placeholder
"

Gant

" araması için 1763 sonuç listeleniyor

Gant

Gant ile Tarzınızı Yansıtın

Gant, kadın erkek fark etmeksizin pek çok kişinin hem giyim hem de aksesuar tasarımlarını bulabileceği markalar arasında yer almaktadır. Ayakkabı, kıyafet, gözlük, saat gibi pek çok ihtiyacı bulabilmek mümkündür. Kaliteli yapısı ve özgün tasarımları ile kişilere, kendi tarzlarını yansıtma olanağı vermektedir. Birbirinden farklı kıyafet seçenekleri arasından herkes kendi giyim stiline göre bir ürün bulabilmektedir. Bu kapsamda her mevsim kullanılabilen ve en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında bulunan gömlek çeşitleri ile giyim stilini yansıtabilmek mümkün olmaktadır. Giyim modası takip edilerek üretilen tasarımlar, kişilerin beğenisini kazanmakta olup, tarzlarını yansıtmalarına da olanak vermektedir. Gant gömlek modelleri farklı tasarımları ve renkli yapıları ile hem kadınların hem de erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır. Kadın gömlekleri genellikle desenli olarak tasarlanmış olup, farklı uzunluklarda üretilmektedir. İri desenli gömlek modelleri bulunduğu gibi daha minimal desenlere sahip gömlek modelleri de vardır. Yaz ve bahar ayları için tasarlanmış olan gömlekler pamuklu yapıları sayesinde kişilere konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Yaprak desenli ya da çiçek desenli olarak ön plana çıkan kadın gömlekleri, canlı renkler tercih edilerek tasarlanmaktadır. Kış için üretilmiş olan gömlekler ise daha çok çizgili veya etnik desenli olarak görülmektedir. Bu kapsamda kışlık kumaşlar ile tasarlanmış olan gömlekler sıcak bir kullanım sağlayarak kişilere konfor sunmaktadır. Ana renk olarak laciverti, bej, kırmızı tonları sıklıkla kullanılarak tasarlanan gömlekler arasında, kişilerin kendi tarzlarına göre seçimler yapabilmeleri mümkündür. Sadece çiçek desenli olarak değil çizgili veya geometrik desenli olarak tasarlanmış olan gömlek modelleri de bulunmaktadır. Erkek gömlekleri ise; daha çok düz renk olarak tasarlanmış olup, farklı renk seçenekleri ile kişilere daha estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Siyah, lacivert, mavi, beyaz, bordo, yeşil tonları sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alır. Tek renk gömlek modelleri dışında desenli olarak da gömlek seçimi yapmak mümkündür. Küçük formlardaki desenler genellikle puantiyeli olarak tasarlanmaktadır. Bunun dışında ince ya da kalın çizgili modeller de bulunmakla beraber, kareli gömlek modelleri de mevcuttur.

Gant ile Özgün Tasarımları Keşfedin

Kıyafet tasarımları ile ön plana çıkan Gant, aksesuar tasarımları ile de pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Bu kapsamda Gant saat modelleri hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak tasarlanmış olup, farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kordon yapıları ve saatin iç tasarımları farklılık göstermektedir. Aksesuar kullanımı günlük giyim tarzını tamamlamak için tercih edilmekle beraber, daha estetik ve şık bir görünüm de yakalanabilmektedir. Saatlerin kordon tasarımları ve renkleri farklılık göstermektedir. Metalik bir tasarıma sahip olan saat kordonları gold, rose gold ya da gümüş gri seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır. Hasır tasarımların hâkim olduğu saat kordonlarında, iç içe geçmiş parçalı modelleri de bulabilmek mümkündür. Saatlerin iç renkleri ise farklılık göstermektedir. Kordon ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilmiş saat iç bölmeleri beyaz, siyah, fuşya, lacivert ya da gri tonları ağırlıklı olarak tasarlanmaktadır. Kişiler, giyim tarzlarına uygun olacak şekilde seçimlerini yapabilirler. Kıyafet kombinlerini tamamlayıcı aksesuarlar arasında ilk sıralarda yer alan kol saatleri, pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarımların pek çoğu belli bir derinliğe kadar su geçirmez yapıya sahiptir. Erkek saatlerinin kordon yapılarının deri olan modelleri de bulunmakta olup, iç tasarımları farkı özellikler ile donatılmıştır. Bu kapsamda saat kordon renkleri ağırlıklı olarak siyah, lacivert ve kahve tonlarındadır. Saatlerin iç tasarımları gün, saniye ve salise göstergeleri ile zenginleştirilmiştir. Kişiler kullanım alanlarına göre farklı seçimler yapabilir. Aksesuar seçimlerinin uyumlu olması estetik görünüm açısından önem teşkil eder. Bu kapsamda kişilerin kemer kullanımları da kıyafet kombinlerine uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Özellikle erkeklerin tercih ettiği bir aksesuar olarak bilinen kemerler, spor ya da klasik olarak ayrılabilmektedir. Gant bünyesinde bulunan kemerler ise, oldukça modern çizgilere hâkim ve genellikle sportif kombinler için uygun olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kemerlerin en belirgin özelliği ise, kemer deliklerinin bulunmaması olarak göze çarpar. İstenilen ayarda kullanım sağlayabilmek ve daha modern bir görünüm elde edebilmek için farklı bir şekilde tasarlanmaktadır. Bej, laciverti yeşil, mavi, siyah gibi farklı renkleri bulunan kemer çeşitleri arasından, kişilerin kendi tarzlarına uyumlu olacak şekilde bir tercih yapabilmeleri mümkündür.

Gant ile Kaliteyi Takip Edin

Saat ve kemer dışında aksesuar olarak gözlük tasarımları da mevcuttur. Hem kadın hem de erkek için farklı model ve renklerde tasarlanmış olan gözlük modelleri arasında unisex tasarımlar da bulunmaktadır. Güneş gözlüğü kullanımı göz sağlığı ve göz çevresi için oldukça önemlidir. Gant gözlük tasarımları kişilerin daha estetik bir görünüme kavuşmasına olanak vermekle birlikte, göz sağlığını da koruyarak konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Çerçeve materyali olarak kemik, kombine ve metal tasarımları bulabilmek mümkündür. Çerçevelerin renk skalası ise oldukça geniştir. Bu kapsamda altın, bronz, füme, gri, gümüş, kahverengi, lacivert, mavi, metalik, mor, şeffaf, siyah, yeşil veya çok renkli olarak tasarlanmış çerçeve renkleri arasından kişiler istedikleri renk seçimini yapabilir. En çok tercih edilen renkler siyah ve kahverengi tonları olmakla birlikte, son zamanlarda renkli seçimler de popüler olarak tercih edilmektedir. Gözlüklerin cam materyali ise polarize ya da UV 400 olarak tasarlanmış olup, göz sağlığı için uygundur. Gözlük seçimlerinde kişilerin dikkat ettiği diğer bir detay ise; cam rengi olarak bilinmektedir. Gant bünyesindeki gözlüklerin pek çok farklı renkte tasarlanmış cam renkleri mevcuttur. Füme, gümüş, kahverengi, lacivert, mavi, mor, yeşil, turkuaz ve siyah olarak tasarlanmış cam renkleri arasından kişiler kendi tarzlarına uyumlu olan tasarımları tercih edebilirler. Gözlüklerin çerçeve formu ise dikdörtgen, geometrik, oval ya da yuvarlak olarak farklılık göstermektedir. Gözlük tasarımları arasından seçim yaparken ekartman ölçülerine dikkat etmek gerekir. Ekartman ölçüleri, kişilerin yüz yapısına uygun olan gözlük tipini seçmelerine yardımcı olmaktadır. Gözlük seçimlerini yüz tipine göre ayarlamak önemlidir. Bu detaylara göre seçilecek olan gözlükler kişileri hem daha estetik bir görünüme kavuşturacak hem de göz çevresinin tam olarak korunabilmesine olanak verecektir. Gant tişört modelleri, özellikle yaz aylarında tercih edilmekle beraber, farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile pek çok kişinin beğenisini kazanmış ürünler olarak bilinmektedir. Renk seçenekleri, dokuları ve tasarımları ile kişilerin konforlu bir kullanım sağlamasına olanak verir. Hem kadın hem de erkekler için tasarlanmış olan polo yaka tişörtler ile şıklığı yakalamak mümkün olmaktadır. Günlük spor şıklığın yanı sıra, özellikle erkekler için klasik dokunuşlarla tasarlanmış olan tişört seçenekleri de mevcuttur. Kullanım alanına göre seçimler yapılarak kolay ve şık kombinler ortaya çıkarılabilmektedir. Tek renk tasarımları mevcut olduğu gibi, desenli olan tasarımlar arasından da seçim yapabilmek mümkündür.

Gant ile Şıklığı Yakalayın

Gant, kışlık ürünleri ile de kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Bu kapsamda Gant mont modelleri, sıcak tutucu özelliği ve farklı tasarımları ile pek çok kişinin tercihleri arasında yer alır. Montlar arasında sadece kışlık olarak kalın yapıya sahip montlar değil, bahar ayları için kullanım sağlanabilecek ince yapılı mont tasarımları da bulunmaktadır. Genellikle şişme yapılarıyla ön plana çıkan mont tasarımlarının daha ince yapıda ve iç kısmı elyaf olan modelleri de mevcuttur. Kapitone görünümlü tasarımlar ile farklı ve spor bir hava yakalanabilmektedir. Genellikle hâkim yaka ve önden fermuarlı olarak tasarlanmış olan mont modelleri kalıp olarak rahat olmakla beraber, kuplu yapıları sayesinde de kişilerin daha fit gözükmelerine olanak verir. Uzunluk olarak bel boyu, bel altı ve basen altı olarak farklı boyları bulunmaktadır. Renk seçeneklerinin de fazla olduğu mont modelleri arasından kişiler istedikleri renk seçimini yaparak tarzlarını ortaya çıkarabilirler. Bu kapsamda en çok siyah ve lacivert renkler tercih edilmekle beraber açık mavi, pembe, bej, beyaz gibi renk seçimlerini de yapabilmek mümkündür. Baharlık mont kategorisinde ise daha ince yapılı olup, yine de koruyucu özelliğe sahip olan tasarımları bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda bel boyunda olan ince yapılı mont tasarımları arasından seçim yapılabilir. Aynı zamanda her dönem kullanılan trençkot modelleri de tercih edilebilmektedir. Trençkotlar daha uzun yapıda olup hem spor hem de klasik kullanımlar için uygun olmaktadır. En çok tercih edilen renk trençkotlarda siyah olarak bilinmekle beraber, bej ve kahve tonları da rağbet gören renkler arasında yer alır. Gant ayakkabı modelleri, kadın erkek fark etmeksizin yazlık ve kışlık olarak geniş ürün çeşitliliği ile kişilere sunulmaktadır. Farklı tasarımları ve kullanışlı yapıları sayesinde kişilere konforlu bir ayakkabı deneyimi sağlar. Ayakkabı seçimi özellikle uzun süreli yürüyüşlerde ve sportif faaliyetlerde oldukça önemlidir. Ayak sağlığını korumaya yönelik birtakım detaylar mevcuttur. Gant ürünleri kişilerin tarzlarına hitap etmekle birlikte, sağlık açısından da titiz bir çalışma sonucu insan anatomisine uygun olacak şekilde tasarlamaktadır. Ayakkabı modelleri arasında bot, sneaker ve casual ayakkabı seçenekleri bulunmaktadır. Kadın için tasarlanmış olan sneaker ayakkabı modelleri arasında parlak tasarımlar, açık renkler ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Hem erkek hem de kadınlar için tasarlanmış olan sneaker modellerinin pek çok farklı rengi mevcuttur. Bot modellerinin ise süet ve deri olarak farklı seçenekleri mevcuttur. Gant bot tasarımları kaliteli ve ergonomik yapısı ile konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Siyah, gri tonları, yeşil gibi farklı renkleri mevcut olan botların, uzunlukları da farklılık göstermektedir. Kişiler, kullanım alanlarına ve giyim stillerine göre seçimler yapılabilir. Bağcıklı ve fermuarlı bot modelleri bulunmakla birlikte, daha spor bir görünüme sahip olan yan kısımları lastikli bot tasarımları da mevcuttur. Deri olan tasarımlarda bordo, mavi gibi daha renkli tercihler yapabilmek mümkündür.

Gant ile Renkli Seçimler Yapın

Kışlık ürünler arasında yer alan diğer bir giyim ürünü ise kazaklardır. Gant kazak modelleri kaliteli dokusu sayesinde kişilere konforlu bir kullanım sağlar. Desenli ya da tek renk olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Model olarak da farklı olmakla beraber hem spor hem de günlük kullanım için kişilerin, isteklerine göre seçimler yapabilmeleri mümkündür. Son moda tasarımlar ile özel olarak dizayn dilmiş kazak modellerinin arasında etnik esintilere sahip modeller, ışıltılı detaylar ve minimal tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Gant outlet kategorisinde bulunan ürünler arasından seçimler yapılarak daha uygun fiyatlarda ürünlere sahip olmak mümkündür. Diğer bir giyim ürünü olan pantolonlar hem kadınlar hem de erkekler için farklı tasarımlarda üretilmektedir. Rahat kalıpları ve kumaş seçenekleri ile kişilere sunulan pantolonlar, farklı renklerde tercih edilebilir. En çok tercih edilen pantolon türü kot pantolonlar olarak bilinmektedir. Hem kadın hem de erkeklerin sportif bir şıklık yakalamak için ve rahat bir kullanım sağlamak için tercihleri kot pantolonlardan yana olmaktadır. İstenilen tarzda ve istenilen renkte bulunan kot pantolonlar, uzun süre kullanılabilecek yapısı sayesinde pek çok kişinin tercihleri arasında yer alır. Daha klasik bir görünüm içinse keten veya kumaş pantolon seçimleri yapılabilmektedir. Bu kapsamda, spor bir tasarıma sahip olan kumaş pantolonlar da özellikle erkeklerin öncelik verdiği pantolon türleridir. Kışlık olarak genellikle gabardin kumaş türleri tercih edilmekle beraber, yaz ve bahar ayları içinse ince keten kumaşlar ön plana çıkmaktadır. Siyah, lacivert, gri ve kahve tonlarının yanı sıra daha renkli seçimler yapabilmek de mümkündür. Gant pantolon çeşitleri arasından yapılacak olan seçimler, her tarza uygun olacak şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir. Kalıp olarak rahat ve slim fit olarak tasarlanan pantolonlar, kişilere daha estetik bir görünüm vermektedir. Gant yelek modelleri ise, genellikle kamp ya da sportif yürüyüşler için tasarlanmış olan ürünlerdir. Koruyucu ve su geçirmez özellikte üretilmiş olan pek çok yelek modeli bulunmaktadır. Kişilerin istedikleri gibi kullanım sağlayabileceği ve kombin yapabileceği yelek modellerinin farklı renk seçenekleri arasından tercih yapabilmek mümkündür.

Gant Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gant Türkiye ürünleri arasında kadın erkek ya da çocuklar için pek çok ürün bulunmaktadır. Özgün tasarımları ve son moda takip edilerek üretilen ürünler arasında her tarza hitap eden bir tasarım bulabilmek mümkündür. Geniş renk ve ürün skalası sayesinde istenilen her türlü ürünün bulunmasına olanak vermekle birlikte, rahat kalıpları sayesinde de kişilere konforlu bir kullanım sunmaktadır. Kıyafet tasarımları ile ön plana çıkan Gant, aksesuar ve ayakkabı tasarımlarında da iddialı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kullanıcıların beğenisini kazanmakta olan marka, bu alandaki başarısını da kanıtlamıştır. Gant giyim ürünleri, her mevsim için ayrı bir kreasyon hazırlanarak tasarlanmaktadır. Moda tasarımcıları tarafından özel olarak hazırlanan bu ürünler, modaya uygun olmasının yanı sıra kişilere konforlu ve kaliteli bir kullanım sağlamak amacıyla da titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkarılmaktadır. Kışlık ürünler arasında mont, kazak, pantolon, gömlek, bot gibi pek çok farklı ürünü bulabilmek mümkündür. Bu ürünler yapı gereği farklılık göstermekle birlikte her tarza hitap edecek farklılık ile tasarlanmıştır. Renk seçeneği fazla olup, desenli seçimler yapabilmek de mümkündür. Yazlık ürünler arasında spor ayakkabılar, tişörtler, pantolonlar, gömlekler gibi birden fazla ürün bulunur. Uygun kombinler yaparak kişilerin daha estetik bir görünüm kazanabilmeleri mümkündür. Ayrıca Gant indirim kategorisi bünyesinde bulunan ürünler arasından seçimler yapılarak daha uygun fiyatlara ürünlere sahip olunabilir. Kişilerin Gant ürünleri için akıllarına takılan farklı konular vardır. Bu konular arasında ise en çok merak edilen orijinal Gant nasıl anlaşılır sorusunun cevabı olarak bilinir. Alınan ürünün orijinal olup olmadığını anlamak için iç kısmında bulunan model kodunu araştırmak gerekmektedir. Büyük aracı firmalar tarafından satılan Gant ürünleri kontrol işleminden geçtiği için sahte olma olasılığı bulunmaz. Ancak güvenilirliği kanıtlanmamış bir platform üzerinden satın alma işlemi yapılacaksa bunun tercih edilmemesi gerekir. Ürünün model kodunun olması, orijinallik testinin yapılabilmesi için mutlaka gereklidir. Her Gant ürününün iç etiketinde veya faturasında model kodu yazmaktadır. İsim ile model kodu uyuşmayan ürünler tercih edilmemelidir. Gant ürünlerinin tüm modellerini, özelliklerini, çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden güvenli bir şekilde inceleyerek, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.