"

Philips Avent Biberon Emzik

" araması için 2378 sonuç listeleniyor

Bebekler İçin Sağlıklı Philips Avent Biberon Emzik Çeşitleri Trendyol'da!

Hollanda’da kurulan teknoloji devi Philips 1891'den beri fark yaratan yenilikler sunar. Yenilik ve kişi odaklı çalışmaları arasında aydınlatma, ev aletlerinin yanı sıra medikal ürünler de yer alır. Hem annenin hem bebeğin konforunu sağlamak üzere hayata geçirilmiş olan emzik ve biberonu kendi yenilikçi bakış açısıyla yeniden yorumlayan markanın yüksek teknoloji içeren ürünleri bebeklerin ve ailelerin beğenisini toplar. Philips Avent emzik yenidoğan ortodontik özelliklerle üretilerek bebeklerin her aşamada doğal olarak rahatlamasını sağlar. Farklı tasarımlarla farklı ihtiyaçları olan bebeklere ulaşan markanın kullandığı teknoloji içinde çocuk sağlığına zarar verebilecek tüm bileşenlerden uzak durulur. Bebeği hızlı ve nazikçe sakinleştiren ürünler düşük ret oranıyla da aileleri mutlu eder. Philips Avent biberon serisi ise doğal bir biçime sahip modeller ve konfor sağlayan yaprakçıkları ile doğal kavrama etkisiyle hem anne sütü ile hem de biberonla beslemeyi birleştirir. Anne göğsünü andıran geniş gövdesi ile çocuklara doğal emme deneyimi yaşatan bu seride çökmeyi engelleyen oluklu tasarım öne çıkarak çocukların beslenme sürecini kolaylaştırır. Philips Avent emzik kullananlar, markanın sunduğu farklı seçenekler ile ihtiyaçlarına uygun olan çeşidi alabilirler. Farklı boyları ve temizlik fırçasını bir arada satışa sunarak müşterilerin istedikleri ürünlere bir arada ve uygun fiyatlara ulaşması sağlaması açısından öne çıkar. Yenidoğanlara ya da sonraki aylara özel başlıklar farklı akış hızlarıyla bebeklerin rahat beslenmesini sağlarken süreci kolay ve sıkıntısız bir hale getirir. Ailelerin beğenisini toplayan ürün şekilleri sayesinde kolayca tutulabiliyor her şekilde kavrar ve miniklerin bile kendi başına tutacakları şekilde tasarlanır. Kolay kullanım, hızlı birleştirme ve temizlik sağlayan ürünün uçlarıyla dikkat çeker. Philips Avent emzik ucu özel şekli sayesinde anne memesini iyi şekilde taklit eder. Ultra yumuşak hissiyle ağıza tam uyum sağlar ve yaprakçıkların esnekliğiyle bebeklerin beslenmesinin kesintiye uğramasını engelleyerek beslenme sürecinde bebekleri olabildiğince rahat hissettirir. Bebeklerin ihtiyaçlarına uygun, pürüzsüz ve yumuşak bir silikondan yapılan ürün uçları ısırmaya karşı dayanıklı olmasıyla miniklerin değişen isteklerine karşılık verebilir. Bebeğin her gelişim aşamasına uygun farklı yumuşaklığa ve akış gücüne sahip ürün uçları ise kolaylıkla ürünlere takılıp çıkartılabilir. Siz de bebeğiniz için sağlıklı ve ret oranı düşük bir ürün arayışı içindeyseniz Philips Avent emzik askısı serisi sizi mutlu eder. Satın almak içinse beğendiğiniz modeli sepetinize eklemeniz ve siparişinizi Trendyol ile oluşturmanız yeterlidir.

Kolay Beslemeye Yardımcı Philips Avent Biberon Emzik

Kolay Beslemeye Yardımcı Philips Avent Biberon Emzik

Aileler ve bebekler için beslenme sürecini kolaylaştıran özel seri Philips Avent, bebeklerin kolay uyum sağladığı özel emzikleriyle öne çıkar. Biberonla beslenmeye alışkın olmayan miniklerin bile kolaylıkla uyum sağladığı bu emzikler özel yapıları ile beslenmeyi kolaylaştırır. Philips Avent biberon 2’li seçenekleri arasında farklı gelişim döneminde olan bebeklere özel alternatifler bulunur. Bebeklerin içinde bulunduğu göre emzikler yavaş ya da hızlı akış özelliğiyle üretilir. Üstelik bu emzikler anne göğsüne benzerliğiyle de miniklerin ürüne alışmasını ve kolayca emmesini sağlar. Markanın sunduğu farklı ürün uçları farklı isteklere sahip bebeklere hitap eder. Küçük bebeklere ve hem emzirerek hem de biberonla beslenmek isteyen bebeklere genellikle yumuşak ve çökmeye karşı dirençli uçlar önerilir. Büyük aylardaki minikler ise ısırmaya karşı dayanıklı ve akış hızı hızlı olan uçlar etkili sonuçlar verir. Philips Avent emzik fiyatları sağladığı tüm bu avantajlar nedeniyle ailelerden tam not alır. Aileler ürün tercihi yaparken bebeklerinin içinde bulundukları ayları ve beslenme hızlarını göz önüne almaları gerekir. Buna göre aileler büyük ya da küçük hazneye sahip modelleri tercih edebilir. Marka da ürün yelpazesi içine çeşitli boylarda biberonlara ver verir. Yenidoğan, ilk üç ay ya da ek gıdaya geçilmiş sonraki aylar için farklı özelliklere sahip modeller minikleri mutlu eder. Philips Avent anne göğsü biberon modelleri anne göğsüne olan benzerliği ile öne çıkar. Anne memesini kavramakta sorun yaşayan miniklerin bile rahatlıkla uyum sağlayabildiği bu başlıklar yüksek memnuniyet oranıyla piyasada yerini sağlamlaştırır. Ürün seçiminde yenidoğan için ufak boylar yeterli olurken ileriki aylarda büyük biberonlara geçmek zorunlu hale gelebilir. Markanın tüm ürünlerinin başlıkları birbirleri ile uyum olduğu için aileler genellikle farklı boylardaki ürünleri set halinde alıp sadece ürünleri yenileyerek kullanmaya devam ederler. Bebeklerin minik elleriyle bile rahatlıkla tutabildikleri modeller fiziksel özellikleriyle de beğenilir. Kolay temizlenen yapısı ve ele tam oturan ergonomik tasarımıyla Philips Avent biberon fiyatları uygun ve avantajlı seçeneklere sahiptir. Müşterilerinin yüksek memnuniyet oranı markanın başarısını ortaya koyar. Biberonların çok beğenilen özelliği ise koliği azaltmaya yardımcı valf sistemi olur. Bebeğin midesine hava kaçmasını engelleyen bu sistem gaz problemlerini azaltarak kolik konusunda aileleri destekler.

Philips Avent Biberon Emzik ile Sağlıklı Çözümler

Philips Avent Biberon Emzik ile Sağlıklı Çözümler

Philips sunduğu tüm ürünlerinde her zaman kaliteyi ve sağlığı göz önünde bulundurmasıyla, uzun yıllardır müşterilerinden tam not alan firmalar arasında yer alır. Philips Avent kauçuk, silikon emzik cam ve başlık kısmında kullanılan özel teknoloji ile çocukların sağlıklarına zarar verebileceği düşünülen bileşenlerden uzak durur. EU 10/2001 düzenlemesine göre biberonlarının ve emziklerinin hepsinde BPA oranını %0 'a düşürerek ailelerin tercihi olur. Yapılan araştırmalar sonucu özelliklerle çocuklar üzerinde yıkıcı etkileri olan BPA maddesini tüm bebek ürünlerinden çıkaran markanın üretimleri gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kolay bir temizlik ve kolay hazırlama süreci için biberonlarında camı tercih eden Philips Avent şeffaf emzik ise yumuşak silikondan üretilir. Çocuklar için sağlık ve konforu bir arada sunan Philips Avent gece emziği 0-3 ay arası minikler için özel olarak üretilen versiyonuyla ailelerin kurtarıcısı olur. Bebeklerin rahatlaması ve uykuya kolay geçmesi için de kullanılan bu emzik ortodontik tasarımıyla diş gelişimi destekler. %100 hastane tipi silikondan üretilen Soothie BPA içermediği gibi tadı ve kokusu olmadığı için de bebekler tarafından kolaylıkla kabul edilir. Yenidoğanları sakinleştiren bu emzik ABD hastanelerinin birçoğunda uzmanlar tarafından da kullanılır. Tasarımıyla çocukla bağ kurmayı kolaylaştıran emzik parmağa geçirerek kullanılabilir. Medikal sınıf silikondan üretilen Soothie kolaylıkla sterilize edilebilmesiyle de annelerden tam not alır. Emziği temizlemek için kaynar suyun içine daldırmak yeterli olur. Philips Avent fosforlu ışıklı emzik 0-6 ay arasındaki miniklere özel farklı özelliklere sahip ürünleriyle ailelere seçim şansı sağlar.

İnovatif Özelliklere Sahip Philips Avent Biberon Emzik

İnovatif Özelliklere Sahip Philips Avent Biberon Emzik

Yumuşak yapısıyla öne çıkan Soothie'nin yanı sıra, gece parlayan ve kolay kullanım sağlayan Classic, hassas ciltlere karşı koruma özelliği olan ve mikrodalgada temizlenebilen Ultra Air seçenekler arasında yer alır. Dişleri çıkan bebekler içinse ısırmaya karşı dayanıklı Freeflow öne çıkar. Her bebeğin özel olduğu göz önünde bulundurarak tasarlanan bu modeller ile çocuklar mutluluk içinde emziklerinin tadını çıkarabilir. Philips'in emziklerinin tamamında ağız sağlığını koruyan ve destekleyen özellikler bulunduğundan miniklerin diş gelişimleri de olumlu etkilenir. Bu özel tasarıma sahip emziklerle çocuklar kolaylıkla rahatlar, uykuya kısa sürede geçer, sindirim süreleri hızlanır ve emme egzersizi yaparak koordinasyonunu güçlenir. Emzik tercihi yaparken miniğin içinde bulunduğu ay, cilt hassasiyet durumunu ve kişisel zevklerini göz önünde bulundurulması önerilir. Philips Avent erkek emzik farklı miniklere özel olarak ürettiği bu emzik türleriyle hemen her ailenin isteğini karşılar. Çocukların iyi şekilde beslenmesi, huzur bulması için tasarlanmış olan biberon ve emzikler özellikleriyle birbirinden ayrılır. Philips Avent biberon çeşitleri farklı gelişim dönemlerinde bulunan bebeklerin farklı ihtiyaçlarını göz önüne alarak ailelere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Philips Avent biberon numaraları değiştirilerek farklı aylarda kolaylıkla kullanılabilir. Kendi ürün serisi arasında mükemmel uyumu yakalayan markanın başlıkları, ısıtıcıları, temizleyicisi ve birçok farklı özelliğe sahip emzikleriyle aileler gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir. Farklı kapasiteye sahip modeller zaman içinde başlıkları yenilenerek uzun süre kullanılabilir. Kalitesi ile müşterilerden tam not alan Philips Avent yalancı emzik anne memesini taklit ederek miniklerin biberonla beslenmeye kolaylıkla sağladığı için ilk aylardan itibaren rahatlıkla kullanılabilir. Başlıklar farklı aylar için üretilen versiyonlarında farklı akış hızları göstererek miniklerin emme serüvenine yardımcı olur. Aynı zamanda başlıkların yumuşaklığı ve sertliği de çocuğun içinde bulunduğu ayın gelişim özelliğine göre değişkenlik gösterir.

Farklı Ağız Yapısına Uygun Philips Avent Biberon Emzik

Farklı Ağız Yapısına Uygun Philips Avent Biberon Emzik

Farklı boyutlardaki ürünleri ısıtmak için ise Philips Avent büyük biberon ısıtıcı ailelere büyük kolaylık sağlar. Biberonları yaklaşık 3 dakika içinde ısıtan ısıtıcı, sütü sürekli karıştırarak ısınmanın eşit olmasını güvence altına alır. Hassas buz çözme ayarıyla da güvenli bir çözdürme performansı sergileyen cihazın kullanımın ise kolay olması beğenilir. Sadece süt değil mama ısıtmak içinde kullanılabilen ısıtıcı tüm Avent biberonları ve kaplarıyla uyumlu olarak üretilir. Sadece üç dakika içinde etkili ve sağlıklı bir ısıtma sağlayan cihaz ailelerin sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Farklı özellikleriyle göz dolduran bir diğer ürün ise Philips Avent emzik çeşitleri 6-18 ay uyumlu serisi olur. Ek besine geçen ve dişleri çıkmaya başlayan bebekleri rahatlatmak için tasarlanan bu seri, diş gelişimine verdiği destekle ailelerin tercihi olur. Kolay temizlenmesi ve zararlı bileşen bulunmayan silikon yapısıyla kalitesini gösteren modeller arasında farklı özelliklere sahip ürünler yer alır. Hava akışı sağlayarak hassas ciltlere karşı koruma sağlayan, gece parlayan ve ısırmaya karşı dayanıklı olan modeller miniklerin istek ve arzularına göre tercih edilir. Philips'in bebek ürünlerinin fiyatları ise kullanım amacına, sunduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Biberonlarda hacim, ürün uçlarında akış hızı ve büyüklük, emziklerde ise gelişim dönemi fiyatın belirlenmesine etki eder. Siz de aradığınız Philips Avent biberon suluk ürünlerini hemen şimdi tek tık ile sepetinize ekleyip Trendyol güvencesinde siparişinizi vererek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Philips Avent Biberon Emzik ile Yenidoğan Bebekler Koruma Altında

Philips Avent Biberon Emzik ile Yenidoğan Bebekler Koruma Altında

Dış dünyaya alışmaya çalışan ve tüm etkenlerden kolayca etkilenen yenidoğanların beslenmeleri için seçilen modelin onlar için özel olarak üretilmesi büyük önem taşır. Philips Avent prematüre emzik, ailenin başlangıç için ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeriyor. Yenidoğanlara özel olarak üretilen biberonların, ürün başlıklarının ve temizlik ürünlerinin yer aldığı setler beslenme sürecini kolaylaştırır. Anne memesini başarılı şekilde taklit eden Philips Avent biberon ölçüleri yenidoğanların emme ve beslenme reflekslerine uygun yavaş hızla akışıyla ailelerden tam not alır. Çocuklar bu başlıklara kolaylıkla uyum sağlayarak kolaylıkla beslenebilir. Pürüzsüz silikondan üretilen ürün uçları miniğin hareketlerine uyum sağlayarak beslenmenin kesilmesinin önüne geçerek sürecin sağlıkla tamamlanmasını sağlar. Kolayca ve hızlı şekilde temizlenen modeller, ergonomik şekli sayesinde kolaylıkla kavranabilir. İçeriğinde zararlı maddeleri kullanmayan, BPA içermeyen çeşitleri yenidoğanların beslenmesine yetebilecek minik kapasiteleriyle aileler için gerekli çözümleri sunar. Dayanıklı yapısıyla da ailelerden tam not alan Avent serisi biberonlar Philips ısıtıcı ile beraber kullanılabildiği gibi klasik yöntemlerle de ısıtılabiliyor. Yenidoğanların büyük problemlerinden olan gaz sorunun da önüne geçmek için önlemler alan Philips'in biberonlarında anti kolik valf bulunur. Kolikle mücadeleye yardımcı Philips Avent gaz giderici biberon diye de bilinen bu çeşitler bebeğin gaz yutmasını engelleyerek onları oluşabilecek gaz problemlerine karşı koruma altına alır. Bu teknoloji ile beslenme sırasında hava yutmayan bebekler, rahat bir sindirim sistemiyle huzur içinde zaman geçirir. Özellikle emme sürecine yeni alışan ve oldukça deneyimsiz olan yenidoğanların sıklıkla yaşadıkları gaz sorunun önüne geçerek hem miniklere hem de ailelere rahat bir nefes aldıran anti kolik sistem klinik araştırma sonuçlarına göre de oldukça etkili sonuçlar verir.

Pratik ve Kullanışlı Philips Avent Biberon Emzik

Pratik ve Kullanışlı Philips Avent Biberon Emzik

Philips'in yenidoğan için ürettiği tüm ürünler zaman içinde başlıkları değiştirilerek uzun süre kullanılabilir olmasıyla da öne çıkar. Farklı hacimlere sahip ürünler bebeklerin gelişim dönemlerine uygun olarak tasarlandığı için etkili bir kullanım sunar. Hem mama ile hem de anne sütüyle beslenen bebekler için uygun olan biberonlar zaman için de ısırmaya karşı dayanıklı özel uçlarla değiştirilebilir. Siz de bebeğiniz için uygun bir model arayışı içindeyseniz ya da bebeği olacak yakınlarınıza kullanışlı bir hediye vermek isterseniz Philips'in yenidoğan ürünlerini tercih edebilirsiniz. Philips bebeklerin doğdukları andan itibaren kolaylıkla beslenmeleri ve huzur içinde uyumaları için tasarladığı ürünler hem bebeklerden hem de ailelerden tam not alır. Philips Avent biberon 125 ml, 240 ml, 260 ml, 330 ml olarak üretilen versiyonuyla yenidoğanın beslenme ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilir. Kolaylıkla kavranan, hızlı temizlenen ve rahatlıkla ısıtılabilen modeller özel uçları sayesinde emzirme ile biberon arasındaki geçişi kolaylaştırır. Özellikle hem emzirmek hem de bebeğini biberonla beslemek isteyen annelerin işini kolaylaştıran Avent Natural serisi anne göğsünün verdiği kavrama hissini oldukça başarılı şekilde taklit eder. Hem anneyi hem miniği mutlu eden bu tasarımının farklı boyutları ileri dönemdeki çocuklar içinde tercih edilebilir. Philips Avent biberon kullananlar 240 ml, 260 ml ve 330 ml gibi alternatiflerle farklı seçeneklere sahiptirler. Çocuk büyüdükçe artan besin ihtiyacını kolay ve tek seferde sağlamak için ailelerin tercih ettiği biberonlar yine bebeklerin ağız gelişimini destekleyecek anne memesini başarıyla taklit eden uçlarıyla beraber oldukça başarılı sonuçlar verir. Özel sistemlerle bebeğin konforunu arttıran firmanın çok beğenilen teknolojisi kolik önleyici özel başlıkları olur. Biberon emziğini havayla değil sütle dolduran bu sistem miniğin beslenme sırasında olabildiğince az hava yutmasını sağlar. Biberonun yatay olduğu durumlarda bile emziğe hava dolmaz ve bebekler rahatlıkla beslenmenin tadını çıkarabilirler. Bu özel emziklerin şekli ve çıkıntılı yapısı, çocuğun ürünü kolayca kavramasını sağlayarak beslenmesinin kesintiye uğramasını engeller. Bebeğin hava yutmasını engelleyen sistem miniğin olabilecek doğal konumlarda bile beslenmesini sağlarken kolik, reflü ve gaz gibi problemlerin engellenmesine yardımcı olur. Markanın katıldığı klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmış olan bu etki özellikle erken aylarda olan çocukların beslenmesi sırasında ailelerin rahat bir nefes almasını sağlar. Hem bebekleri hem aileleri mutlu eden Philips Avent emzik yorum içerikleri diğer ürettiği tüm ürünlerde olduğu gibi çocuk ürünleriyle de yüksek memnuniyet oranlarıyla dikkat çeker. Markanın ürünlerini kullanan çoğu anne, diğer annelere de Philips Avent damlatmaz biberon ürünlerini tavsiye eder. Siz de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, zararsız içerikli ve çocuğunuzun gelişimini destekleyici model arayışı içindeyseniz Philips'i tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi çocuğunuzun gelişim dönemine uygun ürünleri inceleyip Trendyol aracılığıyla güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.