placeholder
"

Philips Avent

" araması için 3330 sonuç listeleniyor

Philips Avent

Philips Avent

Philips Avent Türkiye'nin en iyi anne bebek ürünü üreticileri arasında yer alıyor. Anne ve çocuk bakımı ürünleriyle hem annelere hem de bebeklere pratik, sağlıklı ve verimli bir büyüme süreci sunan marka, biberonlar ve emzikler, yenidoğanlar için hediye setleri ve başlangıç setleri, bebek telsizleri, buharlı pişiriciler ve sterilizatörler, süt sağma makineleri ve süt pompaları gibi çok sayıda ihtiyaca çözüm üretiyor. 0-6 ay arası bebeklere özel üretimler yapan marka, 6-12 ay arası bebekler için farklı gelişim basamaklarına özel versiyonlar tasarlıyor. 12-18 ay, 18-24 ay ve 24-36 ay gibi çeşitli ürün versiyonları bulunan Avent, bebeklerin bakım süreçlerini kolaylaştırarak konforlu bir yaşam avantajı sağlıyor. Ebeveynlerin işini büyük ölçüde kolaylaştıran ve çok zorlu bir dönem olan lohusalık dönemini ve diğer süreçleri kolaylıkla atlatmanıza yardımcı olan marka, tasarladığı ürünlerle anne babalara vakit kazandırıyor. Bu sayede hem bebeğinize hem de kendinize ve yakınlarınıza vakit ayırabilir, Philips ürünleriyle bebeğinize hızlı ve pratik öğünler hazırlayabilirsiniz.

Bebeğinizin Diş Eti Yapısına Uygun Emzikler

Philips Avent emzik çeşitleri, bebeğinizin severek kullanabileceği sevimli hayvan figürleriyle süsleniyor ve biçim olarak bebeğinizin kendisine zarar vermesini önleyecek şekilde üretiliyor. Kız ve erkek bebeklere özel olarak pembe, mavi, yeşil, gibi çeşitli renk ve modellerde farklı farklı üretilen emzikler, tekli ya da ikili olarak satışa sunuluyor. 0-6 ay, 6-18 ay gibi çeşitli büyüme süreçlerine özel olarak hazırlanan ürünler, sağlıklı ağız gelişimi için ortodontik formda dizayn ediliyor. Emzik çeşitleri çok yumuşak olan marka, bebeğinizin hassas cildini koruyan güvenli bir kalkan sunuyor. Kenar bölümleri yuvarlak hatlara sahip olan ve bebeğiniz için ultra yumuşak olarak tasarlanmış olan emzikler, ciltte tahrişe sebep olmayacak şekilde üretiliyor. Kalkan bölümlerinde bulunan hava delikleri ve açıklıkları ise bebeğinizin ağız bölgesinin hava almasını kolaylaştırarak hem cildinin nefes almasını önlüyor hem de yenidoğan döneminde yaşayabileceği gaz sancıları üzerinde tesir edici bir etki sunuyor.

Özellikle kolik bebekler için doktorlar tarafından da tavsiye edilen emzikleri, isterseniz yüksek sıcaklıkta sterilize edebilirsiniz. Mikrodalga fırınlara uyumlu olan emzikler, saklama kapları bulunduğu için, hijyenik koşullarda saklanabiliyor. Seyahatlerinizde bu saklama kaplarını kullanarak bebeğinizin emziklerini toz, kir gibi olumsuz etkenlerden koruyabilirsiniz. Freeflow serisi emzikler, 0 aydan itibaren kullanıma uygun olsalar da genellikle ısırmaya dayanıklı olarak tasarlanıyor. Bu sayede bebeğiniz diş çıkarma dönemi gibi zorlu dönemlerde emziğini ısırarak kendisini rahatlatabiliyor. Ultra Air serisi ürünleri, hassas cilt tipine sahip olan bebekler için hazırlanırken, klasik seri hem gece hem de gündüz kullanımı için bebeğinizin ağız yapısına uygun seçenekler sunuyor. Medikal sınıf seri ise tamamen silikondan üretilen yumuşak emzik çeşitleri içeriyor. Bu serinin ürünleri, ortodontik ve BPA içermeyen materyallerden hazırlanıyor. 18 ve üzeri aylar için ultra sert emzik modellerine de yer veriliyor. Philips Avent mini emzik modelleri ise yenidoğan bebekler için ideal bir form sunuyor.

Philips Avent Biberon Seti ve Özellikleri

Philips Avent biberon ürünleri, natural biberonlar, antikolik biberonlar ve biberon setleri olmak üzere üç ayrı formda satışa sunuluyor. Yenidoğan çağından itibaren güvenle kullanabileceğiniz biberonlar, anne göğsünü taklit eden yapılarıyla bebeklerin biberona alışmasını da önlüyor. Yenidoğan bebeklerin bile kolaylıkla kavrayabileceği biberonlar farklı akış hızları sunarak bebeğinizin büyüme sürecine özel seçimler yapmanızı kolaylaştırıyor. Geniş biberon emziği sunan ürünler, bebeklerin doğal olarak kavramasına yardımcı oluyor. Anne göğsü hissiyatı vermesi için ultra yumuşak biçimde tasarlanan başlık bölümleri, bebeğinizin emme isteğini artırarak konforlu bir beslenme süreci yaşamasını sağlıyor. Kolik problemi bulunan bebekler için hayat kolaylaştıran özelliklere sahip olan ürünler, biberon üzerinde bulunan antikolik valf sayesinde yoğun gaz oluşumunu önleyerek rahatlama sağlıyor.

Bebeklerin emme işlemi sırasında hava yutmasını en aza indiren modeller, kolik sancılarının azalmasına da katkıda bulunuyor. İçerisindeki sıvıyı yan bölümlerden taşırmayan özel vakumlu sistemlere sahip olan Philips Avent biberon cam biberon ve diğer plastik biberonlar, temizlik ve hazırlık konusunda da kolaylık sağlıyor. Esnek spiral tasarım bölümü bulunan Philips Avent biberon emziği bölümleri ise bebeğinizin beslenmesi sırasında doğal olarak esneyerek bebeğinizin ara vermeden kesintisiz beslenebilmesine yardımcı oluyor. Bebeklerin beslenme sırasında hava yutmasını engelleyen teknolojiye sahip olan Philips Avent biberon ucu çeşitleri havanın biberonun içine geçmesini sağlıyor. Özellikle çalışan anneler için ideal olan ve sık sık kısa ya da uzun seyahatlere çıkan anneler için önerilen ürünler, hem evde hem de dışarıda kullanıma uygun olmalarıyla da sıklıkla tercih ediliyor. Ürün içerisinde dilerseniz daha önceden sağdığınız anne sütünü, dilerseniz de bebeğiniz için hazırladığınız devam sütü ya da mamayı kolaylıkla servis edebilirsiniz.

Antikolik Biberonlar: Kolik, Gaz ve Reflüye Son

Kolik, gaz ve reflüyü azaltmak üzere tasarlanan antikolik biberonlar ise AirFree Valf teknolojisi sayesinde bebeklerin beslenme sırasında daha az hava yutmasını sağlıyor. Biberon yatay konumda olduğunda bile hava yutmayı önleyen ürünler, alt bölümde bulunan özel aparatları sayesinde emzik bölümünün daima sütle dolu olmasına yardımcı oluyor. Güvenli kavrama için özel olarak şekillendirilen biberonlar, hem ebeveynlerin hem de bebeklerin beslenirken olası kayma problemleri yaşamalarını önlüyor. Ürünlerin alt bölümlerinde bulunan antikolik valf aparatları ise isteğe bağlı olarak çıkarılabiliyor. Bu sayede genellikle ilk aylardan sonra azalan ve neredeyse bitme aşamasına gelen kolik ya da gaz problemleri geçtiğinde, klasik kullanıma dönülebiliyor. Yenidoğan bebekler ve 0-6 ay arası bebekler için hazırlanan Philips Avent cam biberon seti ve tek parça halinde satılan Philips Avent cam biberon ürünleri çeşitli ölçülerde satışa sunuluyor. Philips Avent cam ve plastik biberonlar, kırılmaya karşı da güçlendiriliyor.

Setler içerisinde iki adet büyük boy, iki adet küçük boy biberon, bir adet emzik ve bir adet biberon temizleme fırçası bulunuyor. 10 ml ölçüsünden başlayarak 125, 150 ml, 200 ml gibi çeşitli ölçüler sunan bir ölçü cetveline de sahip olan biberonlar, çeşitli boyutlarıyla bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabiliyor. Philips Avent suluk modelleri ise 6+ ay için üretiliyor ve bebeklerin bardaktan içme aşamasına kolaylıkla geçmesini sağlıyor. Philips Avent alıştırma bardağı adı da verilen bu ürünler, yassı biçimde dizayn edilen silikon suluk başlığıyla bebeklerin daha fazla miktarda yutabilmesine de yardımcı oluyor. Philips Avent pipetli suluk modelleri ve Philips Avent pipetli bardak modelleri ise bebeklerin ve çocukların bardaktan içmeye alışmasında önemli bir rol oynuyor. Renkli ve sevimli tasarımlarıyla bebek ve çocukların yeme içme zamanlarını keyifli ve eğlenceli anlara dönüştürüyor. Philips Avent suluk pipeti ve Philips Avent yedek pipet aksesuarları ise istenilen her an yenisiyle değiştirilebiliyor. Philips Avent bardak ucu ürünleri ise bebeğinizin suluklarının başlığını değiştirmek istediğinizde satın alınabiliyor.

Philips Avent Buharlı Pişirici ve Blender Modellerinin Özellikleri

Philips Avent buharlı pişirici çeşitleri, bebeğinizin ek gıdaya geçiş dönemini kolaylaştırmak üzere tasarlandığı için mutfaktaki en büyük yardımcınız oluyor. Sebzeleri ve et ürünlerini buharda pişirerek hızlı ve hijyenik koşullar altında hazırlamanızı sağlayan ürünler, buharda pişirme işleminin ardından sebzelerin karıştırılmasına ve püre haline getirilmesine de katkıda bulunuyor. Sebzelerin buharda pişirilmesi sebebiyle besin değerlerinin korunmasını sağlayan ürünler, bebeğinize vitamin ve mineral kayıpları yaşamadan sağlıklı besinler sunmanızı kolaylaştırıyor. Tek hazneli olması sebebiyle bebeğinizin yemeklerini hazırlarken çok parçalı bulaşık temizliğinden de kurtulmanızı sağlayan Philips Avent buharlı pişirme ürünleri, bebek mamalarını kolaylıkla hazırlayabiliyor. Sebzeleri ya da et ürünlerini dilediğiniz oranda püre yapabilir, bebeğiniz için pütürlü ya da çok parçalı besinler de hazırlayabilirsiniz. Özellikle 8.aydan sonra bebeğinize çiğnemeyi öğretmek istediğinizde, buharlı pişirici haznesi oldukça pratik bir hazırlık süreci sunarak yanınızda oluyor. Hazne üzerinde buharlı pişirme işlemi yaptıktan sonra hazneyi ters çevirerek püreleme işlemine başlayabilir, dilediğiniz anda püreden katı gıdaya geçiş yapabilirsiniz.

Özellikle sütten kesme döneminde büyük kolaylık sağlayan Philips Avent mama pişirici, yalnızca kavanozu ters çevirerek gıdaları aktarmanıza gerek kalmadan püreleme imkanı sunuyor. Philips Avent buhar makinesi ile bebeğinizin sağlıklı ve besleyici bir ek gıda dönemi geçirmesini sağlayabilirsiniz. Markanın oldukça özenli bir şekilde hazırladığı Philips Avent blender modelleri, bebeğiniz için tüm ek gıdaları hızlı ve etkili bir biçimde püreleyebilmenizi sağlıyor. Hem diğer yemek hazırlıklarınızda hem de bebeğinizin besinlerinde kullanabileceğiniz blender modelleri, hazneli ya da el blender modelleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. Çubuk blender adı da verilen modeller, besinleri neredeyse un kıvamına getirerek bebeğinizin kolaylıkla tüketmesini sağlıyor. Özellikle ek gıdaya yeni geçişi büyük ölçüde kolaylaştıran blender modellerini bebeğiniz büyüdüğünde de kullanabilir, pütürlü gıdalar hazırlamak için blenderdan geçirme işlemini kısa zaman dilimlerine bölebilirsiniz. Bu sayede püreleme süresini kısaltarak besinlerin daha pütürlü kıvamlarda sunulmasını kolaylaştırabilirsiniz. Philips Avent mama hazırlayıcı modellerini tercih ederek bebeğinizin gıdalarını hazırlarken vakit kazanabilirsiniz.

Philips Avent Süt Sağma Pompası Özellikleri ve Faydaları

Philips Avent süt sağma makinesi modelleri, elektrikli ve manuel olmak üzere iki ayrı çeşitte satışa sunuluyor. Philips Avent elektrikli süt pompası çeşitleri, anne göğsünde bulunan sütü otomatik olarak sağarken, manuel pompa modelleri sütün el gücüyle sağılmasını sağlıyor. Annelere büyük kolaylık sağlayan ve süt artırımı için de çok sayıda uzman tarafından önerilen Philips Avent pompa modelleri, temel emzirme ürünleri ve temel biberonla besleme ürünleri konusunda çağı aşan özelliklere imza atıyor. Emziren ve süt sağan anneler için vazgeçilmez ürünlerden olan Philips Avent göğüs pompası çeşitleri, emzirme sürecini en kolay ve konforlu bir şekilde atlatmanıza yardımcı oluyor. Doğumdan itibaren en çok ihtiyacınız olacak olan süt pompaları, doğumdan sonra geciken anne sütünün hızlı bir şekilde bebeğe ulaşmasına da katkıda bulunuyor. Philips Avent elektrikli göğüs pompası yardımıyla doğumla birlikte anne sütü sağmaya hemen başlayabilir, bebeğinizin mama desteği almasına gerek kalmadan emzirme sürecini başlatabilirsiniz. Philips Avent süt sağma pompası modellerini kullanarak bebeğinizi besledikten sonra göğüste kalan sütü sağabilir, mastit gibi problemler yaşama ihtimalini engelleyebilirsiniz.

Philips Avent süt sağma işleminin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayarak kısa seyahatleriniz için yanınıza anne sütü alabilmenizi de kolaylaştırıyor. Özellikle dışarıda emzirmekte güçlük çeken ve emzirme ortamı bulamayan anneler için ideal bir çözüm sunuyor. Philips Avent elektrikli pompa, tekli ve ikili olmak üzere iki ayrı çeşitte satışa sunuluyor. Masaj yastığı bölümü, annelerin eğilmelerine gerek kalmadan süt kanallarının uyarılmasını ve pompa işlemi sırasında daha fazla süt salgılanmasını sağlıyor. Aynı zamanda süt akışının hızlanmasına da katkıda bulunuyor. Oldukça sessiz çalışan pompalar, hem pilli hem de priz bağlantılı olarak kullanılabiliyor. Ayrılabilen parçaları sayesinde kolay temizlenme avantajı da sağlayan pompalar, dilediğiniz çekim gücünde işlem yapmanıza olanak tanıyor. Dilerseniz, düşük ayarda dilerseniz, yüksek ayarda sağma işlemi yapabilir, anne sütünün biberona kolaylıkla akmasını sağlayabilirsiniz. Öne eğilmenize gerek kalmadan hızlı ve etkili sağma işlemi yapan Philips Avent süt pompası modellerinin manuel versiyonları da bulunuyor. Bu pompalar aracılığıyla el gücüyle sağma yapabilir, en az bir elektrikli pompa kadar performans alabilirsiniz. Philips Avent anne memesi açısından da herhangi bir sağlık sorununa yol açmıyor.

Diğer Philips Avent Anne Bebek Ürünleri ve Özellikleri

Philips Avent biberon ısıtıcı modelleri, bebeğinizin biberonunun hızlı ve eşit bir şekilde ısınmasını sağlıyor. Özellikle anne sütünü buzlukta ya da derin dondurucuda bekleten anneler için oldukça büyük kolaylık sağlayan Philips Avent ısıtıcı anne sütünün 3 dakika gibi kısa bir sürede sağlıklı ve hijyenik koşullarda çözünmesine yardımcı oluyor. Hem buz çözme hem de ılık duruma getirme ve ısıtma fonksiyonları bulunan ürünler, Philips Avent kullananlar tarafından övgü topluyor. Küçük yapısı sayesinde seyahatler sırasında kolaylıkla taşınabilen cihaz, annelerin işini kolaylaştıran Philips Avent ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Ek gıda dönemine geçişte kullanabileceğiniz Philips Avent mama seti ise Philips Avent mama kaşığı mama kabı gibi parçalardan oluşuyor. Philips Avent set ürünleri bebekler için pratik ve sağlıklı gereçler sunarken, ebeveynlere bütçe dostu alternatifler yaratıyor. Philips Avent sterilizatör ürünleri, bebeğinizin biberonlarını, Philips Avent mini kaşık modellerini ve emziklerini hijyenik bir şekilde temizlemenizi ve el değmeden bakterilerden arındırmanızı sağlıyor. 3'ü 1 arada olarak tasarlanan sterilizatörler, geniş hazneleri sayesinde bebeğinizin tüm küçük eşyalarını sterilize edebiliyor. Kimyasal madde kullanmanıza gerek kalmadan bebeğinizin yeme içme gereçleri üzerinde bulunan mikrop ve bakterilerin %99,9'unu yok eden ürünler, işlemin tamamını yalnızca 6 dakika gibi kısa bir sürede yapabiliyor. Bu sayede bebeğinizin mama hazırlıkları da oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşebiliyor. Philips Avent kullanımı oldukça kolay olan ergonomik ürünlerine bebek telsizlerini de ekliyor. Philips Avent bebek telsizi modelleri kameralı ya da kamerasız olmak üzere iki ayrı sınıfta inceleniyor.

Philips Avent telsiz çeşitleri, pilot ton teknolojisi sayesinde bebeğinizle iletişim kurabilmenize de yardımcı oluyor. Evinizin en uzak bölümünde olsanız bile bebeğinize ulaşana kadar geçen zaman zarfında ona seslenebilmenizi ve bu sayede bebeğinizin sakinleşmesini sağlayan telsizler, gün içerisinde bebeğinizin oyun zamanlarında da yanınızda oluyor. Özellikle gece saatlerinde ya da gündüz uykularında bebeğinizin odasından uzak konumda olduğunuzda onu kolaylıkla duyabilmenizi sağlayan ürünler, Philips Avent Türkiye güvencesiyle yepyeni bir boyuta taşınıyor. Video telsiz teknolojisine de imza atan Philips, analog bebek monitörü, iki ebeveyn ünitesi gibi kolaylıklar sağlayarak hem sizin hem de eşinizin ayrı telsizlere sahip olmasını sağlıyor. Analog telsizlerin bazı modellerinde ise bebeğinizin başucunda bulunan bölümde ninni çalma ve beyaz gürültü yapma fonksiyonları da bulunuyor. Bebeğinizin uyku sürecini sağlıklı bir şekilde atlatmasına yardımcı olmak için telsizleri değerlendirebilir, Philips Avent mini çanta ürünlerinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Philips Avent göğüs kalkanı modelleri ve Philips Avent göğüs ucu çeşitleri ise göğüs ucu yaralanmaları yaşayan anneler için ve yaralanmalardan korunmak isteyen anneler için hazırlanıyor. Philips Avent kalkan hem sizin hem de bebeğinizin konforlu bir beslenme süreci yaşamasını sağlıyor. Philips Avent kelebek adı da verilen kalkanlar, anne göğsünü taklit eden tasarımı sayesinde bebeğiniz için de kolaylık sunuyor. Philips Avent krem ise göğüs ucu yaralarının oluşumunu önleme ve mevcut yaraları iyileştirme işlevi görüyor. Philips Avent kampanya indirim ürünlerini Trendyol ayrıcalıklarıyla inceleyebilir, Philips Avent bakım seti gibi ürünleri hem bebeğiniz için hem de yakınlarınıza hediye olarak satın alabilirsiniz.