placeholder
"

Paşabahçe Vazo

" araması için 188 sonuç listeleniyor

Paşabahçe Vazo

Paşabahçe Vazo Çeşitleri

1935 yılında kurulan Paşabahçe cam, seramik, porselen, ahşap ve çelik materyalle üretilen sofra, mutfak eşyaları ve bunun yanında dekoratif detaylara sahip koleksiyonları kullanıcıların beğenisine sunar. Türkiye’de ve yurt dışında toplam 52 mağaza ile hizmet veren marka, dekorasyonda tamamlayıcı görev gören ve doğru kullanıldığında yaşam alanlarında büyüleyici bir etki yaratan vazo çeşitleriyle dikkat çeker. Ayrıntılarıyla küçük ama yarattığı etkiyle büyük bir şıklık yaratan Paşabahçe vazo her zevke hitap eden detaylara sahiptir. Markanın aksesuarları; country, klasik, minimalist, modern ya da rustik yaşam alanlarının detaylarını tek bir dokunuşla değiştirir. Cam materyalin büyüleyici etkisini sunan modeller beyaz, kahverengi, mor, siyah, turuncu ve yeşil gibi renk seçeneklerine sahiptir. Yapay ya da canlı çiçeklerin sunulmasından renkli taşların görselliğini yansıtmasına, kapı girişlerinde şemsiyelik olarak kullanılmasından sukulent ve orkide gibi çiçeklerin yetiştirilmesine kadar sayısız şekilde değerlendirilebilen vazolar, özellikle son yıllarda, dekorasyon tutkunlarının takip ettikleri ürünlerden biridir. Bu bakımdan Paşabahçe dekoratif vazo özenle seçilen duvar rengi, oturma grubu, halı, perde ve avizeleri eşsiz detaylarla tamamlar, ev dekorasyonuna önem veren kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alınır. Genel olarak cam tasarımlara imza atan Paşabahçe porselen vazo çeşitleri de üretir. Porselen tasarımlarında da rafine zevk sahiplerine hitap eder. Porselen ve renk ahengini sıra dışı kullanan ve tasarımlarında bu ahengi yansıtan marka lüks tasarımı bambaşka bir noktaya taşır. Canlı renkleri dengeleyen tasarımlarıyla dekorasyonda aksesuarın farkını ortaya koyar. Birbirinden göz alıcı tasarımlarla her tarz yaşam alanına kusursuz uyum sağlayan Paşabahçe cam vazo çeşitlerinde dikkat çeken elegan stiller öne çıkar. Şehirli ve modern dekorasyon tarzını yansıtan marka, tasarımlarında iddialı dekorasyon yorumlarından örnekler sunar. Dekorasyonu özel alternatiflerle kusursuz hale getiren aksesuar koleksiyonları, dekorasyon dünyasının ayrıcalıklı çizgilerini taşır. Markanın imzasını taşıyan özel tasarımlı seçenekleri, yaşam alanlarındaki tüm detaylarla müthiş bir ahenk oluşturur. Markanın sanat ve el işçiliğinin birlikteliğinden doğan tasarımlarını yaşam alanlarınıza taşımak için ürün seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve zevkinize uygun olması halinde satın alabilirsiniz.

Paşabahçe Vazo Çeşitleri

Markanın modelleri, her zevke hitap eden renk ve desenlerinin yanında her alana uyum sağlayan boyut alternatiflerine de sahiptir. Paşabahçe vazo el yapımı işçiliği ve sanatı bir arada sunan tasarımlarla, günlük hayatı daha da zenginleştirir ve yaşanılan mekanla duygusal bağı güçlendirir. Cam ve seramik gibi materyaller kalite ve zarafet kavramlarını bir araya getirir. Camın şeffaflığının yükselişi yeşil, sarı, amber ve lacivert ile sürerken, sıra dışı kırmızılar, gold ve beyaz monokromlar özgün dokunuşlarla kişiselleşir. Paşabahçe vazo takımları serisinde modern detaylarla bir arada kullanılan vintage tasarımlar, geçmişin zarafetini günümüz yaşam alanlarına taşır. Bunun yanında tasarımlardaki geometrik dokunuşlar lüksle bir araya gelir ve yaşam alanlarında kişiye özel bir dünya yaratır. Koleksiyonda öne çıkan Paşabahçe nar vazo bereket, sağlık ve bolluğun bir simgesi olarak kullanılır. Bu tasarımda nar, camın berraklığında hayat bulur ve çizgi dışı kırmızı ile bir araya gelir. Tamamıyla el yapımı bir tasarım olarak öne çıkan nar farklı boyut alternatiflerine de sahiptir. Paşabahçe lacivert vazo çeşitleri dalgalı, ince belli ve burgulu tasarımlara hayat verir. Lacivert modeller kiremit ve somon rengi çiçeklerle tamamlandığında monokrom bir görüntü yaratır. Markanın tasarımlarında abartıdan uzak ve işlevsel bir dokunuş sunan modern tarzlar görebilirsiniz. Bunun yanında geçmişin cazibesine renkli bir yorum katan retro tasarımlar ve doğanın sıcak renklerini sunan country modeller de bulunur. Paşabahçe küçük vazo tasarımlarıyla farklı boyutların kombinlenmesi sağlanır. Paşabahçe metal vazo çeşitleriyle de yaşam alanlarını dekore eder. Metalin ihtişamlı rengini dekorasyona katan modeller ortamda rustik bir etki yaratır. İçerisinde doğal materyallerin ve nostaljik unsurların olduğu rustik dekorasyonda doğanın bir yansıması gibi görünen materyaller yaşam alanında konfor oluşturur. Bu bakımdan metal aksesuar çeşitleri markanın öne çıkan modelleri arasında yer alır. Paşabahçe Flora vazo modelleri de beyaz ve goldun monokrom etkisini vintage desenlerle sunar. Klasik ve modern tasarımın sentezi olan flora aksesuarlar, vintage pembe ve goldun muhteşem ahengine sahiptir. Paşabahçe mor vazo ise dekorasyonda cesur renkleri kullanmayı sevenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Oval formla bir araya gelen mor renk kullanıldığı alana fark yaratan detaylar katar. Hem klasik hem de modern yaşam alanlarına uyum sağlayan mor aksesuar, modern tasarımı geçmişin fark yaratan çizgileriyle sunar. Paşabahçe yapraklı vazo çeşitleri de farklı yorumlara sahiptir. Osmanlı motiflerini tamamlayan zümrüt yeşili, minimalliğin altını çizen karamel, doğadan ilham alan zeytin ve ebru desenlerle oluşturulan yapraklı modeller bu yorumlar arasındadır. Paşabahçe ayaklı vazo modelleri de farklı bir forma sahiptir. Modern bir tarz yaratan ayaklı stiller farklı boyut alternatifleri de sunar. Bu alternatifleri ve aksesuar çeşitlerinin tümünü sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Paşabahçe Vazo Özel Seri

Paşabahçe Vazo Özel Seri

Markanın özel serisi birbirinden farklı temalara sahiptir. Paşabahçe vazo Çeşmi Bülbül serisi Osmanlı’nın tüm renk ve desenlerini yansıtır. Camla buluşan bu seride mavi, gold, beyaz, turuncu, yaprak yeşili ve siyah gibi renk geçişleri ön plandadır. Paşabahçe vazo özel seri genel olarak Osmanlı döneminin ihtişamını ve renklerini vurgular. İddialı dekorasyona sahip yaşam alanlarıyla mükemmel uyum sağlar. Aşure, Beykoz, İstanbul, Çeşm-i Bülbül, Camda Dünya Mirası, Camda Sanatlı Yazı, Mineli Camlar, Mozaik, Anadolu Medeniyetleri, Konuşan Paralar, Osmanlı, Camda Mavi Beyaz,Zevk-i Selim ve Kayıp Hazineler markanın öne çıkan özel koleksiyonlarıdır. Koleksiyonların geneli incelendiğinde Osmanlı motiflerinin ve renklerinin kullanıldığı görülür. Bu seride füme yeşil rengiyle Paşabahçe Hürrem vazo öne çıkar. Yepyeni bir çizgiyle tasarlanan Hürrem, yaşam alanlarına elegan bir duruş kazandırır. Farklı formlar sunan modeller, renk, desen ve dokularıyla minimalizmi devreye sokar. Şıklığı yalınlıkla birleştirerek zamansız tasarımlara imza atan marka, yıllar boyu güncelliğini yitirmeyen aksesuarlarla orijinal ve özgün tarzların yaratıcısı olur. Her yaşam alanında kullanılan modeller, evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonuna yeni bir hava katar. Koleksiyonda farklı tarzlar sunan modeller, yaşam alanlarını yeniden şekillendirir. Birbirinden farklı modellerle dekorasyonu taçlandırabileceğiniz gibi; country, modern, minimal ve klasik her tarza uyum sağlayan Paşabahçe aşk vazo ile yaşam alanınızı tepeden tırnağa farklı kılabilirsiniz. Geleneksel dokularla tasarlanmış ve detaylarla modernize edilmiş modeller, yaşam alanlarına sıra dışı bir görünüm katar. İnce dokulu ve sade aksesuarların yanı sıra özel desenleri, ince işçilikleri ile dikkat çeken aksesuarlar da dekorasyonda farklılığın kapılarını aralar. Ofiste, evde ve evin her alanında tercih edebileceğiniz aksesuar modelleri, marka ile yeni bir duruş ve çizgi kazanır. Tüm yaşam alanında mutlaka kullanılan aksesuarlardan biri olan bu ürün tipi; geleneksellik ve modernliğin birleştiği tasarımlarla marka koleksiyonunun öne çıkanları arasında yer alır. Desen, renk ve dokunun bir araya gelmesiyle evinizin stilini tamamlayan modelleri; spor ya da klasik fark etmeden her dekorasyonun anahtar parçası olmaya adaydır. Siz de yaşam alanınıza uygun modeli markanın özel serisinden bulabilir ve evinizin konforunda satın alabilirsiniz.

Dekorasyonda Vazoların Kullanım Şekilleri

Dekorasyonda Vazoların Kullanım Şekilleri

Yapay ya da canlı tüm çiçekler yaşam alanlarına güzellik ve zarafet katar. Kimi yaşam alanlarında yemek masasında kullanılan çiçekler, kimi alanlarda da yerde büyük objeler içinde kullanılır. Lobilere, mağaza ya da ofislere de sıcak hava katan çiçekler doğru bir obje ile tamamlandığında mekanda keyifli ve estetik bir alan yaratır. Bu nedenle vazo seçimi düşünüldüğünden daha zordur. Uzun veya kısa modeller, oval form ya da geometrik formlar, dar ya da geniş ağızlı olanlar bunlardan sadece bazılarıdır. Seçenekler bu kadar çok olduğunda doğru model seçimi yapmak ve objeyi doğru kullanmak hayli zorlaşabilir. Paşabahçe opal vazo tombul alt gövde ve yukarı doğru daralan boynu ile kullanımı en zor modellerden biridir. Aslında duruşu ve renkleriyle eşsiz bir parça olan opal tarz, doğru çiçeklerle tamamlandığında yaşam alanlarına eşsiz bir güzellik katar. Bu tür modeller sarkan yapay çiçekler ve gül ile tamamlanmalıdır. Aksesuar kullanımında renk uyumu oldukça önemlidir. Paşabahçe vazo mavi tonlarında farklı seçenekler sunar. Gece mavisi, menekşe mavisi ve açık mavi şeklinde çeşitlilik gösteren ürünleri canlı renklere sahip çiçeklerle ya da pastel tonlarla tamamlamak gerekir. Bu seçimi yaşam alanının dekorasyonuna göre yapabilirsiniz. Paşabahçe Osmanlı vazo gibi geniş ağızlı modelleri de kalın saplı ve büyük çiçekleri tamamlamak için kullanabilirsiniz. Aksesuarı tamamlayacağınız çiçeği modelin büyüklüğüne göre seçmeniz ve çiçeklerin rengiyle de uyum yakalamanız oldukça önemlidir. Bu bakımdan Trendyol sayfalarında satışa sunulan uzun, kısa, dar ağızlı, geniş ağızlı, geometrik desenli, canlı renkli ya da pastel tonlardaki çeşitleri kullanmak istediğiniz alanın dekorasyonuna göre seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Vazo Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Vazo Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Aksesuar seçimi sanıldığı kadar kolay değildir. Renk, model ve doku bakımından kullanıcılara zengin seçenekler sunan modeller arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle kullanılacağı alana göre seçilmelidir. Ev, ofis, lobi ya da mağaza gibi birçok alan için kullanılabilir. Ardından kullanılacak alanın dekorasyon tarzına bakılmalıdır. Spor bir dekorasyonda Paşabahçe zırhlı vazo kullanmak hoş bir etki yaratmayabilir. Zırhlı modeli klasik dekorasyon anlayışına sahip alanlarda kullanmak doğru bir tercih olur. Aksesuarın boyutunun da kullanıldığı alana uyum sağlaması gerekir. Büyük bir salonda Paşabahçe mini vazo kullanmak istediğiniz etkiyi vermeyecektir. Bu nedenle seçtiğiniz mini modeli orta ve daha büyük stillerle kombinlemeniz daha doğru olur. Bu kombini farklı renkler kullanarak da yapabilirsiniz. Böylelikle monokrom bir etki yaratabilirsiniz. Renk seçimi de oldukça önemlidir. Yaşam alanındaki dekorasyonla aynı renkte olmaması, bunun yerine dekorasyonu ortaya çıkaracak zıt renklerden seçilmesi gerekir. Antre girişini büyük bir aksesuarla tamamlamak istiyorsanız büyük boyutlu çini modelleri tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarları devasa boyutlu kurutulmuş çiçeklerle tamamlayabilirsiniz. İdeal bir hediye seçeneği olarak sıklıkla satın alınan bu aksesuarı hediye ederken de bazı detaylara özen göstermeniz önerilir. Öncelikle zengin seçenekler arasından seçim yaparken hediye edilecek kişinin tercihleri göz önüne alınmalıdır. Bu doğrultuda seçim yapmak işinizi büyük oranda kolaylaştırır. Bunun yanında satın alacağınız kişinin yaşam alanına uygun renk, doku ve tasarımda olmasına da dikkat etmelisiniz. Tüm bu özelliklere dikkat ettikten sonra ürün özelinde yayınlanan kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarıyla ürünün rengi, dokusu ve kalitesi hakkında kapsamlı bilgi edinebilir ve özelliklerinden emin olduğunuz ürünü kısa sürede satın alabilirsiniz.

Paşabahçe Vazo Fiyatları

Paşabahçe Vazo Fiyatları

Paşabahçe vazo fiyatları boyutuna, rengine, dokusuna, kullanılan malzemeye ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Herkes tarafından ulaşılabilir fiyat aralıklarına sahip olan ürünler, yaşam alanlarına detay katmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alınır. Genel olarak her tarz yaşam alanına uyum sağlayan modeller tercih edilir. Bunlardan biri olan Paşabahçe güllü vazo geçmişin romantik çizgilerini günümüze başarılı bir biçimde taşır. Bu model iddialı renk seçimleri üzerinde tasarlanmış ayrıcalıklı temalı desenleri ile göz doldurur. Fiyat aralıkları boyut seçeneklerine göre farklılık gösterir. Genel olarak küçük, orta ve büyük boyut seçenekleri sunan ürünler her yaşam alanına uyum sağlayan seçeneklere sahiptir. Bunun yanında Paşabahçe kavuk vazo, üzerindeki desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın ve cam boyalar kullanılarak dekorlanmıştır. Bu nedenle farklı bir fiyat bandına sahiptir. Kütahya Müzesi’nde bulunan 1500-1600 yıllarına ait bir çini küpün desenlerinden esinlenerek dekorlanmış olan kavuk modelin üzerindeki rumi desenler mine tekniği kullanılarak yorumlanmıştır. Tamamen el yapımı olan bu özel parça sınırlı sayıda üretilir ve kullanıcılara iki farklı model seçeneği sunar. Bu bakımdan oldukça özel olan kavuk tasarımlar yüksek bir fiyat aralığına sahiptir ve genel olarak koleksiyonerler tarafından satın alınır. Marka uzmanlığında üretilen ve kullanıldığı alana zevk katan ürünleri belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalarla uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunun için Trendyol’u düzenli aralıklarla takip etmeli ve özel indirimleri kaçırmamalısınız. Yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlarıyla yaşam alanlarını değiştirmeye devam eden marka, yalnızca şık aksesuarlarla değil, aynı zamanda mutfak ürünleriyle de yaşam alanlarını yeni trendlerin ve teknolojilerin ışığında yeniler. Markanın tüm ürünlerini inceleyebilir ve evinizi yenilecek ürünleri tek bir sepette satın almanın tadını çıkarabilirsiniz.

Paşabahçe Vazo Trendyol’da

Paşabahçe Vazo Trendyol’da

Paşabahçe, her zevke ve her yaşam alanına hitap eden dekoratif ürünlerini üstün görsellikten ve kaliteden ödün vermeden kullanıcılara sunmak için Türkiye’de alanında öncü olan Trendyol'da sergiler. Yaşam alanını yenilemek isteyen kullanıcılara hitap eden marka sunduğu tasarımlarla büyük beğeni toplar. Bunlardan biri olan Paşabahçe nazar vazo hemen hemen her tarz alanda kullanılabilir. Farklı tasarım ve renkler sunan nazar serisi nazarlığın geleneksel esintilerini taşır. Silindir ve küre formda tasarlanan bu seri amber rengiyle de dikkatleri üzerine çeker. Şık ve özgün tasarımıyla eşsiz bir hediye seçeneği olarak sıklıkla tercih edilir. Paşabahçe rüya vazo en renkli çiçek aranjmanlarının tamamlayıcısı olarak dikkat çeker. Zarif ve farklı bir tasarıma sahip olan rüya vazo oval formuyla yaşam alanlarına zarif bir dokunuş katar. Trendyol sayfalarında yer alan tüm koleksiyonu inceleyebilir ve yaşam alanınıza özel tasarımları kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Kararsız kaldığınız ürünler olursa, sayfamızdaki gerçek kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri ile ürünün kalitesi, rengi, dokusu ve boyutları hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilir ve fiyat/performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Alışılagelmiş modellerin ötesinde, estetik ve işlevselliğin birbirini tamamladığı, cam ve seramiğin tasarım ayrıntılarıyla dikkat çektiği tasarımları marka ile evlerinize katabilir ve yeni bir dekorasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Tasarımlarında sınırsız form ve renk çeşitliliğiyle dikkat çeken modeller, her ne tarzda dekore edilmiş olursa olsun tüm yaşam alanlarını mükemmel biçimde tamamlar. Kaliteyi modern tasarım anlayışı ile buluşturan markanın modelleri dekorasyonun zamansız tarzlarını sunar. Bu tarzlarla yaşam alanlarınızı yenilemek için ürünleri inceleyebilir ve markanın ürün çeşitlerinden beğendiklerinizi kolayca satın alabilirsiniz.