"

Granit Sahan Seti

" araması için 651 sonuç listeleniyor

Sağlıklı Öğünler İçin Kaliteli Granit Sahan Seti Çeşitleri Trendyol'da!

Mutfakta yemek yaparken kullanılan pek çok araç gereç vardır. Bu araçlar içinde vazgeçilmez parçalardan biri olan granit sahan seti, farklı boylardaki ürünleriyle her türlü ihtiyaca yanıt verir. Kahvaltı hazırlığı başta olmak üzere tüm öğünlerin hazırlığında kullanılabilen parçalar, bu malzemenin yanmaz yapışmaz yapısı sayesinde büyük kullanım kolaylığı sağlar. Homojen ısı dağılımı sağlayan özel tabanlar, doğal ve lezzetli yemekler yapmayı kolaylaştırır. İndüksiyonlu ocaklar da dahil olmak üzere farklı ocak tipleri ile uyumlu biçimde kullanılabilen bu modeller, tabanlarının yüksek ısı iletimi özelliği ile enerji açısından tasarruf da sağlar. Omlet başta olmak üzere pek çok pratik yemeği kolayca yapma imkânı veren modelleri, tercihe göre kapaklı ya da kapaksız olabilir. Kapaklı ürünler aynı zamanda yemekleri saklama ve ısıtma amaçlı olarak kullanılabilir. Çift kulplu özel tasarımları ile büyük ilgi gören minimal boyutlu yumurta sahanları, sos yapmak için de tercih edilir. Sahan seti granit malzemeden üretildiğinde yapışmaz yüzey yapısı ile oldukça işlevsel bir kullanım sunar İçinde değişik ebatlarda modeller içeren 3’lü granit sahan seti seçenekleri mutfaklardaki farklı ihtiyaçlar oldukça işlevsel çözümler sunar. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde ünlü markaların yüksek kaliteli modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek tek de satın alınabilen bu özel ürünler, granit setleri olarak satın alındığında da büyük avantajlara sahiptir. Setler halinde satın alınan bu modeller, farklı işlevlere uygun büyüklük seçenekleriyle oldukça fonksiyoneldir. Modeller, kaliteli malzemelerden üretildiği için estetik görünümü sayesinde sofra sunumlarında da beğeni toplayan parçalardır. Misafirleriniz ve sevdikleriniz için birbirinden şık sofralar kurmanızı sağlar. Sıcak yiyeceklerin ısısını bir süre koruyan bu ürünler, şık sofralarda hem işlevsel hem de dekoratif açıdan oldukça faydalı olur. Özellikle kapaklı modeller taban yapıları ve kapakları sayesinde ısıyı uzun süre korur ve yemeklerin servis esnasında istenen ısıda kalmasını kolaylaştırır. Renk ve doku itibarıyla oldukça hoş tasarımlara sahip olan setleri, uyumlu ve işlevsel mutfak gereçleri arasında yer alır. Trendyol’un özel kampanya fırsatları ve avantajlı kampanya seçenekleri ile her bütçeye uygun seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Granit Sahan Seti Özellikleri

Kullanışlı Granit Sahan Seti Özellikleri

Granit malzemeden üretilmiş dayanıklı ve işlevsel ürünler, mutfaklardaki ihtiyaçlara uygun olarak değişik ebatlarda tasarlanır. Granit omlet seti yumurta gibi kahvaltılık yiyeceklerin hazırlanmasının yanı sıra küçük porsiyonlar ısıtmak ya da pişirmek için de kullanılan gereçler, kalan yemekler saklamak için de uygun çözümler oluşturur. Özellikle kahvaltılar ve ara öğünler için vazgeçilmez olan modelleri, oldukça pratik biçimde yemek hazırlama ve sofra kurmayı mümkün kılar. Tek başına yaşayanlar ve küçük aileler dışında ana yemeğin dışında aperatif ya da sos hazırlamak isteyenler de farklı boyutlardaki seçeneklerden yararlanmak mümkündür. 12 cm’ye kadar inebilen küçük model çapları dışında büyük çaplı seçenekler de bulunur. Granit sahan seti 3’lü modelleri içinde birbirine yakın ebatlarda parçalara yer verilebildiği gibi; biri küçük, biri orta boy, biri büyük seçenekler de bulabilmek mümkündür. Bu ürünler yüksek ısılara yükselebilmeleri sayesinde et ve kızartmalar için de uygun pişirme kaplarıdır. Yapışmaz yüzey yapısı ve yüksek ısısı ile mühürleme işlemini başarıyla yapan bu özel ürünler, etlerin kısa sürede ve istenen lezzette pişmesini sağlar. Bu özel parçalar yüksek ısı transferi sağlayan bu malzeme sayesinde kısık ateşte dahi mükemmel sonuçlar elde etmeyi mümkün kılar. Yanmaz yapışmaz yüzey yapısı aynı zamanda az yağ kullanarak istenen kıvamda ve lezzette yiyecekler hazırlamaya olanak tanır. Petek dokulu yüzey yapısına sahip olan modeller, yüksek ısılara dayanıklı olur ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kapakları gibi kulpları da kusursuz biçimde tasarlanan bu ürünler ısıyı iletmeyen kulp yapılarıyla oldukça pratik bir kullanım sunar. Cam kapakları ile birlikte 6 parça olarak satışa sunulan setleri, silikon tutacak seçeneklerine de sahiptir. Kulplara takıp çıkarılabilen silikon tutacaklar sayesinde eller yanmadan kolayca ocaktan alınabilen modeller, kulpları çıkarılarak fırında da kullanılabilir. Yumurta, omlet, sucuk, menemen, pastırma gibi lezzetler için de sıklıkla tercih edilen bu ürünler, çoğunlukla 3’lü setler halinde satışa sunulur. 14 cm, 16 cm, 18 cm, 20 cm ya da 22 cm gibi boyutlarda olabilen modelleri, 24 cm ya da 28 cm gibi büyük ölçüler de mevcuttur. Çoklu ürün seçenekleri sunan modeller farklı ölçülerde ürünlerle oldukça avantajlıdır. Kullanım kolaylıkları yanında yer kaplamayan küçük boyutlarıyla da tercih edilen sahanlar, 3’lü setler halinde birçok farklı ebat seçeneği sağlar. İçinde küçük sahanların bulunduğu minimal setlerin yanı sıra büyük ve işlevsel parçalardan oluşan setler de tercih edilebilir. Kalabalık aileler için fonksiyonel çözümler sunan bu ürünler, aynı zamanda et ve balık yemekleri için de kullanılabilir. Boyutları dışında tasarım özellikleri ile de sayısız alternatif sunan modeller, çoğunlukla cam kapaklı olarak tasarlanır. Yemeklerin pişip pişmediğinin rahatlıkla görülmesini sağlayan cam kapaklar estetik açıdan da kusursuz bir görünüm sunar.

Yüksek Kaliteli 3’lü Granit Sahan Seti Seçenekleri

Yüksek Kaliteli 3’lü Granit Sahan Seti Seçenekleri

Granitin doğal ve sağlıklı yapısını mutfaklara taşıyan modeller arasında döküm tava ve sahan seçenekleri de özel bir yer tutar. Isıyı homojen biçimde dağıtan sağlam bir taban yapısına sahip olan bu ürünler, yemeklerin her bölümünün aynı lezzette olmasını sağlar. Farklı renk ve doku seçenekleri ile kusursuz tasarımlar sunan döküm set ürünleri, yumurta pişirmekten et mühürlemeye, sos yapmaktan yemek ısıtmaya pek çok yiyecek için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Granit kaplama sahanların aksine gövdeleri döküm demirden üretilen döküm sahan seti seçenekleri, kalan gövde yapıları ile bütün ocak tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek kaliteli alüminyum malzeme kullanılarak üretilen döküm sahanlar, aşınmaya ve çizilmeye karşı tam koruma sağlar. Kapaklı granit sahan seti içerisinde yer alan buhar delikli modeller fazla buharın tahliye edilmesini sağlarken, alevlere dayanıklı dış yüzey kaplamaları şık görünümün uzun süre korunmasına yardımcı olur. Tasarımda buhar kanalı bulunan cam kapaklar döküm sahanların fırınlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilmesini kolaylaştırır. Az yağ kullanarak lezzetli ve sağlıklı yemekler yapmayı kolaylaştıran döküm modeller, özellikle diyet yapanlar için kusursuz bir seçimdir. Isıyı uzun süre muhafaza ettikleri ve etkili biçimde ilettikleri için tasarruflu bir kullanım sağlayan döküm modelleri, yavaş pişmesi gereken yemekleri az enerji kullanarak pişirebilir. Estetik görünümü sayesinde serviste kullanmaya da uygun olan döküm ürünlerle soğuk yemekleri servis etmek de mümkündür. Sıcak yemekler servis edildiğinde ise yiyeceklerin uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Kulp yapısı da döküm olan sahan modelleri fırına rahatlıkla konulabilir. İsterseniz fırın tepsisi olarak da bu ürünleri fırınlarınızda kullanabilirsiniz. Bir bölümü ocakta, bir bölümü ise fırında pişen bazı yemekleri yaparken bu özellik büyük kolaylık oluşturur. Doğal yapısı ile tamamen sağlıklı malzemelerden üretilen döküm ürün seçenekleri, sahanda yumurtadan menemene, et soteden balık tavaya pek çok yiyeceği eşsiz lezzette pişirir. Yanmaz ve yapışmaz yüzeyi sayesinde kir ve leke tutmayan sahan yüzeyi, kolayca temizlenir. Kısa sürede eskimeyen, dikkatli davranıldığında çizilme ve kabarma yapmayan granit ürünler, uzun yıllar ilk günkü konforunu korur.

Mutfakta Kolaylık Sağlayan Kapaklı Granit Sahan Seti

Mutfakta Kolaylık Sağlayan Kapaklı Granit Sahan Seti

Kolay temizlenen iç ve dış kaplamalara sahip olan granit gereçler, konforlu kulp yapıları ve eşsiz formlarıyla büyük beğeni toplar. 6 parça granit sahan seti gibi çoklu ürünler mutfakta kolaylık sağlar. Ergonomik kulp tasarımları kolayca kavranabilir ve ısıyı iletmedikleri için elleri yakmaz. Çoğunlukla yüksek kaliteli paslanmaz çelik ya da alüminyum malzeme üzerine granit kaplama olarak üretilen sahanlar, tüm ocak tipleri ile uyumlu olduğundan herkes beğenisine uygun modeli kolayca bulabilir. Bu ürünlerin işlevselliğini artırmak için pek çok detay düşünülür. Cam kapaklar yiyeceklerin ne durumda olduğunu görmeyi sağlar. Kapaklı olarak tasarlanmış granit sahan seçenekleri, el yakmayan sapları ile güvenli kullanım imkanına sahiptir. Saplı ya da kulplu yapılarıyla kolay kavranabilen seçenekler, yapışmaz yüzey yapıları ile oldukça pratik biçimde temizlenebilir. Sert plastik ya da silikon malzeme kullanılarak üretilen kulplar, oldukça estetik tasarım detayları ile öne çıkar. Granit sahan tava seti ürünlerinin kullanımı esnasında bazı noktalara dikkat edilmesi ürünlerin ömrünü uzatır ve uzun süre sağlıklı biçimde kullanılmasını sağlar. Özellikle sivri metal araç gereçler sahanların iç yüzeylerinde çizilme ve bozulmalara neden olabilir. Tabanı oldukça sıcak olduğu için sahanları ocaktan aldıktan sonra doğrudan yüzeylerin üzerine koymak da istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sıcaklığını uzun süre muhafaza eden bu ürünler sıcak olarak konulduklarında masaların üzerinde kalıcı izler oluşmasına neden olabilir. Servis sırasında yemek sıcak kalması için sahanın içinde sofraya getirildiğinde mutlaka altına nihale konulması gerekir. Yemekleri birden fazla kere ısıtmak bozulmaya yol açabileceğinden küçük ölçüdeki kaplarda yenilecek kadar yemek ısıtmayı da mümkün kılar. Tenceredeki yemeğin tümünü ısıtmak yerine yenilecek kadarı küçük bir sahan içinde ocağa konulabilir. Mutfakta birçok kolaylık sunan bu ürünleri çeşitli model seçenekleriyle Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Granit Sahan Seti Modelleri

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Granit Sahan Seti Modelleri

Cam kapakları, silikon ya da sert plastik kulpları ve estetik tasarımlarıyla kusursuz bir şıklık sunan granit sahanlar, renk açısından da sayısız seçenek sunar. Siyah, gri ve antrasit renklerdeki modelleri büyük ilgi görürken, beyaz granit sahan seti de aydınlık ve parlak yapısı ile tercih listelerinde yerini alır. Beyaz renkli seçeneklerin yanı mor granit sahan seti gibi canlı renklere de ürün tasarımlarında yer verilir. Granit efektli omlet tavaları ve sahanlar ise hafif ve ekonomik yapılarıyla ön plana çıkar. Siyah, gri, kırmızı, beyaz ve daha pek çok renk seçeneği ile satın alınabilen granit 3’lü sahan seti, minimal boyutları sayesinde tezgahta ya da raflarda fazla yer kaplamaz. Bu modellere metal ya da sert fırçaların temas ettirilmemesi gerekir. Sert ve sivri cisimler parçaların yapışmaz yüzey kaplamalarında çizilme ve bozulmalara neden olabilir. Çizilmenin önüne geçmek için yemek yaparken tahta ya da silikon araç gereçlerin kullanılması tavsiye edilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen granit modeller, konforlu ve rahat bir kullanıma sahiptir. İç yüzeyleri granit kaplama olan ürünlerin dış yüzeylerinde emaye gibi farklı kaplamalar bulunabildiğinden satın alınacak bu parçaların özelliklerinin dikkatli biçimde incelenmesi gerekir. Bu seçenekler arasında döküm, kaplama, biogranit gibi pek çok farklı model bulunur. Set alırken malzemenin yapısına, hangi yöntemle ve nerede kullanıldığına dikkat edilmesi tavsiye edilir. Bu ürünler teflon gibi bir kaplama özelliği taşıdığından malzeme kalitesi ve kaplama yöntemi büyük öneme sahiptir. Çizilmelere ve bozulmalara karşı dirençli olan granit kaplama ürünlerin iç kısımlarında paslanmaz çelik ya da alüminyum gibi malzemeler kullanılır. Kırmızı, krem ya da pembe granit sahan seti seçenekleriyle mutfaklarınızı renklendirebilirsiniz.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler için Granit Sahan Seti Seçenekleri

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler için Granit Sahan Seti Seçenekleri

Granitin doğal yapısı ısıyı yoğun biçimde ilettiği için sahanların yüzeyi eşit ısıda olur. Yemeklerin lezzetli olması ve doğru biçimde pişmesi için önem taşıyan bu özellik granit parçalarınn önemli özelliklerinden birini oluşturur. Yüzey yapısı doğru biçimde kaplanmış bu parçalar yapışmaz özellik gösterdiğinden pilavdan yumurtaya, börekten etlere pek çok yemek yapışmadan kolaylıkla pişmesini sağlar. Günlük kullanım için tercih edilen bu parçalar, fiyat performans özellikleriyle büyük beğeni toplar. İnce bir taban yapısına sahip olan granit efektli ürünler çizilmeye ve yanmaya karşı dirençli granit kaplama içerir. Ürün alırken yüzeylerinin yapışmaz ve yanmaz özellikte olmasına dikkat edilmesi gerekir. 3’lü veya 2’li granit sahan seti hem sağlıklı hem de işlevsel sonuçlar için tercih edilir. Az yağla lezzetli yemekler yapılabilmesi mümkün olurken, dayanıklılık özelliği ise modellerin kalitesine ve özelliklerine göre değişebilir. Her parçanın aynı kalitede olmadığından kullanım ömrü ve garanti süresi uzun olan modellerin tercih edilmesi önem taşır. Yemek yapmak için kullanacağınız bir ürün alırken öncelikle ağırlığına bakılması tavsiye edilir. Ağır bir malzeme olan granit, parçayı ele alır almaz kendini hemen belli eder. Gerçek granit sahan seti ürünlerinin renkleri koyu tondadır. Koyu renkli ürünler aynı zamanda solma riskini de en aza indirir. Ürün ağır ve dayanıklı malzemelerden yapılır, bu sebeple kulp kısmının da ürünü taşıyabilecek dayanıklılıkta olması beklenir. Basit bir vida ile tutturulmuş dayanıksız kulplar bir süre sonra sıkıntı çıkarabilir. Ürünün kulplarının sağlam olduğundan emin olunması tavsiye edilir. Doğru malzemeden yapılmamış kulplar da yoğun sıcaklık ve ateş altında istenmeyen durumlara yol açabilir. Modellerin kulplarının bir bölümünün granit olması ya da ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış olması ürünün kullanım ömrünü uzatır. Bütün bu noktalara dikkat ederek bütçenize ve zevkinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Granit Sahan Modelleri

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Granit Sahan Modelleri

Granit kaplama ya da döküm olarak üretilen sahan modelleri farklı fiyat seçenekleriyle müşterilere ulaşır. İşlevsel ve estetik açıdan kusursuz bir seçim oluşturan bu ürünler, markaları, malzeme kaliteleri ve ebatlarına göre farklı fiyat düzeyleri sunabilir. Uzun ömürlü bir kullanım sunan yüksek kaliteli çoklu ürünler biraz yüksek bir fiyat segmentinde bulunurken, her bütçeye uygun seçenekleri rahatlıkla bulabilmek mümkündür. Setlerin içinde yer alan modellerin kapaklı olması, kulplarının yapıldığı malzemeler ve taban kalınlıkları da ürün fiyatları üzerinde belirleyici rol oynar. 12, 16, 18 cm ölçülerinde set pembe, kırmızı, mavi, siyah ya da beyaz renk seçenekleriyle bulunabilirken, büyük modellerin yer aldığı setler ya da farklı renk seçenekleri de tercih edilebilir. Granit sahan seti tavsiye ve değerlendirmeleri için yorum kısmına göz atabilirsiniz. Tercihe göre 2’li, 3’lü, 5’li seçenekler sunabilir. Setler içinde farklı büyüklüklerde kaplama modeller yer alır. Böylelikle tek bir set ile farklı ürün ihtiyaçlarını karşılamak, mutfakta fonksiyonel bir kullanıma kavuşmak mümkün olur. Bu parçalar aynı set içinde alındığından tasarım ve renk itibariyle birbiriyle tam uyum gösterirken, mutfaktaki farklı ihtiyaçlara yanıt veren işlevler de üstlenir. Bilinen mutfak araç gereci markalarının yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği setler başta olmak üzere pek çok sahan modeli Trendyol’un zengin ürün yelpazesi içinde yerini alır. 12 cm ile 32 cm arasında değişen büyüklükte sahan modeller 3’erli setler halinde kolayca satın alabilmek mümkündür. Trendyol’da bulunan bu ürünlere çok özel avantajlarla ve oldukça makul fiyatlarla ulaşılabilir. Granit sahan seti fiyatları için dönemsel indirim seçenekleri ve özel kampanya fırsatlarını takip edebilir, avantajlı fiyatlarla mutfağınızı renklendirecek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.