu yağları sayesinde saçlar dipten uca beslenir. Saçlar temizlenirken aynı zamanda yoğun nemlenme sağlanır. Yağlı saç yapısına sahip olanların saç diplerinde oluşan pH dengesizliğinin önüne geçmek adına geliştirilen Elidor yağlı saçlar için şampuan, saçtaki nemi dengede tutarak, fazla yağdan arındırır. Yağlı saçlar için kullanılan şampuanların saç derisini kurutmaması gerekir. Aksi taksirde, saç telleri zayıflar ve dökülme başlar.

Elidor, tüm bu etkileri göz önünde bulundurarak geliştirdiği yağlı saç serisinde limon ve yeşil çay özlerini kullanarak dengeli bir yapıya sahip saç derisine sahip olmanızı sağlar. Saçlarınızı ferahlatarak dolgunlaştırır. Bunun yanı sıra Elidor ışıldayan parlaklık, dolgunlaştırıcı, anında onarıcı, ipeksi yumuşaklık, dream long şampuan çeşitleriyle de kullanıcılara ürün sunar. Her bir damlasında sağlıklı saçlara bir adım daha yaklaşacağınız Elidor şampuan çeşitleri ve özellikleri ile tüketicilerden tam not alır.

Elidor Şampuanın Özellikleri Nelerdir?

Elidor Şampuanın Özellikleri Nelerdir?

Elidor, hem kadın hem erkeklerin saç tipine uygun olan ortak ürünlerle karşınıza çıkar. Elidor erkek şampuan çeşitleri arasında bulunan ve her saç tipinin ihtiyaçlarını özel olarak karşılayan seçenekleriyle, bakımına önem veren erkeklerin isteklerini karşılamayı da hedefler. Ortak kullanıma uygun şampuan serilerinde koku konusunda hassas olan kullanıcılarının da severek kullanacağı uzun süre kalıcı kokuları şampuanlarıyla birleştirir.

Şampuan seçimindeki en önemli nokta, saç tipinin tanınmasıdır. Ürünün uygulanacağı bölgedeki yapının doğru bilinmesi, kullanılacak üründen alınacak verimin artmasını sağlayan önemli bir etkendir. Şampuan seçimi sırasında saç tipinin yanında saça uygulanan işlemler de rol oynar. Yüksek ısıya sürekli maruz kalan saçlar için Elidor onarıcı şampuan serisi üzerine çalışır. Yine Elidor kakao ve shea yağlı şampuan, onarım özelliğiyle yıpranmış saçları besler. Saç telinin 7 kat derinine kadar etki ederek saçtaki zayıflama ve kırılmaları kısa sürede onarır. Dış ortamla temas halinde olan saçlar her an elektriklenmeye müsaittir.

Özellikle, kuru ve nemsiz kaldığı takdirde en küçük dokunuşlar elektriklenmeyi kolaylaştırır. Elidor elektriklenmeyi önleyen şampuan, saça, ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Saç tellerinin gerek duyduğu nem ve pH oranını sabit tutarak elektriklenmeye karşı güçlü bir önlem oluşturur. Her saç tipinde görülen bu olaya, gün aşırı kullanacağınız, elektriklenmeye özel üretilen şampuan ile son verebilirsiniz. Saçlarda görülen bir diğer problem hızlı uzamamasıdır. Anajen evrede bulunan saç, aktif olarak büyüme gösterir. Katajen evrede ise tam tersi olarak büyüme durur. Yani saç köklerinin aktif olmadığı dönem olarak adlandırılır. Bu soruna dışarıdan müdahale etmek mümkündür.

Gerekli bileşenlerin saç kökü ile temas ettiği durumda, kök anajen evreye geçiş yapar ve saç kökü aktif hale gelir. Elidor saç uzatan şampuan, geliştirdiği formüllerinde aktif bileşenleri saç kökü ile birleştirir. Sonuç olarak, sürekli uzamaya başlayan saçlara kavuşmanızı sağlar. Hızlı uzayan saçlar sürekli bakım gerektirdiğinden dolayı, Elidor serisi her aşamada saçınızın sağlıklı uzamasına destek olur. Anajen evreden katajen evreye geçiş yapan saç kökleri ise hızlı dökülmelere neden olur. Bu dökülmelerin önüne geçmek için geliştirilen Elidor saç dökülmesine karşı şampuan, bu evrede bulunan saç köklerini aktif hale getirerek küçülen saç köklerini büyütür. Güçlü ve canlı görünüme sahip, gür saçlara sahip olmanızı sağlar.

Elidor Şampuanların Özel Ürünleri Trendyol’da

Elidor Şampuanların Özel Ürünleri Trendyol’da

Saçlarını seven ve saçlarının bakımlı görünmesine özen gösterenlerin dikkat ettiği ilk nokta, günlük kullandıkları şampuanlardır. Saçtaki temel bakım şampuanla başlar. Devamında, diğer bakım ürünleri ile bu adım desteklenir. Elidor, geliştirdiği şampuan serileriyle küçükten büyüğe, erkekten kadına her kesime hitap eder. Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, şampuan sektörünün önemli firmalarından olan Elidor marka şampuanları sayfasında kullanıcılarına sunar. Markanın şampuanlarının her saç tipinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte olması, kullanıcılarının tercihleri arasında olmasının önemli bir nedenidir.

Hem saçın temizliğini sağlayıp hem de saçın ihtiyacı olan desteği ve bakımı sağlayarak, kullanımını daha cazip hale getirir. Şampuanlarına eklediği bitki özleriyle ekstra bakım seçenekleri sunar. Saç bakımında çok eski zamanlardan beri kullanılan kınayı şampuanlarına ilave ederek, saç temizliğinden sonra ekstra bir işlemle uğraşmanıza gerek bırakmaz. Kınanın saça olan faydası oldukça fazladır. pH dengesini sağlamak, kepek sorunu ve saç derisinin kurumasını engellemek bilinen başlıca faydalarıdır.

Elidor kına özlü şampuan, saçınızda derinlemesine temizlik yaparken, saçınıza uygulayacağınız diğer bakım işlemleri için ekstra vakit kazanmanızı sağlar. İlk kullanımdan itibaren saça yumuşaklık sağlayarak ipeksi bir görünüme kavuşturur. Saçtaki problemlerin doğal tedavi yöntemi olarak düşünülen kına özünü şampuanla birleştirir. Kınanın ağır kokusunun önüne geçerek, hafif ve doğal kokuyu saçlarınızda bırakır. Bu gibi kullanımı sevilen doğal ürünleri, şampuanlarında kullanmayı tercih eden marka, gelişen teknolojik süreçte doğallığa yaklaşmayı tercih eder. Örneğin Elidor şampuan bal papatya özleri ile saça doğadan gelen bir yumuşaklık kazandırır.

Saç bakım sektöründeki gelişmeleri sürekli takip ederek kendini yenileyen marka, kurulduğu yıllardan bu yana ürün gamını genişleterek günümüzde en çok tercih edilen şampuanlar arasında yer alır. Ürettiği tüm ürünlerinde kalite ve sağlık standartlarına dikkat ederek üretim gerçekleştirir. Bu sayede, müşteri memnuniyeti yüksek satışlara sahiptir. Siz de ihtiyacınız doğrultusunda Trendyol’da favori ürünlerinizi belirleyip kampanyaları takip edebilir, Elidor marka şampuanlara indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Şampuanlarının yeni formüllerini geliştirirken doğadan beslenen marka, hem içeriğindeki zenginliğiyle hem de şampuanlardaki eşsiz kokusuyla karşınıza çıkar.

Elidor narlı şampuan ile dolgunluk ve bakım sağlarken ferah ve temiz saçlar yaratır. Hindistan cevizi yağının saç bakımındaki önemi büyüktür. Saça derinlemesine bakım yaparak, her güne canlı ve dikkat çeken saçlarla başlamanızı sağlar. Elidor hindistan cevizli şampuan ile saçlarınız sağlıklı ve canlı görünüme sahip olur ve her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Saç uçlarındaki kırılmalara da yönelerek saçtaki görünümü daha sağlıklı hale getirir. Doğal hindistan cevizi kokusunu şampuana yansıtarak, tropikal koku sevenlerin kendilerini iyi hissedecekleri havayı her an koklamalarına imkan tanır.

Yine, tropikal bölgelerden gelen faydalardan biri olan avokado ile üzüm çekirdeğini birleştirerek benzersiz bir formüle imza atar. Kuru ve mat görünüme sahip saçların kurtarıcısı olan Elidor avokado şampuan, kalın ve gür saçlarla güne başlamanızı sağlar. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan çam terebentin ilavesiyle geliştirilen Elidor sağlıklı uzayan saçlar serisiyle, dipten uca güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Elidor çam terebentin şampuan olarak da bilinen serinin özel formülünde bulunan biotin desteğiyle bu seri uzun, sağlıklı ve parlak görünümde saçlara kavuşmanızı sağlar. Elidor sağlıklı uzayan saçlar şampuanı kısa sürede hızlı sonuç alabilmeniz için tasarlanır.

Saçların deniz, güneş, rüzgar gibi yıpratıcı etkilerinden korumayı sağlayan Elidor kırmızı yosun özlü şampuan, her koşulda dayanıklı, ipeksi ve göz alıcı yapıya sahip saçlara sahip olmanızı sağlar. Sevilen tatları da şampuanlarında görmeyi seven Elidor, çikolatanın eşsiz özelliklerini formüllerine ilave eder. Kakao ve shea yağı özleriyle saçı besleyen bir kür olarak kullanacağınız Elidor çikolatalı şampuan ile fazla vakit harcamadan sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlara yumuşak bir görünüm sağlarken, kabarmalarına engel olur. İçeriğindeki gliserin ve silikon teknolojileriyle saç kökünün beslenmesine yardımcı olurken, saç telini özenle sararak canlı ve parlak görünüme kavuşması sağlanır. Yalnızca düzenli kullanım sonucu, tüm bu etkileri iki hafta içerisinde saçınızda görmeniz mümkündür.

Saç Tipleri İçin Şampuan Seçimi Önerileri Nasıldır?

Saç Tipleri İçin Şampuan Seçimi Önerileri Nasıldır?

Saçlar, dış görünüşün en etkili noktalarından biridir. Dışarıya çıkarken veya aynaya bakarken kendinizi şık görmenizin önemli yollarından biri saçlarınızın sağlıklı ve canlı görünmesidir. Saç bakımında şampuanın önemi büyüktür. Doğru şampuan seçimiyle saçlar hem uzun süre temiz hem de bakımlı görünür. Saç yapısının önemli olduğu seçimde, ince ya da kalın telli saçların farklı ürünlere ihtiyacı vardır.

Kalın telli saçlar kuru olmaya, ince telli saçlar ise daha yağlı olmaya yatkındır. Elidor ince telli saçlar için şampuan, saçın nem oranını dengede tutarak hızlı yağlanmayı engeller. Yağlanmanın önüne geçmek için izleyeceğiniz önemli yollardan biri, saçınızı daha seyrek yıkamaktır. Her gün yıkamak zorunda hissedilen yağlı saçların görünümünü azaltmak için tercih edilen Elidor kuru şampuan, dışarıya çıkmak zorunda olduğunuz ve saçınızı yıkamadığınız günlerde en büyük kurtarıcınız olur. Yeni yıkanmış görüntüsü veren kuru şampuan, yağlı saç görünümünden kurtulmak istediğiniz dönemde yanınızdan ayırmayacağınız bir ürün haline gelir.

Genelde ince telli yapıya sahip olan düz saçlar, her an kırılmaya hazır haldedir. Elidor düzleştirici şampuan ile yıkadıktan sonra kurutma gibi işlemler sonucunda kabarmayan, hareketli ve düz saçlarla karşılaşırsınız. Şampuanların içerisinde bulunan ve saçların sertleşmesine neden olan tuz, birçok şampuanda köpürmeyi sağlamak ve kıvamı tutturmak için kullanılır. Elidor tuzsuz şampuan, yumuşak saçları sevenlerin tercihleri arasında yer alır. İpeksi yumuşaklık ve parlaklık sevenlerin tercih edebileceği Elidor argan yağlı şampuan ve Elidor zeytinyağlı şampuan, saçınıza derinlemesine temizlik ve bakım yaparak ek bir ürün kullanmadan dahi canlı ve parlak görünüme sahip saçlara sahip olmanızı sağlar. Elidor Melisa Şenolsun şampuan da bu anlamda tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır.

Koyu renk saçlarda canlılığı yakalamak, açık renklilere göre biraz daha zor olsa da Elidor esmer parlaklık şampuan ile parlak ve hareketli saçlara sahip olabilirsiniz. İçerdiği melanin teknolojisi ile 365 gün ışıltılı koyu saçlara kavuşabilirsiniz. Şampuan seçimi sırasında birçok faktör karşınıza çıkar. Seçim yaparken birçok elemeden geçirdiğiniz şampuanları seçerken ana faktör, saç tipinin tanınmasıdır. Saçın yapısına uygun şampuan kullanımı, üründen alınan faydanın artmasını sağlar. Saçta oluşan problemler için de çözüme ulaşmak daha kolay olur.

Saçın düz ya da kıvırcık olmasına bakılarak yapılan seçimler Elidor serileriyle daha kolay gerçekleşir. Elidor kıvırcık saçlar için şampuan veya Elidor mükemmel düz şampuan serisi, belirgin saç yapısına sahip kişilerin tercihlerine yardımcı olur. Canlı ve hareketli görünüme sahip düz saçları; parlak ve göz alıcı kıvırcık saçları tek bir seriyle düzenli kullanımlar sonucu elde edebilirsiniz. En temelden en karmaşık saçlara ve saç problemlerine çözüm bulan Elidor, kullandığı son teknoloji ve her zaman önem verdiği müşteri istekleri doğrultusunda kullanıcılarının isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayan bir marka halindedir.

Şampuan sektöründe adını duyuran ve kalitesinden ödün vermeyen Elidor, her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeyi başararak, müşteri çerçevesini geliştirir. Günlük hayatın koşturmasında saçlara ayrılan vaktin azalması, şampuanların daha kapsamlı olması gerektiğini düşündürür. Marka, şampuanlarıyla kullanıcılarına yalnızca saç temizliğini değil, derinlemesine saç bakımını da sağlamayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda, geliştirdiği formüllere doğa özleriyle katkıda bulunarak, daha derin bakım seçeneği sunar.

Elidor Şampuan Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Elidor Şampuan Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Elidor şampuan çeşitleri fiyatları ve fiyatları her bir ürüne ve şişe gramajına göre değişir. Örneğin Elidor 200, 350, 550, 650 ml şampuan çeşitleri farklı fiyatlarla tüketicilere sunulur. Elidor şampuan fiyat skalası, kullanmayı tercih edeceğiniz serilere bağlı olarak değişiklik gösterir. Trendyol’dan ulaşabileceğiniz Elidor marka şampuanları favori ürünlerinize ekleyerek takip edebilir, buradan en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Buradan yapacağınız karşılaştırmalar ile ürününüzün alternatiflerine bakabilirsiniz. Kendinize en uygun ürünü gönül rahatlığıyla seçebilir, en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Trendyol’dan Elidor marka şampuan serisi kullananların yorumlarına ulaşarak daha önce ürünleri kullanmış olan müşterilerin değerlendirmelerini inceleyebilir, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz