Avantajlı Ürünler
Materyal
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Taş Cinsi
Boyut/Ebat
Ayar
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Erkek Takı & Mücevher

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Erkek Takı & Mücevher Hakkında Sık Sorulan Sorular

Erkek Takı Nereden Alınır?

Erkekler kaliteli tasarıma sahip takıları almak istediklerinde Trendyol’da bulunan seçkin markalardan tercih yapabilirler. Ancak erkeklerin takı seçiminde önceliği kaliteli ve özgün tasarımlara sahip ürünlere vermek olduğu için bu noktada dikkatli davranmak gerekir. Burada bulunan markalar erkek takıları özelinde geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu sayede tarza uygun seçimler yapmayı daha kolay bir hale dönüştürür. Bu tasarımlar son trendlere göre seçilir. Aynı zamanda en kaliteli malzemelerde üretilir. Gümüş, çelik ya da altın gibi kararmaz özelliğe sahip takılar herkesin ilk tercihi olur. Bu modelleri uygun fiyatlarla satın almak için Trendyol’un geniş ürün yelpazesini tercih edebilirsiniz. Böylelikle kaliteli ve özün takılara sahip olabilirsiniz.

Erkek Mücevher Çeşitleri Nelerdir?

Erkek mücevherlerinin pek çoğu gümüş ve çelik gibi çeşitlerden meydana gelir. Mücevher denildiğinde akla gelen ilk parça yüzükler olur. Düz ya da çeşitli şekillerde bulunabilen modeller farklı tarza sahip erkeklere uygun olarak üretilerek satışa eklenir. Ayrıca erkekler arasında popüler olan bileklikler de mücevher kategorisinde yer alır. Genellikle değerli taşlar ve metaller kullanılarak üretilir. Kolyelerde de pek çok seçenek bulunur. Farklı zincir modelleriyle bir araya getirilen çoklu zincirler erkekler tarafından sevilen erkek mücevherleri arasında yer alır. Gold ya da gümüş renkli modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Zincir kalınlığına göre farklı çeşitlere ayrılan tasarımları inceleyerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Erkek Takıları Nelerdir?

Erkek takıları genellikle sade ve minimal tasarımlarıyla pek çok çeşide ayrılır. Bu takılar başlıca kolye, bileklik, yüzük ya da küpe gibi parçalardan oluşur. Özellikle son yıllarda erkekler arasında popüler olan bileklikler deri, taş, metal ve ahşap gibi malzemelerden yapılır. Kolyeler ise genellikle gümüş ve çelik malzemelerden üretilir. Bu avantaj sayesinde takılar kararmaz. Böylece uzun süreler sağlam bir şekilde kullanılabilir. Kararmaz modeller kolyelerde ve yüzüklerde sıkça tercih edilir. Erkek yüzük modelleri genellikle gümüş ve titanyum gibi malzemelerden yapıldığı için çok kalitelidir. Küpeler genellikle halka şeklinde olur ya da üzerinde küçük figürler yer alır. Kendi tarzınıza göre takı seçiminde bulunarak uyumlu kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.