İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fonksiyonel İçecek

" araması için 389 sonuç listeleniyor

Sofralara Lezzet Katan Fonksiyonel İçecek Trendyol’da!

İnsanların yaşamsal faaliyetlerini düzgün bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için yeme içme ihtiyaçlarını düzenli olarak tamamlamaları gerekir. Susuzluğu gidermek için tercih edilen içecekler de bu besinler arasında yer alır. İçecek; yemeklerin yanında tüketilen sıvı bir besindir. Sofraların tamamlayıcı parçası olan bu içecekler, tek başlarına içilebileceği gibi yemeklerin yanında da tercih edilebilir. Yemeklerin hem yanına hem de öncesinde veya sonrasında da içilebilir. Hazırlanan çeşitler genel olarak yemeklerin yanında tüketilir. Meyve ve sebze özleri ile üretilen pek çok farklı çeşit bulunur. Çeşitler arasında ise meyveli ve sebzeli olanlar öne çıkar. Fonksiyonel i̇çecek grubu, sıvı ihtiyacınızı karşılayan bir diğer alternatiftir. Bu alternatif içecekler mineral, lif ve vitamin bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. İçeriğinde bulunan vitamin, mineral ve antioksidanlar sayesinde gün içinde daha enerjik olabilmek mümkündür. Pek çok çeşide sahip olan bu içecekler, farklı damak zevklerine de hitap eder. Değişikliğe açık olan, yenilik arayanlar pancarlı ve aloe vera parçacıklı seçenekleri tercih edebilir. Bal ile beraber üzüm aroması eklenerek farklı tatların bir arada sunulması beğenilen özellikler arasında yer alır. Öne çıkan tatlardan bir diğeri ise kırmızı pancar içeren çeşitlerdir. Kırmızı pancarın cilt ve bağışıklık sistemi üzerinde faydaları bulunabilir. Bu besini tek başına tüketmek istemeyenler sıvı halde olan farklı içeriklerle karıştırıp tercih edebilir. Trendyol üzerinden fonksiyonel i̇çecek çeşitleri ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

Zengin Mineralli Fonksiyonel İçecek Seçenekleri

Beslenme faaliyetinin tam bir şekilde gerçekleşmesi için çeşitli yiyecekler yenilir ve içilir. Günlük hayatta yenilip içilen pek çok besin grubu vardır. Bu besinler vücudun ihtiyacı olan protein, yağ ve enerji gibi değerleri karşılamayı hedefler. Alınan bu besinler sayesinde vücut enerji ve güç kaybı yaşamadan düzgün bir şekilde çalışma işlemini gerçekleştirir. Vücuda gerekli olan besinlerden biri de sıvılardır. Bu sıvıların pek çok çeşidi bulunur. Bu seçenekler; çorba, su, meşrubat, kompostu ve meyve suları olarak sayılabilir. Fonksiyonel sıvı olarak hazırlanan ürün seçenekleri ise içerikleri sayesinde dikkat çeker. Farklı faydası bulunan bu özler, çeşitli meyve ve sebze pürelerinden hazırlanır. İçerik olarak oldukça zengin olan bu ürünler vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayabilir. Bu ilgili ürünlerin içerisinde pek çok vitamini bir arada bulabilmek mümkündür. Vitamin değeri bakımından zengin olan bu içeceklerin birçok faydası bulunur. Hazırlanan formüllerin temiz içerikli olması dikkat çeker. Sade içerikler mideye rahatsızlık vermez. Pek çok seçeneği bulunan ürünlerin şeker ilavesiz olanları sıklıkla tercih edilir. Vegan içerikli olanlar da beğenilen formüller arasında yer alır. Ürünlerin öne çıkan bir diğer özelliği de lif değeri bakımından yüksek olmasıdır. Lifler; bağırsakların düzgün bir şekilde çalışmasına destek verebilir. Aynı zamanda da uzun süreli tokluk hissi oluşturur. Diyet yapanlar tarafından da tercih edilen bu lifli sıvılar hem lezzetli hem de doyurucudur. İçeriğinde bulunan aloe vera parçacıkları vücutta detoks etkisi oluşturabilir. Aynı zamanda da çeşitli mineral, C, E, B vitaminleri barındırır. Ananas, muz, kivi ve mango gibi tropikal meyvelerden elde edilen içecekler, ferahlatıcı özelliğe sahiptir. Yaz sıcaklarında ferahlamak, soğuk bir şeyler içmek isteyenler bu ürünleri tercih edebilir. Fonksiyonel i̇çecek kullananlar ; ürünlerle ilgili görüş ve yorum bildirimi yaparlar. Bu yorumlardan yola çıkarak alacağınız ürünün karar aşamasını hızlandırabilmeniz mümkündür. İçinde farklı meyve ve sebzelerin olduğu ürünleri tercih ederek de yeni lezzetler deneyebilirsiniz. Uzun süre tüketmeyi planladığınız çeşitlerde belirli aralıklarda değişim yapma yoluna gidebilirsiniz. Fonksiyonel i̇çecek online ürün çeşitlerini Trendyol’dan değerlendirebilirsiniz.

Damak Zevkinize Hitap Eden Fonksiyonel İçecek Çeşitleri

Besin değeri bakımından yüksek olan bu sıvılar vücudun günlük su ihtiyacı karşılamaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan meyveler ve sebzeler sayesinde sağlıklı bir besin kullanımı gerçekleşir. Diyet listelerinde de yer alan bu ürünler içerisindeki meyve ve sebzeler sayesinde yağ yakımını hızlandırmaya da yardımcı olur. Sofraların tamamlayıcısı haline gelen meyveli çeşitler; ana yemek, aperatif veya ara öğün olarak tercih edilir. Özellikle pizza, hamburger, sandviç ve makarna gibi hamur işlerinin yanına oldukça yakışır. Kış aylarında dolaba koymadan tercih edilen bu ürünler, yaz sıcaklarında serinlemek için tercih edilebilir. İçerisine buz konularak tüketilmesi de mümkündür. Yapılan önerileri okumak doğru ürünü seçmeyi kolay hale getirir. Fonksiyonel i̇çecek tavsiye leri seçim sürecinde değerlendirilebilir. Bazı içeceklerin içeriğinde elma, ıspanak ve ananas gibi besinlerin özleri bulunur. Elma ve ananas C vitamini bakımından zengindir. Ispanak ise D, C ve K vitaminleri içerir. Zengin vitamin ve mineralleri bir arada bulunduran içecekler sayesinde uzun süre tokluk hissi duymak mümkündür. İçecekler arasında sık tercih edilen kırmızı besinli seçenekler hem doyurucu hem de lezzetlidir. Pancar, nar, vişne, mor havuç, ahududu suyunun bir araya gelmesiyle oluşan içerik grupları oldukça lezzetlidir. Bu seçenekler antioksidan ve lif bakımından da zengindir. İçeriği sayesinde hem gün boyu gerekli olan besin ihtiyacınız karşılanır hem de ferahlık sağlar. Ürünler buzdolabına konularak soğuk bir şekilde içilebilir. Aynı zamanda buz parçaları eklenerek de daha soğuk bir şekilde de tercih edilebilir. Farklı dönemlerde yapılan fonksiyonel i̇çecek indirim avantajları neticesinde birden çok ürünü aynı anda alabilirsiniz. Dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize bu içecekleri alarak lezzete ortak olmalarını sağlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden fonksiyonel i̇çecek satın alabilir, sıvı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Avantajlı Fonksiyonel İçecek Fiyat Aralıkları

Günlük olarak yeterli miktarda su tüketmek, insan hayatı için önemli bir yere sahiptir. Günlük su kullanım miktarını tamamlamak, sağlıklı yaşam için gerekli olan durumlardan biridir. Vücudun su ihtiyacını farklı besinler alarak da karşılayabilmek mümkündür. Bunlardan birisi de meyve püreli fonksiyonel içeceklerdir. Bu içecekler içinde yer alan mineral, lif ve vitaminler sayesinde vücudun ihtiyacı olan değerler karşılanabilir. Mineral bakımından zengin olan bu sular, besin değerlerini meyve ve sebzelerden alır. Bu vitaminler sayesinde de vücudun ihtiyacı olan yağ, karbonhidrat, enerji gibi değerler karşılanabilir. Sağlıklı sıvılar ile enerjik ve zinde kalmak mümkündür. Her damak zevkine hitap eden meyve ve sebze seçenekleriyle beğeni toplayan alternatifler hazırlanır. Hazırlanan ürünlerde sık tercih edilen meyveler ise elma, muz ve ananastır. Elma; her damak zevkine uyan lezzeti sayesinde öne çıkar. Bu içecekler, vücudun ihtiyacı olan bileşenleri karşılamayı hedefler. Fonksiyonel i̇çecek fiyat aralıkları; ürünlerin çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu özellikler arasında marka, boyut, içerik ve besin değerleri gibi kriterler yer alır. Geniş tat seçeneği bulunan ürünler her bütçeye uygun fiyatlarıyla avantaj sağlar. Ürünleri satın almadan önce yapılan yorum ve öneriler müşteriler tarafından merak edilir. Fonksiyonel i̇çecek yorum ve önerilerini değerlendirmek mümkündür. Yapılan yorumları okuyarak ürünler hakkında bilgi sahibi olunabilir. Aynı zamanda ürünlerin saklama koşulları gibi önemli bilgileri de yorumlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Geniş içerik seçenekleri bulunan içecekleri, damak zevkinize göre değerlendirebilir ve tercih edebilirsiniz. Tüketmeyi planladığınız zamana göre de seçim yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden de hızlı bir şekilde satın alabilir, fonksiyonel i̇çecek kampanya ve indirimlerinden yararlanabilirsiniz.