İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Faber Castell Uçlu Kalem

" araması için 716 sonuç listeleniyor

Konfor ve Kaliteyi Bir Arada Sunan Faber Castel Uçlu Kalem Çeşitleri Trendyol'da!

Faber Castell markası, sunduğu çeşitli kırtasiye malzemeleriyle kaliteli hizmet verir. Bu ürünlerden hem çocuklar hem de yetişkinler yararlanabilir. Pek çok farklı modeli bulunan malzemeler, okul çağındakiler için de idealdir. Faber Castell uçlu kalem çeşitleri sayesinde uzun süreler boyunca dahi konforlu bir şekilde not tutulabilir.

Faber Castell auto uçlu kalem gibi ürünler kullanım kolaylığı sağlar. Bu tarz araçlar sayesinde yazı yazma hızınız dahi olumlu olarak etkilenir. Marka, ürünlerinde birinci sınıf materyallerden yararlanır. Böylelikle kalemler kolayca deforme olmaz. Titiz bir mühendislikle üretilen malzemelerin mekanizmaları da sağlamlığını korur. Bahsi geçen araçların tasarımları da oldukça beğenilir. Faber Castell grip versatil veya üçgen uçlu kalem gibi modeller son derece şıktır. Ürünlerin birden fazla renk seçeneği de mevcuttur. Trendyol üzerinden pek çok farklı çeşitte Faber Castell çıtçıtlı kalem veya uçlu ürünlere ulaşmanız mümkündür.

Kırtasiye Ürünlerindeki Faber Castell Uçlu Kalem

Kırtasiye Ürünlerindeki Faber Castell Uçlu Kalem

Okul çağındaki çocukların en fazla kullanan kesim olduğu düşünülür ise Faber Castell uçlu kalem kullanıcılarının eğitim döneminde daha yaygın olarak kullanıldığı görülmektedir. Genellikle, yazmayı sevenlerin aktif olarak kalem çeşitliliği tutkusu bilinmektedir. Boyutlarına göre ve çeşitlerine göre farklı kategorilere ayrılarak incelenen ve kullanılan kalemler uçlarına göre de kişilerce kullanılmaktadır. Faber Castell shark, econ, apollo veya vario uçlu kalem modelleri popülerdir.

Faber Castell ince uçlu kalem biraz daha teknik ve ustalık gerektiren bir yazım tarzı ile kullanılması gerekmektedir. Yaşı biraz daha büyük kişilerin genel olarak kullanmayı tercih ettiği ince uçlu kalemler alışabilen kullanıcılar için oldukça konforlu ve keyifli bir yazım sunmaktadır. Yazmak hemen hemen herkesin kolaylıkla altında kalkabileceği bir işlem değildir. Yazmayı sevmek gerekir. Gönül vererek, emek harcamak gerekir. Bu emek aşamasında da aracılar vardır. Kalemler gibi! Bazı kalemler ortopedik özelliğe sahiptir. Bunlardan bazıları Faber Castell grip uçlu kalem gibi kalemler ise, üstlerindeki lastik bariyerler sayesinde oldukça konforlu ve kolay bir yazım tekniği sunuyor olmaktadır.

Kullanıcıların çok sevdiği ve bu keyifli kalemler ise hemen hemen herkesin aktif olarak kullandığı ve birbirinden farklı renklere sahip ürünler olarak kırtasiyelerde ön sıralarda yerini korumaktadır. Uçlu kalemlerde genel olarak kişilerin sıklıkla tercih ettiği kalemler arasında ortopedik kalemler yer alıyor olmaktadır. Faber Castell üçgen uçlu kalem ile yazım konusunda konfor ve keyifli bir kullanım sunan kalemleri üreten marka bu konuda hemen hemen oldukça iddialı ve başarılı bir çizgiye sahip olmaktadır. Ürünlerin kırmızı, mavi, beyaz gibi seçenekleri mevcut. Faber Castell üçgen kalemler özel şekilleriyle dikkat çeker.

Genel olarak öğrencilerin sıklıkla kullanmış oldukları Faber Castell kalemler hemen hemen her öğrenciye kolayca ulaşılabilecek konum ve pazar payına sahip yaygın bir şekilde Pazar ağı bulunan bir ürün olmaktadır. Yazı yazmak herkesin keyif aldığı bir unsur çoğu zaman olmamaktadır. Genellikle, yazım kolaylığı kitap okumayı seven ve bu alışkanlıkla kitapları okuyan ve okuduklarını yazan kişilerin sahip olduğu bir kavramdır.

Kitapları okurken önem verdiğimiz bizler yani okuyucu için kıymetli olan cümleleri altını çizerek kolaylıkla bulabilmek için işaretlemek de okurlar tarafından sıklıkla yapılan bir işlem olmaktadır. Ancak bazen bu kullanılan kalemler kitaplarımızı yırtabilirken, bazen de bulaşabilmektedir. Bu nedenle Faber Castell 0,3 uçlu kalem dahi kitapları çizmeden yumuşak dokusuyla bulaşmadan etkili bir şekilde uzun yıllar özelliğini yitirmeden koruyacaktır. Yazı yazmak için uygun olan daha kalın ürün çeşitleri de mevcut. Faber Castell 0.5 veya 0.7 uçlu kalemler popüler malzemelerdendir.

Marka değerini günden güne arttıran ve oldukça kıymetli kalemler ile pazardaki yerini arttıran Faber Castell ailesi Faber Castell su yeşili uçlu kalem ile tüm kullanıcılarına ilkokuldan itibaren hizmet ediyor olmaktadır. Yazım kolaylığı kolay uç kırmamak gibi birçok özellik sayesinde ilkokul çağındaki minikler ile de rahatça kullanılabilen bir ürün olabilmektedir.

Faber Castell Markasında Birbirinden Farklı Seçeneklerle Uçlu Kalemler

Faber Castell Markasında Birbirinden Farklı Seçeneklerle Uçlu Kalemler

Genel olarak birçok noktada çeşitli ürünler ile uçlu kalem ve benzeri kurşun kalemleri kullanıcıların hizmetlerine sunuluyor olmaktadır. Hemen hemen her markanın piyasada aktif

bir pazar payı vardır ancak Faber Castell bu noktada oldukça başarılı ve oldukça aktif olarak yaygın bir şekilde kullanılabilen bir marka olmaktadır.

Genellikle, Faber Castell noktalı uçlu kalem ile kullanım kolaylığı açısından bilhassa aşırı derecede yazı yazmaya maruz kalan öğrenciler ve eğitimciler için fazlasıyla ortopedik kalemler önem arz ediyor olmaktadır. Uçlu kalemler için marka aynı zaman da Faber Castell uçlu kalem seti olarak da sektörde birkaç adet kalemden oluşan bir set tasarlamış olmaktadır. Bu kalemler renkleri ve dokularıyla, eğitimci ve öğrencilerin hem görsellikte hem de, kullanım konforlarında farklı bir bakış yaratıyor olmaktadır.

Faber Castell turuncu uçlu kalem renkleriyle kullanıcılarına enerji ve görsel anlamda değişik bir bakış açısı sunabilmektedir. Genel olarak, kalemlerde kullanılan renkler dikkat dağınıklığı sebebi deniyor olsa da bir çeşit isteklendirme aracı da olabilmektedir. Bu nedenle, Faber Castell uçlu kalem modelleri odaklanma sorunu çözüm odaklı olarak tasarlanmış ve kullanıcı konforu ile birlikte tüketicilerine ulaşmıştır.

Hemen hemen birçok ürün gibi bu üründe de Faber Castell uçlu kalem orijinal olmayan taklit olan ürünler ile de karşılaşılabilmektedir. Orijinal olmayan ürünler ile orijinal ürünler arasındaki en önemli ve en büyük fark doku ve yazım kalitesi farkı olmaktadır. Bu sebeple, Faber Castell markası kullanıcıları tarafından tanınmakta olan ve taklit ürünlerin kabul görmediği bir pazar değeri bulunuyor olmaktadır. Kullanıcı merkezli olarak uçlu kalemlerin kullanıcıları tarafından daha çok tercih edilme sebepleri kişilere sunmuş oldukları konfor ve kurşuna içerenlerinin kâğıt ya da kitap üzerinde dağılmıyor olması durumudur.

Nostaljik görünümlü yeşil uçlu kalemlerinin yanı sıra çeşitli modellerdeki uçlu kalemlerde kullanılan farklı yeşil renk tonları da oldukça olumlu geri dönüşler almaktadır. Kullananları oldukça memnun kaldığı ve diğer kullanıcılara da tavsiye ettikleri Faber Castell ürünleri kalitesi ile de uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır. Her zevke ve gereksinime uygun olan bir Faber Castell kalem bulmak oldukça mümkündür. Kaliteli ve garantili ürünlerinde çok sayıda kişi memnundur.

Faber Castell ile Kalemlerde Son Trend

Faber Castell ile Kalemlerde Son Trend

Faber Castell, çeşitli ürün yelpazesi sunarak hemen her kullanıma uygun olan kalem çeşitleri ile oldukça dikkat çekicidir. Çeşitli kullanım amaçlarına uygun olabilecek oldukça çeşit ve renk seçeneği sunan Faber Castell kalemler oldukça verimli sonuçlar alınması mümkün olan ürünlerdir. Çok sayıda kişinin günlük hayatta çeşitli ortamlarda ihtiyaç duyduğu Faber Castell mekanik uçlu kalemler çeşitli özellikleri ile kullanıcıların tercihlerinde en üst sırada yer

almayı başarmıştır. Faber Castell, üretmiş olduğu kalemlerde kalite ve kolay kullanım sağlayabilecek formda kalemler tasarlamaktadır. Çok sayıda kişi memnuniyetle kullanmaktadır.

Faber Castell kalemler, her yaşa ve her kullanıma uygun olan ürünleri ile oldukça çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Faber Castell iğne uçlu kalem çeşitleri oldukça yoğun talep görmektedir. İğne uçlu kalemler pilot ya da tükenmez özellikli olabilmektedir. İğne uçlu kalemler ile yazılar daha ince olur ve mürekkep ince uç nedeni ile kâğıt üzerinde daha az dağılma eğilimi gösterir. Bu nedenle de özellikle iş amaçlı olarak kullanılan kalem çeşitlerinde en sık tercih edilen modellerden biri de Faber Castell iğne uçlu kalem çeşitleri ve renkleridir.

Faber Castell tombul uçlu kalem ise, Faber Castell ile özdeşleşmiş bir model haline gelmiştir. Çok sayıda farklı alanda kullanım rahatlığı ve ergonomik yapısı nedeni ile oldukça yoğun talep gören bir modeldir. Kalemlerin tutma noktalarında bulunan özel kaydırmaz malzeme sayesinde yazarken kalemler elinizden kaymaz, terleme yapmaz ve parmakların daha rahat olmasına olanak sağlamaktadır. Tombul uçlu kalemler oldukça çeşitli renklerden oluşan bir seridir.

Hemen her zevke ve kişiye hitap etmesi mümkün olan renk çeşitliliği ile bir araya geldiğinde uçlu kalemlerin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Ayrıca uçlar da kalınlıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Faber Castell ürünleri çeşitli amaçlara hitap eden oldukça çok sayıda ürünü kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Faber Castell siyah uçlu kalem, kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ürünlerden biridir. Siyah renk ile oldukça asil bir forma sahip olan kalem çeşitleri oldukça kullanışlı ve el yapısına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Siyah uçlu kalemleri farklı tasarımlarda uygulaması da her zevke ve el yapısına uygun olanı tercih etme fırsatı doğurmaktadır. Kullanıcılar bu çeşitlilik ve ergonomik kullanım olanaklarından fazlasıyla memnun olmaktadırlar. Faber Castell yeşil uçlu kalem ise, orijinal Faber Castell görüntüsünün temsilcisi niteliğinde olan bir üründür.

Her Tarz ve Tasarım ile Uçlu Kalemler

Her Tarz ve Tasarım ile Uçlu Kalemler

Farklı yaş ve meslek gruplarına dâhil çok sayıda kişi özel olarak tercih etmektedir. Ayrıca kalem yüzeylerine uygulamış olduğu kaydırmaz özellikli malzemeler de kalemlerin ele oturmasını sağlamaktadır ve yazı yazarken el ve parmakların daha az yorulmasına fayda

sağlamaktadır. Çeşitli renkler içerisinde çok sayıda kişi zevklerine en uygun olanı tercih etmektedir. Ayrıca renk tonlamalarında uygulamış olduğu mekanik parlaklık ve pastel tonlar bir araya geldiğinde oldukça hoş tasarımlar ortaya çıkmıştır. Faber Castell kırmızı, turkuaz, mor ve poly matic uçlu kalemler kullanıcı tarafından beğenilir.

Faber Castell demir uçlu kalem ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Faber Castell kalemlerin üretim aşamasında kullanılan malzemenin doğa dostu olması nedeniyle Faber Castell plastik uçlu kalem kişiler tarafından sıklıkla tercih edilebilmektedir. Faber Castell kalemleri tercih edilirken ne için kullanılacağının yanında kalem fiyatı da önemli bir faktördür. Faber Castell Apollo Uçlu Kalem diğer kalemlerden daha yüksek etiket fiyatına sahiptir ancak kullanım kalitesi de oldukça dayanıklı olmaktadır.

Renk sınıflarında ise Faber Castell Metal Uçlu Kalem rengin verdiği şık görüntüsü ile özellikle iş dünyasında toplantılar için tercih edilen model olmakla beraber bu kalem de etiket fiyatı yüksek olup şıklığı ile dikkat çekmektedir. Faber Castell turkuaz uçlu kalem de en çok tercih edilen renkler ise mavi, pembe ve beyaz kalemler olup etiket fiyatı orta sınıf olarak değerlendirilmektedir.

Faber Castell kalemler günlük kullanım için rahat bir tasarıma sahip olup çokça tercih edilmektedir. Kalem fiyatlarında kalemin kalite ve performansıyla karşılaştırıldığında çok makul etiket değerlerine sahip olduğu görülmektedir. Uzun yıllar boyunca dayanıklı olan kalem markası Faber Castell ayrıca dünya çapında tanınan bir markadır.

Faber Castell klasik uçlu kalem en çok tercih edilen ürün olmasının yanı sıra kullanım rekoru olarak da en fazla kullanılan ve en fazla tercih edilen olmaktadır. Öğrenciler ve eğitimciler için uçlu kalem kullanımı konusu sıkça gündeme geldiği düşünüldüğünde Faber Castell sarı uçlu kalem pazar payı ise bir derece daha düşük kalıyor olmaktadır.

En Sevilen Modelleriyle Uçlu Kalemler

En Sevilen Modelleriyle Uçlu Kalemler

Faber Castell ile büyüyen nesiller genel olarak iyi bilirler ki, doğru bir marka ile yazı keyfi ayrıca konforu daha farklı bir noktaya taşıyor olmaktadır yazarları. Faber Castell 0,5 uçlu kalem incelik konusunda 0,3 olanlardan bir parça daha kalındır. Genellikle, yazım oto kontrolü konusunda belirli bir düzene oturan kişilerce 0,5 sıklıkla tercih ediliyor olmaktadır. İdeal oran olması nedeniyle en fazla kullanılan uç oranıdır. Faber Castell

Faber Castell kalın uçlu kalem kullanımı ise, çoğunlukla resim sanatıyla uğraşan kişilerce ya da ahşap kalem düzeyinde uçlu kalem kullanmak isteyen kişilerce tercih edilen bir oran olmaktadır. Kalın ya da ince olması tamamen kişinin kullanım kapasitesi ya da el alışkanlığı ile ilgili bir durum olmaktadır.

Faber Castell versatil uçlu kalem hemen hemen ilk dönemlerde çoğunluk olarak karşımıza çıkan ve dönemsel olarak sık kullanılıp artık nadiren tercih edilen şeffaf ve renkli kalemler olmaktadır. Sıklıkla bu tip renkli ve şeffaf uçlu kalemler ilkokul öğrencileri tarafından sıkça özel olarak tercih edilen ürünler olmaktadır.

Faber Castell 0,7 uçlu kalem diğer incelik çeşitlerine göre biraz daha kalın bir ucu sahip ve kırılma payı neredeyse yok denebilecek kadar az olan kalemlerdir. Faber Castell kırmızı uçlu kalem kullanım alanı ise, başlıklar ya da önemli bilgileri belirtmek adına kullanılan özel olarak üretilen Faber Castell renkli uçlu kalem seçeneklerinden biri olmaktadır.

Kullanıcıları tarafından kullanılan her dönem beğenileri toplamayı başaran ve marka son dönemlerden bu yana değil hemen hemen her yaştan kişilerin çocukluklarında en sevilen ve beğenilen bir marka olduğu bilinmekte ve görülmektedir. Kalite ve konforu ürünlerinde buluşturarak kişilere sunmayı tercih eden Faber Castell ailesi bu noktada son derece başarılı ve liderliği bırakmayacak derecede güven ile yollarına devam ediyor olmaktadır.

Faber Castell ahşap kalemler sağlığa en zararsız ürünlerden biridir. Üzerindeki parlak madde olan vernik doğa dostu su bazlı bir formüle sahiptir. Son yıllarda popüler olarak kullanılan plastik gövdeli kalemler ise malzeme kalitesi ön planda olan tasarımlarıyla sektörde çığır açan ve göz alıcı tasarımlara sahiptir.

Faber Castell Modelleri, Özellikleri ve Fiyatlar

Faber Castell Modelleri, Özellikleri ve Fiyatlar

Karataş olarak adlandırılan aslında grafit olarak bilinen bu doğal taş belli bir alan üzerine iz bırakması ile keşfedilen bir madde olmaktadır. Yağlı yapısı ile kâğıt üzerinde yazı yazılmasını sağlayan madde kurşun kalemlerin yapımında kullanılmaktadır. Bahsi geçen materyal Faber Castell mekanik kurşun kalem gibi pek çok üründe kullanılır.

Siyah renkte olan grafit, uçlu kalemlerin kullanılması için içerisine kil katılması sonucu sertleştirilerek daha kullanışlı bir hal almıştır. Mine kalitesi grafit ve kil karışımı ile belirlenmektedir. Bu karışım yazı yazarken sertliği ve yumuşaklığı sağlamaktadır. Bu mine kalitesi kalem gövdesine yapışmada büyük önem taşımaktadır. Ayrıca kalem ucunun kırılmasını da engelleyen önemli bir faktördür.

Yazı yazmak için kullanılan kalemler genellikle kişisel tercihler yoluyla dış görüntüsüne bakılarak yapılmaktadır. Kalem seçimlerinin tercihleri kişisel özellikleri de yansıtan bir etkiye sahiptir. Kalem tasarımı ve kalem renkleri kişi iç dünyasını belli eden gizli bir işarettir. Bu nedenle seçilen Faber Castell renkleri sadece yazı yazmada değil ruh ve duygu dünyamızı yansıtmakta büyük önem taşmaktadır. Örneğin Faber Castell metal uçlu kalem kişinin fütüristik karakter taşıdığını gösteren önemli bir imgedir.

Faber Castell Mavi Uçlu Kalem ise kişinin dünyasında gökyüzü ve denizi simgeleyerek doğa sevgisini göstermektedir. Ayrıca Faber Castell Apollo Uçlu Kalem ve Faber Castell Econ Uçlu Kalem uç tasarımı ile çizgilerinin yönünü belirlerken ayrıca kalem uç numarası çizgilerin kalınlığında önem taşımaktadır. Eğitim hayatında da tercih edilen bu kalemler özellikle ilkokul dönemini geçmiş çocuklarda yazı kabiliyeti kazanılması ile beraber popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Faber Castell Apollo Model de yer alan kauçuk kısım çocukların parmak gelişiminde destekleyici bir tasarıma sahip olmaktadır. Çok yazı yazan kişilerde parmakta meydana gelen nasır oluşumunu engellemektedir. Faber Castell Econ modeli ise şeffaf görünümü ile iç mekanizmayı gösterdiği ve hafifliği ile ilgi çekmektedir.

Faber Castell Apollo ve Faber Castell Econ modellerinde Faber Castell Beyaz Uçlu Kalem tasarımı çok fazla kullanılmaktadır. Genellikle Faber Castell Pembe Uçlu Kalem bayanlar tarafından en çok tercih edilen modellerden biridir. Özellikle kız çocukları yazı ve resim kabiliyetlerini sergilerken bu rengi çok fazlaca tercih etmektedir. Faber Castell mavi uçlu kalem ise genellikle erkek çocukları tarafından tercih edilen en popüler renkler arasında bulunmaktadır. Ürünler çeşidine göre ücretlendirilir. Faber Castell uçlu kalem fiyatları geniş bütçe seçeneklerine hitap etmeyi başarır.