İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Desen
Fiyat
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Gri Şal

" araması için 7500 sonuç listeleniyor

Soğuk Havaların Kurtarıcısı Gri Şal Seçenekleri Trendyol’da!

Eşarp modelleri, günlük yaşamda için tercih edilen tamamlayıcı parçalar arasında yer alır. Özellikle şık kıyafetlerle kullanılan eşarp modelleri ve kumaşları özenle seçilir. Gri şal, birçok renk ve kıyafet tarzı ile uyum sağlayan temel renkler arasında yer alır. Bu sebeple gri tafta şal çeşidi oldukça kullanışlıdır. Tercih edilen kıyafete göre tamamlayıcı olarak günlük tarz doğrultusunda eşarp seçimi yapılarak bütün bir görünüme sahip olunabilir. Kumaş ve tarzın yanı sıra gri tüylü şal seçeneklerinin desenleri de kıyafete bir hareket katarak görünümü olumlu yönde etkiler. Ara ton olması sebebi ile gümüş gri şal birçok kıyafetle kullanılabilir. Farklı bir amaçla kullanılabilen modellerin arasında ise gri koltuk şalı da bulunur. Kullanışlı modelleri Trendyol sayesinde temin edebilirsiniz.

Beğenilen Gri Şal Modelleri

Beğenilen Gri Şal Modelleri

Baş ve boyun bölgesinde kullanılması açısından eşarplar birçok kıyafet modeliyle kolayca kombinlenebilir. Kıyafeti önemli ölçüde tamamlayan bu parçalar, kumaş ve desenleri itibari ile özenle seçilir. Gri renk şal, özel davetler için tercih edilen kıyafetlerin yanı sıra spor tarzda kullanılan modellerle de görülür. Özel günlerde tercih edilen kıyafetler gibi eşarp kumaşları da mevsimine göre şifon ya da gri parlak şal modelleri arasından seçilebilir. Gri şifon şal, yazlık şifon elbiselerle ya da gömleklerle kullanılır. Özel günler ve akşamlar için şık kumaşlarla tercih edilen kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak desenli, saten, parlak, monogram, kürk, tafta gri janjan şal modelleri arasından seçim yapılabilir. Desenli, renkli ve hareketli elbise ya da gömleklerle gri ipek şal, tüylü, keten, tül, kareli, çizgili, dantelli, taşlı, püsküllü eşarp modelleri bütün bir görünüm kazanılmasına olanak sağlar. Koyu ve açık gri şal modelleri ile de ton açısından kıyafetinize uygun kombinleyebilirsiniz. Farklı seçenekleri incelemek için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlar ve Kullanım Alanı

Şık Tasarımlar ve Kullanım Alanı

Kadın kıyafetleri için tamamlayıcı özellik taşıyan eşarplar, yere ve amaca göre değişkenlik gösterebilir. Eşarbın üretiminde kullanılan iplik ve kumaşlar, üzerinde konumlandırılan motifler, boyutlar ise gri desenli şal kullanım alanını belirler. Uzun yürüyüşler esnasında, günlük hayatta, şık davetlerde antrasit gri şal seçeneklerini kullanmak mümkündür. Açık, koyu gri şal seçenekleriyle uyum sağlar ve bütünlük oluşturur. Bu sebeple kullanım alanı oldukça geniştir. Gri penye şal, kumaşı itibari ile oldukça kolay şekil alan ve gün boyu bozulmadan yapıldığı şekliyle kalan bir kumaşa sahiptir. Spor, yürüyüş, uzun ve hareketli günlerde gömlek ya da sweatler ile tercih edilebilir. Nefes alan yapısı ve kolay şekil alması sebebi ile gri tül şal da gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Gri hazır şal seçeneklerini Trendyol’dan temin ederek kolay kullanıma erişim sağlayabilirsiniz.

Uygun Gri Şal Fiyat Aralıkları

Uygun Gri Şal Fiyat Aralıkları

Bunun yanı sıra şık davetlerde, iş günlerinde ya da özenle seçilmiş elbiselerle kullanılmak üzere de mavi, siyah gri şal seçenekleri bulunur. Gri simli şal parlak yapısı da yine bu amaçla tercih edilen modeller arasındadır. Gri bambu şal ise kullanımı ve şekil alması kolay eşarp çeşitlerinden biridir. Aynı dokuya sahip kumaşların birbirleri ile kullanılması, devam eden ve göz yormayan bir görüntüyü elverişli hale getirir. Özel günler için abiye ya da günlük elbiselerle, şık gömleklerle tercih edilen bir diğer eşarp türü ise gri taşlı şal modelidir. Taşlı eşarp, tok duruşu ve kolay şekil alabilen şık yapısı ile tercih edilen modeller arasında bulunur. Bütün bu modellere ve uygun gri şal fiyat aralığına Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilir istediğiniz modeli avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.