placeholder
"

Frisby

" araması için 585 sonuç listeleniyor

Frisby

Teknolojik Her İhtiyaç İçin Frisby

Frisby, bilgisayar kasası, klavye, oyuncu klavyesi, hoparlör, Bluetooth kulaklık, kablo, adaptör, bilgisayar, tablet, aksesuar, taşınabilir disk, konsol aksesuarları, mouse, ups ve akü, oyuncu mouseları, Bluetooth araç kitleri ve kablo gibi ürünler üreten bir teknoloji markasıdır. Aynı zamanda firma sarf malzemeler, kulak üstü kulaklık, diğer oyuncaklar, oyuncu kulaklıkları, laptop soğutucu ve bilgisayar yedek parça gibi yan malzemelerin üretimini de gerçekleştirmektedir. Marka sahne ve stüdyo aletleri, şarj cihazları hoparlörler, amfiler bilgisayar oyunları çelik kasa, ağ ve modem ürünleri, kulak içi kulaklık, mikrofon, müzik sistemi ve mouse pad gibi ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Frisby kasa çözümlerinde de öne çıkan bir marka olmuştur. Galaxy Mid Tower kasa, markanın öne çıkan kasa modelleri arasındadır. Bu ürün Micro ATX ana kart destekli olmasının yanı sıra 300 watt motor gücüne sahiptir. Arka panelde bir adet 120 milimetre boyutunda bir fana sahiptir. 2 adet USB girişine sahip olmasının yanı sıra Audio set sürücü yuvaları bulunmaktadır. Kasa kutu boyutları 457 x 222 x 465 milimetre olan bu ürün siyah renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Kutu içeriğinde kasa güç kablosu ve sistem montajı için gerekli videoların yanı sıra bir adet de kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Bu ürün bireysel ve kurumsal kullanıma uygundur. Frisby kulaklık modelleriyle de ses çözümleri sunan bir markadır. Markanın Bluetooth, kulak üstü, kulak içi ve oyuncu kulaklıkları olmak üzere birçok ihtiyaca yönelik tasarımlar mevcuttur. Ürünler kadınlar ve erkekler için uygun olmalarıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Bu kulaklıklar bas seslerini verebilmek üzere tasarlanmış olmalarıdır. Gamemax Serisi 7.1 Titreşimli Surround Sound oyuncu kulaklığı markanın öne çıkan tasarımlarından biridir. Bu ürün kablolu bir kulaklık olmasının yanı sıra kafa bandı kullanım şekline sahiptir. 3,5 milimetre konektör tipine sahip olan bu ürün, 32 Ohm gücünde empedansa sahiptir. Kablo uzunluğu 2,2 metredir. Teknolojinin hayatlara tam anlamıyla etkisi artarken günün koşullarına göre ihtiyaçları da şekillendirmektedir. Mouse da önemli bilgisayar parçalarından biri olmasıyla öne çıkmaktadır. Frisby mouse modelleriyle de öne çıkan bir markadır. Markanın USB kablolu optik mouse modeli öne çıkan modellerden birisidir. Bu ürün, 1000 DPI çözünürlüğe sahip olmasının yanı sıra optik tuşlara sahiptir. Siyah renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulan bu ürün tüm cihazlarla uyumludur. Aynı zamanda dokunmatiktir. Ürün bireysel ve ticari kullanıma uygunluğuyla ön plana çıkmaktadır.

Frisby ile Dokunuşlara Renk Katın

Frisby klavye çözümlerinde de öne çıkan bir markadır. Oyuncu klavyesinden Bluetooth kulaklığa kadar pek çok seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Markanın ışıklı klavyesi de öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Bu klavye 3 farklı LED aydınlatma ışığına sahiptir. Aynı zamanda tek dokunuşta açılıp kapanabilen arka ışık rengine sahiptir. Kısa yol tuşlarına hızlı erişim sağlanabilmesi için FN tuş kombinasyonlarına sahiptir. Kaymaz kauçuk tabana sahiptir. Oyun kullanımlarında kaymayı engellemektedir. Bağlantı ara birimi USB ile gerçekleşmektedir. Ürün içeriğinde bir adet kullanım kılavuzu ve klavye bulunmaktadır. Frisby hoparlör seçenekleriyle de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Marka bu ürünleri ses deneyimini ileri seviyeye taşımak hedefiyle tasarlamıştır. Markanın 2+1 Hoparlörü de öne çıkan modellerden birisi olmuştur. Bu ürünün, USB bellek okuyucu, USB SD, SD/MMC kartı mevcuttur. 4 Ohm gücünde emdepansa sahiptir. Ürün içeriğinde uydu hoparlör, uzaktan kumanda ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Ayrıca markanın Bluetooth alıcılı ürünleri de bulunmaktadır. USB yardımıyla bilgisayara bağlanan harici diskler konusunda da çözümler sunmaktadır. Frisby HDD kutusu ve yuvaları da hız odaklı bir performans odağıyla üretilmiştir. Markanın öne çıkan modellerinden birinden Notebook Extra SATA HDD yuvası da markanın öne çıkan modelleri arasında yer almaktadır. CD/DVD yuvasına monte edilmesinin yanı sıra SATA/SSD HDD ölçülerine uygun olarak üretilmiştir. Aynı zamanda bu ürün bilgisayarın verim ve hızını artırmayı hedeflemektedir. SATA hard diskleri ikinci disk olarak da kullanılmasıyla dikkat çekmektedir. Ürünün teknik özellikleri arasında SATA Disk kutusundan notebook slotuna bağlanabilmesi bulunmaktadır. Ürünün boyutu 12.7 mm olup ana kart boyutu 2.5 inçtir. Aüminyum ve plastik karışımlı kutusu bulunmaktadır. Bu kutunun içerisinde SATA HDD yuve ve bir adet tornavida bulunmaktadır. Bu ürün bireysel ve ticari kullanıma uygundur. Günümüz teknolojisinde, teknolojik aletlerin sık kullanımı yaygınlaşmıştır. Bu da ürünlerin motorlarının fazla ısınmasına neden olmaktadır. Frisby soğutucu da bu sorunun çözülmesine yönelik ihtiyaçlar sunmaktadır. Cihazdaki ısı artışları, performansı düşürmektedir. Markanın ısınmayı engellemeye yönelik çözümleri bulunmaktadır. Markanın öne çıkan modelleri arasında FNC Notebook Soğutucu bulunmaktadır. 6 farklı ayarlı hız kademesi vardır. Metal bir ızgaraya sahiptir. Frisby fan 3 farklı modda kullanıma uygundur.

Frisby ile Hızlı Çözümler

Frisby bilgisayar tablet aksesuarları çözümlerinde de öne çıkmaktadır. Markanın Patch kablosu öne çıkan aksesuarlarından birisidir. Bu kablo standart CAT 6 kablolardan daha hızlı bir kullanım olanağı sunması hedeflenerek tasarlanmıştır. Ayrıca, Gigabit 1000 BASE-T, 100 BASE-T ve 10 BASE T bağlantılarda da kalite performansı hedeflenmiştir. Switch, ADSL modem bağlantısı ya da NAS sunuculu bilgisayarlarda bağlantı amaçlı kullanılabilmektedir. Aynı zamanda sarı, kırmızı, mavi gibi birçok farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulmaktadır. Bu ürün bireysel ve kurumsal kullanımlarda çözümlerde uygunluk göstermektedir. Markanın bir başka öne çıkan bilgisayar aksesuarı ise VGA kablosudur. Mavi, yeşil gibi farklı renklere sahip bu ürünler çeşitli seçeneklerde üretilir. Ürün bireysel ve kurumsal kullanıma uygundur. Frisby Türkiye pazarına çeşitli ürünler sunan bir firmadır. Geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır. Bu ürünlerden birisi de kulaklıklardır. Frisby Bluetooth kulaklık çözümleriyle de öne çıkmaktadır. Frisby Fhp-700 de markanın öne çıkan modellerindendir. Bu model sesli sohbet çevrimiçi oyunlar ve video konferanslar için uygun olmasıyla ön çıkmaktadır. Yüksek bas kalitesine sahip olan bu kulaklık, dijital müzik çalar için uygun olmasının yanı sıra bireysel ya da ticari kullanımlar için de uygundur. 40 mm ses sürücülerine sahip olan bu aletin empedansı 32 Ohm gücündedir. Kablo uzunluğu 2,2 metre olmasının yanı sıra 3,5 milimetre jak girişine sahiptir. FHP-40E Kulak içi kulaklık da markanın öne çıkan modelleri arasındadır. Bu ürün video konferanslar ve sesli sohbetler için uygundur. Aynı zamanda dijital müzik çalarlar için de uygun olan bu ürün bireysel ya da ticari kullanımlar için de uygundur. Kablolu bağlantı tipine sahip olan bu ürünün konektörü 3,5 milimetredir. Empedansı 32 Ohm gücündedir. Frekans yanıtı ise 20-Hz. ile 20 Khz arasındadır. Frisby FHP-60SE Stereo tek kulak içi kulaklık da markanın öne çıkan bir başka modelidir. Bu ürün sesli sohbet ve video konferanslar için uygunluk göstermektedir. Bu ürün bireysel ya da ticari kullanıma uygundur. Ortam gürültüsünü filtreleyen bu ürün hem sağ kulakta hem de sol kulakta kullanıma uygundur. Kutu içeriğinde bir adet mikrofonlu kulaklık ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Frisby ile Set Ayrıcalığını Yaşayın

Frisby aksiyon kamerası konusunda da performans odaklı bir tasarım hedeflemiştir. Ultra HD çekim kalitesine sahip olan bu ürünün görüntüsü 1080 pikseldir. Bu kamera her durumda ve her ortamda çekim yapmak için idealdir. 16 parçaya sahip bağlantı aparatlarına sahiptir. Bunlara selfy çubuğu da dahildir. Ayrıca, suda batmayan şamandıra aparatı ve yedek pili de kullanıcılara sunulmaktadır. Objektif açısı 170 derece olan bu ürün geniş açı sağlamaktadır. Aynı zamanda balıkgözü objektifi de bulunmaktadır. LCD ekranı 2 inçtir. Fotoğraf çözünürlüğü 1080 pikseldir. 16, 12, 8, 5 ve 2 MP boyutludur. Fotoğraf formatı JPEG olarak karşımıza çıkarken, video formatı ise MP4’tür. Mikrofon ve hoparlörü de vardır. Aynı zamanda SD kart girişine sahiptir. 1050 mAh pil kapasitesine sahiptir. 110 dakikaya kadar kesintisiz kullanım mümkündür. Ekstrem sporlarda, doğa aktivitelerinde kullanıma uygundur. Aynı zamanda dalış için uygunluğuyla da dikkat çeken bir üründür. Ürün içeriğinde su geçirmez kasa bisiklet standı ve kask aparatı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 7 adet farklı bağlantı aparatı da içeriğinde mevcuttur. Aynı zamanda self çubuğu 5 kademeli olmasının yanı sıra açıldığında 97 santimetredir. Frisby kablosuz klavye çözümlerinde de oldukça fazla ürün seçeneğine sahiptir. Markanın öne çıkan modeli multimedya özellikli kablosuz klavye ve mouse setidir. Klavyeyi su, toz gibi istenmeyen yabanı maddelerden koruyan bir kılıfa sahiptir. Herhangi bir taşınma durumunda alıcının bilgisayardan çıkarılması gerekmemektedir. 104 standart tuşa sahip olan bu klavye ergonomik tasarıma sahiptir. Ayrıca 10 metrelik etki alanına sahiptir. Tak çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir yazılım yüklemeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Setin mouse özellikleri de işlevselliğiyle ön plana çıkmaktadır. 4 buton ve 1 tekerleğe sahip olan bu ürün, optiktir. Mouse içinde saklanabilir bir nano alıcı bulunmaktadır. Aç/kapat butonuna sahiptir. Ürünler hafif çapta darbelerden etkilenmemektedir. Kutu içeriğinde bir adet kablosuz klavye, 1 adet kablosuz mouse, mikro alıcı, 2 adet AAA özellikli 1 buçuk volt pil, 1 adet AA 1 buçuk volt pil ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Frisby ile Yazılım Yüklemeden Kullanmaya Başlayın

Frisby amfi çözümlerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Multimedya ve taşınabilir özellikte amfileri kullanıcıların ilgisine sunmaktadır. Çok fonksiyonlu taşınabilir dahili bataryalı aktif ses sistemi markanın öne çıkan modelleri arasındandır. Kablosuz özelliğiyle taşınabilir olması nedeniyle portatif bir üründür. Ürün açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygundur. Ürünün 1 adet kablosuz ve 1 adet mikrofonu bulunmaktadır. Aynı zamanda dahili SD-MMC kart okuyucu ve USB bellek girişi bulunmaktadır. Bluetooth özelliği sayesinde telefon, tablet veya bilgisayar gibi cihazlardan bağlanılabilmesinin yanı sıra herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bataryalı özelliği sayesinde elektriğe ihtiyaç duymadan 6 ile 7 saat arası kesintisiz olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca DC 12 V ile araç aküsünden de şarj edilebilmektedir. Kablosuz mikrofon 60-65 metre arası uzaklıklarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda ürünün LED ekranı ve uzaktan kumandası bulunmaktadır. Ürün içeriğinde, taşınabilir aktif hoparlör, güç kablosu, uzaktan kumanda, 1 x kablosuz Mikrofon, 1 x 5m kablolu mikrofon, 1 x kablosuz kafa bantlı mikrofon, yaka mikrofonu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Frisby hoparlör kurulumu gerektirmemektedir. Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Markanın Bluetooth özellikli 2.0 hoparlörü de yazılım gerektirmeyen model olarak kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bu mini sistem tüm cihazlar için uyumludur. 3 farklı modda kullanma seçeneği mevcuttur. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise 2 BT Bluetooth hoparlördür. USB girişi ve SD kart okuyucusu bulunmaktadır. Bu ürün renk değiştiren LED’lere sahiptir. MP3 çalar, AUX ve Bluetooth olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunmaktadır. Ev ve ofis kullanımında ideal bir üründür. Aynı zamanda araç içi kullanıma da uygundur. Mikrofon üzerinden konuşma imkânı sağlamaktadır. Frisby kart okuyucu çözümleriyle de ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflemektedir. Birçok ürün seçeneğine sahiptir. OTG Kablo da markanın öne çıkan kart okuyucularındandır. Bu ürün hard disk ya da USB gibi cihazları cep telefonları ya da bilgisayarlara bağlamak için tasarlanmıştır. Android arabirimine sahip cihazlar için uygundur. Dosya aktarımı yapılabilmektedir. Ürün aynı zamanda klavye, fare ve oyun kolu gibi Android cihazlarda da kullanılabilmektedir.

Frisby Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alıcıların satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce kullanıcı yorumlarına da bakmaktadır. Bu araştırmada işlevsellik, güvenlik ve fiyat faktörü devreye de girmektedir. Frisby kasa fiyatları da ürünün özelliklerine ve adedine göre farklılık göstermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, her ihtiyaca ve tarza uygun seçenekler sunmaktadır. Birden fazla renk seçeneği sayesinde de ürünlerde kişiliği yansıtmak mümkündür. Frisby boş kasa modelleri de dikkat çekmektedir. Panzer, markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürün oyun PC’leri için gereken işlevselliği yakalamak için tasarlanmıştır. Bu model kasanın içinin tamamen görülebilmesi için tam boyutlu iki temperli camdan oluşmaktadır. Mini ITX ya da Micro ATX kullanımına uygundur. Yedi adet genişleme yuvasına sahip olan bu ürüne üç adet grafik kartı takılabilmektedir. Altı adede kadar SSD sürücü desteği sağlamaktadır. Ürünün 4 adet radyatör, sekiz adet fanın yanı sıra ön ve üst kapakları mevcuttur. Cougar GEMINI T RGB Gaming Kasa da markanın bir başka ürünüdür. Trelux teknolojisiyle donatılan bu ürün kendine özgü bir aydınlatma sistemine sahiptir. Üç RGB, destekli lens kasanın önünü ve üstünü kaplamaktadır. Ayrıca bu ürün, ön panel düğmesiyle rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Ayrıca bağlantı testlerinden geçmiş bir üründür. İki büyük martı kanadı temperli cam yan panele sahiptir. Bu kanatlar ürünü çevrelemektedir. Transparan olması sebebiyle alet gerektirmeyen özelliği ile kolay bir temizlik süreci sunmaktadır. Soğutmanın yanı sıra cam pencereye bakan iki taraflı camlar ışıklı bir görüntü vermektedir. Frisby Venom da markanın öne çıkan bir başka ürünüdür. Bu kasa 4 milimetre temperli cama sahiptir. Üst ve alt panelde manyetik bir çıkarılabilir filtre bulunmaktadır. ATX, Micro ATX ve mini ITX’i destekleyen bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Toplamda 3 adet USB girişi bulunmaktadır. Ön, arka ve üst panel olmak üzere 3 adet fan bulunmaktadır. Ön fanda çift halka, arka panelde çift halka bulunurken üst panel opsiyoneldir. Kasa boyutu 403x205x490 milimetredir. Maksimum ekran kartı ise 390 milimetredir. Ürün içeriğinde kasa güç kablosu, uzaktan kumanda, fan kontrol hub, sistem montajı için gerekli vidalar ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Frisby Coax oyuncu kasası da markanın öne çıkan tasarımlarındandır. Çevrimiçi oyun oynayanlara yönelik tasarlanan bu ürün, 4 milimetre temperli cama sahiptir. Ön, arka ve üst panel olmak üzere toplamda 3 fana sahiptir. 2 adet sürücü yuvası bulunmaktadır. Siz de markanın diğer tüm tasarımlarına sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.