İlgili Kategoriler
Marka
Hacim
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tariş Kolonya

" araması için 267 sonuç listeleniyor

Tariş Kolonya

Tariş Kolonya ile Daha Hijyenik Bir Yaşam Sürün

Tariş Kolonya ile Daha Hijyenik Bir Yaşam Sürün

Kolonya genellikle limon esansı ile üretilen etil alkol ve su ile birleştikten sonra oluşan bir tür parfüm çeşididir. Yapımında yalnızca limon esansı değil çiçek türleri ve tütün esansı da kullanılabilmektedir. Ferahlatan hoş kokulara sahip kolonyalar birçok farklı boyutta paketlemeleri ile yanınızda taşıyabileceğiniz ya da evinizde bulundurabileceğiniz bir ürün olmaktadır. Tariş kolonya 1915 senesinden beri kazandığı tecrübe ve güven ile kullanan kişilere ferahlatıcı ve güzel kokulu kolonyalar üretmektedir. Kolonyalar cam şişe, bidon ve sprey şeklinde bulunmaktadır. 1 ya da 2 litrelik bidon kolonya tercih ederek evinizde stok halinde kolonya bulundurabilirsiniz. Bunun yanı sıra cam şişe kolonyaları evinizin bir köşesine koyarak kendiniz ve evdeki herkesin dilediği zaman kullanabileceği hale getirebilirsiniz. Sprey kolonya çeşitleri genellikle yanınızda taşıyabileceğiniz ve gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Tariş kolonya sprey çeşitleri kullanım açısından oldukça pratik bir seçenek olmaktadır. Zeytin çiçeği, yeşil çay, limon, lavanta gibi farklı esanslar içeren hoş kokulu kolonyalar yanınızda her yere götürmek isteyeceğiniz çeşitlerden olacaktır. Tariş kolonya çeşitleri içerdiği zengin formüller ile kullanan kişilerin kolonya ihtiyacını karşılamaktadır. 60, 70 ve 80 derece şeklinde bulunan kolonyalardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Kolonyalar formüllerinde yer alan bileşenlerden biri olan etil alkol sayesinde dezenfektan rolü de görmektedir. Günümüzde sık sık kullanılmakta olan kolonyanın birçok faydası bulunmaktadır. Kolonya cilde ferahlık vermektedir. Özellikle sıcak yaz günlerinde kullanıldığında ferahlatıcı etkisi olmaktadır. Stresli, sinirli ya da üzgün olduğunuzda kolonya sürmek kişiyi sakinleştirmektedir. Birisi kendini iyi hissetmediğinde ya da fenalaşacak gibi olduğunda kolonya ayıltıcı bir etken olmaktadır. İçinde bulunduğu alkol sayesinde fenalaşan ya da baygınlık geçiren kişilere oldukça yardımcıdır. Bunun yanı sıra baş ağrısını da geçirebilme etkisine sahiptir. Başınız ağrıdığında şakaklarınıza kolonyayı ovarak sürerseniz oldukça işe yarayacaktır. Tariş kolonya çeşitleri miktar olarak pek çok seçeneğe sahiptir. 80, 300, 1000, 2000 ml’lik miktar seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Küçük boyutta ve az miktarda olan kolonya çeşitleri çanta boyu sayılabilmektedir. Yanınızda taşıyabilmek için 80 ya da 300 ml’lik kolonya çeşitlerini spreyli gibi modeller olarak satın alabilirsiniz. Evinizde kolonya bulundurmak, misafirlerinize ikram etmek, yazın sıcak günlerde daima kullanmak istiyorsanız 1 ya da 2 litrelik kolonya bidonlarını tercih edebilirsiniz.

Tariş Kolonya Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Tariş Kolonya Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Kolonya ferahlatıcı ve serinletici etkisi ile beraber oldukça hoş bir kokuya sahiptir. Birçok farklı esanslardan üretilen kolonyalar etil alkol, su ve esans karışımından oluşan bir parfüm çeşidi olmaktadır. Kolonyaların en çok tercih edileni limon esanslı olanıdır. Tariş limon kolonyası senelerdir kullanılmaktadır. Hoş kokusu sayesinde kullanan kişiler için ferahlatıcı ve sakinleştirici etki bırakmaktadır. Limon esansının yanı sıra yasemin, lavanta, zeytin çiçeği, tütün, yeşil çay, mandalina gibi farklı esanslara sahip kolonya çeşitleri de bulunmaktadır. Bir klasik sayılan limon kolonyasının yanı sıra farklı kokular içeren kolonyalar kullanarak parfüm ihtiyacınızı karşılayabilir, dezenfektan olarak yanınızda taşıyabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Farklı kokuların bir arada yer aldığı paketler satılmaktadır. İçinde 4 adet 200 ml’lik setler bulunmaktadır. Bu setin içinde mandalina, lavanta, yeşil çay ve zeytin çiçeği kolonyası yer almaktadır. 2’li, 5’li set kolonyaları da bulabilirsiniz. Tariş kolonya 1 lt ve 2 lt bidon olarak da bulunmaktadır. Bidon kolonya çeşitleri genelde aylarca kullanabilmek için tercih edilmektedir. Uzun bir süre boyunca bidon kolonya çeşitlerini evinizde, ofisinizde ya da dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bayramların bir geleneği haline gelmiş kolonya, geleneksel olarak da misafirlere sunulan bir ikram olarak bilinmektedir. Tariş kolonya misafirlerinize ikram edebileceğiniz şık tasarımlara sahip cam şişe şeklinde kolonyaları size sunmaktadır. Cam şişe kolonyalar şık ve hoş tasarıma sahiptir. Tariş kolonya 300 ml, 660 ml gibi farklı miktarlar halinde cam şişe modelleri içermektedir. Bunun yanı sıra cam şişeye sahip 200 ml kolonyalar da bulunmaktadır. mandalina, yeşil çay, zeytin çiçeği gibi esansların etil alkol ve su ile birleşiminden oluşan Tariş kolonyalar sahip oldukları cam şişeleri ile yanınızda taşıyabileceğiniz ya da sevdiğiniz birine hediye edebileceğiniz bir parfüm çeşidi olabilmektedir. Tariş kolonyalar birçok fırsat paketlerine sahiptir. 2’li, 3’lü, 4’lü ya da 5’li setler halinde ve cam şişe, plastik şişe, sprey şişe çeşitleri ile birçok seçenek sunmaktadır. Bu setler aynı esanslı kolonyalar içerebilirken birbirinden farklı esanslı kolonyalar da içerebilmektedir. Stok yapmak ya da uzun süre kullanabilmek isterseniz setlerden yararlanabilirsiniz. Farklı esanslar içeren kolonya setleri değişiklik yapmak istediğinizde bunu kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlayabilir. Bunun yanı sıra set olarak alacağınız kolonyaları sevdikleriniz ile de paylaşabilirsiniz.

Ferahlatan Tariş Kolonya

Ferahlatan Tariş Kolonya

Kolonya birçok faydası olan ve pek çok kişi tarafından kullanılan bir parfüm çeşididir. Kolonya limon, tütün, lavanta ya da yasemin esansı içerebilir. Sahip olduğu hoş kokular sayesinde kolonyaların, kullanan kişiler üzerinde ferahlatıcı ve serinletici etkisi vardır. Kolonyalar içeriğinde esans dışında etil alkol ve su bileşenlerini de bulundurmaktadır. İçinde bulunan etil alkol sayesinde dezenfektan etkisine sahiptir ve kullanıldığı yerde hijyen sağlamaktadır. Kolonya sakinleştirici görevi de görebilmektedir. Stresli bir zamanda ya da sinirli veya üzgün olduğunuzda kolonya kullanarak kendinizi yatıştırabilir ve sakinleştirebilir. Baş ağrısı esnasında kolonya kullanıldığında ağrıyı dindirebilme özelliğine de sahiptir. Tariş kolonya zeytin çiçeği, yeşil çay, tütün, limon, lavanta ve yasemin gibi farklı koku esansları içermektedir. Farklı koku seçenekleri kullanan kişiler üzerinde hoş bir etki bırakmaktadır. Tariş kolonya çeşitleri farklı koku seçenekleri dışında farklı miktar seçeneklerine de sahiptir. 80, 200 ml gibi küçük boyutlu cam şişe, plastik şişe ve sprey modelleri yer alırken 1 ve 2 litrelik bidon modelleri de bulunmaktadır. Küçük boyutlu kolonya çeşitlerini çantanızda taşıyabilir, sevdiklerinize hediye edebilir ya da masanızın başında bulundurabilirsiniz. Tariş kolonya bidon çeşitleri ise uzun süre muhafaza edebileceğiniz ve aylarca kullanabileceğiniz miktarlarda olmaktadır. Bunun yanı sıra kolonyaları tek olarak tercih etmek yerine set halinde de alabilirsiniz. Set kolonyalar 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li olarak satılmaktadır. Setler aynı esanslara sahip kolonyaların yanı sıra farklı esanslara sahip kolonyalar da bulundurmaktadır. Bu setleri sevdiklerinize hediye etmek için, farklı kokulara sahip kolonyaları aynı anda kullanabilmek için ya da stok olarak bulundurmak için tercih edebilirsiniz. Setlerdeki koku çeşitleri yasemin, yeşil çay, lavanta, mandalina gibi esanslar olmaktadır. Tütün ve limon kolonyasını bidon olarak bulabilirsiniz. İki kolonya çeşidi de en çok tercih edilen ve evlerde en sık kullanılan kolonya çeşitleri olduğu için 1 ya da 2 litre bidon modelleri ideal seçeneklerdir. Bunların dışında cam ve plastik şişe modelleri sahip oldukları şık tasarımları ile misafirlerinize ikram etmek için güzel bir seçenek olabilir. Tariş kolonya fiyatları ve çeşitleri sayfamızda yer almaktadır. Sahip olduğu farklı koku çeşitleri ve farklı şişelemeleri ile almak isteyenlere birçok seçenek sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz herhangi bir Tariş kolonya çeşidini tercih edebilirsiniz.

Faydaları ile Tariş Kolonya

Faydaları ile Tariş Kolonya

Kolonya senelerdir kullanılmakta olan hoş kokulu bir parfüm çeşididir. Limon kolonyası neredeyse her evin vazgeçilmezi haline gelmişken farklı çiçek kokularına sahip kolonya çeşitleri de oldukça tercih edilmektedir. Kolonyalar ferahlatıcı etkisi ve hoş kokuları ile kullanan kişilere güzel hisler yaşatmaktadır. Tariş kolonya pek çok kişinin kullanmaktan memnun olduğu kolonya çeşitlerine sahiptir. Tariş cam şişe kolonya sıklıkla tercih edilmektedir. Cam şişenin üzerinde bulunan şık tasarım ve kolonyanın hoş kokusu misafirlerinize ikram etmek isteyeceğiniz bir ürün olacaktır. Cam şişe kolonyalar başta limon esansı olmak üzere tütün, yasemin, zeytin çiçeği gibi diğer esanslar da bulundurmaktadır. Kolonyanın kullanan kişilere birçok faydası bulunmaktadır. Sıcak yaz günlerinde serinlemek istediğinizde kolonya kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra stresli, üzgün ya da sinirli olduğunuz anlarda bir damla kolonya kokusunu içinize çekmek bile sizi sakinleştirebilir. Birisi fenalaştığında ya da bayıldığında kolonya koklatmak ayılmasını sağlamaktadır. İçinde bulunan etil alkol sayesinde kişiler üzerinde ayıltıcı etkisi bulunmaktadır. Ayrıca baş ağrısına da oldukça iyi gelmektedir. Baş ağrısı hissettiğinizde kolonyayı şakaklarınıza sürüp ovuşturursanız ağrının hafiflediğini görebilirsiniz. Tariş markası birçok farklı modelde kolonya paketlerine sahiptir. Yanınızda taşıyabileceğiniz çanta boy cam şişe ve sprey kolonyalar tercih edebilirsiniz. Tariş kolonya mandalina, yasemin, zeytin çiçeği, limon, lavanta gibi farklı hoş koku çeşitlerine sahiptir. Bu kolonya çeşitlerinden birini seçebilir ve daima çantanızda taşıyabilirsiniz. Birden fazla koku seçeneğine sahip olmak istiyorsanız set şeklinde satılan kolonyalardan da satın alabilmeniz mümkündür. Set halinde satılan kolonya çeşitleri içerisinde 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li modeller yer almaktadır. Hem aynı kokuya sahip kolonya setleri hem de farklı kokular içeren kolonya setleri mevcut durumdadır. Set halinde bulunan kolonyalar uzun süre kullanabilmek için de avantajlı ve tasarruflu olmaktadır. Bunun yanı sıra sevdiğiniz birine hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Tariş kolonyalar çanta boy modeller haricinde boyutlara da sahiptir. Evlerde sıklıkla kullanılan Tariş cam kolonya şişelerinin yanı sıra plastik modelleri de mevcuttur. Bu şişeler tekrar tekrar doldurabilmektedir. Doldurabilmek için bidon kolonyalardan tercih edebilirsiniz. Bidon kolonyalar 1, 2 ya da 5 litrelik çeşitlere sahiptir. Bu şekilde kullanıldığında oldukça verim sağlamaktadır. Kolonyayı hem bir parfüm alternatifi hem de gerektiği zamanlarda dezenfektan olarak kullanabilirsiniz.

Hoş Koku Çeşitleri ile Tariş Kolonya

Hoş Koku Çeşitleri ile Tariş Kolonya

Kolonya; etil alkol, su ve limon gibi hoş kokan esansların birleşimi ile oluşan bir karışımdır. Farklı çiçek türlerinin esansı ile üretilen kolonyalar birer parfüm çeşidi olarak da sayılabilmekte ve kullanılabilmektedir. Senelerdir var olan kolonya birçok faydaya sahip olması ile de bilinmektedir. Tariş kolonya ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisi ile kullanmak isteyen kişilere pek çok alternatif sunmaktadır. Hoş kokulu kolonyalar limon, tütün, zeytin çiçeği, lavanta gibi farklı esanslardan üretilmektedir. Keskin ve güzel kokulu Tariş kolonyalar antiseptik özelliğe sahiptir. Tariş kolonya içindekiler ile güvenilir bir reçeteye sahiptir. İçinde bulunan alkol sayesinde dezenfektan olarak da kullanılabilmektedir. 60, 70 ve 80 derecelik çeşitleri bulunan kolonyalar içinde bulundurdukları etil alkol oranına göre değişiklik göstermektedir. Yaz mevsiminin sıcak günlerinde kolonya serinletici ve ferahlatıcı bir etki yaratmakta ve bu yüzden sıklıkla kullanılmaktadır. Kolonyanın bu etkiye sahip olma sebebi içinde bulunan etil alkolün uçucu olmasıdır. Bununla birlikte kolonya buharlaşırken vücut ısısını da beraberinde götürmektedir. Kolonya içinde bulunan etil alkol sadece serinletici etkiye sahip olmak ile kalmamaktadır. Bunun yanı sıra ayıltıcı bir etkisi de bulunmaktadır. Birisi fenalaştığında ya da bayıldığında kolonya koklatılarak ya da bilek gibi uzuvlarına kolonya sürülerek kendine gelmesi sağlanmaktadır. Hoş ve güzel kokuya sahip olan Tariş kolonya faydaları ile birlikte kullanan kişiler için avantajlıdır. Evde kullanılmak üzere cam ya da plastik şişe modellerinde kolonyalar tercih edebilirsiniz. Kolonya şişeleri tekrar doldurulabilmek üzere tasarlanmaktadır. Şişe kolonya yanında Tariş kolonya 1000 ml, 2000 ml ya da 5000 ml çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Aylarca kullanım sağlayacak avantajlı miktarlardaki bidon kolonyalar oldukça verimlidir. İlk üretildiği zamanlar tıbbi alanlarda kullanılırken sonrasında formülü geliştirilmiştir ve aynı zamanda parfüm olarak kullanılan bir hale gelmiştir. Hoş ve keskin kokusu ile kullanan kişiler üzerinde güzel bir etki bırakmaktadır. Şişe kolonya çeşitlerinin yanı sıra portatif boyutlara sahip kolonyalar da yer almaktadır. Portatif Tariş kolonyalar spreyli ya da cam şişeli ambalajlara sahiptir. 80 ml, 200 ml gibi farklı miktarlarda bulunan kolonyalar çantanıza koyup her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Tariş kolonyalar lavanta, zeytin çiçeği, mandalina gibi çiçek türlerinden üretilmektedir. Tariş yeşil çay kolonyası içeriğinde bulundurduğu yeşil çay sayesinde cildinize parlaklık getirmektedir. Tariş kolonyalar hoş kokuları ile sizi ferahlatacak ve serinletecektir.

Güvenilir Formülü ile Tariş Kolonya

Güvenilir Formülü ile Tariş Kolonya

Tarihçesi oldukça eski zamanlara dayanan kolonya icat edildiği ilk zamanlarda tıbbi alanlarda kullanılmaktaydı. İçinde bulunan etil alkol sebebi ile dezenfektan özelliği taşıyan kolonyalar hijyenik ortam sağlamak için sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra hoş kokulara sahip esanslar ile bir araya geldiğinde hoş kokulara sahip parfümler haline gelmektedir. Limon, tütün, lavanta, zeytin çiçeği gibi farklı kokulara sahip Tariş kolonyalar kullanan kişiler üzerinde kalıcı bir etki bırakmaktadır. Yazın sıcak günlerinde serinletici etkiye sahiptir. Serinletici olmasının sebebi içindeki etil alkolün uçucu olması ve buharlaşma anında vücut ısısını da buharlaşma ile birlikte götürmesidir. Böylelikle kolonyayı sürdüğünüzde ferahlatıcı bir etki yaratacaktır. Kolonyalar içerdikleri farklı esanslardan dolayı farklı özelliklere de sahip olmaktadır. Yeşil çay kolonyası cilde parlaklık getirmektedir. Limon kolonyası hoş ve ferah bir kokuya sahiptir. Tütün kolonyası sahip olduğu keskin kokusu ile kalıcılık sağlamaktadır. Tariş zeytinyağlı kolonya ise içeriğinde bulundurduğu zeytinyağı sayesinde cilde iyi gelmektedir. Zeytin çiçeğinden üretilen kolonya aynı zamanda nemlendirici etkiye de sahiptir. Kolonyalar 60, 70 ve 80 derece çeşitlerinde bulunmaktadır. Bu dereceler arasında Tariş kolonya 80 derece sıklıkla tercih edilmektedir. İçinde bulundurduğu etil alkol miktarından dolayı yalnızca hoş kokulu bir parfüm olmamakta aynı zamanda hijyen sağlayan bir dezenfektan olarak da kullanılabilmektedir. Tariş kolonyalar birbirinden farklı ambalaj seçeneklerine ve farklı miktarlara sahiptir. Her an yanınızda taşıyabileceğiniz portatif kolonya çeşitleri sprey şişe ve cam şişe olarak bulunmaktadır. Portatif kolonya çeşitleri 80 ve 200 ml’lik modelleri ile mevcuttur. Sprey şişe kolonyalar kullanmak isteyeceğiniz her an spreyli yapıları sayesinde kolaylık sağlamaktadır. Sprey şişeli ve cam şişeli kolonyalar setler halinde de bulunmaktadır. Setler 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li olacak şekildedir. Aynı kokuya sahip kolonya setleri yer aldığı gibi farklı kokulara sahip olan kolonya setleri de yer almaktadır. 300, 420, 500 ve 660 ml şeklinde bulunan cam ve plastik şişe kolonyaların ve litrelik kolonyaların da set modelleri bulunmaktadır. Evinizde stok olarak bulundurmak istiyorsanız set şeklinde satılmakta olan kolonyaları tercih edebilirsiniz. Tariş kolonya yorum ve değerlendirmeleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Siz de yorumları ve değerlendirmeleri okuyabilir ve inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve isteğinize uygun hoş kokulu bir Tariş kolonya çeşidini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.