İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Kapasite
Pompa Durumu
Özellik
Fiyat
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Intex Şişme Yatak Koltuk

" araması için 58 sonuç listeleniyor
Intex Twin Deluxe Yatak
Kargo Bedava

IntexTwin Deluxe Yatak

(2)
1.399,90 TL
Sepete Git

Intex Şişme Yatak

Intex Şişme Yatak ile Rahat Bir Uyku

Intex şişme yatak sahip olduğu yeterli kalınlık ve esneklikle sizlere rahatlığı en iyi şekilde sunar. Markanın bu alanda sunduğu ürünlerin ölçüleri gerçek bir yatak ile uyumludur. Kullanım sırasında kaliteli bir uyku sağlar. Intex şişme yatak içindeki hava eşit bir şekilde her alana dağılır. Böylece rahatsızlık hissi vermeden uyuyabilirsiniz. Karyola ebatına da hakim olduğu için üzerine koyduğunuz an anında entegre olur. Karyolanızla bütünleşerek kullanılır. Intex şişme yatak çift kişilik modeller farklı renk ve yüksekliklere sahiptir. Genelde siyah renk ön plana çıksa da açık olan tonlara da yer verilir. İki kişilik ağırlığı üzerinde taşıyan bir kapasiteyi sizlere sunar. Yatış esnasında havasını kaçırması ya da rahatsız eden herhangi bir durumun oluşması söz konusu değildir. Oldukça rahat ve pratik bir kullanıma sahiptir. Ürünü ister karyolada isterseniz de zemine yerleştirerek rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik uyandığınız zaman kaldırıp bir duvara yaslayabilirsiniz. Taşınabilir hafif bir yapıya sahiptir ve ağırlık yaratmaz. Intex şişme yatak yorumları herkese açık olarak yayınlanır. Ürünü kullananların tecrübelerinden yararlanmayı düşünüyorsanız yorumlara göz atabilirsiniz. Yorumlar genel olarak ürün hakkındaki kullanıcı tecrübelerine dayanır. Misafirleriniz için ayrı bir yatak alanına sahip değilseniz yerine şişme olan bu pratik ürüne sahip olarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sadece kullanışlı olması ile değil şıklığı ile ön plana çıkan bir tasarımı da mevcuttur. Üst yüzeyi düz bir yapıya sahip değildir. Standart yaylı yataklardaki gibi üst yüzeyinde desenler ya da destekleyici alanları olanlara da rastlanılır. Elektrikli pompa tedarik ederek, sadece 3 ya da 4 dakika içinde şişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel bir tasarıma sahip olan şık çantası ile kolayca muhafaza edebilirsiniz. Pratik ve kullanışlı olan bu ürün ile rahat bir uyku çekebilirsiniz. Şık çantası ile her yere kolaylıkla girerek saklanabilir. Hem ürüne hem de çantasına sahip olarak rahatlığı keşfedebilirsiniz. Trendyol ile markanın farklı tasarımlarına sahip yataklarını detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyacınızı en iyi fırsatlarla giderebilirsiniz.

Intex Şişme Yatak ile Rahat Bir Uyku

Rahat bir uyku deneyimine sahip olmayı istiyorsanız markanın sizlere sunduğu ürünlerle ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Intex şişme yatak tek kişilik olanların taşıma kapasitesi 273 kg’dır. Genel paket ağırlığı da 3 kg’ın üzerindedir. Sadece evlerde değil kamp alanlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kamp seyahatinde derin bir uyku çekmek istiyorsanız Intex aradığınız konforu sunar. Ürünlerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Herhangi bir yıkama işlemine gerek duymadan sadece ıslak bir bez yardımı ile silip temizleyebilirsiniz. Kuruması kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşir. Şilte malzemesi su geçirmez bir tasarıma sahiptir. Üzerine yanlışlıkla bir sıvı döküldüğü zaman korkmanıza gerek kalmaz. Çünkü sıvı dışarıdan iç yüzeye geçmez. Üstelik sıvının ürün üzerinde leke yapma gibi bir durumu da söz konusu değildir. Üst deri yüzeyi PVC’den yapılır. Bu da sizlere kolay bir temizleme imkanı sunar. Intex şişme yatak pompası da ürünün yanında sizlere sunulur. İhtiyaç duyduğunuz zaman pompanın hava veren boru kısmını yatağın şişirme kısmına yerleştirmeniz yeterli olur. Sadece birkaç dakika pompalayarak yatağın şişme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik pompalama aşaması da oldukça pratiktir. Bu kısımda zorlayıcı bir durum yoktur. Uygulama oldukça pratiktir. Pompa elektrikli bir uca sahip olduğu için prize takarak otomatik olarak şişirme işlemini yapabilirsiniz. Pompa yardımı ile hava eşit bir şekilde Intex elektrikli şişme yatak içerisine dağılır. İç kısmının tamamen dolduğunu yatak yüzeyine bakarak kolayca anlayabilirsiniz. Yatağın aktif PVC kalınlığı ise 38 mm’dir. Tıpkı normal bir yatak kalınlığını sizlere sunar. Intex elektrikli pompayı fişe takarak şişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Elektriğe takılı olan belli bir başlığı vardır. Bunu kullanarak sadece kısa sürede işleminizi yerine getirebilirsiniz. Şişirme işlemi sırasında elektrik tehlike yaratan herhangi olumsuz bir durum yaratmaz. Ayrıca şişirme işlemi yapıldıktan sonra elektriğe takılı olan kısmı çıkarmanız gerekir. Ürünü kullandıktan sonra içindeki havayı boşaltmayı düşünüyorsanız kapak bölmesini açmanız yeterli olur. Kapağı açar açmaz içindeki hava anında boşalır. Ancak havayı boşaltmadan da kaldırıp duvara yaslayabilisiniz. Üstelik yatma esnasında havasının boşalması ya da üründe delik oluşması gibi bir durum da söz konusu değildir çünkü dış yüzey kısmı çift kata varan PVC kaplamayla tasarlanır. Yoğun bir şekilde delici bir alet kullanmadıkça hasara uğramaz. Dayanıklılığını test etmeniz için ürün üzerinde belirtilen ağırlık sınırları dahilinde denemelerde bulunabilirsiniz. Markaya dair tüm içerikler kullanıcılara sunulmadan önce belli dayanıklılık testlerinden geçer. Test süreçlerinden onay alan modeller kullanıcıların beğenisine sunulur. Böylece modeller uzun süreli kullanım sağlar. Trendyol üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz ürün seçeneklerini listeleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun tercihi yapabilirsiniz.

Kaliteli Tasarımlı Intex Şişme Yatak

Kaliteli Tasarımlı Intex Şişme Yatak

Markanın sunduğu tüm ürünler birinci sınıf kaliteyi sizlere sunar. Her biri kaliteli materyaller ile özenle üretilir. İçeriğinde ek hiçbir katkı maddesine de yer verilmez. Modellerin dayanıklılığı üst seviyededir. Intex şişme yatak nerede satılır sorusuna Trendyol cevabı verilir. Online olarak satışta yerini alan bu ürünlere istediğiniz zaman kolayca ulaşarak sahip olabilirsiniz. Rahat ve pamuksu bir hissi sizlere sunar. Özellikle bel ve boyun kısmı hassas olanlar için rahat bir yatak önem taşır. Sizler de bu rahatlığa İndex ile ulaşabilirsiniz. Intex 3 kişilik şişme yatak ile kapasiteyi genişletir. Üç kişilik kapasitesi ile ağırlığı taşıma gücüne de sahiptir. 300 kilonun üzerine çıkabilen bir taşıma kapasitesi vardır. Üstelik ortada ya da kenar kısmında uyusanız bile fark eden bir durum oluşmaz. Çünkü iç kısmındaki hava her yere eşit dağılır. Modeller tamamen vücuda uyumlu ergonomik bir yapıyla geliştirilir. Boyutsal olarak iki metreyi bulan bir uzunluğa sahiptir. Yani uzun boylu bir insan için bile ideal ölçüler geliştirir. Intex şişme yatak fiyatları her kullanıcının bütçesine uygun seçeneklere sahiptir. Fiyatlar arasında bazı değişkenler de vardır. Ancak bu durum materyalin tek, çift ya da üç kişilik olması ile ilgilidir. Yani kapasite arttıkça fiyat da yükselir. Bunun dışında kalitede herhangi bir değişim meydana gelmez. Herkesin rahatlıkla ulaşarak sahip olacağı bir alana sahiptir. Sizler de rahatınıza önem veriyorsanız ürüne sahip olarak iyi bir uyku çekebilirsiniz. Normal yataklarda iç kısmında yer alan tellerin eğri olması ya da kopması sonucu sırta batma gibi durumlar meydana gelir. Ancak bu materyal içinde bu tür durumlar yer almadığı için rahatlık her zaman ön plana çıkar. Sizler de uzun süreli kullanacağınız bu kaliteli ürüne İndex ile sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden ürünlere ulaşarak ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz.

Sağlıklı Intex Şişme Yatak

Sağlıklı Intex Şişme Yatak

Kontrollü bir üretimden geçen yatak modelleri, yapılan dayanıklılık testlerinden geçtikten sonra kullanıcılara sunulur. Üretimde kullanılan materyaller yüksek kaliteye sahiptir. Bu da sağlığınız için önem taşır. Intex fiber tech şişme yatak yüzeyi yumuşaktır ve sahip olduğu teknoloji sayesinde vücudu sararak şeklini alır. Vücuda sağladığı destek ile rahat bir uyku sağlar. Çift katlı ve esnek bir yapıya sahip olduğu için oldukça dayanıklıdır. Özel yapısından dolayı sunduğu rahatlık hissi ile uyuma esnasında vücudunuza masaj etkisi yapar. Boyundan bel bölgesine kadar tüm vücudunuzu kolayca yerleştirerek rahat bir uykuya sahip olabilirsiniz. Konforlu bir uyku için tercih edilen ürünler arasında ön plana çıkar. Ölçü seçenekleri de tek ya da çift kişilik olarak çeşitlenir. Seçeneklerinizi inceleyerek tercihinizi ihtiyacınıza uygun şekilde yapabilirsiniz. Intex araba şişme yatak araç ölçülerine uyumlu seçeneklere sahiptir. Aracınıza uygun bir ürüne sahip olarak ihtiyaç duyduğunuzda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kimi zaman uzun yolculuklarda mola vererek dinlenmeyi isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yanınızda taşıdığınız bu materyal sayesinde her yerde rahat bir uykuya sahip olabilirsiniz. Araç boyuna uygun olarak tasarlandığı için arka koltuğa göre açıp kullanabilirsiniz. Intex şişme yatak 42 cm çift kişilik tasarımı ile öne çıkar. Hızlı ve pratik bir kuruluma sahiptir. Destek ve yumuşaklığı sağlayan Twin Down tasarımı ile ön plana çıkar. Özel olarak tasarımdan geçen ürün sadece dakikalar içinde kolayca şişirilip söndürülebilir. Sizlere pratik bir uygulama sunar. Orta ve küçük boyda olan modellerin kalınlıkları değişir. Fakat küçük boyda olan modellerin kalınlıkları rahat etmenizi sağlayan bir ölçüdedir. Kalınlık ya da incelik rahatlıkla alakalı değildir. Sadece bir tercih meselesi olarak öne çıkar. Kimisi kalınlığından ötürü fazla yer kapladığı için ince modelleri tercih eder. Ancak yumuşaklık her birinde aynıdır. Trendyol üzerinden modelleri detaylı olarak inceleyebilir, beğendiğiniz modeli seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Her Ağırlığa Özel Intex Şişme Yatak

Her Ağırlığa Özel Intex Şişme Yatak

Her kullanıcı farklı ölçülere ihtiyaç duyar. Tercihlerinizi filtrelediğiniz zaman istekleriniz doğrultusunda ürünler listelenir. Boyunuza ve zevkinize göre tercihinizi yaparak kısa sürede dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Intex pompalı şişme yatak yanında yer alan pompa aracı ile hızlıca şişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece elektrik yardımı ile kısa sürede şişirebilirsiniz. Kullanmadan önce tamamen şiştiğinden emin olmalısınız. Bunun için elinizle ürünü kontrol edebilirsiniz. Tam olarak şişme gerçekleştiği zaman yüzey kısmı sertleşir. Ayrıca fazla şişirdiğiniz için patlama gibi bir durum da meydana gelmez. Intex 3 katlı şişme yatak daha yüksektir. Yüksek olması rahatlığıyla ilgili değildir. Yüksekte yatmayı sevenler için ön plana çıkar. Bunun dışında daha ince bir ebata sahip olup aynı şekilde rahatlık sağlayan ürünler de mevcuttur. Burada öne çıkan en önemli şey beğeni ve yüksekte yatma isteğidir. Üç katlı olduğu için ince boyuta sahip olanlara göre biraz daha fazla şişirilmesi gerekir. Intex 4 katlı şişme yatak her ihtiyaca cevap veren ürün skalası içinde yer alır. Genelde yerden yüksekte uyumayı tercih edenler için bu tür seçenekler sunulur. Markanın sizler için sunduğu modeller eşit ve aynı kaliteye sahiptir. Ürünlerde bulunan farklı özellikler fiyatlarda değişiklik gösterir. Tasarım ve işçilik detayları fiyatı etkiler. Marka içinde yer alan her bir içerik kullanım ve rahatlık açısından eşit bir dengeye sahiptir. Sizler de kendiniz ya da misafirleriniz için rahat bir uyku istiyorsanız bu ürünlere göz atabilirsiniz. Trendyol ile marka alanında istediğiniz ebat ve kalınlıkta bir ürüne ulaşarak kendiniz ya da sevdiğiniz biri için kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Farklı Renk Seçeneği ile Intex Şişme Yatak

Farklı Renk Seçeneği ile Intex Şişme Yatak

Genelde siyah ve beyaz renk bu alanda öne çıksa da marka, sizler için farklı seçenekleri de sağlar. Her zevke hitap eden farklı renk seçenekleri ve yüksekliğe sahip olan ürünler ile ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Intex yüksek şişme yatak yerden yukarıda uyumayı sevenler için ivmeyi en üste çıkarır. 4 kat ve daha yüksek olan ürünler de mevcuttur. Modeller size karyola üzerinde yatıyor hissini yaşatan yüksekliğe sahiptir. Modeller yüksek ya da alçak olsalarda ağırlığınızı kolayca tartar. Marka kullanıcılarının ihtiyaçlarını tasarım sürecinde ön planda tutar. Yüksek modellerde ürünün içine gömülme ya da orta kısmının çökmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yeteri kadar şişirdiğiniz sürece yüksek olsa da sert bir hal alır. Intex şişme yatak 191x99 cm oranında tek kişiliktir ve konforlu bir materyaldir. Zamanla sarkması ya da deforme olması gibi bir durum da meydana gelmez. Sizlere uzun süre eşlik eden pratik ve konforlu bir yatak sunulur. Doğru ve özenli kullanımda zamanla renginde de bir kayıp oluşmayacağından seçtiğiniz renkteki ürünü ilk günkü canlılıkla kullanabilirsiniz. Alt kısmında yer alan yerleşik ayak yapısı ile hızlı kurulum özelliği bulunur. Elektrikli pompa yardımı ile doldurma işlemini yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek, çift ya da üç kişilik çeşitli seçenekler ile ihtiyacınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Sizlere rahatlığı doyasıya sunduğu için güne daha zinde ve enerjik uyanırsınız. Böylece stressiz ve mutlu bir güne de tek bir ürün ile hazırlanabilirsiniz. Sizler için markanın geniş ürün skalasına göz atıp dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Intex Şişme Yataklar Trendyol’da

Intex Şişme Yataklar Trendyol’da

Markanın ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerine Trendyol’dan sahip olabilirsiniz. Geniş ürün skalası eşliğinde kaliteli ürünlerle ihtiyacınızı hızlıca giderebilirsiniz. Kamp yaparken, yolculuklarda ya da evinizde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Evinizde misafirleriniz için geniş bir yatak alanına sahip değilseniz kolay kurulup kaldırılabilen modeller ile bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Intex şişme yatak bebekler için de oldukça portatif olan bir üründür. Bebeğinizin rahatını artırmanız için pratik bir kullanım sunar. Oldukça küçük ve kullanışlıdır. Genelde bu alanda yetişkinler için yataklar ön plana çıkar. Ancak marka bebeklere özel geliştirilen materyallere de yer verir. Bebeklere özel olduğu için daha küçük ve saklanabilir bir özellik de taşır. Kullandıktan sonra havasını boşaltmaya gerek bile duymadan muhafaza edebilirsiniz. Intex deluxe şişme yatak tek ve çift kişilik olan şekilde farklı tasarımlar eşliğinde rahat bir materyal olarak sizlere sunulur. Oldukça kolay taşınabilir ve pratik kullanımı da beraberinde getirir. Uyku sırasında hava kaçırma ya da yatağın aşağı doğru esnemesi gibi bir durum meydana gelmez. Genişliği tek ve çift kişilik ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler ile sunulur. Sağlam bir ürün özelliği gösterdiği için patlama gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Şişirme esnasında hava akım orantısını ayarladığı için patlama gibi durumların yaşanmasını önler. Bu kullanışlı olan ürünler Trendyol’da sizi bekler. Sertlik isteğe göre ayarlanır. Eğer havayı tamamen pompalamazsanız biraz daha yumuşak kalır. Ancak tamamen doldurursanız yüzeyi sert olur. Tabi bu sertlik rahatsız edici bir değildir. Sadece daha sert ve düz bir yatak zemini üzerinde yatmayı tercih edenler için ön plana çıkar. Özellikle bel ve sırt ağrılarına sahipseniz sert olarak kullanarak rahat edebilirsiniz. Ayarlama yaparken elinizle yatağı kontrol ederek pompalama işlemini sürdürebilirsiniz. Üzerine çarşaf sermeye gerek olmadan kullanabilirsiniz. Ancak isteğe bağlı olarak çarşaf da serilebilir. Sadece rahatlığınız doğrultusunda bir yatak edinebilirsiniz. Trendyol ile markanın tüm ürünlerini inceleyerek istediğiniz bir tasarıma sahip olabilirsiniz.