placeholder
"

Silk and Cashmere

" araması için 648 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Silk and Cashmere Ürünleri Trendyol’da!

Zaman geçer, mevsimler değişir. Bu değişimle birlikte sosyal hayatın merkezindeki mekanlar ve o mekanlara uygun kıyafet tercihleri de farklılık gösterir. Kış için kabanlar, kazaklar, eldivenler; yaz için ise bluzlar, etekler, şortlar gerekir. Silk and Cashmere her koşulda size eşlik etmek, tarzınıza şık dokunuşlar yapmak adına zengin bir ürün yelpazesi tasarlar. Erkekler ve kadınlar için saf ipek, saf kaşmir ve ikisinin birleşimi olan kaşipekten özenle hazırlanan kıyafetleri müşterilerinin beğenisine sunan marka dünyanın en sevilen kaşmir markası olmayı hedefler. Eşsiz kumaş özellikleri ile sizi ve sevdiklerinizi özel hissettirecek Silk and Cashmere Türkiye koleksiyonlarında istediğiniz her tarzda seçenekler mevcuttur. Giysilerin yapımında kullanılan kaşmir, özel bir tür olan Capra Hircus isimli keçilerin tüylerinden özenle hazırlanır. Narin bir kumaş türü olan ipek ise Bombyx Mori isimli ipek böceğinden elde edilir. Bu kadar özenle elde edilen kumaşların bakımı ve kullanımı da büyük önem arz eder. Kumaşlar hem yazın hem de kışın tercih edilebilen özel parçalar olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Marka kadın ve erkekler için dış giyim, iç giyim, gömlek, kazak gibi seçenekler üretirken, aksesuar olarak; şapka, eldiven, parfüm, çanta gibi seçenekler sunar. Bunlara ek olarak Silk and Cashmere yorgan, yastık, nevresim gibi ev yaşam ürünlerini de beğeninize sunar. Ayrıca kendi tasarımları için özel olarak ürettiği şampuanlara da ulaşabilirsiniz. Zamansız tasarımları sayesinde, iyi bakılan giysilerin nesilden nesile kullanımı mümkündür. Kalitesinden ödün vermeden yeni koleksiyonlar üreten marka renk yelpazesindeki tüm renkleri tuvaline ekler. Şık, rahat, casual seçeneklerini müşterilerine sunarak hayatlarının her anında kaşmir ve ipeğin yumuşacık dokusunu hissetmelerini sağlar. Sahip olduğu vizyon ve misyon ile yenilikçi koleksiyonlar tasarlayan marka, yüksek hizmet kalitesi sayesinde müşterilerine eşsiz bir deneyim sunar. Hayatlarına yumuşacık bir dokunuş yapmak isteyenler markanın imzasını taşıyan ürünlere Trendyol farkıyla kolayca ulaşabilir.

Silk and Cashmere Kalitesi

Silk and Cashmere Kalitesi

Kıyafet ve aksesuarlar günlük yaşamda uzun süre kullanıldığı için konforlu olmaları, terletmemeleri ve hemen deforme olmamaları beklenir. Marka, üretim sürecinde saf kaşmir ve saf ipek kullanır. Giysilerin kalitesi ve fark yaratan özellikleri özenle seçilen kumaşlardan elde edilen Silk and Cashmere örgü ipinden kaynaklanır. Bu kumaşlar hayvan kaynaklı olduğu için oldukça sağlıklıdır. Marka kaşmiri, İç Moğolistan’da yaşayan keşmir keçilerin tüylerinden elde eder. Keçilerin derileri ile yünleri arasında bulunan ve postun taranması ile elde edilen bu tiftikler çok özeldir. Çünkü bir Silk and Cashmere kazak üretilebilmesi için keşmir keçilerinin tüylerinin minimum 5 yıl uzaması beklenir. Belirli zamanlarda keçilerden özenle taranarak alınan bu tüyler fabrikalara götürülerek yıkanarak temizlenir. Tüyler boylarına ve kalitelerine göre sınıflandırılarak çeşitli işlemlere tabi tutulur. Orijinal renkleri gri, kahverengi ve beyaz olan bu tüyler kullanım amacına göre işlemlerden geçmeden önce kök boya ile farklı renklere boyanır. Kaşmir lifinin yapısı oldukça ince ve geniştir. Keşmir keçilerinin yaşadıkları yerlere adapte olmalarından kaynaklı olarak termal özellikleri oldukça iyidir. Bu da kumaşların yazın serin, kışın ise oldukça sıcak tutmasını sağlar. İnsan vücuduna kolay uyum sağlayan bu kumaşlar diğer koyunlardan elde edilen yünlere göre kat kat daha kalitelidir. Ciltte alerjik bir reaksiyona neden olması da oldukça düşük bir ihtimaldir. Silk and Cashmere şal ve Silk and Cashmere eşarpları İpek Yolu’ndan ve köklü bir geçmişten gelen ipek kumaşları ile tasarlanır. Bir tırtıl olan ve kendisine koza örmek için yumuşak ve parlak lifler üreten ipek böceklerinin iplik ve kumaş dokumasındaki önemi tartışılmazdır. Saydam ve sağlam olan bu lifler, boyandıklarında büyüleyici bir görünüm ortaya koyar. Dut yaprağından beslenen tırtılların lifleri diğerlerine kıyasla daha çok tercih edilir. Bir tırtılın ördüğü kozadan yaklaşık 1000 metreye yakın iplik elde edilebilir. Dünyada ihtişamı ile anılan, yüzyıllardan beri varlığını sürdüren ve ekonomik anlamda oldukça önemli bir yeri olan İpek Yolu Çin, Hindistan, Taşkent, Bağdat, Şam ve İstanbul’dan geçerek Orta Asya’dan Avrupa’ya kadar uzanır. Bu iki kumaşın ortak noktası hayvansal kaynaklı liflerden elde ediliyor olmasıdır. Bu da insan vücudu ve giysi arasındaki adaptasyon açısından oldukça önemli bir faktördür. Teninizi alerjik faktörlere ve neme karşı koruyan dünyanın en güçlü iplik türlerinden biri olan ipeği güvenle kullanabilirsiniz. Kalitesi kumaşlarından gelen bu tasarımlar ile kendinizi bir imparator veya imparatoriçe gibi hissetmeniz mümkündür. Markanın tasarımlarını sevdiklerinize anlamlı ve değerli bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Şık, zarif giysi ve aksesuar çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Sık sık kullanılan giysilerin bakımı oldukça önemlidir. Daha uzun ve sağlıklı bir kullanımın temelini ise ürünlere gösterdiğiniz hassasiyet oluşturur. Bu nedenle satın alınan her parçanın etiketinde kullanımı ve bakımı ile ilgili ipuçlarına yer verilir. Silk and Cashmere hırka ve kazaklarında tiftiklenme problemi yaşamamak için kullanım talimatlarına mutlaka uyulmalıdır. Genel bir bakım tavsiyesi olarak; kaşmir ve ipekten üretilen kumaşların kuru temizlemeye gönderilmesi veya elde yıkanması önerilir. Elde yıkanacak ürünler için Silk and Cashmere'in özel şampuanı kullanılabilir. Çamaşır ve kurutma makinesine atılmaması gereken bu giysiler maksimum 30°C gibi ılık bir suda yıkanmalıdır. Yıkama aşamasından sonra sıkma işlemini avucunuzun içi ile hafifçe yapmanız gerekir. Sonraki aşama olarak yapılacak kurutma işleminde giysileri herhangi bir askıya asmanız tavsiye edilmez. Düz bir zemin üzerinde kurumaya bırakabilirsiniz. Herhangi bir buharla kurutma işlemine tabi tutmanız da bir diğer tavsiyedir. Gerçek kaşmir bile ne yazık ki tüylenir. Bu durum oldukça doğaldır ve çözümü de basittir. Markanın üretimi olan tüy temizleme cihazları ile kendiniz temizleyebileceğiniz gibi yetkili mağazalara götürerek de ürünleri temizletebilirsiniz. Doğal hayvan liflerinden yapılan bu kumaşların bakımı sentetik kumaşlara kıyasla daha hassastır. Bu ürünlerin yıkanmasında herhangi bir yumuşatıcı ve benzeri malzeme kullanılması önerilmez. Ayrıca direkt güneşe maruz bırakmamak da gerekir. Ütüleme işlemi ise düşük sıcaklıkta ve buharsız ütüler ile yapılmalıdır. Doğal liflerden oluşan giysiler sık sık yıkanmamalıdır. Bu nedenle ufak lekelerde; lekeli alanın soğuk su ile ıslatılması ve ardından temiz bir bez kullanılarak tampon hareketlerle lekenin çıkarılması sağlanır. Ardından ilgili bölgeye pudra serpilerek lekenin miktarına, derinliğine göre belirli bir süre bekletilir ve yıkanır. Çay veya kahve lekeleri için ise ılık su önerilir. İyi bakılan kıyafetlerin kullanımı da oldukça uzundur. Nesilden nesile aktarabileceğiniz bu giysileri güve ve haşerelerden korumak için ise S&C sedir ağacı kesesi kullanabilirsiniz. Yıllarca kullanıldığı halde üzerinizde ilk günkü gibi duracak ürünlere Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Silk and Cashmere Ürün Yelpazesi

Silk and Cashmere Ürün Yelpazesi

Her tarza ve yaşa uygun tasarımları ile farklı giyim önerileri sunan Silk and Cashmere online olarak da hizmet verir. Markanın akıllıca yaptığı kumaş seçimi sayesinde yazlık, kışlık ve mevsimlik elbiseler üretilir. Yazın havanın sıcak olmasından dolayı daha ince kumaştan yapılmış kolsuz tişörtler, şortlar, elbise ve etekler daha çok tercih edilir. Yazın tercih edilen kıyafetlerin ve kullanılacak diğer aksesuarların terletmemesi ve hafif olması önemli bir etkendir. Havalar ısınmaya başladığında Silk and Cashmere gömlek, bluz, süveter, kravat ürünlerinden yazlık olanları seçebilirsiniz. Kışın ise kalın kumaşlardan tasarlanan giysiler tercih edilir. Tene dokunduğunda rahatsızlık vermeyen, vücut sıcaklık dengesini iyi koruyan ve aşırı terlemeyi önleyen ürünler müşterilerden tam puan alır. Silk and Cashmere palto, kaban, panço modelleriyle kışlık kombinlerin vazgeçilmez markasıdır. Markanın koleksiyonlarında çeşitli renk ve desende mevsimlik kıyafetler de bulunur. Silk and Cashmere fular, atkı, bere, eldiven çeşitlerinin yanı sıra sabahlık, çanta, taç, saç bandı, şampuan gibi ürünleriyle de beğeni kazanır. Markanın ürün yelpazesi o kadar geniştir ki Silk and Cashmere maskeleri bile bulmak mümkündür. Bu maskeler nano özellikte olup farklı desenleri ve renkleri ile ilgi çeker. Aynı şekilde maskelerin yapımında yine kaşmir ve ipek kullanıldığı için yüzünüzde herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz, rahat nefes almanıza yardımcı olarak günlük yaşamda kolaylık sağlar. Geri dönüşüm projesi kapsamında; artan malzemelerin değerlendirilmesi ile elde edilen maskeler markanın geri dönüşüme ve sürdürülebilirlik kavramına katkılarının bir göstergesidir. Ayrıca bu maskelerin kullanım ve bakımları diğer giyim ürünleri ile aynıdır. Hayatı dolu dolu yaşarken şık ve konforlu olmak herkesin hakkıdır. Farklı ürün seçenekleri ile her tarza hitap eden markanın kıyafet, aksesuar ve diğer ürün seçeneklerine Trendyol’dan bakabilir, kendiniz için en ideal seçimi yapabilirsiniz.

Birçok sektörde olduğu gibi tekstil sektöründe de outlet kavramının yeri büyüktür. Bu kavram direkt fabrika çıkışlı ve ihraç fazlası ürünleri içerir. Outlet ürünler normal etiketlerinden çok daha düşük fiyatlara müşterilere sunulur. Silk and Cashmere outlet ürünleriyle de müşterilerin ilgisini çeker. Bu kategorideki parçaların sezon ürünlerinden farkları; güncellik, kalite, seçenek ve fiyat şeklinde sıralanabilir. Fakat bu özellikler arasında uçurumlar bulunmaz. Güncellikten kasıt, kıyafetlerin hangi sezonda üretildiğidir. Bir önceki sezonda ve daha öncesinde üretilen çoğu ürün eski sezon ürünü olarak anılır ve mağazalarda, online satış platformlarında kendilerine ayrılan outlet bölümünde sergilenir. Bu durum kıyafetlerin modası geçtiği anlamına gelmez; sadece bir sonraki koleksiyonun tanıtıldığını gösterir. Kalite farkı ise defolu ürünlerde görebileceğiniz bir ayrıntıdır. En ufak bir baskı hatası, küçücük bir sökük, logonun yanlış yerleştirilmesi, düğme veya fermuardaki belli belirsiz bir kusur bile defo olarak kabul edilir. Unutulmaması gereken nokta, bu ürünlerin de markanın imzasını taşımasıdır. Bu nedenle outlet ürünlerde büyük defoların bulunması mümkün değildir. Outlet kategorisinin en önemli özelliği, inanılmaz sayıda kıyafet ve aksesuar seçeneğine sahip olmasıdır. Bu da çok fazla ürün seçeneği olduğu anlamına gelir. Fakat tek sorun, aynı kıyafetin sınırlı miktarda bulunmasıdır. Silk and Cashmere atkı, Silk and Cashmere bere, Silk and Cashmere eldiven, Silk and Cashmere bluz, Silk and Cashmere panço, Silk and Cashmere kaban, Silk and Cashmere kravat, Silk and Cashmere süveter modellerinin tamamını inceleyebilirsiniz. Online alışveriş platformları outlet ürünler için kolay ulaşılabilir adreslerdir. Markanın outlet ürünleri genellikle eski sezondan kalmadır. Eğer kaşmir ve ipek kıyafetleri cazip fiyatlarla satın almak istiyorsanız, Trendyol ayrıcalıklarından yararlanarak Silk and Cashmere’in outlet fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Silk and Cashmere Fiyatları

Silk and Cashmere Fiyatları

Geçmişten günümüze giyim sektörü kendi içerisinde çok büyük bir değişim göstermiş ve bu değişim zamanla sektöre olan ilginin de artmasına neden olmuştur. Bu artış sadece kadın giyiminde değil erkek giyiminde de kendisini gösterir. Silk and Cashmere erkek müşterilerine hazırladığı koleksiyonlar ile sektörde özel bir yere sahiptir. Markanın koleksiyonlarında İç giyimden dış giyime kadar birçok ürün bulmak mümkündür. Herkes tarafından artan yoğun ilgiyle birlikte doğal kumaşlara muadil olarak birçok sentetik malzeme de üretilir hale gelmiştir. Böylelikle her bütçeye uygun kıyafet ve aksesuar alternatifleri bulunabilir. Silk and Cashmere fiyatları ürünlerinde kullanılan kaliteli malzemelere kıyasla oldukça uygun bir seviyededir. Kaşmirin elde edilmesi için gereken keçiler Hindistan, Çin, Moğolistan, İran ve Tibet’te yetişen özel türlerdir. Kaşmirin farklı fiyat etiketlerine sahip olmasının birinci nedeni de budur. Bir diğer sebep ise normalde kışı aşırı soğuk geçiren bu ülkelerin küresel ısınma yüzünden kışları daha sıcak geçirmesi ve yavaş yavaş çölleşmeye yüz tutmasıdır. Bu da keçi türlerinin azalmasına neden olur. Keçilerden elde edilen tüylerin az olması da başka bir faktördür. Tüm bu sebeplerden dolayı ipekten bile daha pahalı olan bu kumaşlar altın değerindedir. Geçmişte de bu malzemeden yapılan eşya ve kıyafetleri sadece soylular ve kraliyet ailesi üyeleri kullanırdı. Doğal, yumuşak ve sağlıklı olan bir diğer kumaş da ipektir. Bu kumaş, özellikle eşarp yapımında sıkça tercih edilir. Kumaşların içeriğindeki saflık derecesine göre fiyatları da değişir. Katkı oranı arttıkça fiyat düşer. Bu tarz ürünleri herkesin kullanımına sunmayı hedefleyen Silk and Cashmere indirim seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlar. İndirim fırsatlarından yararlanarak bu kaliteyi yaşamak için markanın tasarımlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Online satış platformları birçok sektörde olduğu gibi tekstil sektörü için de önemli bir pazar alanıdır. Müşteri memnuniyetine önem veren marka, bu anlamda koleksiyonlarını Trendyol aracılığıyla satışa sunar. İç Moğolistan ve İpek Yolu’ndan uzun süren bir yolculuk sonucu getirilen kaşmir ve ipekten üretilen giysiler ile aksesuarlar bu platformda sizlerle buluşur. Stil sahibi olanların tercih ettiği giyim ürünlerinin yanı sıra Silk and Cashmere deri eldiven gibi özel tasarım ürünleriyle de dikkat çeker. Eldiven çeşitlerinde kullanılan deri, en az kaşmir ve ipek kadar kalitelidir. Özellikle kış aylarında ellerinizi sıcak tutmanızı sağlarken estetik açıdan da oldukça şık bir görünüm sunar. Bunun yanı sıra markanın zengin ürün yelpazesinde %70 yün, %20 naylon ve %10 kaşmir karışımından oluşan farklı eldiven modelleri de vardır. Bu eldivenler kaban ve pançolarla büyük bir uyum içindedir. Müşterilerine çeşitli tasarım, renk ve beden seçeneği sunan markanın farklı kategorileri ile her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Silk and Cashmere kulaklık gibi farklı aksesuar çeşitleri ile ürün portföyünü genişletir. Bu tür doğal malzemeler kullanılarak üretilen her türlü eşya sağlıklıdır ve güzel muhafaza edildiklerinde uzun süreli kullanıma elverişlidir. Silk and Cashmere outlet ürünleriyle her bütçeye uygun seçenekler sunar. Bu kategoride yer alan ürünler de diğerleri ile eş değerdedir; fakat fiyat etiketleri daha uygundur. Marka kadın erkek, ev yaşam ürünleri ve aksesuarlarla hazırladığı özel koleksiyonları beğeninize sunarken bu ürünlerin temizlik ve bakımının sorumluluğunu da üstlenir. Ürün ve hizmet kalitesi ile kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri karşılayan markanın koleksiyonlarına Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı kategorilerdeki tasarımları inceleyerek markanın kalite anlayışı hakkında fikir sahibi olabilir ve zevkinize uygun ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz. Markanın ürünlerini daha yakından tanımak ve ürün seçiminizi kolaylaştırmak adına yorum alanlarına göz atabilir, diğer müşterilerin görüş ve önerileri ışığında keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Silk and Cashmere kalitesini deneyimledikten sonra dilerseniz siz de bu platform üzerinden satın aldığınız ürünle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.