placeholder
"

İlvi

" araması için 1174 sonuç listeleniyor

İlvi

İlvi, modern tasarımlı ayakkabı ve çanta modelleri ile adından söz ettirir. İlvi Türkiye, modayı hisset sloganı ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarır. İlvi yeni sezon ürünleri, hem kadınlar hem de erkekler için üretilen birçok farklı model ile kullanıcıların ilgisini çeker. İlvi erkek ayakkabı modelleri arasında spor ayakkabılar, makosenler, klasik ayakkabılar, sandaletler, botlar ve terlikler yer alır. İlvi sneaker modelleri, rahat yapısı sayesinde özellikle koşucular ve atletler tarafından sıklıkla tercih edilir. Üstelik İlvi ayakkabı fiyatları oldukça uygundur ve böylelikle markanın ürettiği ayakkabılar birçok kişi tarafından satın alınır. İlvi ayakkabı modelleri arasında ayrı bir yeri olan spor ayakkabılarda hazır taban kullanılır. Özel deri malzemeler kullanılarak üretilen İlvi spor ayakkabı modellerinin taban yüksekliği, kullanıcıların rahatı için özel olarak belirlenir. 

İlvi Erkek Ayakkabı Modelleri

İlvi ayakkabı çeşitleri arasında makosenler ve klasik ayakkabılar da tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Oldukça kaliteli deri malzemeler kullanılarak üretilen klasik ayakkabı ve makosen çeşitleri, yumuşak taban özelliği ile dikkat ilgi odağıdır. Klasik ayakkabıların yanı sıra bot modelleri de markanın sıkça tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Sert deri malzemeler kullanılarak imal edilen İlvi erkek bot çeşitleri, kış aylarında erkeklerin ayaklarını sıcak tutması ile dikkat çeker. Kaliteli ve işlevsel yapısı ile bilinen İlvi bot modelleri, şık tasarımı sayesinde birçok kişinin de ilgi odağıdır. Üstelik İlvi bot modelleri, İlvi indirim ve kampanyaları sayesinde uygun fiyata satın alınabilir. Marka tarafından geliştirilen özel taban teknolojisi kullanılarak imal edilen İlvi terlik çeşitleri, ev kullanımı için son derece uygundur. 

İlvi Kadın Ayakkabı Modelleri

İlvi markasının kadınlar için ürettiği modeller arasında kadife topuklu ayakkabılar ve deri streç çizme modelleri de bulunur. İlvi stilettolar, rahat yapısı ile birçok kadının ilgi odağıdır. Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan İlvi topuklu ayakkabı modelleri, gerek günlük hayatta gerekse özel davetlerde kadınların daha şık görünmesine olanak sağlar. Stilettolardan farklı olarak topuklu ayakkabıların topuk uzunluğu, kadınların rahat edebilmeleri için özel olarak belirlenir. Topuklu ayakkabı çeşitlerinde özel bir taban kullanılır. Daha rahat ve daha şık bir görünüm için babetler ve deri çizmeler de tercih edilebilir. Şıklık ve rahatlık İlvi babet modelleri sayesinde kadınlara sunulur. Deri malzemeden imal edilen babetler, uzun yıllar boyunca kullanmak için gayet elverişlidir. Deri çizme kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yer alır ve İlvi de kullanışlı ve şık deri çizmeleri ile birçok kadının tercihi olmayı başarır.

İlvi Çanta Modelleri

İlvi, ayakkabı modellerinin yanı sıra birçok farklı çanta modeli de üretir. Erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanan İlvi sırt çantası modelleri, rahat ve kullanışlı yapısı ile birçok kişinin tercihidir. İlvi çanta modelleri sayesinde dizüstü bilgisayarlar başta olmak üzere birçok eşya rahatlıkla taşınabilir. Markanın ürettiği sırt çantaları sayesinde çanta taşırken eller tamamen serbest kalır. Çantanın yan kısımlarında bulunan fermuarlar sayesinde çanta rahatlıkla açılıp kapanabilir. Öte yandan markada bel, el ve omuzda taşımak için de birçok farklı çanta modeli bulunur. İlvi kadın çantaları, suni deriden imal edildiği için oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Üstelik İlvi’nin bazı modelleri, değerli taşlarla da özel olarak süslenir. İlvi tarafından üretilen kadın çantalarının birçoğu tek bölmelidir. Kaliteli yapısı ile adından söz ettirmeyi başaran İlvi çantalar ve ayakkabılar, Trendyol'a özgü fiyatlarla satın alınabilir.