Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Kısırlaştırılmış
Ağırlık
Aroma
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Foxy

" araması için 73 sonuç listeleniyor

Sağlıklı ve Lezzetli İçeriklere Sahip Foxy Mama Çeşitleri Trendyol'da!

Kaliteli ve lezzetli formüller hazırlayan Foxy, evcil hayvanların severek yiyeceği mamaları piyasaya sunar. Kedi ve köpeklerin sağlıklı bir gelişim süreci geçirebilmesi için büyük öneme sahip olan bu besinler, marka tarafından son derece steril ortamlarda hazırlanır. Evcil hayvanların dengeli ve sağlıklı beslenmesi konusunda uzman olan kişilerin tarafından üretilen Foxy mama çeşitleri, her yaş grubundan farklı cinslerin besin ihtiyacını dengeli şekilde karşılar. Yüksek besin değerleriyle hazırlanan mamalar, üstün lezzet anlayışlarıyla canlıların vazgeçilmezi hâline gelir. Siz de evde ve sokakta beslediğiniz canlılar için bu kaliteli ve lezzetli ürünlerden almayı düşünüyorsanız alışverişinizi Foxy online ürün sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Farklı protein çeşitleriyle sınıflandırılan mamaların hangisinin daha besleyici ve sevilen bir çeşit olduğunu öğrenebilmek içinse farklı müşterilerin yapmış olduğu Foxy tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz. Evcil dostlarınızın sindirim sisteminin düzenlenmesini sağlamak isterseniz sayısız vitamin ve mineral desteğiyle hazırlanan Foxy ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Evcil Hayvanların Çok Sevdiği Foxy Mama Seçenekleri

Evcil Hayvanların Çok Sevdiği Foxy Mama Seçenekleri

Her canlıda olduğu gibi kedi ve köpeklerde de beslenme konusu büyük öneme sahip. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için önemli etmenlerden biri olarak değerlendirilen dengeli ve kaliteli besin tercihi onların ömrünü sağlıklı geçirmesine yardımcı olabilir. Kedi ve köpeklerin temel beslenme ihtiyacını dengeli şekilde sağlayabilmesi için dikkatli ürün seçimi yapmak önemli. Örneğin 1 yaşına gelmemiş yavru bir kediye sahipseniz onun ihtiyacı olan besin ve vitaminleri alabilmesi için Foxy yavru kedi maması çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle tavuklu, balıklı, hindili ve sığır etli hazırlanan mamaların içeriğini dikkatlice inceleyerek evcil hayvanınıza uygun olacağını düşündüğünüzü satın alabilirsiniz. Foxy kedi maması çeşitleri arasından seçim yaparken kararsız kalırsanız kullanıcı yorumlarından destek isteyebilirsiniz. Eğer evinizde büyük cins bir köpeğiniz varsa onun günlük olarak alması gereken enerji ve besin değerlerini karşılayabilecek kaliteye sahip Foxy köpek maması ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Besleyici Formüllere Sahip Foxy Kedi ve Köpek Mamaları

Besleyici Formüllere Sahip Foxy Kedi ve Köpek Mamaları

Foxy mama çeşitlerinin her biri kaliteli ve yüksek besin değerlerine sahip formüllerle hazırlanır. Evinizde beslediğiniz tüylü dostlarınızın sağlıklı şekilde gelişimlerini sürdürebilmelerine katkı sağlamak istediğiniz zaman markanın mamalarını güvenle tercih edebilirsiniz. Örneğin evinizdeki köpeğiniz yavruladığı zaman onların sağlıklarını olumlu yönde etkileyebilmek için özel formüllerle hazırlanan Foxy yavru köpek maması çeşitlerini satın alabilirsiniz. Eğer yetişkin bir kediye sahipseniz ve belirli zamanlarda ona ödüllendirme amacıyla yaş mama vermeyi tercih ediyorsanız, özenle hazırlanan ve steril şekilde paketlenen Foxy yaş kedi maması seçeneklerinden istediklerinizi sipariş edebilirsiniz. Her canlının türüne ve yaşına göre farklı malzemelerle mamalar hazırlayan marka, her ürünün içerisinde onların sindirimini kolaylaştıracak ürünlere yer vermeye özen gösterir. Eğer evcil hayvanınız kısırlaştırma operasyonu geçirdiyse ya da çok tüy döküyorsa bu durumlar için özel olarak hazırlanan mamaları tercih edebilirsiniz. Vitamin ve mineral açısından zenginleştirilmiş, doğal antioksidan özellikli mamalar hakkında merak ettiğiniz diğer detaylarıysa Foxy yorumlarından öğrenebilirsiniz.

Cebinizi Düşünen Kaliteli Foxy Mama Çeşitleri

Cebinizi Düşünen Kaliteli Foxy Mama Çeşitleri

Foxy fiyatları belirlenirken her mamayla alakalı farklı kriterlere dikkat edilir. Mamaların içerikleri, çeşitleri, hangi cins için hazırlanmış olduğu, hangi yaş grubuna uygun olduğu, paket ağırlığı ve protein çeşidi gibi kriterler fiyatlarının farklı rakamlarla belirlenmesine yol açabilir. Bu sebeple siz de Foxy satın almak istediğinizde tüm detayları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun seçimlere imza atabilirsiniz. Her biri yüksek besin değerlerine sahip kaliteli mamalar hakkında, Foxy kullananların yorumları ve değerlendirmeleri sayesinde daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eğer evde birden fazla evcil hayvanınız varsa alışverişinizde daha büyük paketleri tercih edebilirsiniz. Mama değişikliği yapacağınız zamanlardaysa 1 kilogramlık paketleri satın alabilir ve bütçenizi idareli kullanabilirsiniz. Dilerseniz Foxy indirimlerini de takip ederek bütçe tasarrufu konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. Sağlıklı içeriklere sahip Foxy mamalarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.