placeholder
"

Schwarzkopf Saç Boyası

" araması için 86 sonuç listeleniyor
SCHWARZKOPF HAIR MASCARA Saç Maskarası Koyu Kahve
SchwarzkopfSaç Maskarası Koyu Kahve
(38)
Saç Maskarası Koyu Kahve
70 TL
Sepete Git

Schwarzkopf Saç Boyası

Canlı Renk Seçenekleriyle Schwarzkopf

Doğru seçimler kişinin tüm görünümünü etkiler. Schwarzkopf saç boyası çeşitleri sizin için canlı tonlar sunar. Geniş ton yelpazesi arasından herkes kendine ve cilt tonuna göre uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilir. Kullanıcılar kendine göre ürünü seçerken isteklerini bilmeli, ten ve saç tonunu iyi tanımalıdır. Kişiler seçim yapmadan önce kendini iyi tanıyarak görünümünden beklentilerini iyi bilmelidir. Cilt ve göz renginize uygun bir ton seçimi yaptığınızda bu ürünü kendinizle bütünleştirip uzun yıllarca da kullanabilirsiniz. Schwarzkopf Pure Color saç boyası serisiyle istediğiniz canlı tonlara kavuşabilirsiniz. Kullanılacak ürünün geniş skalaya sahip olması da kritik önem taşır. Seçtiğiniz ürünün farklı tonlarını denemek isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda çok geniş bir aralığa sahip olan Schwarzkopf saç boyası renkleri kullanıcılar için çok farklı canlı tonlar sunar. Küllü, sıcak, altın, bakır gibi tonların yansımalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu tonların yüksek pigmenti sayesinde göz alıcı görünüm elde edebilirsiniz. Değişimin pek çok insana çok iyi geldiği de bilinir. Bu ürünleri kullanmanın tek amacı görünümü değiştirmek, yenilik yaratmak, farklı bir tarz kazanmak değildir. Geçen yıllarla bazı sebeplerden dolayı beyazlama meydana gelir. Kimi insanlar beyaz tonları kapatmak istemezken kimileri kapatmak isteyebilir. Var olan beyaz telleri kapatmak amacıyla bir malzeme kullanacaksanız alacağınız ürünün %100 beyaz kapama özelliğine sahip olması gerekir. Schwarzkopf siyah saç boyası gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bazı insanlar beyazlarını kapatmak amacıyla gri tonlara da yönelebilir. Schwarzkopf gri saç boyası çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Marka bu konuda kullanıcıları için kaliteli ürünler sunar. Schwarzkopf Colour Specialist saç boyası serisi hem erkeklerde hem de kadınlarda zamanla beyazlayan telleri istenilen renge dönüştürmeyi hedefler. Marka kullanıcıları için kaliteli ürünler sunar. Ürün kutularında kullanıcıların ihtiyacı olabilecek pek çok malzemeyi bulundurur. Bu işlemler sırasında ve sonrasında kullanabileceğiniz maske, şampuan, bakım kremleri gibi pek çok malzemeyi markanın kutuları içinde bulmanız mümkündür. Schwarzkopf doğal saç boyası ve daha pek çok ürüne Trendyol’dan ulaşabilir, istediğiniz çeşidi uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 

Canlı Renk Seçenekleriyle Schwarzkopf

Bireyleri özgün yapan özelliklerden biri de saç rengidir. Her renk herkeste aynı durmaz. Farklı tonlar farklı insanlar üzerinde değişik etkiler bırakır. Bu sebeple de başkasında görülen tona göre değil, kendi özelliklerinize ve taleplerinize göre ürün araştırması yapmanız ve satın almanız gerekir. Schwarzkopf Professional saç boyası çeşitleri sayesinde çok geniş seçenekler arasından hayalinizdeki rengi kolaylıkla seçebilirsiniz. Schwarzkopf saç boyası Pure Color sayesinde kendinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Kendi cilt tonunuzu iyi tanıyarak da uygun ürün seçimi yapabilirsiniz. Renkler sıcak ve soğuk olarak ikiye ayrılır. Ton; kişinin cilt, göz ve damar rengine göre belirlenir. Sıcak tonlarda olan renkler genellikle daha kalıcıdır. Soğuk tonlar ve küllü seçenekler de oldukça tercih edilir. Fakat bu renklerin bakımı zordur. Canlandırma yapılması gerekir. Buna ek olarak da mor ya da mavi şampuanların her hafta evde uygulanması önemlidir. Bu şampuanlar zamanla oluşabilecek turunculaşma, kızıl, bakır ve dore yansımaların önüne geçer. Buna ek olarak da cilt tonunun önemli olduğunun bilinmesi gerekir. Cilt analizinin iyi yapılması bronzlaşma ölçütüyle anlaşılabilir. Bu ölçüt sayesinde sıcak ve soğuk renklerin uyumu ortaya çıkar. Güneş ışığı yanmalarından sonra hemen kızaran bir cilt yapınız varsa bu durum sıcak cilt tonuna sahip olduğunuzu gösterir. Güneşe maruz kaldıktan sonra kızarmak yerine hemen bronzlaşan bir yapınız varsa bu da soğuk bir cilt tonuna sahip olduğunuz anlamına gelir. Cilt tonunun sıcak ya da soğuk olmasının belirlenmesinin ardından da göz rengine bakılmalıdır. Mavi, gri ve koyu kahve soğuk renklerdir. Hareli ela, yeşil, açık kahve de sıcak kategoriye girer. Daha sonra ise incelenmesi gereken nokta damar analizidir. Herkesin damar renginin mavi olduğu bilinen bir gerçektir. Fakat ten rengine göre damarlar farklı gözlemlenir. Ten rengine bağlı olarak damarlar yeşil, mavi ve mor renklerinde görünebilir. Mor veya mavi renkte damarlarınız varsa soğuk cilt alt tonuna sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz. Yeşil ve yeşilin tonlarındaki damarlar ise sıcak cilt alt tonu anlamına gelir. Yapılan bu analizler doğrultusunda seçeceğiniz ürüne karar vermeniz sizi harika bir görünüme kavuşturabilir. Bu analizlere uyum sağladığınızda kendiniz için doğru olan seçimi yapmanız daha kolay hale gelir. Mevsim değişiklikleri de renkte değişiklik yapmanızın nedeni olabilir. Sonbahar ve kış mevsimlerinde tercihe göre daha koyu renklere geçiş yapılır. Schwarzkopf saç boyası 5.0 bu soğuk mevsimlere uygun bir seçim olabilir. Sıcak alt tonlarındaki kişiler çikolata kahveler, bakır tonları ve karamel yansımalarını rahatlıkla kullanabilir. Soğuk alt tonlara sahip kişiler ise bej, kırmızı ve mor yansımaları, kızılları ve küllü kumralları tercih edebilir. Trendyol üzerinden Schwarzkopf Essensity saç boyası gibi pek çok farklı seriye ve ürüne ulaşabilirsiniz.

Kolay Uygulama İmkanıyla Evde Boyama İşlemi

Kolay Uygulama İmkanıyla Evde Boyama İşlemi

Bu işlemi uygulamadan yaklaşık 24-48 saat önce yıkamayı gerçekleştirmeniz gerekir. Bu sayede ürünlerin daha kolay tutmasını sağlarsınız. Ürün, kendi yağıyla beraber doğal bir şekilde karışmış olur. Bu işlemden önce çok iyi tarama yapmanız gerekir. Bu tarama işlemi sayesinde hem malzemenin homojen bir şekilde dağılmasını sağlarsınız hem de doğal bir görünüm elde edersiniz. Schwarzkopf yeni saç boyası içerisinden çıkan eldiven ve hazırlama kiti sayesinde işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürün kutusu içerisinden çıkan malzemeler ve talimatlar doğrultusunda ürünü hazırlayabilirsiniz. Schwarzkopf tüp saç boyası oldukça pratik bir kullanım sunar. Dilerseniz Schwarzkopf jel saç boyası çeşitlerini seçerek pratik kullanım avantajından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde evde de kuaför salonunda işlem yapılmış gibi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tarak yardımıyla dört parçaya ayırarak bu işlemi yaparsanız, oldukça doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tutamları penslerle tutturabilirsiniz. Daha sonra malzemeyi parça parça uygulamanız gerekir. Malzemeyi fırça ya da şişe yardımıyla sürdükten sonra eldivenli elinizle iyi şekilde yedirmeniz gerekir. Malzemenin ne kadar beklemesi gerektiği kutu üzerindeki talimatlarda belirtilir. Bu talimatlar doğrultusunda ürünün bekletilmesi gereken en az ve en fazla saat dilimini aşmamaya dikkat etmeniz önemlidir. Talimatları tam anlamıyla uyguladığınızda doğru sonuca ulaşacağınızı da unutmamanız gerekir. Kafanızda bulunan ürünün dağılmaması için bekleme sırasında duş bonesi de kullanabilirsiniz. Bu sayede malzeme tek bir noktada toplanmaz, sürüldüğü gibi kalır. Bekleme süresi dolduktan sonra duşta ılık su yardımıyla yıkamanız gerekir. Yıkama suyu duru bir şekilde akana kadar yıkama işlemine devam edebilirsiniz. Şampuanlama işleminden sonra ürünün kutusu içinden çıkan kremleri de kullanabilirsiniz. İşlemin ardından fön makinesi kullanabilir ya da tellerin kendi halinde kurumasını bekleyebilirsiniz. Çeşitli alerjik durumlarınız varsa Schwarzkopf organik saç boyası çeşitlerini kullanmanız tavsiye edilir. Tekrar bu işlemi yapmak için ise en az 2 hafta beklemeniz önerilir. Buna ek olarak rengin gün geçtikçe daha da oturacağı unutulmamalıdır. Markanın birbirinden farklı ton seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilir, farklı seçenekleri inceleyebilir ve dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

İşlem Sonrası İçin Bazı İpuçları

İşlem Sonrası İçin Bazı İpuçları

Seçilecek ürünün duruşunu etkileyen bazı noktalar vardır. Saç tipi kullanılan malzemenin duruşunu doğrudan etkileyen noktalar arasındadır. Kalın tellerin seçilen ürünü emmesi biraz daha uzun süre alır. Bu nedenle işlemden sonra bu bekleme süresini de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Schwarzkopf Brilliance saç boyası çeşitleri sayesinde her tip istediği renge kavuşur. Buna ek olarak kalın telli yapılar için iki kutu alabilirsiniz. Böylelikle işlem sırasında ürünün yetmemesi gibi durumlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırmış olursunuz. Eğer ince telli bir yapıya sahipseniz teller malzemeyi kısa bir sürede emebilir. Bu nedenle de işlemden sonra sık sık kontrol etmeniz gerekir. Schwarzkopf kalıcı saç boyası çeşitleri uzun süre yeni işlem görmüş görünümü verir ve tellerin canlılığını korur. Buna ek olarak soğuk suyla duş almanın pek çok sayısız faydası vardır. Bu işlem sonrası kullanacağınız şampuanı ve kremi de seçerken dikkat etmeniz gerekir. İşlem sonrası özel ışıltı ve canlılık koruyucu şampuan ve kremleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler yıpratmaz ve malzemelerin uzun süre yeni gibi durmasını sağlar. Buna ek olarak da mor şampuan gibi ürünlerle turunculaşmanın önüne geçebilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz tonun canlılığını koruyabilir, ilk günkü görünümü muhafaza edebilirsiniz. Özel bir gün için uygulama yapacaksanız işlemi en az 1 hafta öncesinden yapmanız tavsiye edilir. Böylelikle daha sağlıklı ve doğal görünümü yakalayabilirsiniz. Kalıcı ürün seçenekleriyle işlemi uyguladıktan sonra aksi söylenmediği sürece şampuan kullanmamanız tavsiye edilir. Şampuanlamak malzemenin tellerin içine hemen işlemesine engel olur. Buna ek olarak Schwarzkopf bitkisel saç boyası kullananlar malzemeyi ne kadar uzun süre bekletirse o kadar uzun ömürlü bir görünüm elde edebilir. Markanın birbirinden farklı ürün çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Geniş Aralıkta Çeşitlenen Boya Fiyatları

Geniş Aralıkta Çeşitlenen Boya Fiyatları

Birbirinden farklı canlı renk seçenekleriyle bu ürünler çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Alacağınız ürünün rengine ve formuna bağlı olarak bütçenizi belirleyebilirsiniz. Farklı kullanım formları olan bu ürünler arasından dilerseniz Schwarzkopf köpük saç boyası dilerseniz de tüp formda olan ürünleri seçebilirsiniz. Bu konuda kaliteli, farklı ve canlı seçeneklere imza atan marka, eşsiz tonları ve formülleriyle tercih sebebi olur. Trendyol üzerinden farklı özellik ve fiyatlardaki ürünleri seçerken Schwarzkopf saç boyası yorum ve kullanıcı deneyimlerini de inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneğe sahip olarak üretilen kaliteli malzemeler, kullanıcılar için de geniş bir alternatif yaratır. Schwarzkopf Igora Royal saç boyası serisi sayesinde kaliteli pigmentli seçeneklerin tadını çıkarabilirsiniz. Marka size farklı ürünler sunar. Siz kendi istekleriniz, talepleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda ürün seçimi yapabilirsiniz. Marka kaliteli ve yüksek pigmentli seçenekleri sayesinde sık sık tercih edilir. Schwarzkopf saç boyası fiyatları farklı seçenekleriyle kullanıcılar için geniş bir aralık yaratır. Geniş bir aralıkta çeşitlenen fiyatlar sayesinde her kullanıcı istediği canlılık ve ışıltılara sahip olan ürünü kendi bütçesine uygun fiyatlarla satın alabilir. Kaliteli malzemelerden üretilen malzemeler arasından seçim yaparken bütçeniz için uygun fiyatlandırmanın olması da oldukça önemlidir. İhtiyaçlarınızı karşılayan farklı ürünleri Trendyol üzerinden tüm detaylarıyla inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bütçenize uygun malzemeleri satın alarak hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Trendyol her zaman sizi uygun fiyatlı çeşitlerle buluşturmayı amaçlar. Schwarzkopf Omegaplex saç boyası serisi ise yüksek pigmentli, yoğun ve canlı seçenekleri sayesinde uzun süre kullanım imkanı sunar. Trendyol ayrıcalığıyla Schwarzkopf Vital saç boyası ve diğer tüm seçeneklere ulaşarak fiyat ve kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Farklı Seçenekleriyle Schwarzkopf

Farklı Seçenekleriyle Schwarzkopf

Çok geniş seçenekleriyle hem kadınlara hem de erkeklere istediği tonu sunan marka oldukça tercih edilir. Özel olarak üretilen Schwarzkopf erkek saç boyası gibi seçenekleriyle de kullanıcıları için iyi malzemeler sunmayı hedefler. Marka kullanıcıları için çok geniş bir aralık sunar. Schwarzkopf saç boyası 5 numara koyu kahve bir tondur. Oldukça tercih edilenlerden biri de 6.0 malzemelerdir. Seçtiğiniz 6 numara açık kahve olarak geçer ve eşsiz bir canlılık bırakır. Yaptığınız analizlere göre kendinize daha koyu tonların uyum sağlayacağını düşünüyorsanız 7.0 tonlu malzemeleri de tercih edebilirsiniz. Koyu kahve ışıltılarla ve canlı yansımalarla oldukça doğal bir görünüm kazandırır. Bu koyu kahvelerin teninizle uyumlu olmayacağını düşünüyorsanız içerisinde hafif ışıltılar bulunan 7.1 numaralı malzemeleri tercih edebilirsiniz. Schwarzkopf 7.7 saç boyası çeşitleri ise daha bakır tonlarında bir görünüm sunar. Schwarzkopf kızıl seçenekleri için farklı tonları inceleyebilirsiniz. Kızıl saç boyası özellikle beyaz tenli kişilere oldukça yakışır. Schwarzkopf kumral saç boyası seçenekleri de oldukça tercih edilir. 8.0 açık kumralı ifade eder. Canlı kumral tonlardaki malzemeler sahip olduğu doğal duruşu ve yansımaları sayesinde tercih edilir. Schwarzkopf saç boyası 8-0 bu nedenle oldukça sevilen bir seçenektir. Açık renk severler için Schwarzkopf saç boyası 8.1 ve 10.1 de tavsiye edilen seçenekler arasında bulunur. Sarı ve kumral da pek çok farklı tona sahiptir. Schwarzkopf 9.1 saç boyası da yine oldukça açık bir seçenektir. Daha küllü olan 9.1 de sık sık tercih edilir. Açık seçenekler tercih etmek isteyenler için özel olarak da seriler üretilir. Schwarzkopf Blondme saç boyası serisi sayesinde hayalinizde modele kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Çeşitli Serileriyle Schwarzkopf Trendyol'da

Çeşitli Serileriyle Schwarzkopf Trendyol'da

Doğru bir ürün seçimi, doğru bir renge kavuşmanızı sağlar. Doğru renk, cilt tonunu sağlıklı bir şekilde vurgulayacağı için önemlidir. Markanın ürünlerinde pigment bloke sistemi bulunur. Bu da boyadığınız rengin pigmentlerini kilitler. Bu sayede uzun süre yeni işlem yaptırmış gibi görünebilirsiniz. Marka çok geniş aralıkta renk seçenekleri sunar. Schwarzkopf renkli saç boyası seçenekleri sayesinde kullanıcılar istedikleri görünüme ulaşabilir. Ürün seçiminde yapay durmayacak renklere yönelmeniz tavsiye edilir. Doğal tonunuzdan birkaç ton farklı rengi tercih ettiğinizde natürel sonuca ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak siz de renginizi canlı tutmak için bazı noktalara dikkat edebilirsiniz. Duş alırken veya yıkanırken soğuk su kullanmanız boyanın daha uzun süre kalmasına yardımcı olur. Dilerseniz kalıcı boyalarla rengi değiştirebilir dilerseniz de Schwarzkopf geçici saç boyası sayesinde kendinizde değişiklikler yaratabilirsiniz. Çok geniş bir yelpaze vardır. Schwarzkopf pembe seçenekleriyle içinizdeki tatlı kişiyi ortaya çıkararak festival ve moda haftalarına damga vuran bir renge ulaşabilirsiniz. Mavi saç boyası ise açık tene sahip kişiler için oldukça uygun bir seçenektir. Pastel tona sahip olan bu seçenek Schwarzkopf saç boyası kullananlar tarafından oldukça tavsiye edilir. Koyu tene sahip olanlara ise patlıcan gibi mor seçenekler oldukça havalı bir görünüm katar. Schwarzkopf yarı kalıcı saç boyası çeşitleri 6-8 yıkamaya kadar dayanır. Bu tür ürünler kimyasal bir reaksiyon oluşturmamaları sebebiyle tercih edilir. Bu işlemde tellere çok fazla zarar vermek istemezseniz Schwarzkopf amonyaksız saç boyası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle tellere zarar vermeden istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Markanın birbirinden farklı ürün serilerine, canlı ve yüksek pigmentli tüm seçeneklerine Trendyol’dan ulaşarak hızlıca ve güvenle satın alabilirsiniz.