İlgili Kategoriler
Taş Cinsi
Fiyat
Renk
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İnci Bileklik

" araması için 2485 sonuç listeleniyor

Zarif Görünümüyle Dikkat Çeken İnci Bileklik Çeşitleri

Kadınlar, genel olarak kombinlerini güzel takılarla taçlandırmak ister. Bu takılar arasında yer alan inci bileklik zarifliği ve güzelliği temsil eder. Klasik ve şık görünümden vazgeçemeyenler için oldukça ideal bir takıdır. Sade ve zarifliği ile ön plana çıkan bu bileklikler, son derece kullanışlıdır. Birçok farklı bileklikle de kombinlenebilir. Tek başlarına bile kullanıldığında, harika görünümlere sahiptir. Markalar tarafından yapılan, birbirinden farklı birçok ürün tasarımı vardır. Materyal olarak da pek çok çeşide sahiptir. İnci bileklik kullananlar zarif ve asil duruşu sebebiyle üründen son derece memnundur. Günlük yada özel gün takısı olarak kullanılabilir. Her tarza hitap eden zarif ve sade duruşuyla, hoş bir görünüme sahiptir. Her yaşa hitap eden uyumuyla her kadının gözdesidir. Katılacağınız bir etkinlikte bu bileklikleri kullanarak, tarzınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Sade kombinlere hareket katan duruşuyla oldukça ideal bir seçimdir. Aynı zamanda, şık kombinleri de görsel açıdan zenginleştirir. Kadınların yanı sıra, erkekler müşteriler için de tasarlanan ürünler vardır. Erkek inci bileklik modelleri, müşterilerin tarzlarını yansıtmaları konusunda oldukça başarılıdır. Günün her anında kullanıma uygun olan bu takılar, kıyafetlerle mükemmel bir uyum sağlar. Kombinlerinizin göz alıcı ve etkileyici gözükmesini sağlar. Dikkat çekici görünmek isteyen erkekler için oldukça ideal bir seçimdir. İnci bileklik yorum ve önerilerinden faydalanarak kendinize uygun bileklik tavsiyeleri bulmanız mümkündür. Trendyol'dan kolayca inci bileklik satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı İnci Bileklik Modelleri

Göz Alıcı İnci Bileklik Modelleri

Eskiden beri kusursuzluğun ve zarafetin simgesi olarak görülen inci, son derece değerli bir taştır. Taşlar arasında doğallığı ve şıklığı ile öne çıkan inci, pek çok takı tasarımında kullanılır. Bu tasarımlar arasında bileklikler, sıklıkla kullanılanların başında gelir. Birbirinden farklı detaylarda ve tasarımlarda, birçok inci bileklik modelleri üretilir. Maliyeti ve işçiliği diğerlerine göre ekstra fazla olan inci bileklik altın son derece şıktır. Orijinal inciden üretilen bu ürün, dayanıklılığı sayesinde deforme olmadan uzun yıllar boyu kullanılabilir. Müşterilerin kombinlerini kusursuz şekilde tamamlamaya yardımcı olarak, zarafetini ortaya koyar. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentisini karşılayarak beğenileri toplar. Kalitesi ve orijinalliği sayesinde herkes tarafından ilgi görür. Müşterilere büyük kolaylık sağlayan altın bileklikler, modern kaliteleri ve şık görünümleriyle dikkat çeker. Güzellik ve şıklığı temsil eden çeyrekli inci bileklik modelleri, kendiniz ve sevdikleriniz için oldukça şık bir tercihtir. Ortasında bulunan çeyrek altın detayı ve hakiki inci tasarımıyla son derece şıktır. Özellikle özel günlerin baş tacı olacak bu ürün, zarifliğin simgesi haline gelir. Kadınların kombinleri için özenle hazırlanan bu ürün, hafif ve eşsiz bir tasarıma sahiptir. Sade ve iddialı kombinler için de uygundur. Her ikisinde de şıklığınızı ön plana çıkarır. Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken barok inci bileklik modelleri, günlük hayatınızda ve özel günlerde zarafetiyle sizlere eşlik eder. Doğal taştan üretilen bu üründeki her bir taşın boyutu, birbirinden farklıdır. İnci beyazı renginde olup, klipsli kapamaya sahiptir. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Kararmaya ve solmaya karşı dayanıklı olan gümüş inci bileklik modelleri, son derece kullanışlı ve şıktır. Kombinlendiği her kıyafeti, görsel açıdan yukarılara çıkarır. Günlük sade kıyafetleriniz, bu ürünlerle olduğundan ekstra şık hale getirebilirsiniz. Dilerseniz özel gün ve etkinliklerde kullanarak, iddialı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kendinizin yanı sıra, sevdikleriniz için de harika bir hediye alternatifidir. Düğünler, doğum günleri, sevgililer günü, anneler günü vb. özel günlerde hediye etmek için son derece ideal bir seçimdir. Doğal inci bileklik modelleriyle, kombinlerinizde şık ve havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kampanyalı İnci Bileklik Fiyatları

Kampanyalı İnci Bileklik Fiyatları

Takı kullanmaktan vazgeçemeyen kişiler için, tasarlanan pek çok bileklik çeşitleri vardır. Kombinlerinizi tamamlayan ve şık bir görünüm sağlayan takılarla, zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Değerli taşlarla üretilen takılar, doğal olarak dikkat çekicidir. Özellikle inci taşından üretilen takılar, son derece zariftir. Müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen hakiki inci bileklik modelleri, son derece kullanışlı ve şıktır. Özel işçilikle üretilen bu ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyu kullanılabilir. Önceden beri süre gelen klas duruşuyla, her zaman beğenileri toplar. Kombinlerinizi hangi takılarla tamamlayacağınız konusunda kararsız kalıyorsanız, bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olmaları, pratik ve konforlu bir kullanım imkanı sunar. Estetik görünümüyle dikkatleri üzerine toplayan kafesli inci bileklik, her yaştaki müşterinin ilgisini çeker. Aralıklarla dizilmiş inciler zarif bir görünüm sağlar. Tarzınızı bir adım öne çıkarmak için eşsiz bir seçimdir. Ayarlanabilir zinciri sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Klasik modellerin yanı sıra inci kelepçe bileklik modelleri de mevcuttur. Zarafetiyle kusursuz bir görünüme sahiptir. Özel gün etkinliklerinde son derece havalı görünmenizi sağlar. Modern görünümüyle yıllar geçse de kullanılabilir. Her yaşa hitap eden zarif duşuyla beğenileri kazanır. Günlük hayatta yada özel günlerde bu modelleri, tarzınıza uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. İnci bileklik fiyatları tüm özellikleri ve üretim maliyetleri göz önüne alınarak belirlenir. Bu konuda, tek bir fiyat söylemek söz konusu değildir. Fiyatlar belirlenirken, birçok unsur göz önünde bulundurulur. Ürünün markası, orijinal ya da muadil olması, işçiliği gibi unsurlar bunlardan bazılarıdır. Markalarda, her bütçeye uygun alternatifler sunarak tasarruf yapmanızı sağlar. Bu da seçim yapmanızı kolaylaştırabilir. Bütçenizi sarsmadan kendinize uygun bir model bulabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlardan yararlanmak için inci bileklik indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

İnci Bileklik Online Satış İmkanı Sunan Trendyol’da!

İnci Bileklik Online Satış İmkanı Sunan Trendyol’da!

Her yaştaki kadın ile erkek müşterinin dikkatini çeken bileklikler, kombinleri tamamlayan eşsiz aksesuarlardır. Özellikle doğal taşlardan olan ürünler, ekstra dikkat çekicidir. Günlük hayatta yada özel günlerde inci mercan bileklik modelleri, son derece zarif gözükmenizi sağlar. Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken bu ürün, takılarınızın vazgeçilmezi haline gelir. Dayanıklılığı ve özel işçiliği sayesinde üretilen bu takılar, yıpranmadan uzun yıllar kullanılabilir. Her kombinin gözdesi olan bu takılar, birçok farklı tasarımlarda üretilir. Her birinin duruşu ile özelliği birbirinden farklıdır. Kullanımı kolay ve konforlu lastikli inci bileklik modelleri, çoğu müşterinin tercihi arasında yer alır. Her bileğe uygun esneyen lastiği sayesinde, çıkarılıp takılması oldukça kolaydır. Orijinale yakınlık bakımından çok benzeyen imitasyon inci bileklik tasarımları altından sonra tercih edilen ilk modellerden biridir. Kaliteli işçiliği sayesinde, orijinali aratmayan bir görünüme sahiptir. Şık görünümüyle özel günlerinize eşlik ederek zarafetinizi öne çıkarır. Bununla birlikte, özellikle kınalarda gelinin yakın arkadaşlarının yada yardımcılarının taktığı inci nedime bilekliği son derece şıktır. Birlik ile beraberliği temsil eden bu takılar, şık ve eğlenceli bir görünüm sağlar. Alışılmışın ötesinde dikkat çeken ve sevilen beyaz, siyah inci bileklik modelleri oldukça kullanışlıdır. Her yaşa hitap eden tasarımıyla, her müşteri için güzel bir seçimdir. Günlük hayatta yada özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah yada beyaz kıyafet kombinlerinizde, ekstra şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Modeller arasından kendi tarzınıza uygun seçimler yapmanız mümkündür. Şık ve modern görünümleriyle yıllar geçsede aynı heyecanla kullanmanız mümkündür. İncili kazaziye bileklik sevdikleriniz için de son derece zarif bir hediye alternatifidir. Kaliteli yapıya sahip bu ürünleri, yıpranmadan ve eskimeden sürekli takmanız mümkündür. İnci bileklik online satış fırsatıyla dilediğiniz modelleri inceleyerek temin edebilirsiniz.

İnci Bileklik Nereden Alınır?

Kombinlerin vazgeçilmez parçası olan inci bileklik Trendyol’dan satın alınır. Kombin yaparken giyilecek kıyafet kadar kullanılacak aksesuara da dikkat etmek gerekir. Son dönemlerin en trend aksesuarı olan inci bileklik seçenekleri özel davetlerde şık görünmenize olanak sağlar. Birbirinden farklı modele sahip inci bileklikler aynı zamanda günlük hayatta da kullanılabilir. Bilekliklerin orijinal inciler kullanılarak tasarlanan modelleri olduğu gibi aynı zamanda imitasyonları da vardır. Bu noktada fiyatları ve görünümü belirleyen en önemli nokta incinin orijinal olup olmadığıdır. Modeller arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun inci bileklik seçeneğini Trendyol ile tercih edebilirsiniz.

İnci Bileklik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnci bileklik alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tasarımında kullanılan malzemenin kalitesidir. İncilerin tatlı ve tuzlu suda üretilen seçenekleri vardır. Tuzlu su incileri, genellikle daha büyük, pürüzsüz ve parlaktır. Tatlı su incileri ise daha küçük ve yuvarlaktır. Tercih yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. İnci bileklik alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da yapısıdır. Bazı incilerin yüzeyi pürüzlü, lekeli veya çizgili olabilir. Bu nedenle inci bileklik tercihini temiz ve pürüzsüz yüzeye sahip modellerden yana kullanmalısınız. İnci bileklik alırken aynı zamanda boyutuna ve tasarımına da dikkat etmek gerekir. Tek sıra halinde dizilen inci bileklik çeşitleri en trend modeller arasında yerini alır.

İnci Bileklik Kaç Gramdır?

İnci bileklik modellerinin ortalama ağırlığı 5 ile 10 gram arasında değişkenlik gösterir. Daha çok özel davet ve düğünlerde kadınlar tarafından tercih edilen inci bilekliklerin gramları isteğe göre de belirlenebilir. İnci bilekliklerin ağırlığı; kullanılan inci sayısına, boyutuna ve bilekliğin tasarımına göre değişebilir. Dolayısıyla inci bilekliklerin ağırlıkları farklılık gösterebilir. İnci bileklikler genellikle gümüş, altın veya beyaz altın gibi değerli metaller birleştirilerek üretilir. İnci bileklikler, çeşitli boyut ve şekillerdeki incilerin bir araya getirilmesiyle farklı stillere uygun olarak tasarlanır. Bu nedenle inci bileklikler hem günlük kullanımda hem de özel etkinliklerde şık bir aksesuar olarak tercih edilir. 2- ile 5 gram ağırlığına sahip inciler daha zarif görünür. 6 ile 10 gram arasındaki bileklikler gösterişli görünüm sunar.