placeholder
"

Emotion

" araması için 298 sonuç listeleniyor

Emotion

Emotion

‌Aromel Kozmetik’in bir markası olan ‌‌Emotion, 1994 yılından bu yana çiçeklerden ve doğal kokulardan ilham alarak parfümler tasarlıyor. ‌Emotion parfümleri zengin çeşitlilikteki çiçek kokularını farklı bileşenlerle harmanlayarak sunuyor. Türkiye’de uzun yıllardır beğeniyle kullanılan ‌Emotion markası özellikle kadın kullanıcılar için özel kokular hazırlıyor.

Günlük veya özel günler gibi kullanım alanına göre farklılık gösteren parfüm ve ‌deodorantlar tek tek veya set olarak kullanıcılara sunuluyor. Günlük bakımın tamamlayıcı bir parçası olan bu kozmetik ürünler, farklı hisler veren hoş kokuları ve şık ambalajlarıyla piyasada yerini alıyor. Tüm gün boyunca tazeliğini koruyan ürünler her zevke uyan çeşitleri sayesinde etrafa yaydıkları büyüleyici kokulara hayranlık uyandırmayı başarıyor.

Baş Döndüren Eşsiz Kokularıyla Emotion Parfümleri

‌Emotion parfüm çeşitleri eşsiz ve hassas duygulara hitap etmeyi başarıyor. Hassas duyguları harekete geçiren ve kadınlar için özel olarak çiçek ve meyve özlerinden üretilen kokular, herkese eşsiz bir duyu deneyimi yaşatıyor. Parfüm çeşitlerinde marka; bergamot, limon, portakal ve mandalina gibi farklı özleri bir araya getiriyor. ‌Frezya, nilüfer ve yasemin gibi çiçeklerin ve şeftali, kivi, siyah ‌frenk üzümü gibi meyve ağaçlarının kokularını buluşturuyor. Zengin bileşimlere sahip parfümlerinde ise; sandal ağacı, kehribar, misk otu, sedir ağacı ve vanilya kokuları da eşsiz formüle ekliyor.

‌Emotion markasının çeşitli kokuları her cilt tipinde farklı ve özel bir etki bırakıyor. Parfüm kokusunun insanı özel hissettirmesi ve mevsimlere göre farklı giyim tarzları ile uyum sağlaması, çiçeklerin özleri ile mümkün hale geliyor. Esintinizle fark yaratmak ve ‌özgüvenli hissetmek sizi en çok yansıtan ‌Emotion parfüm çeşidini bulduğunuzda çok daha kolay oluyor. Farklı bileşenler ile formüle edilen parfümleri sıktıktan sonra yaklaşık 3 dakika beklemek gerekiyor. ‌Kalıcılığıyla güven veren Emotion marka parfüm çeşitleri gece ve gündüz ayırt etmeksizin her alanda kullanılabiliyor.

Bulunduğunuz çevreyi bambaşka bir atmosfere bürümek bitki aromaları ve doğal meyve özleriyle elde edilen eşsiz kokular ile mümkün oluyor. Seçkin özlerle oluşturulan parfümler, kokunuzu duyan herkeste çarpıcı bir etki yaratıyor. ‌Emotion’ın sunduğu parfüm çeşitleri hisleri harekete geçiriyor ve her ortamdaki giyim tarzınızı eşsiz bir şekilde tamamlıyor. Tüm kokular, orijinal ve kaliteli bir şekilde üretilerek kullanıcılara sunuluyor.

‌Emotion Parfüm, ‌Deodorant ve ‌‌Roll-On Çeşitleri

Günün her saatinde her yerde daha özgüvenli ve enerjik hissetmenizi sağlayan ‌Emotion ürünleriyle aktif yaşamın ritmine ayak uydurmak kolaylaşıyor. En aktif zamanlarda bile yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz pratik ürünler, basit bir dokunuşla uzun süre taze kalmanıza olanak tanıyor ve bulunduğunuz ortamda fark yaratmanızı sağlıyor. Mis kokan çiçek ve meyve özleriyle harmanlanan parfüm seçenekleri, baş döndüren etkileyici kokularıyla iz bırakmayı başarıyor.

Leke bırakmayan formülü, cilde uygun yapıları ve eşsiz kokularıyla konforlu bir kullanım sağlayan markanın parfümleri; farklı seçenekleri sayesinde her tarz ile uyumu yakalıyor. Romantizmi ve modernliği bir araya getirerek hazırlanan parfümler, kullanıcılara mutluluk ve enerji aşılıyor. Günlük olarak sık sık kullanılan parfüm çeşitleri arasından zevkinize ve tarzınıza uygun kokuyu bulmak mümkün oluyor. Parfüm kullanımını destekleyici nitelikteki ürünler arasında yer alan ‌deodorant ve ‌‌roll-on çeşitleri ise parfümünüzün kalıcılığı artırıyor.

Parfüm şişelerinin tasarımı için yaratıcı fikirler geliştiren marka, şık parfüm şişeleri sayesinde de kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Oval tasarımlarla estetik anlayış gözetilerek üretilen parfüm şişelerini sıkmak için elinize aldığınızda modern ve romantik hisleri yakalabiliyorsunuz. Her tüketicinin bütçesine hitap edecek şekilde piyasada yer alan parfüm, ‌deodorant ve ‌‌roll-on çeşitleri vanilya, misk ve çiçek özleri gibi özel sırlarla formüle ediliyor.

Büyülü Bir Etki İçin ‌Emotion Parfüm Çeşitleri

Kozmetik sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan ‌‌Emotion, yazın oluşan vücut ve ter kokularının önüne geçmek için mükemmel bir tercih oluyor. Parfümler, koku çeşitlerine ve esans yoğunluklarına göre ayrılıyor. Taze, oryantal, çiçeksi ve odunsu olarak ayrılan parfümler, esans yoğunluğu baz alınarak da ‌EDP, ‌EDT ve ‌EDC olarak sınıflandırılıyor. ‌Emotion ürünleri ise ‌EDT sınıfındaki parfümler arasında yer alıyor. Kalitesine ve kalıcılığına göre oldukça uygun fırsatlar sağlayan ‌Emotion parfüm fiyat olarak da cazip seçenekler sunuyor.

‌Emotion parfüm seçenekleri arasında farklı çeşitlerde kokular yer alıyor ve ‌Emotion pembe olarak da adlandırılan parfüm öne çıkan kokular arasında bulunuyor. Markanın ürünlerinde, ‌SLS ve ‌paraben bulunmadığı için doğal terleme dengesini bozmadan ter kokusunu önlüyor. Emotion marka parfümler, güzel kokuları konforlu bir kullanım ile sunarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Pudrasız formüller kullanılarak üretilen bu parfümler, kıyafet üzerinde leke ve iz bırakmıyor ve kullanıcılara konforlu ve sorunsuz bir kullanım sunuyor.

Özellikle sıcak yaz günleri için tropik meyvelerin birleşimleriyle üretilen çeşitler girdiğiniz ortamlarda tropik bir rüzgâr estirmenizi sağlıyor. Gününüze hareket ve neşe getirecek ferah turunçgil kokuları markanın parfüm çeşitlerinde kullanılıyor. Parfümlerin özel etkisi ‌kamkat ve ananas özleriyle sağlanıyor. Bazı kokular ise ‌ylang ‌ylang içeriyor. ‌Emotion parfüm seçenekleri arasından kendinize en uygun kokuyu seçmek için ürün hakkındaki detaylara ulaşarak fikir sahibi olmanız ve dileğiniz kokuya ulaşmanız mümkün oluyor.

Pratik ve Anında Etkili ‌Emotion ‌Deodorant Çeşitleri

Her kullanıcıda yenilenme hissi yaratan Emotion sprey çeşitleri, güne tazelenmiş olarak başlamanızı ve tüm gün tükenmeyen bir enerjiye sahip olmanızı sağlıyor. Güzelliği ve ‌özgüveni taçlandıran ‌deodorantların yaydığı eşsiz kokular gün içerisinde ısı değişimlerinden kolayca etkilenmiyor. Farklı ortamlardan sinen rahatsız edici kokuları da örterek yenilenme hissinin çok daha uzun sürmesini sağlıyor. Vücuda yaklaşık 15 cm uzaktan sıkılması tavsiye edilen ‌deodorantlar bu şekilde daha geniş alana etki edebiliyor. Bulunduğu her alanda hayranlık ve merak uyandıran ‌Emotion ‌deodorant, fiyatlarıyla da bütçenize uygun alternatifler sunuyor.

‌Emotion ‌deodorant çeşitleri kıyafetleriniz üzerinde hiçbir yıpranmaya veya lekeye yol açmıyor. Bu özelliği sayesinde, kadınların giyimde sıkça tercih ettiği sade ve şık görünü‌mlü kıyafetler için kullanım kolaylığı sağlıyor. Markanın hangi ‌deodorantını kullanırsanız kullanın gönül rahatlığıyla dışarı çıkmanızı sağlıyor. ‌Emotion ‌deodorant kadın kullanıcıların sade giyimde sıkça başvurduğu ‌siyah-beyaz kıyafetler için ‌Emotion ‌fresh kokulu serisini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Kadınlarının en çok tercih ettiği kokular arasında ‌fresh kokular ilk sırayı alıyor. Bu yüzden, ‌Emotion ‌fresh kokulu ‌‌deodorant, tazelik hissi veren kokusu ve iz bırakmayan formülü ile kadınların özellikle yaz günleri için tercih ettiği ürünlerden oluyor. Fresh ve aromatik çiçek notaları, ürün formülünde yer alan şeftali çiçeği, yeşil yapraklar, çam, şakayık, misk, vanilya, zambak, amber, yasemin, sedir ağacı özleriyle sağlanıyor.

‌Deodorant kullanırken tüm bileşenleri karıştırmak ve etkin kokuyu alabilmek için çalkalamak gerekiyor. ‌Deodorant sıkarken doğru mesafeyi ayarlamak da önem taşıyor. Bunun için, yaklaşık 15 cm uzaklıktan ‌deodorantı sıkarak kullanmanız yeterli oluyor. 150 ‌ml şişeleriyle piyasaya sunulan ‌deodorant ürünleri 48 saat ter kokusuna karşı etki sağlıyor. Zararlı maddeler içermeyen pudrasız ürün, günlük kullanım ve özel günler için sizi ferahlığıyla ulaştırıyor.

Her Gün Tazeliği Yakalamak İçin ‌Emotion ‌Roll On Seçenekleri

Özelikle yazın, ter bezlerinin yer aldığı koltuk altlarında istenmeyen görüntüler ‌oluşabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için terden arındırılmış temiz cilde ‌roll on uygulamak gerekiyor. ‌Emotion ‌‌roll-on çeşitleri sayesinde yazın sıcak günlerinde askılı ve kısa kollu giysiler rahatlıkla giyilebiliyor. ‌Emotion koltuk altı kullananlar, markanın ‌deodorant ve parfüm kokularına eş olarak üretilen sağlıklı ve cilde dost ürünleri memnuniyetle kullanıyor. Gün boyu ferahlık saçan muhteşem kokular sayesinde kullanıcıların her anı keyfe dönüşüyor.

Güne erkenden başlayan ve geç saatlere kadar çalışan kadınların her zaman ihtiyaç duyduğu parfüm ve ‌‌deodorantlar, tamamlayıcı ‌roll on ürünleri ile çok daha kalıcı oluyor. Uzun ve yorucu günlerde daha canlı ve zinde hissedebilmek için kesin bir çözüm sunuyor. ‌‌Roll-on kullanımıyla yayılan hoş kokular kendinizi konforlu hissetmenize olanak tanırken etrafınıza her zaman pozitif bir enerji yaymanızı sağlıyor.

‌‌Roll-on ürünlerini, koltuk altınızda başlığı yuvarlayarak gezdirmeniz gerekiyor. İki koltuk altına da ürünün eşit olarak dağılmasını sağlamak yeterli oluyor. ‌Emotion ‌roll on çeşitleri kötü kokuyu önlerken doğal şekilde terlemeyi engellemiyor. Kişinin doğal bir şekilde gün içinde terlemeye devam etmesi sağlıklı bir parfüm kullanımı açısından büyük önem taşıyor. Günlük kullanım için uygun olan bu ürünler, böylelikle, terleme sonucu oluşan kötü kokuların önüne geçiyor.

Tarzınıza Uygun ‌Emotion Parfüm Nasıl Seçilir?

Parfüm satın alırken kendinize ve tarzınıza uyum sağlayacak kokuyu bulmak için özen göstermeniz gereken bazı püf noktaları bulunuyor. Parfüm seçerken aynı anda üçten fazla koku denememek gerekiyor. Eğer daha fazla koku denemek isterseniz de koklama aralarında kahve koklamanız diğer kokuları daha iyi algılamanızı sağlayabiliyor.

Parfümlerde koku açısından üç nota (katman) bulunuyor. Parfümü sıkar sıkmaz aldığınız ilk koku üst nota oluyor. Bu koku katmanı genellikle birkaç dakika içinde kayboluyor. Orta nota, birkaç dakika ile bir saat arasındaki sürede aldığınız koku oluyor. Temel katman diğer adıyla alt nota ise parfümü sürdükten yarım saat sonra duyulan koku oluyor. Genelde orta notalar ile karışan bu koku parfümün temel kokusu olarak tanımlanıyor.

Örneğin ‌Emotion ‌pembe, üst nota olarak armut, limon, ‌tagete; orta nota olarak gül, Paraguay çayı ve şakayık; alt nota olarak ise misk, amber ve vanilya özlerini içeriyor. Dolayısıyla, parfüm notalarını göz önünde bulundurarak tercih yapmanız daha doğru kokuları bulmanıza olanak tanıyor. İlginizi çeken kokuyu bileğinizin içine küçük bir miktar sıktıktan sonra bir süre bekleyerek üst katmanın buharlaşmasını sağlamak önem taşıyor. Sonrasında ise parfümün gerçek kokusu ve etkisini hissetmeniz mümkün oluyor.

Parfüm seçiminde bulunurken hava sıcaklığını da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ortamdaki ısı farkları kokuların yoğunluğunu etkileyebiliyor. Esmer tenli kullanıcılar için oryantal, odunsu, baharatlı kokular, beyaz tenliler içinse çiçeksi ve taze kokular daha uygun seçenekler oluşturuyor. Beyaz tenli kullanıcılar için taze kokular içeren ‌Emotion Okyanus Ferahlığı parfüm serisini en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor.

‌Emotion Parfüm Seti ile Etkiyi İkiye Katlayın

Kadınlar genellikle farklı parfüm ve ‌deodorant çeşitlerini aynı anda kullanıyor. Bu farklı kokuların karışması iki kokunun da etkisinin ve kalitesinin düşmesine neden oluyor. Kokulardan istediğiniz etkiyi alabilmek ve kalıcılığını sağlayabilmek adına ‌Emotion markası, kadınlar için özel olarak ürettiği serilerini ‌deodorant ve parfüm olarak set halinde sunuyor.

‌Emotion parfüm seti; ter kokusuna karşı 24 saat etkili 150 ‌ml ‌deodorant ve yoğun esanslı kalıcı etkisiyle 100 ‌ml ‌EDT olarak piyasada yerini alıyor. ‌Emotion ‌deodorant ürünlerinin gün boyu süren etkisini parfümün kalıcı etkisiyle tamamlayarak en yoğun etkiyi yakalamanızı sağlıyor. Size sadece, ‌dermatolojik olarak da test edilen ürünleri gönül rahatlığıyla kullanmak ve keyfini çıkarmak kalıyor.

Parfüm Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parfüm kullanırken kokuların çok daha etkili ve kalıcı olmasını sağlamak üzere dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunuyor. Bu püf noktalara dikkat ederek parfümlerden dileyeceğiniz tüm etkileri karşılamanız mümkün oluyor. Eğer cildiniz yağlıysa parfümünüz daha kalıcı olabiliyor. Kuru cilt yapısına sahip kullanıcıların sıkacağı parfüm miktarının ise daha fazla olması gerekiyor.

Kullandığınız parfümün kalıcılığının çok daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, ‌Emotion marka parfümünüzü banyodan hemen sonra temiz cildinize uygulamanız gerekiyor. Parfümü kalıcı kılmak için önem vermeniz gereken bir diğer konu ise parfümü vücudun belirli noktalarına sıkmak oluyor. ‌Boyun ve gerdan bölgesi, bileklerin iç kısmı ve kulağın arkası gibi bölgeler vücut ısısının fazla olduğu yerler olduğu için parfümün bu bölgelere uygulanması kokunun çok daha uzun süre kalmasını sağlıyor.

Özellikle yazın sıcak günlerinde parfümünüzü kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Sıcak havalar parfümün kokusunun çok daha kolay bozulmasına sebep oluyor. Bu yüzden, mevsime göre teninize uygun kokuları kullanmak büyük önem taşıyor. Sonbahar ve kış aylarında, ağır çiçeksi kokulardan oluşan olan baharatlı ve oryantal parfümleri; bahar ve yaz aylarında ise taze ve çiçeksi kokuları kullanmak gerekiyor.

Seçtiğiniz parfümün doğru bir şekilde saklaması da uzun süreli kullanım açısından önem taşıyor. Doğru saklama yöntemleri parfümün ömrünü uzatmanıza yardımcı oluyor. Parfümü, yüksek ısı ve nem içeren ortamlarda saklamanız yapısını bozabiliyor. Dolayısıyla, parfümünüzü banyo gibi yüksek nem ve ısı içeren ortamlarda bulundurmamanız gerekiyor. Parfümleri buzdolabında saklamak parfümün etkin kokusunu kaybederek gerçek kokusundan uzaklaşmasına neden olduğu için önerilmiyor. Parfümleri serin ve kuru bir ortamda muhafaza etmek gerekiyor.

‌Emotion Ürünleri Trendyol'da!

Hassas cilt tiplerine uygun olarak üretilen parfüm ve ‌‌deodorantlar, fiyatlarıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Eşsiz formülleri sayesinde herkesin kendi tarzını yansıtabileceği kokular sunan ‌Emotion fiyat seçenekleriyle de her bütçeye uyum sağlıyor. Egzotik ve tropik çiçek özleri, farklı meyve aromaları ve şifalı baharatların oluşturduğu parfümler; kalıcılığı, kalitesi ve fiyat dengesi ile kullanıcıları memnun bırakıyor. Emotion ürünleri serinleten kokularıyla tüm vücuda etki ederek uzun süreli ferahlık sağlıyor. ‌Parfümler dermatolojik olarak da onaylanan parfümlerin güvenli bir kullanım sunuyor.

Tek satılan ürünlerin yanı sıra özel ambalajları ile sunulan parfüm setleri, aynı kokularla üretilen parfüm ve ‌deodorantların bir arada sunuyor. Parfüm setleri hediye olarak da güzel bir seçenek oluşturuyor. Sevdiklerinizin tarzına uygun olarak seçeceğiniz parfüm setlerini anneler günü, babalar günü, sevgililer günü ve doğum günleri gibi özel günlerde hediye olarak sunabilirsiniz. Herkesin ihtiyaç duyacağı parfüm çeşitleriyle oluşturulan ‌Emotion set alternatifleri, şık kutularıyla da ayrıcalık kazanıyor. Özel şişe tasarımları sayesinde de hediyeler için çarpıcı bir görsellik sağlıyor.

Emotion parfüm ve ‌deodorant spreyleri günlük kullanım ve özel geceler için farklı seçenekler oluştururken her bütçeye uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. ‌Kadın parfüm çeşitleri ile vücuda ışıltı veren Emotion kokuları, kullanıcılarına enerjik bir hava katıyor ve her zaman her yerde harekete hazır hissi veriyor. Özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde hayranlık uyandıran ve fark yaratan ‌Emotion parfüm, ‌deodorant ve ‌roll on ürün çeşitlerine ‌Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel kokular arasından seçeceğiniz kendinize uygun ürüne avantajlı fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.