placeholder
"

Jotun Boya

" araması için 3167 sonuç listeleniyor

Renkli Duvarların Mimarı Jotun Boya Çeşitleri Trendyol'da!

Jotun boya, 1960 yılında Norveç’te kurulmuş olan uluslararası alanda bilinen oldukça başarılı ve kaliteli ürünlere sahip bir markadır. Marka, kaliteli seçenekleri ile pek çok ülkede en çok tercih edilen marka olma özelliğini taşır. Jotun duvar, demir, mobilya, fayans, tekne boyası gibi çok çeşitlere sahip olmakla birlikte beton, metal, ahşap gibi pek çok yüzeye rahatlıkla uygulanabilir. Markanın sunduğu alternatifler hem iç, hem de dış cephelerde kullanılmak için uygun niteliklere sahiptir. Bunların tamamı, dekorasyon amacı ile mekânlarda kullanılmasının yanı sıra, Jotun endüstriyel boya olarak birçok sektörde de kullanılır. Denizcilik alanında, su altı araçlarında veya gemilerde de kullanılabilen çeşitler, bu alanda renk seçeneği açısından da çeşitliliğe sahiptir. Markanın kataloğu, iç ve dış cephe olarak farklı cephelere ayrılır. Bunun yanı sıra ahşap yüzeyler için de özel bir koleksiyonu bulunan marka, doğaya hem görünüm, hem de içerik açısından uyum sağlamayı amaçlar. Marka, iç ve dış cephe renkleri, ahşap koleksiyonu, endüstriyel kategorideki çeşitliliği ile birlikte, tam 576 farklı tona sahiptir. Jotun boya iç cephe, beyazdan kahverengiye, griden siyaha açık ve koyu tonların yanı sıra, kırmızı, yeşil mavi gibi canlı tonlara da sahiptir. Jotun tavan, ahşap, zemin, kapı boyası ise, daha çok sıcak kahverengi, altın gibi tonlar bulunur. Jotun epoksi boya, markanın dekoratif olanların dışında özellikle zeminlerde kullandığı seçeneklerdir. Beton, çelik gibi yüzeylerde kullanılabilen epoksi, özellikle basketbol ve voleybol sahaları gibi renkli zeminlerin olduğu yerlerde tercih edilir. Yapılan işlemin kullanım süresini uzatmak için astar ve macun gibi çeşitler marka bünyesinde mevcuttur. İşlem yapmadan önce kullanılan dayanıklılığı artırmak ve tonun daha iyi yapışmasını, daha iyi sürülmesini sağlamak amacıyla kullanılan astarlar, markanın diğer ürünleri ile son derece uyumludur. Jotun boya satışı yapan Trendyol sayesinde bu çeşitlere ulaşmanız mümkündür. Macunlar ise, işlem yapılacak zeminin daha sağlam olması için gerekli olan seçeneklerdir. Çabuk kuruma özelliğine sahip astarlar ve macunlar, aynı zaman da kokusuzdur. Bu özelliğiyle sağlık problemleri yaşayan kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Bunun yanı sıra markanın macunları tozlanmama özelliğine sahiptir. Hayatınızı renklendirecek ve işlerinizi kolaylaştıracak Jotun marka boya çeşitleri için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Jotun Boya Çeşitleri ve Özellikleri

Jotun Boya Çeşitleri ve Özellikleri

Jotun boya fiyat avantajı sayesinde sık tercih edilen dekor malzemeleri arasında yer alır. Bütçe dostu olması sebebiyle, dekoru tamamlanacak tüm mekanlar için akla gelen ilk markadır. Jotun boya özellikleri, birçok farklı içeriği ile dünyada ve ülkemizde güvenle talep edilir. Jotun dekoratif boya içerisinde en dikkat çeken özelliklerin başında, dış cephe işlemlerinde kar, yağmur, sert rüzgarlar, yoğun güneş ışığı gibi hava durumlarına dayanıklı olması gelir. Dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabilme özelliği bulunan dış cephe ürünleri mevcuttur. Bunun yanı sıra, güneş ışınlarına karşı korumalı olan olanlar, insan sağlığına da katkıda bulunur. Jotun silinebilir, silikonlu, grenli, tekstürlü boya, kolay temizlenen yapıları ile uzun süreli kullanım vadeder. İç cephede kullanılan silinebilir duvar, kirlerin bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenmesine imkan verir ve iz bırakmaz. Dokulu olanlar, özellikle çocuk odalarında sıklıkla tercih edilir. Markanın sunduğu seçeneklerin özelliklerinden bir diğeri ise renk seçeneğidir. Marka, 576 farklı seçeneği ile hem iç, hem de dış cephelerde kullanılır. Jotun beyaz, gri, yeşil, siyah boya, özellikle salon dekorasyonuna uyum sağladığı için tercih edilen tonlar içerir. Dekoratif tonlar ahşap yüzeylerde sıklıkla kullanılır ve evlerin içerisine veya dış mekânlara farklı bir hava katar. Epoksi seçeneği, markanın zeminlerde kullanılan çeşitlerinden biridir. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan epoksi seçenekler, uygun hava koşullarında astar, tek kat, ara kat ve son kat olarak kullanılır. Bunlar ayrıca, beton, alüminyum, çekil gibi yüzeylerde kullanılmak için uygundur. Markanın çeşitlerinden bir tanesi de ahşap desenli modelidir. Jotun ahşap desenli boya, dekoratif amaçlı kullanımlarda ahşap görünümünü verebilmek için, yapılan işlemin üstüne uygulanan üründür. Ahşap desenli olanlar, Patina olarak da bilinir ve küf ve mantar oluşumunu engelleme ve suyu itme özelliği vardır. Jotun sprey boya, kullanım açısından farklılık gösteren pratik çeşitlerden biridir. Sıvı ürünlerden farklı olarak fırça yardımıyla değil püskürterek yüzeye uygulanan ürün, kullanım açısından oldukça pratik olduğundan sık tercih edilir. Fırçayla işlem yapmanın zor olduğu korkuluk, boru, mobilya gibi ince yerler rahatlıkla kullanılabilen bu seçenekler, yüzeye yapışır ve pürüzsüz bir görüntü oluşturur. Jotun yağlı boya, markanın iç mekânlarda dekorasyon amacıyla kullanılan süslerin, mobilyaların renk değişimi için kullanılan türdür. Parlak ve mat seçenekleri olan bu ürünler, hem beyaz, siyah, gri gibi klasik renklerde, hem de turuncu, sarı, pembe gibi daha canlı renklerde üretilir. Dekorasyon renklerinizden sıkıldığınızda ortama canlılık ve uyum katmak için bu güzel üründen faydalanabilirsiniz.

Jotun Boya ile Şenlenen Evler

Jotun Boya ile Şenlenen Evler

Jotun boya çeşitleri, birbirinden farklı renk seçenekleriyle iç cephelerde duvarlarda, mobilyalarda, eşyalarda kullanılır. Jotun dış cephe boya, garantili renk seçenekleri ile yüzünüzü güldürür. Markanın tüm cephe ürünleri, beton, alçı, ahşap, metal gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerin tüm seçenekleri, hem mat, hem de parlak olarak iki farklı şekilde üretilir ve ister mat ister parlak her şekilde dikkat çeker. Jotun boya dış cephe ürünlerinde 5 yıl renk garantisi sunarak müşterilere kalitesini ispatlar. Markanın iç cephe ürünlerinin özelliklerden bir tanesi silinebilir olmasıdır. Jotun efekt, astar, sentetik, yanmaz boya, duvarlarda ve mobilyalarda kullanılabilir ve herhangi bir batma durumunda bir bez yardımıyla kolay bir şekilde temizlenebilir. Silinebilir ürünler, özellikle çocuklu ailelerde, çizilme, batma gibi olasılıklar doğrultusunda çocuk odalarında kullanılır. Jotun desenli boya özelliklerinden bir tanesi de kolay uygulanabilir olmasıdır. Bir fırça, bir rulo yardımıyla kolayca uygulanabilen ürünün, yüzeyde yayılması oldukça iyidir. Bu özelliği sayesinde hobi amacıyla yapılan tüm işlemlerde acemi kişiler tarafından da kullanılabilir. Jotun küf önleyici, antibakteriyel, polieretan, selülozik, hijyenik boya, ayrıca kokusuz olması dolayısıyla da astım hastalığı gibi sağlık sorunu yaşayan kişileri rahatsız etmez. Markanın iç cephelerde kullanılan ürünleri, küf ve mantar oluşumuna karşı da koruma sağlar. Nefes aldıran yapısı sayesinde nemi içeride tutmayan iç cephe seçenekleri, bu şekilde küf ve nem oluşumunun önüne geçer. Markanın ürünleri, antibakteriyel özelliği ile de dikkat çeker. Antibakteriyel ürünler, işlem görmüş yüzeylerin mikroplara karşı daha korumalı olmasını sağlar. Uzun yıllar bu mikroplara karşı direncini koruyan antibakteriyel çeşitler, özellikle sık kullanılan mobilyalarda, mutfak, banyo ve çocuk odalarında tercih edilir. Markanın sevilen ürünleri, açıktan koyuya doğru giden pek çok renk seçeneğine sahiptir. Jotun eskitme boya, markanın farklı ürünlerinden bir tanesidir. Jotun mat boya, daha sade, doğal ve mat görüntü verilmesi istenen yüzeylerde uygulanır. Renkleriyle ve kalitesiyle tercih edilen ürünler için Trendyol fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

İç ve Dış Cepheye Uygun Çeşitler

İç ve Dış Cepheye Uygun Çeşitler

Bu ürünler, dış cephede beton ve metal gibi yüzeylerde birbirinden farklı renk seçenekleri ve kalitesi sebebiyle çok tercih edilir. Marka, dış cephe kategorisinde astar, macun gibi ürün çeşitlerine de sahiptir. Jotun iç cephe boya, renk kataloğunda açıktan koyuya doğru uzanan pek çok renk seçeneğine sahiptir. Dış cephe renklerinde, binaların badanasında sıklıkla tercih edilen krem, bej, gri, gibi açık renklerin yanı sıra lacivert, bordo, kahverengi, siyah gibi koyu tonları katalogda bulundurur. Jotun boya Türkiye, renk seçeneklerini laboratuvarında özenle hazırlanıp üstün pigment teknolojisine sahip olması nedeniyle hem kaliteli hem de canlı bir renk yapısına sahiptir. Markanın dış cephe renkleri, 5 yıllık solmama garantisine sahip olması nedeniyle uzun süre işlem yapılmasına gerek duymadan ilk günkü canlılığını koruyabilir. Dış cephe renkler ayrıca, yüksek oranda kapatıcılığa ve dayanıklılığa da sahiptir. Böylece işlem yapılmadan önceki renk ne olursa olsun yüksek oranda kapatır ve binalarda deforme olmuş yerlerin görünmesini engeller. Bu kaliteli ürünler, UV dayanımı nedeniyle iklim koşullarına uyum sağlar. Bunun yanı sıra nefes alma özelliğine sahip olan tüm ürünler, insan sağlığına zararlı olmamakla birlikte, nemin duvara zarar vermesini de engellemiş olur. Jotun boya ürünleri, binalarda betonu karbondioksite karşıda korur. Böylece betonun içerisindeki demirlerin paslanmasını önlemek ve binaların yapısının korunmasına da katkı sağlar. Bununla birlikte binalarda zamanla ortaya çıkan çatlakları köprüleme özelliğine de sahiptir. Jotun mineral boya, kir tutma özelliğinin en alt seviyede olmasıyla, yapılan işleminin üzerinden ne kadar süre geçmiş olursa olsun temiz kalmasına ve yeniymiş gibi bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur. Jotun akrilik boya, kaliteli olması dolayısıyla üstün yapışma özelliğine sahiptir ve kolaylıkla uygulanabilir. Marka dış cephe ürünlerinde, Jotashield adını verdiği bir seriyi müşterilerinin kullanımına sunar. Seri içerisindeki pek çok çeşidi, birbirinden farklı özellikleriyle beton ve metal yüzeylere uyumlu olarak kullanılabilir. Bu özelliklere örnek olarak markanın dış cephe ürünlerinden “Silk” isimli çeşidi verilebilir. Bu ürün çeşidi 2 kat ısı yalıtımı özelliğine sahiptir. Böylece binaların içindeki sıcaklık dışarı çıkamazken, yaz günlerinde de sıcak havanın içeri nüfus etmesi engellenmiş olur. Bu farklı özelliklere verilebilecek örneklerden biri de “SuperSurable” isimli ürünün uzun süreli kullanımıdır. SuperDurable isimli ürün, 20 yıla kadar renk koruması sağlar. Jotun boya 20 kg ekonomik ürünleri ve daha fazlasına Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Canlı ve Göz Alıcı Renk Seçenekleri

Canlı ve Göz Alıcı Renk Seçenekleri

Jotun plastik boya, binalarda ve çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere birçok ürün seçeneğine sahiptir. Markanın ürün seçenekleri hem iç ve dış cephe olarak cepheye göre, hem de ahşap veya beton olarak yüzeye göre değişir. Tam 576 renk seçeneği bulunan markanın ürünleri, zorlu hava koşullarına dayanıklı olması nedeniyle kolay yıpranmaz ve solmaz özelliği ile renkleri ilk günkü canlılığını korur. Jotun su bazlı, dokulu, parlak boya, yüzlerce renk seçeneğini parlak ve mat seçenekleriyle sunar. Marka dış cephe ürünlerinde genellikle beyaz, gri, kahverengi, lacivert, siyah gibi renklerin açık ve farklı tonlarından oluşan bir renk koleksiyonunu kullanılır. Dış cephe renkleri, bu renklerin karıştırılması ile ortaya çıkan farklı tonlara sahiptir. Marka, dış cephe seçeneklerine farklı ve özgün isimler koymuş olsa dahi herkesin içeriklerini anlayabilmesi için “grimsi sıcak beyaz tonu, koyu sarımsı gri tonu, grimsi koyu mavi tonu” gibi açıklamalara da yer verir. Markanın iç cephe renkleri seçenekleri ise birbirinden farklı koleksiyonlara ayrılmış bir şekilde kullanıma sunulur. İç cephe Jotun boya renkleri “yeniden keşif koleksiyonu, kimlik renk koleksiyonu, hayatın ritmi renk koleksiyonu, eve dönüş koleksiyonu, en güzel renklerimiz” gibi koleksiyonlar altında kategorilere ayrılır. İç cephe ürünlerinde hem beyaz, krem, bej gibi açık ve ferah tonları kullanır hem de siyah, kahverengi, gri, lacivert gibi koyu tonları koleksiyonlarına eklenir. Bunun yanı sıra iç cephede kırmızı, turuncu, mavi, yeşil, mor gibi birbirinden farklı canlı, sıcak renk seçenekleri de bulunur. Jotun boya yorumları, kullanacağınız rengin seçimine karar vermenizi kolaylaştıracak öneriler içerir. Parlak ve Trebitt gibi seçeneklerle dekorasyonda göz alıcılığı hedefler. “Trebitt” adı verilen koleksiyon ahşabın güzelliğini korumayı ve doğa ile uyumlu bir görünüm yakalamayı hedefler. Koleksiyonun renk paleti açıktan koyuya doğru gider ve içerisinde çeşitli sıcak kahve, koyu gri-siyah, altın tonları bulundurur. Hem canlı tonları, hem de özellikleri ile ahşabın yapısını uygun olarak geliştirilen bu koleksiyon, içerisindeki alkid reçine ile ahşaba çok iyi işlenir ve UV ışınlarına korumalı oluşuyla da ahşabın ve renklerin uzun yıllar korunmasını sağlar. Jotun metal boya, kullanım alanlarının fazlalığı ile dikkat çeker ve uzun ömürlüdür. Özellikle denizcilik sektöründe kullanılabilen alternatifler, su altında da rahatlıkla kullanılabilir. Markanın çeşitleri, denizlerde ve daha pek çok sektörde kullanılabilen seçeneklerinde, yalnızca standart tek bir rengi değil, tıpkı binalarda olduğu gibi farklı tonları da sunar. Trendyol Jotun boya satın al butonunu kullanarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Jotun Boya Avantajlı Fiyatları ve Yorumları

Jotun Boya Avantajlı Fiyatları ve Yorumları

Marka fiyatları, ürünlerin iç veya dış cephelerde kullanılmasına, içerisindeki birbirinden farklı özelliklerine, alınan çeşidin kaç litre olduğuna bağlı olarak değişir. Bununla birlikte markanın astar ve macunları da kullanıldıkları cepheye bağlı olarak farklı şekillerde fiyatlandırılır. Jotun zehirli boya, teknelerde kullanılan ve dayanıklılığı artıran bir tür yüzey düzleştiricidir. Seçeneklerin müşteriler tarafından en beğenilen özelliklerinden bir tanesi silinebilir olmasıdır. Silinebilir çeşitler, duvar veya yüzeylerin batması durumunda dahi bir bez yardımıyla, ıslak bir peçeteyle silinerek kolayca temizlenir. Markanın sevilen yanlarından biri de ahşap ve beton görünümünü verebilmesidir. Özellikle ahşap görünümü veren modeller, evlerin içerisinde sıcak bir ortam yaratmak istediğinizde tercih edebileceğiniz seçeneklerdir ve ortama sıcacık bir hava katar. Beton görünümlü etki veren seçenekler ise, daha endüstriyel daha farklı bir görüntü oluşturulmak istendiğinde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra markanın alternatifleri içerisinde grenli yani sıcak görünümü veren çeşitler bulunur. Grenli olarak tercih edilen seçenekler, bir rulo yardımıyla çok kolay bir şekilde uygulanır ve mekanlara çok farklı ve dekoratif bir görünüm kazandırır. Markanın müşterileri tarafından en beğenilen özelliklerden biri de renklerin solmama özelliğine sahip olmasıdır. Uzun yıllar canlı kullanım garantisine sahip olan iç ve dış cephe malzemeleri, bu özelliği ile sıklıkla badana yapılmasını önler ve canlılığını korur. Müşteri yorumları, özellikle kullanımın kolay olması yönünde toplanır. İç ve dış cephe ürünleri, yüzeylere kolay bir şekilde rulo veya fırça yardımıyla kolaylıkla sürülür ve yaydırılır. Beton, metal, ahşap gibi yüzeylere hızlıca nüfus eden tüm seçenekler, hızlı kuruma özelliği ile de vakit kaybının önüne geçer. Bunun yanı sıra markanın çeşitlerinin antibakteriyel özelliği de özellikle çocuğu olan veya nefes problemi olan ailelerin beğendiği bir özelliktir. Jotun boya 1 lt, 2,5 lt, 10 lt, 15 lt seçeneklerine Trendyol avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Kalitesiyle Memnun Eden Seçenekler

Kalitesiyle Memnun Eden Seçenekler

Jotun ev boyası özelliklerinden bir diğeri de su iticilik özelliğidir. Bu özelliği ile ürün sürülen bölge suyu emmez ve mutfak, banyo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Markanın ürünlerinin beğenilen özelliklerinden biri de hızlı kurumasıdır. Özellikle yapılacak işleminden önce, alana sürülen macunların hızlı kuruma özelliğine sahip olması zaman kaybının önüne geçer. Markanın bazı çeşitlerin silikonlu oluşu da beğenilen özellikleri arasında yer alır. Silikonlu olarak tercih edilen yüzey seçenekleri, kullanılan bölgede pürüzsüz bir görüntü oluşmasını sağlar ve o bölgeye nefes aldırdığı için uzun süre kullanılır. Böylece içeride biriken nem dışarıya atılmış olur ve küf, mantar oluşumunun önüne geçilir. Duvarların nefes alma özelliğine sahip olması insan sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Hızlı kuruma özelliği, yağlı ve epoksi seçenekleri gibi birçok farklı çeşitlerde bulunur. Bunlar yalnızca sıvı değil Jotun toz boya şeklinde de üretilir. Çit, korkuluk, boru gibi alanlara rahatlıkla ulaşmak için ideal olan toz alternatifler, püskürterek kullanılır ve kolaylıkla taşınır. Sizlerde iç ve dış cephelerde kullanılabilen, kaliteli yapısı ve özellikleri ile dikkat çeken ürünleri yakından incelemek ve sahip olmak istiyorsanız Trendyol adresine girebilir ve Jotun boya online satış avantajlarından yararlanabilirsiniz.