placeholder
"

Emici Külot

" araması için 1482 sonuç listeleniyor
Depend Kadın L Beden Emici Külot 9 Adet
DependKadın L Beden Emici Külot 9 Adet
(1788)
Kadın L Beden Emici Külot 9 Adet
63 TL
Sepete Git
Orkid Discreet Emici Külot Büyük Boy 8'li
OrkidDiscreet Emici Külot Büyük Boy 8'li
(17)
62 TL
Sepete Git

Emici Külot

Emici Külot

İstemsiz idrar kaçırma, akıntı, kanama gibi durumlar her yaştan kesimin şikayet ettiği problemler arasında yer alır. Bu problemlere bir de yapısı dolayısıyla annelerin yaşadığı doğum sonrası lohusalık durumu eklenir. Bunlardan şikayetçi olan bireylerin topluma entegre olması da zorlaşır. Böyle anlarda kendinizi güvende ve iyi hissetmeniz için tasarlanan emici külot bez, hayatınızda kurtarıcı rol üstlenir. Değişen yaşam şartları ve küreselleşen dünya ile birlikte sağlık sorunları da çeşitlenir. Obezite, yaşlılık, iltihaplar, enfeksiyonlar, tansiyon, şeker ve stres gibi birden fazla risk faktörüyle tetiklenen, dahası kontrol edilemeyen idrar kaçırma sorunu sebebiyle insanların sürekli olarak tercih ettiği emici külot, ergonomik yapısı ve rahatlığı sayesinde müşterilerine kolaylık sağlar. İdrar kaçırma ve akıntı problemi, gerek ıslaklık gerekse yaydığı koku nedeniyle insanda utanç duygusu oluşturur ve özgüveni zedeler. Bu tür sorunlarla karşı karşıya kalan bireyler toplumdan kendini soyutlama ihtiyacı duyar. Müşterilerine güvenli ve aktif hayat şansı veren Trendyol, bu sorunları ortadan kaldırmak için sisteminde birçok ürüne yer verir. Ürünler müşterilerin sağlığını tehdit etmez ve onlara kaybettikleri özgüvenlerini geri kazanmaları için fırsat sunar. Fiziksel sağlığınız, ruhsal sağlığınızı etkileyen önemli bir unsurdur. Bunun için Trendyol’un indirimli fiyatlarıyla kendiniz ve sevdikleriniz için çok çeşitli modellerde tasarlanan emici bezlere şimdi göz atabilirsiniz. Trendyol uygulamasını cihazınıza yükleyip bildirimlerinizi açarak güncellenen içerikleri ve size özel kampanyaları anında takip edebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ürüne stokları tükenmeden sahip olabilirsiniz.

Rahatlığınız İçin Özenle Tasarlanan Emici Külot Modelleri

Hayatın birçok alanına müdahale ederken hareket etmek durumunda kalırsınız. Fakat bazı sağlık problemleri, yaşamdan tat almanızı önler ve keyifle geçirilecek bir günün olumsuz deneyimlere dönüşmesine yol açar. Emici külotlar bu gibi durumlara alternatif bir çözüm olarak üretilir. Trendyol’da bulabileceğiniz emici külotların her ihtiyaca uygun olacak şekilde farklı tasarımları ve modelleri mevcuttur. Ürünlerle ilgili şu detaylara göz atabilirsiniz:

  • Kadın/erkek müşteriler için ayrı ayrı üretilmiş olan modeller mevcuttur. Emici külot kadın ve emici külot erkek gruplarının her ikisini de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu ürünler vücut yapısına göre tasarlanır ve rahatlığınız göz önüne alınarak hazırlanır.
  • İlerleyen yaşla beraber gelişen sağlık sorunlarının ortaya çıkması ve pelvik kaslarının işlevlerinin körelmesi nedeniyle oluşan idrar problemlerine karşı yaşlılar için emici külot tavsiye edilir. Siz de bu sorunlardan muzdaripseniz söz konusu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
  • Doğum sonrası dönemde kullanılmak üzere lohusa emici külot alabilirsiniz. Bu ürünlerle lohusalık bir problem olmaktan çıkar. Bebeğinize daha çok zaman ayırma fırsatı oluşturur ve doğum sonrası depresyonun görülme olasılığını azaltır
  • Hasta bakımı süreklilik arz ettiği için ve birçok açıdan hizmeti zorunlu kıldığı için meşakkatli bir iştir. Hasta bakan kişilerin sıklıkla tercih ettiği emici külot hasta bezi müşterilerin işini büyük ölçüde kolaylaştırır. Özellikle yatağa bağımlı hastası olanlarda hasta emici külot mecburiyet haline gelir.
  • Hem erken yaşlarda hem de ileri yaşlarda sık görülen ve geceleri istem dışı meydana gelen idrar kaçırma rahatsızlığı, bireylerin negatif bir güne başlamasında önemli bir etkendir. Bu tür durumlarda emici gece külodunun ultra kuruluk özelliği sayesinde uykunuz bölünmez ve rahat bir gece geçirirsiniz. Bu benzersiz ürünler mutlu ve keyifli bir sabaha uyanmanızı sağlar. Böylelikle gün içinde alacağınız verimde büyük oranda artar.
  • Emici külotların, tek kullanımlık seçeneği olduğu gibi yıkanabilir emici külot modelleri de mevcuttur. Bu özellikteki ürünü 30°’de yıkayarak defalarca kullanabilirsiniz. Bu ürünler hızlı kurur ve kısa zaman içinde tekrar kullanıma hazır olur. Uygun yıkama şartları altında uzun süre sorunsuz kullanılabilir.

Emici Külotun Özellikleri

Emici Külotun Özellikleri

Emici külot bez elastik yapısı sayesinde vücudunuzu sararak sızıntılara karşı güvenlik bariyeri oluşturur. Bu şekilde akıntının dışarı çıkması ve olumsuz durumlara yol açması engellenmiş olur. Bezin değiştirilmesi gereken zamanı kolayca anlayabilmeniz için üretilen bir ıslaklık göstergesi ile sıvının taşmasına neden olacak etkenler giderilir. Yüksek kaliteli emiş özelliği sayesinde sıvıyı hızla emen ürün, terleme yapmaz ve nemi azaltır. Tek kullanımlık modellerde yer alan yan dikişler sayesinde kullanımdan sonra kolayca yırtıp atılır. Emici bezler, ıslaklığı hapsettiği gibi kokuyu da hapseder ve özel yapılandırılmış tabakası ile ses çıkarmaz. Böylelikle toplu alanlarda da güvenle kullanırsınız. Toplum içine karışabilmek idrar kaçırma sıkıntısı yaşayan bireyler için bir cesaret gösterme durumu olmaktan çıkar ve sizler de diğer insanlar gibi çekinmeden dışarı çıkar, işinize gider ve arkadaş ortamlarında bulunursunuz. Ürünün külot şeklinde olması ekstra bir iç çamaşırı giyme gereksinimini ortadan kaldırır, kaba bir görüntü oluşturmaz ve kıyafetin altından belli olmaz. Emici bezler müşterilerin sağlığı açısından dermatolojik olarak test edilir. Kaşıntı, tahriş, pişik gibi olumsuz sonuçların önüne geçilir. Doğrudan deri ile temas edeceği için alerjen kimyasallar içermez. 7’den 70’e her yaşın kullanımı için uygun olması açısından emici külot büyük boy, küçük boy ve orta boy seçenekleri mevcuttur. Small bedenden 3x large bedene kadar farklı ebatlarda üretilir. Kendi bedeninize uygun olanı alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer bedeninizi bilmiyor ya da emin olamıyorsanız ürünlerin yanında beden tablolarına da ulaşırsınız. Beden tablosunda yer alan bel ölçüleri, sıkma ya da geniş gelme olasılığına karşı düşünülür. Bu şekilde üzerinize tam oturacak olan ürünü zorlanmadan bulursunuz. Siz de emici külot beze ihtiyacı olan fakat emici külot nerede satılır diye soranlardansanız hemen Trendyol’da tüm modellere ulaşabilirsiniz.

Trendyol’da Bütçe Dostu Emici Külot Fiyatları

Trendyol’da Bütçe Dostu Emici Külot Fiyatları

Emici külot bezlerini farklı fiyat aralıklarıyla bir araya getiren Trendyol, çok çeşitli seçenekleri çatısı altında toplar ve bunları müşterilerine sunar. Ürünlerin detayında bulunan “satıcıya sor” seçeneğiyle aklınıza takılan hususları satıcıya bizzat sorarak bilgi edinirsiniz. Bu size güvenli bir alışveriş imkanı sağlar. Bununla beraber emici külot kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelere de göz atabilirsiniz. Bunlar size yol gösterici olur. Marka, paket içinde bulunan sayı adedi, satıcının koymuş olduğu kar payı oranı, üretilen materyalin cinsi ve yapısı gibi faktörlere bağlı olarak emici külot fiyatlarında oynamalar söz konusu olur. Bununla birlikte yaşam kalitenizi artıran bu ürünler, sağladığı imkanların yanında oldukça uygun fiyatlarla beğeninize sunulur. Kendiniz için ödeyeceğiniz düşük bir meblağ ile yaşam boyu karşınıza çıkacak tüm problemlerin üstesinden gelir ve sizi bekleyen mutlu günlere daima hazır olursunuz. Size yaşam standartlarınızı iyileştirebilmeniz için sunulan bu ürünler oldukça ekonomik olur. Paranızı çöpe atmaz ve kaliteden ödün vermeyen ürünlere kavuşursunuz. Küçük bir miktar bütçeyle sağlıklı bireyin ve dolayısıyla da sağlıklı toplumun önünü açar. Kaliteli ve cebinize dost bu emici bezler sayesinde yaşamınızı sağlıklı ve mutlu kılarsınız. Siz de bundan sonraki dönemlerde yer aldığınız statüden kendinizi kısıtlamadan özgürce hareket edersiniz. Bu ürünleri edinmeye karar verdiğiniz takdirde dikkat etmeniz gereken husus ise ürünü hangi amaçla kullanacağınızdır. İsteklerinizi karşılayacak olan ürünü ve bedenini eksiksiz kontrol edebilir ve bu doğrultuda ihtiyacınız olan ürünleri saniyeler içerisinde sipariş edebilirsiniz. Böylece uygun özellikteki emici bezi Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.