İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Cinsiyet
Fiyat
Koleksiyon
Desen
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Lohusa Külodu

" araması için 1507 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Lohusa Külodu Modelleri ile Rahatlık Hep Seninle

Bir bebeğin dünyaya geliş süreci birtakım koşulları da beraberinde getirir. Anne adayı için hamileliği, kolay ve konforlu kılmak, bu sürecin kolay geçmesine yardımcı olur. Özellikle bel ve sırt ergonomisine uygun yapıda ürünler, yaşanabilecek ağrı ve bel tutulması gibi sorunları çözmeye odaklı yapıda tasarlanır ve müşterilere sunulur. İç giyim, hamilelik sürecinde önemli rol oynayan ihtiyaçlardan biridir ve doğum sonrasındaki süreçte, annenin fiziksel ve psikolojik olarak lohusa sürecini pozitif geçirmesine yönelik önemli bir yere sahiptir. Doğumdan sonra ihtiyaç duyacağınız ürünlerden lohusa külodunu ve muadili olan ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Konfor alanınızın kalitesini artıracak şekilde imal edilmiş muadil ürünleri, tercihlerinize göre fiyat, renk ve farklı özelliklerine göre filtreleyerek yorulmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Konforlu ve Ergonomik Tasarım

Konforlu ve Ergonomik Tasarım

Hamilelik sonrasında yaşanan doğal süreçler, içerisinde kanama oluşumunu ve sıvı atılımını barındırır. İç giyim konusunda, hassasiyet gözetilerek üretilen, konfora ve vücudu destekleyen yapıya sahip bir kumaşla formülize edilen, esnek yapıya sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Lohusa iç giyim ürünleri, oldukça yumuşak ve esnek bir yapıdadır. Bu sebeple hamilelikte oluşan kilo alımının doğum sonrası yer yer azalması ve artması sürecine uyum sağlar. Lastikli ve esnek bel yapısı, sürekli ürün satın alma ihtiyacının önüne geçerek bütçenizi korur ve uzun süreli kullanıma olanak tanır. Tek kullanımlık lohusa külodu kullanarak yolculuklarda rahat edebilirsiniz. Kullan at lohusa külodu, karnı sıkmadığı için rahatsızlık vermez, lastikli yapısının dokusu pamuklu olduğu için deride iz yapmaz. Kullan at özelliği saatlerce süren koruma ve rahatlık sağlar. Hamileliğin 5. ayından itibaren kullanılabilen külotların tek kullanımlık seçeneğinin yanı sıra çok kullanımlı çeşitlerine de Trendyol üstünden ulaşabilirsiniz. Lohusa külodu kullananlar tarafından yapılan Trendyol’da yapılan yorumları okuyup fikir alabilir, hepsi bütçe dostu olan ürünlerden kolayca faydalanabilirsiniz.

Sağlığınızı Destekleyen Kumaş Yapısı

Sağlığınızı Destekleyen Kumaş Yapısı

Kolay temizlenebilir ve leke bırakmayan kumaştan üretilen lohusa emici külot modelleri, rahat ve konforludur. Genişleyebilecek şekilde dizayn edilen bel işlemeli dokusu, lohusalık döneminin her anına ve doğumdan sonraki kilo kaybı durumuna uyum sağlar. Pedli yapısı sayesinde sıvı emilimi maksimum seviyededir ve ıslaklık hissi yaratmaz. Ped kısmı ve külot kısmı düşük sıcaklıkta dahi yıkanabilir, oldukça hijyenik ve bakteri tutmayan bir yapıdadır. Lohusa külot ped, doğum sonrası ihtiyaçlar ve biyolojik süreçler gözetilerek tasarlanır. Arka ve ön panel dizaynının estetik şekilde tasarlanması, sızdırmayacak şekilde sıkı olması ve aynı zamanda tende iz bırakmayacak kadar rahat bir lastikli dokuda olması, pedli lohusa külodunu oldukça konforlu kılar. Bu iç giyim ürünlerinin kullanım standartları yüksektir ve oldukça uzun süre emici yapılarıyla rahatlık sağlarlar. Her bedene uygun ölçüde olan lohusa külotlarının standart beden modellerine ve farklı bedendeki ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Lohusa Külodu Kullananlar Trendyol’da

Lohusa Külodu Kullananlar Trendyol’da

Hamilelik ile birlikte kilo alımının fazla olması, birden fazla çocuğa hamile olmak, ikiz veya üçüz bebek doğurmak gibi kilo alımının ve şişkinlik hissinin arttığı, karnın daha da büyüdüğü durumlar için lohusa külodu büyük beden seçeneği de Trendyol’da yer alır. Eğilip kalkma, ağırlık kaldırma ve uyku pozisyonu durumlarında sızmayı ya da ciltte leke oluşmasını bariyer yapısı sayesinde önler. Düz bir karın görüntüsü için sıradan korsenin işlevi ve külot yapısı birleştirilerek geliştirilen lohusa külot korseleri satın alarak büyük karın görüntüsünü azaltabilirsiniz. Filtreleme özelliğini ihtiyaçlarınıza göre kullanabilir, size uygun olan seçeneği edinebilirsiniz. Beğendiklerinizi favorilere ekleyebilir, istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Lohusa külodu nerede satılır sorusuna cevap olan Trendyol’dan beden tablosuna bakarak kilo ve ölçülerinize göre uygun ürünü satın alabilir, hamilelik ve doğum sonrası sürecinizi konforlu hale getirebilirsiniz.