placeholder
"

Gri Saç Boyası

" araması için 704 sonuç listeleniyor
DAIMON 60 Ml Dark Grey Saç Boyası
DAIMON60 Ml Dark Grey Saç Boyası
(12)
60 Ml Dark Grey Saç Boyası
33,90 TL
Sepete Git
Neva Color Silver Gri Tüp Boya
Neva ColorSilver Gri Tüp Boya
(13)
18 TL
Sepete Git
Sea Color Saç Boyası Füme Gri 0.01
Sea ColorSaç Boyası Füme Gri 0.01
(38)
Saç Boyası Füme Gri 0.01
22,40 TL
Sepete Git

Güvenilir Gri Saç Boyası Çeşitleri Trendyol’da!

Ortaya çıkan beyazları kapatmak, dış görünümü değiştirmek ya da moral düzeltmek için gri saç boyası yaptırılabilir. Kişilerin küçük yenilikler yapmak için başvurduğu ilk yöntemlerden biri bu işlemlerdir. Bu kuaför işlemi genellikle kadınlarla özleştirilse de erkekler de bakımlı olmak ya da beyazlarını kapatmak amacıyla bu yönteme başvurur. Özellikle gri saç boyası erkek müşterilerin de kullandığı ürünler arasında bulunur. Küllü, gümüş, füme, buzul, açık ya da koyu gri saç boyası gibi pek çok renk tonunun olduğu bu kozmetik ürünleri, aynı zamanda köpük, likit, sprey, toz ya da tüp şeklindeki farklı paketlemelerle sunulabilir. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza yönelik ürünü kolaylık seçebilir, gri saç boyası sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görünümünüzü Değiştiren Farklı Alternatifler

Görünümünüzü Değiştiren Farklı Alternatifler

Renk görünümünü değiştirip sıra dışı bir seçenek olan bu açık tonları denemek isteyen müşteriler için gri saç boyası modelleri arasında değişik seçenekler bulunur. Bunlar, renk paletinde 10 ve üzeri farklı tona ulaşabilir. Bu kozmetik ürünleri amonyaksız, antialerjik ve organik kalıcı gri saç boyası olmak üzere kimyasal bileşenlere göre de farklılaşabilir. Hatta hayvansal herhangi bir ürün kullanılmadığına işaret eden vegan ürünler, gri saç boyası önerisi olarak listelenebilir. Bunların renk tonları da kendi alt gruplarında ayrışır. Örneğin küllü gri saç boyası yoğun, normal ve açık olmak üzere 3 farklı renk tonunda bulunabilir. Müşteriler kendi rengine ve bu rengin açılma oranına göre farklı tonlardaki alternatifleri seçebilir. Popüler seçeneklerden biri olan füme gri saç boyası, dipleri koyu tellere ombre tarzında uygulandığında şık görünüm yaratır. Buzul gri saç boyası ise tarzını açık tonlardan yana kullanmak isteyenler tarafından tercih edilir. Trendyol’un filtrelerinden form, ürün bileşeni ve renk tonuna göre seçiminizi yapabilirsiniz.

İlk Kez Deneyecekler İçin Öneriler

İlk Kez Deneyecekler İçin Öneriler

Bu kozmetik ürünlerini tercih edecekler için geçmiş müşteri deneyimleri önem kazanır. Uygulama yapılacak olan yüzey koyu tonlardaysa, istenen renge kavuşmak için öncelikle açma işlemi yapılması tavsiye edilir. Çelik titanyum, platin, metalik gri saç boyası çeşitlerini kullanmadan önce direktiflere dikkat edilmesi faydalı olur. Ayrıca gümüş gri saç boyası tercih edilirken cilt tipinin de göz önüne alınması tavsiye edilir. Kalıcı bir renk değişikliği öncesi müşteriler geçici saç boyası gri tonlarını da deneyerek kendilerine yakışan rengi bulabilir. Gri saç boyası kullananlar tarafından yapılan önemli yorumlardan biri de işlem sonrası bakım uygulamasıdır. Doğal yağlarla zenginleştirilen bakım ürünleri pigmentlerinin kalıcılığını destekler. Bazı yarı kalıcı gri tüp saç boyası ürünlerinde besleyici argan yağı da bulunabilir. Gri saç boyası önerileri sayesinde doğru ürünü bulabilirsiniz. Trendyol’un müşteri deneyimlerini inceleyerek gri saç boyası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Trendyol’da Avantajlı Gri Saç Boyası Fiyatı

Trendyol’da Avantajlı Gri Saç Boyası Fiyatı

Kuaför salonlarının prestijli işlemlerinden biri olan kaliteli gri saç boyası uygulaması giderek yaygınlaşır. Bunlar, müşterilerin rahatlıkla ulaşabileceği bir kozmetik ürünü haline dönüşür. Fiyatları açısından üretimde kullanılan yöntem ve kimyasallara göre farklılaşan bu çeşitler, tek ya da ikili tüp şeklinde alınabilir. Gri saç boyası sprey formda ya da yan ürünlerle set olarak satılmasına göre de farklı fiyatlarda olabilir. Bazı gri saç boyası marka alternatifleri tamamen organik olarak çalıştığından bu farklılığı fiyatlarına yansıtabilir. Müşteriler özellikle bitkisel, doğal, parlak, mat, vital gri saç boyası kullanmak istiyorsa, içinde açıcı oksidanların da olduğu setleri inceleyebilir. Erkek müşterilere yönelik köpük ürünler ise doğal bir renk kırılmasına yol açan formülüyle gri saç boyası kadın ürünlerinden fiyat bazında farklılaşabilir. Arayışınız ister açık gri saç boyası olsun ister küllü tonlar, yan ürünlerle birlikte Trendyol’dan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.