"

Spor Kitabı

" araması için 2060 sonuç listeleniyor
Dokuz Yayınları Sihirbaz Neymar

Dokuz YayınlarıSihirbaz Neymar

(224)
Sihirbaz Neymar
36 TL
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Spor Kitabı

Spor Kitabı

Spor ve kitap, yaşam üzerinde oldukça önemli etkileri olan unsurlardır. Spor kitabı, tek başına veya grup halinde yapılan aktivitenin tarihi, fizyolojisi, felsefesi ve bilimleri hakkında birçok bilgi verebilir. Hatta, bilgi dünyasına açılan pencere işlevini gören kitap ile fiziksel aktivitelere dair bakış açınız da değişebilir. Onunla, futbol, voleybol, basketbol, tenis, yüzme, boks, kayak, okçuluk, atletizm, buz pateni, bisiklet, binicilik ve pilates gibi fiziksel aktivite dalları, oyuncuların anatomisi, onların psikolojisi incelenebilir. Kökeni antik Yunan’a kadar uzanan sporun her türlü zorluklara rağmen devam eden bir aktivite olmasının yanı sıra gerek dostluk duygularının pekişmesi gerekse de tedavi amacıyla kullanılması açısından yaşam içerisinde çok önemli yeri vardır. Belirli bir fiziksel aktivite branşı konusunda bilgi veren yazılı yapıtlar olduğu gibi genel olarak bedensel etkinlikler hakkında yapılan açıklamalara yer verilebilir. Fiziksel aktivite olduğu kadar zamanla ülke ve dünya ekonomisinde de etkili olmasını anlatan kitaplar, herkesin kişisel kütüphanesinde mutlaka bulunması gereken yapıtlardır. Yazılı eserlerde spor tarihinde başarılı olan kişilerin yaşam hikayelerini de okuyabilirsiniz. Azim ve başarı hikayeleri genç yaşta fiziksel aktivitelere başlayan kişilere ilham kaynağı olabilir. Fiziksel aktiviteler hakkında bilgi veren kitaplar, içerikleri yönünden yetişkinlerin yanı sıra geleceğin sporcularının yetişmesi açısından oldukça önemlidir. Spor temalı kitap çeşitleri, özellikleri ve fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere Trendyol’dan araştırarak ulaşabilirsiniz.

Hayata Değer Katan Spor Kitabı Çeşitleri ve Özellikleri

Bu kitapların içerikleri açısından çeşitli türleri vardır. Fiziksel aktivitelerin branşlarının tarihine, kurallarına, felsefesine, anatomisine, sosyolojisine ve finansal açıdan etkilerine dair birçok bilgiye kitapları okuyarak ulaşabilirsiniz. Örneğin bedensel etkinliklerin branşlarını tanıtan eserler, fiziksel aktiviteye başlamayı düşünen kişilerin onları okuyarak bilinçli şekilde harekete geçmesi açısından önem arz eder. Spor bilimleri kitapları eğitici özellik taşır. Fiziksel aktivitelerin anatomisi, biyomekaniği, ekonomisi, hukuku ve iletişimi gibi alanlar hakkında yapılan incelemeleri içerir. Spor yönetimi kitabı ile idarecilik sistemine ilişkin kavramlar, tekniklerin uygulanması ve takım olma kültürü gibi bilgilere ulaşılabilir. Spor fizyolojisi kitabı, takım halinde oynanan veya fitness tarzı yapılan fiziksel aktivitelerin sağlık açısından uygulanabilir yöntemlerini anlatır. Spor sosyolojisi kitabı önemli karşılaşmaların toplum üzerindeki etkilerine değinen yazıları içerir. Spor anatomisi kitap fiziksel faaliyette bulunan kişilerin kendi vücudunu tanımasına yardımcı olur. Spor biyografi kitapları tarih içerisinde önemli yer edinen sporcuların hayatlarına yer verir. Spor tarihi kitabı, tarihi olaylara da yer vermesi nedeniyle okurları adeta zaman içinde yolculuğa çıkarır. Bu yapıtlar içerdiği bilgiler ile birçok kişinin yaşamını etkileyebilir. Fiziksel aktivitelere dair birçok açıklamalara yer verilen kitapların çeşitli özellikleri vardır. Örneğin sportif eserleri, fiziksel aktivitelerin kavramları, egzersiz yapma tekniklerini ve faydalarını anlatır. Ebeveynlerin de 7 yaş ve üzeri çocuklarını fiziksel aktivitelere nasıl yönlendirmesi gerektiğine ilişkin bilgiler yer alır. Spor yöneticiliği kitapları liderliğin fonksiyonlarını anlatır. Fiziksel aktivitenin düzenli şekilde devam edebilmesi için faaliyet içerisinde bulunan yöneticilerin aldığı roller hakkında bilgi verir. Spor beslenmesi kitap seçeneği içerdiği bilgiler ile onları okuyan kişilere sağlıklı yaşamın anahtarını sunar. Spor felsefesi kitap çeşidi ise insanları fiziksel aktiviteler üzerine düşünmeye teşvik eder. Çünkü bedensel hareketler, fiziksel etkilerinin yanı sıra psikolojik açıdan da olumlu etkilere sahiptir. Spor lisesi atletizm kitabı, fiziksel faaliyetlerin kuralları ve onların faydaları hakkında öğrencileri bilinçlendirir. Onlara fiziksel yeteneklerin yanı sıra ahlaklı bir sporcu olmanın önemini anlatır. Spor temalı kitap türlerini ve onların özellikleri hakkında geniş kapsamlı bilgileri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Rahatça Ulaşabileceğiniz Spor Kitaplarının Fiyatları

Rahatça Ulaşabileceğiniz Spor Kitaplarının Fiyatları

Spor yapmak her bireyi zinde tutar. Doğru bir şekilde spor yapmak içinse bilgilenmek gerekir. Siz de Trendyol’dan spor temalı eserler edinebilirsiniz. Bu kitapların çeşitlerine göre fiyatları farklı olabilir. Yazılı eserlerin sayfa sayısı ve kağıt yapısına göre fiyatları değişebilir. Yazılı yapıtlara düşkün olan ve onlardan çok sık alan müşteriler ilgilendikleri ürün için sürekli araştırma halindedir. İstediği ürünleri fiyatlarına göre Trendyol’un filtreleme sistemini kullanarak güvenle ve rahatça bulabilir. Trendyol’un müşterilere sunduğu alım avantajları ile ürünleri alabilir. Gym salonunda amatör veya profesyonel şekilde egzersiz yapanlar fiziksel aktivite teknikleri ve beslenme şekilleri hakkındaki bilgileri içeren ürünleri çok uygun fiyata alabilir. Öğrenciler de Trendyol’un sağladığı imkanlar ile çok avantajlı şekilde ürünü alabilir. Trendyol’da yayınlanan ürünlerin fiyatlar açısından müşterilere avantajlar sunması onları satın almaya teşvik edebilir. Fiziksel aktivitelerin tarihçesi, yönetimi, fizyolojisi, felsefesi ve psikolojisi konularına yer veren yazılı yapıtlar kendine has özellikleri ve uygun fiyatları ile müşterileri cezbedebilir. Okurlar, avantajlı şekilde aldığı yazılı eserleri okuyarak meraklarını giderebilir. Öğrencilere de gerek dersleri için gerekse mesleki hayalleri için destek olur. Egzersiz teknikleri ve beslenme hakkında bilgi veren yazılı eserlerin fiyatlarının farklı aralıklarda olduğu söylenebilir. Ancak Trendyol’un alım kolaylıkları ile yeterli şekilde faydalanılabilir. Fiziksel aktivitelerin yönetimine veya psikolojik, sosyolojik ve ekonomik boyutlarına değinen ürünlerin fiyatlarının orta düzey olduğu söylenebilir. Profesyonel şekilde bedensel etkinlikleri gerçekleştiren kişiler tarafından yazılan biyografi kitaplarının fiyatları ise alım için oldukça yeterlidir. Fiziksel aktivitelere düşkün olan kişiler yazılı eserleri mutlaka temin eder. Yazılı eserleri Trendyol’dan tek olarak alabildikleri gibi spor kitapları seti şeklinde de almayı tercih edebilirler. Tüm bu spor temalı içeriklerin çeşitlerini, fiyatlarını ve alım kolaylıklarını Trendyol’da araştırabilirsiniz.

Spor Kitaplarını Pratik Şekilde Sunan Trendyol

Spor Kitaplarını Pratik Şekilde Sunan Trendyol

Spor temalı kitapların birçok türünü Trendyol’da görebilirsiniz. Spor psikolojisi kitabı tarzından yönetim, beslenme, fizyoloji, sosyoloji, tarih ve oyuncuların biyografilerine kadar pek çok çeşitleri olan ürünler birçok kişinin merak ettiği sorulara cevap verebilir. Ayrıca, diğer bilim dalları ile bağlantı kuran inceleme çalışmalarının olduğu ürünlere de rastlanabilir. Trendyol fiziksel aktivitelere yönelik yazılı eser arayanlara birçok seçenek sunar. Yazılı yapıtlara destek veren Trendyol’da müşteriler online alışveriş platformunun sunduğu avantajlardan faydalanarak ürün alabilir. Bilgi dünyasına açılan kapı olan kitapların, müşterilere sunduğu avantajlar ile onların okunmasına destek olur. Profesyonel olarak bedensel etkinlikleri gerçekleştiren kişiler, branşlarına yönelik ürünleri Trendyol’dan temin edebilir. Fiziksel aktivite yöneticileri, kurum ve takım yönetimine dair ilgisini çeken ürünleri de online alışveriş platformunda araştırarak bulabilir. Ebeveynler, çocuklarını fiziksel aktivitelere teşvik etmek için onlara hediye etmek istediği yazılı eserleri dilediği şekilde seçebilir. Müşterilerin Trendyol’da yer alan ürünleri içeriklerine göre bütün halinde görüntüleme imkanının yanı sıra filtreleme sistemi kullanarak basım dili ve fiyat aralığını seçerek onları güvenle araştırabilir. Dileyen müşteriler ürünlerin altında yer alan yorumları okuyabilir. Daha önceden satın alanların yaptıkları yorum ve değerlendirmeler sizin karar vermenizde etkili olabilir. Böylece ürün türü ve fiyatı konusunda kolayca karar verebilir. Kararsızlığı devam ederse ürünü ayırtıp birkaç gün sonra emin bir şekilde alım yapabilir. Bu şekilde çok uygun fiyata istediği ürünü alarak keyifli bir şekilde onu okumaya devam edebilir. Son derece avantajlı fiyatlarla satın alıp merak ettiğiniz konular hakkında bilgilenebilirsiniz. Fiziksel aktiviteler hakkında yazılan ürünleri almak bilgi dağarcığınızı genişletir. Siz de tüm bu tematik kitapları çeşitlerini, özelliklerini ve fiyatlarını Trendyol’un sunduğu imkanlar ile temin edebilirsiniz.