"

Filli Boya

" araması için 16085 sonuç listeleniyor
Filli Boya Momento Max
Kargo Bedava

Filli BoyaMomento Max

35,59 TL
3 Al 2 Öde
Sepete Git
Filli Boya M.MAX
Kargo Bedava

Filli BoyaM.MAX

35,59 TL
3 Al 2 Öde
Sepete Git

Birbirinden Renkli Filli Boya Ürünleri Trendyol’da!

Türkiye’nin oldukça önemli boya markalarından biri olan Filli Boya, üstün kalite ve yüksek estetik sunan ürünleri ile beğeni toplar. Farklı ihtiyaçlara yönelik değişik türlerde boyalar üreten marka, duvar renkleri ile her zevke uygun seçenekler içeren bir renk kataloğu sunar. Konutlar için geliştirdiği iç cephe ve dış cephe renklendirme ürünlerinin yanı sıra sanayi kuruluşları ve işletmeler için de alternatifler sunar. Markanın zengin ürün yelpazesi, herkesin aradığı renk ve türde boyayı kolayca bulmasını sağlar. İç cepheler için canlı ve uzun ömürlü birbirinden farklı seçeneği ile ön plana çıkar. Aynı zamanda dış cepheler için ise ısı geçirgenliği az olan ürünler üretir. Yağmur, kar gibi etkenlere karşı dayanıklı olan dış cephe ürünleri, hem işlevsel hem de estetik açıdan önemli bir rol üstlenir. İç cephelerde estetik ve sağlıklı kullanım özelliklerini bir araya getiren markanın kolay uygulanır ürünleri, herkesin beğenisini toplar. Marka mantolama ürünleri de etkili çözümler sunan seçenekler arasında yer alır. Markanın çeşitleri, ayrıcalıklı alışveriş dünyasında oldukça uygun koşullarla edinilebilir. Uygun fiyat seçenekleri yanında renkleri ve farklı ürün tiplerinin özelliklerini inceleme olanağı da sağlar. İnşaat malzemeleri pazarına 1988’de yılında giren Betek Boya Kimya Sanayi A.Ş., ilk yıllarında beton katıkları, hazır harç ve su izolasyon ürünleri imalatına ağırlık verir. Kurucusu Celal Akpınar’ın öncülüğünde Caparol ile teknolojik işbirliği yapan firma, Filli Boya markasıyla geniş bir pazara girer. 1990’lı yıllardaki etkili reklam kampanyalarıyla kısa sürede gönüllerde taht kuran marka, kaliteli seçenekleriyşe son derece beğenilir. Yüksek kalite ve üstün teknoloji kullanımı ile kısa sürede büyüyen bir firmadır. Avrupa teknolojisini getiren bir ortak ve bu sektöre ilk yabancı sermaye girişi ile kısa sürede güçlü markalardan biri haline gelir. Mümkün olduğunca yerli hammadde kullanan marka, AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek kendi teknolojisini geliştirir. En yeni üretim teknolojileri takip eden, bireylerin ihtiyaçlarına yanıt olacak teknolojiler geliştiren ve her kategoride kaliteli üretimi esas alan marka, bu sektördeki liderlik pozisyonunu koruduğundan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Filli Boya Çeşitleri

Beğeni Toplayan Filli Boya Çeşitleri

Markanın farklı ihtiyaçlara yanıt veren plastik, dekoratif, silikonlu, iç cephe ve dış cephe gibi alanları renklendirebilecek ürünleri bulunur. Bununla birlikte yalıtım alanındaki çalışmaları ile de öne çıkan markanın geniş bir alana kurulu entegre boya ve ısı yalıtım ürünleri tesisi bulunur. Özel standartlar başta olmak üzere ulusal ve uluslararası standartlara uyan marka, RMI Bilimsel Araştırma Merkezi ile teknolojik araştırmalarını büyük bir hızla sürdürür. Markanın silikonlu çeşitleri son derece pratik ve kolay bir kullanım sağlar. Sık sık sürtünmeye maruz kalabilen yüzeylerde dayanıklı olan bu modeller, etkili sonuç verebilir. Filli Boya silinebilir özelliğe sahip olan ürünler de satışa sunar. Çeşitli avantajları sayesinde duvarların kolay kirlenebildiği çocuklu ailelerde sıklıkla tercih edilir. Filli Boya silikonlu ürünleriyle çeşitli resim kalemleri ile kirletilmiş duvarların dahi küçük bir bezle, herhangi bir işleme gerek olmadan temizlenmesini sağlar. Suyu ve kiri itme özelliği sayesinde kolay kir tutmanın önüne geçer. Duvara yapışan ve ipeksi bir yüzey yapısı oluşturan kaliteli ürünler de sık tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Duvarların nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir kullanım imkanı veren pek çok ürün, eski ve en yaygın çeşitler arasında başı çeker. Farklı renk ve doku seçenekleri sunan plastik paketli ürünler, yüksek kapatma kapasitesi ile özellikle renk değişimlerinde önemli bir işlev üstlenir. Mat ve dolgun bir yapısı olan seçenekler, geniş renk yelpazesi ve renkleri doğru biçimde göstermesiyle öne çıkar. Kir tuttuğunda ise silinerek temizlenebilir silikonlu Filli Boya duvar boyası seçenekleri, pürüzsüz yapısıyla kusursuz görünüm de sağlar. Farklı parlaklık dereceleri sunan silikon özellikli ürünler, uzun süre güvenle kullanılabildiğinden avantajlı bir tercih oluşturur. Her türlü iç cephe duvarı ve tavanların yanı sıra alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili gibi pek çok yüzeyde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ürünlerin düzgün biçimde tutması ve işlevli olması için öncesinde markanın astar ürünlerinin uygulanması tavsiye edilir. Fazla tercih edilmeye başlanan ve farklı tasarım olanakları sağlayarak dekoratif görünüm sunan renklendirme ürünleri, sıradışı mekan tasarımlarına imkan verir. Efektli, dalgalı bir yapısı bulunan dekoratif seçenekler arasında markanın Alpina serisi öne çıkar. Dokulu duvar kağıtları gibi bir etki bırakabilen markanın Alpina serisinin iç ve dış cepheye uyum sağlayan ürünleri, kullanım esnasında sağlıklı ve ferah bir his sunar. Tek başına kullanılabileceği gibi düz renkli türler ile uyumlu biçimde aynı mekandaki farklı cephe ve bölümleri süslemek için de kullanılabilir. Uygulaması oldukça pratik olan ve yüzeylere kolayca yayılan Alpina Max seçenekleri, işçilik açısından da tasarruf sağlar. Pek çok farklı ebatlarda bulunan ürünler arasında genel itibariyle Filli Boya 20 kg seçenekleri tercih edilir. Beğeni toplayan geniş hacimli seçeneklere Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Kullanışlı Filli Boya Ürün Seçenekleri

Kullanışlı Filli Boya Ürün Seçenekleri

Dekoratif, su bazlı ve tamamen silinebilen Filli Boya tavan boyası seçenekleri de yenilikçi silikon teknolojileri ile birlikte silisyum bazlı dolgu içerir. Dayanma süresi ve silinebilme özellikleri kusursuz biçimde güçlendirilen bu özel türler, yüksek örtücülüğü ile sıklıkla tercih edilir. Markanın çeşitleri arasında farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırlanan özel boya türleri de bulunur. Bunun yanı sıra her alanın kesintisiz şekilde renklendirilebilmesi için geniş hacimli seçenekler vardır. Bu ürünler arasında Filli Boya 15 lt şeklinde satışa sunulan modeller, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bununla birlikte, dekorasyonlarda giderek fazla kullanılan ahşap yüzeyler için özel şekilde geliştirilen türler vardır. Bu ürünler ahşap yüzeylerin uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Sentetik içerikli türler de metal yüzeyler başta olmak üzere ihtiyaç duyulan yerlerde kusursuz sonuçlar verir. Duvarlarda daha az kullanılan, metal ve ahşap yüzeylerde ise kullanım oranı artan sentetik boyaların yanı sıra kurşun içermeyen ürünler de büyük ilgi görür. Hem dış hem de iç mekanlarda tercih edilebilen kurşunsuz içerikli seçenekler, çevre dostu bir kullanım sunar. Filli Boya yağlı boya ürünleri de metal ve ahşap yüzeyler için tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alır. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen yağlı boyalar, ahşap ve metal yüzeylerde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra brüt beton, beton, alçıpan, OSB, MDF gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Yüzeylerin düzgün olması ve mutlaka uygun markanın astar ürünlerinin kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir. Markanın panel kapı boyası çeşitleri ise ahşap yüzeyler için su ile inceltilerek kullanılır. Böylelikle mükemmel sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Ahşap yüzeyin doku özelliğini koruyan markanın panel kapılara özel ürettiği seçenekler, ahşabı koruyarak uzun ömürlü olmasını da sağlar. Su ve temizlik kimyasallarına karşı dirençli olan bu ürünler, su bazlı oldukları için koku yapmaz. Böylece oldukça pratik bir kullanım imkanı sunar. Birbirinden kullanışlı özellik gösteren seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli renkleri kolayca inceleyebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz alanları dilediğiniz gibi renklendirebilir, tarzınızı etrafa yansıtabilirsiniz.

Etkileyici Özellikleriyle Öne Çıkan Filli Boya Ürünleri

Etkileyici Özellikleriyle Öne Çıkan Filli Boya Ürünleri

Markanın Expert ürün grubu, özellikle profesyonel kişilerin tercihleri arasında yer alır. Farklı matlık dereceleri sunan Filli Boya iç cephelere uygun seçenekleri ile de ön plana çıkar. Expert grubunda yer alan tüm türler, üstün kaliteleri ile müşteriler tarafından son derece beğenilir. Filli Boya dış cephe için sunduğu pek çok çeşitlilik ile oluşabilecek sorunların önüne geçmeye yardımcı olur. Astarlar, tekstürlü boyalar, sentetik ürünler ve pek çok ürünün yer aldığı markanın Expert grubu, profesyonellerin ısı yalıtımı için tercih ettiği ürünlerin de başında gelir. Markanın mantolama ürünleri ile binaların ısı yalıtımı için dış cepheye uygulanacak pek çok seçenek sunar. Enerji ihtiyacını azaltarak çevre dostu bir kullanım sunan mantolama ürünleri, yüksek oranlarda ısı tasarrufu sağlayarak, bütçe açısından avantaj oluşturur. Isı yalıtım levhaları, yapıştırıcı ve sıvalar ile kaplama ve astarlar sayesinde renklerin kalıcılığı artırılabilir. Isı yalıtım ürünleri, düşük ısı geçirgenliği sağlayarak binaların ısı verimliliğini artırır. Bu seçenekler Filli Boya 7.5 lt şeklinde müşterilere sunulabilir. Böylelikle geniş bir alanda renklendirme işlemi gerçekleştirilebilir. Özellikle kesintisiz bir işlem gerçekleştirmeye de yardımcı olduğundan profesyoneller tarafından da tercih edilebilir. Markanın Dalmaçyalı ısı yalıtım levhaları, özel motifli dokusu ile en sık tercih edilen ürünler arasında bulunur. Bunun yanı sıra Alpina Max serisinde farklı türler, su bazlı ve silikon katkılı yapılarıyla yüksek örtücülük ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Uygulandığı yüzey ile tamamen bütünleşen ve yüksek nefes alma kapasitesi sunan markanın Alpina Max ürünleri, çatlama ve kabarmayı engellediği gibi dökülmelerin önlenmesine yardımcı olur. Böylelikle dilediğiniz örtücülük ve renklendirme işlemi gerçekleştirilebilir. Etkileyici yapısıyla öne çıkan seçeneklere Trendyol’dan kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Farklı Hacimleriyle Kaliteli Renklendirme Sunan Modeller

Farklı Hacimleriyle Kaliteli Renklendirme Sunan Modeller

Yüksek örtücülük düzeyi ve istenen parlak seviyesini seçebilmek imkanı sunan markanın renk kataloğu, herkesin zevkine uygun seçenekler sunar. Filli Boya 100 ml şeklinde hacimlendirilen seçenekler, küçük ve kısıtlı alanların renklendirilmesine yardımcı olur. Parlak bir görünüm sunan seçenekler, ışık ile birlikte canlı ve estetik görünürken, mat ve yarı mat modeller kusursuz estetik arayanların tercihi olur. Farklı zevklere ve tercihlere uygun olarak sayısız alternatif sunan markanın renkleri, özel makineler yardımıyla bireyin dilediği gibi üretilebilir. Çeşitli renkleri özel işlemler ile kusursuz biçimde karıştırılarak istenen estetik bir görünüm elde edilebilir. Markanın duvar renkleri, özel kataloglar ve kartelalar sayesinde detaylı incelenerenerek duvarların hangi renkte olacağına kolaylıkla karar verilebilir. Renkleri doğru seçebilmek, evin dekorasyonuna uygun kararı vermek büyük önem taşır. Evin tümünü aynı renk ile donatmayı tercih edenler olduğu gibi farklı renklerle süsleyerek dinamizm sağlamak isteyenler de olabilir. Markanın kum beji her zaman popülerliğini koruyan renkler arasında başı çeker. Alıştığı çizgiden şaşmayanların tercih ettiği ve zamanı asla geçmeyen markanın kum bej renkli seçenekler, şık ve klasik bir görünüm sağlar. Bu ürünleri Filli Boya 5 lt şeklinde satışa sunar. Böylelikle ideal hacmiyle kesintisiz bir deneyim sunar. Markanın buz beyazı tonuyla lüks bir görünüm ise sadeliği bir araya getirir. Standart beyaz renge göre daha soft bir etki bırakan buz beyazı, dinlendirici ve rahatlatıcı etkisiyle sıklıkla tercih edilir. Filli Boya 10 kg şeklinde satışa sunduğu buz beyazı rengi ile müşterilere geniş alanda kullanım imkanı tanır. Gözleri yormayan ve aydınlık bir ortam isteyenler kırık beyaz rengi tercih eder. Kiri az gösteren birbirinden farklı ürünlere Trendyol’dan erişebilir, ortamlarınızın dikkat çekici görünümünü artırabilirsiniz.

Estetik Görünüm Sunan Filli Boya Renkleri

Estetik Görünüm Sunan Filli Boya Renkleri

Markanın özel renkleri arasında açık ve beyaz tonlar kadar koyu ve gri tonlar da yer alır. Koyu bir gri tonu olan antrasit rengi, popülerliği ile pek çok evin farklı odalarında tercih edilebilir. Siyahın asaleti ile beyazın rahatlatıcı etkisini aynı anda taşıyabilen gri renk seçenekleri, sıklıkla canlı renklerle birlikte de kullanılır. Tatlı bir beyazlık sunan markanın deniz tuzu tonu, sadelik ve ferahlık hissi sağlar. Tıpkı deniz tuzu gibi deniz kabuğu rengi de mat bir beyazlık ile açık gri arası renk tonu sunar. Markanın lületaşı rengi de tıpkı kum beji gibi klasikleşen ve yaygın olarak kullanılan ürün modelleri arasında yer alır. Farklı tonlardaki eşyalarla uyumu ve sağladığı ferahlık hissi ile öne çıkan lületaşı rengi, mekanları olduğundan geniş göstermeye de yarar. Aynı şekilde Filli Boya 5 kg gibi seçenekleri de bulunur. Açık başak sarısı salonlar ve yemek odaları için öne çıkarken mor ve bordo arası bir ton sunan bağbozumu, çağdaş görünümü ile dikkat çeker. Yağ yeşili gibi romantik seçenekler ortama son derece doğal bir his verirken, tütün rengi güneş ışığını iyi derecede yansıtan renkler arasında bulunur. Fazla detay istemeyen ve farklı mobilya tonları ile uyum isteyenler kumtaşı tonunu tercih ederken, belirgin ve iddialı bir görünüm isteyenler gül rengi gibi canlı ve gösterişli seçenekleri ele alır. Geniş hacimli seçenekler arasında yer alan 15 kg Filli Boya markasının bünyesinde bulunur. Bunun yanı sıra birbirinden farklı alternatifler, müşterilerin kullanım kalitesini artırır. Aynı şekilde 10 kg Filli Boya seçenekleri de Trendyol’da satışa sunulur. Bu modelleri kullanırken kesintisiz bir deneyim yaşamak için ideal ve geniş hacimli seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Filli Boya Çeşitleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Filli Boya Çeşitleri

Ortama yeni bir hava vermek, uyumlu tonlarla huzurlu hissetmek ya da canlı bir görünüm sağlamak isteyen pek çok kişi, evini renklendirme kararı verir. Bu kararı verdikten sonra doğru tonları seçmek için iyi bir araştırma yapılması önerilir. Mobilyaların rengi ve pozisyonu, ışığın geliş açısı, kullanılan ampul ışığının yapısı ve daha pek çok unsur duvar tasarımının tonunu etkilediğinden bu noktalara dikkat edilmesi gerekir. Anti Küf ya da Antibakteriyel içerikli seçenekler, markanın iddialı olduğu özel ürünleri arasında yerini alır. Sağlık için büyük önem taşıyan, özellikle hassas kişiler tarafından tercih edilen bu özel teknolojili modeller, mikroorganizma ve bakterilerin üremesini önler. Aynı zamanda görünmeyen kirlerin yüzeylere tutunmasını engeller. Filli Boya yorumları da bu durum ile ilgili beğeni değerlendirmeleri içerir. Müşterilerin görüşlerini inceleyebilmek adına Trendyol’dan yorumlara bakabilirsiniz. Markanın sunduğu fiyat kategorisini de kolayca inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı şekilde satışa sunulan her türlü modele göz gezdirebilir, dilediğiniz seçeneği kolayca temin edebilirsiniz. Bu seçenekleri satın alırken hacimlerine de dikkat edebilirsiniz. Filli Boya 2.5 kg seçenekleri, müşteriler arasında sıkça tercih edilir. Kullanılan modelin türü ve özellikleri maliyet üzerinde de etkili olur. Modelin kıvamı, yoğunluğu, örtücü etkisi de fiyatlar üzerinde belirleyici olabilir. Filli Boya fiyatları açısından iyi bir fiyat performans düzeyi sunarken, tercihe ve ihtiyaca göre farklı segmentlerde seçim şansı da tanır. Filli Boya 1 kg seçeneklerinin fiyatları değişkenlik gösterebilir. Fiyatların değişmesindeki önemli faktörler arasında ek olarak modellerde yer alan teknolojiler bulunur. Yeni nesil teknolojilerle geliştirilerek su gibi dış faktörlere direnç gösteren modeller, nefes alarak sağlıklı bir yapı oluşturur. Filli Boya 3 kg gibi farklı hacimlere sahip olan seçenekleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.