İlgili Kategoriler
Marka
Kişi Sayısı
Renk
Materyal
Fiyat
Özellik
Parça Sayısı
Şekil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Jumbo Yemek Takımı

" araması için 61 sonuç listeleniyor

Zarafetiyle Jumbo Yemek Takımı Modelleri Trendyol'da!

1947 yılında tamamen yerli sermaye ile İstanbul'un Fatih ilçesinde kurulan Jumbo; porselen, cam, taş ve çelik gibi doğal malzemeler kullanarak hayata geçirdiği mutfak gereçleri ile tanınır. Estetik ve fonksiyonel tasarımlara imza atan başarılı marka; çatal-kaşık-bıçak takımları, yemek takımları, pişirme grubu ürünleri, içecek sunum gereçleri, sofra sunum gereçleri, dekoratif ürünler, elektrikli ev aletleri ve hediyelik sofra gereçlerinden olan zengin ürün yelpazesi ile öne çıkar. Özgün, zarif ve modası geçmeyen zamansız Jumbo yemek takımı tasarımları ile her dekorasyona ve her zevke hitap eden marka, sofralara şıklık katan ürünleri ile müşterilerden tam not alır. Yüksek kaliteli malzemelerden geleneksel yöntemler ve usta işçilik ile hayata geçirilen Jumbo Silva, Golda, Shine, Lucky yemek takımı farklı desen ve renk seçeneklerinden oluşan alternatifleri ile müşterilerin beğenisine sunulur. Başarılı markanın setleri, her sofrada ihtiyaç duyulan servis tabağı, çukur yemek tabağı ve çorba kasesinden meydana gelirken bazı ürünlerde pasta tabağı, küçük oval tabak, tuzluk, biberlik, kürdanlık, çorba tenceresi gibi ekstra ürünler de yer alır. Çekirdek aileden kalabalık ailelere kadar herkese uygun ürün seçenekleri sunan başarılı marka, farklı konseptli sofralara tam uyum sağlayacak tasarımlarıyla fark yaratır. Hazırlamadan pişirmeye, sunumdan dekorasyona kadar tüm aşamalarda müşterilere eşlik eden ürünleri ile konfor vadeden Jumbo, özellikle pişirdiği lezzetli yemekleri eşsiz sunumlarla süslemek isteyenlere hitap eder. Farklı tasarımları bir arada bulunduran ve her yıl yepyeni konseptlerde yeni modeller üreten Jumbo markası, çeyiz setleri ile de yoğun ilgi görür. Kahvaltı setlerinden çok parçalı yemek takımlarına, tekli sofra gereçlerinden pasta takımlarına kadar farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştirir. Mug, kupa, fincan gibi içecek gereçlerinin yanı sıra tekli tabak ve kase gibi modeller ile parça sayısını artırmak isteyenlere pratik çözümler sunar. Marka kendi zevkine göre farklı parçaları kombinleyerek kendi takımını oluşturmak isteyenlere de birçok seçenek sunar. Sofralarındaki şıklığını tamamlamak isteyenler Trendyol’dan Jumbo 6 kişilik yemek takımı seçeneklerini güvenle inceleyebilir.

Dikkat Çekici Jumbo Yemek Seti Özellikleri

Dikkat Çekici Jumbo Yemek Seti Özellikleri

Çok sayıda tasarım ödülüne sahip olan Jumbo markası tarafından geliştirilen Jumbo Moon Gold, Bone, Dream, Majestic, Acoustic yemek takımı, farklı sayılardaki parçalardan meydana gelen 4 kişilik, 6 kişilik ve 12 kişilik takımlar olarak kategorize edilir. 4'er adet servis tabağı, pasta tabağı ve çorba kasesinden meydana gelen bu küçük parçalar çekirdek ailelere hitap eder. 6 kişilik modeller ise 18 parça veya 24 parça olmak üzere iki farklı seçenekten meydana gelir. Başarılı markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer alan Jumbo yemek takımı 12 kişilik modellerde ise 60 ile 64 parça arasında değişen alternatifler bulunur. Standart yemek takımlarında yer alan tabak ve kaselere ek olarak pasta tabağı, çorba tenceresi, tuzluk, biberlik, kürdanlık, büyük-küçük meze tabakları, kayık tabak ve sosluk da yer alır. Akşam yemeklerinden özel kutlamaların yapıldığı sofralara kadar her konsepte uygun ürün seçenekleri ile, ödüllü tasarımlardan meydana gelen yemek setleri ile göz doldurur. Kahvaltı sofralarına şıklık katan tasarımlara yer verdiği kahvaltılık set ürünleri ile öne çıkan Jumbo, 6 kişilik set formunda olan ve 29 parçadan oluşan ürünleri ile dikkat çeker. Servis tabağı, çay fincanı, fincan tabağı, kase, kayık tabak, demlik, sütlük, şekerlik, tuzluk ve biberlik setlerinden oluşan kahvaltılık setleri, farklı desen ve renk seçenekleri ile beğeni toplar. Bu ürünlerin arasında yer alan pasta tabakları ile göz dolduran Jumbo, eşsiz desen, renk ve şekle sahip olarak tasarlanan pasta tabakları ile fark yaratır. Genel olarak pasta tabakları ve ayaklı servis tabağından meydana gelen pasta setleri, sofralarına şıklık katmak ve misafirlerini zarif tabaklar ile ağırlamak isteyen müşterilere hitap eder. Dayanıklı ve çizilmelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilen Jumbo 24 parça yemek takımı genel olarak cam ve porselen olarak iki farklı forma sahiptir. Modelden modele değişen yıkama yöntemlerine dikkat edildiğinde uzun bir kullanım süresi vardır. Yıkamasını bulaşık makinesinde ya da elde yıkayarak yapabilirsiniz. Bu ürün çeşitlerini Trendyol’dan inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Jumbo Yemek Takımı Modelleri

İhtiyacınıza Uygun Jumbo Yemek Takımı Modelleri

Jumbo New Line, Safari, Daphne, Daisy yemek takımı çeşitlerinin kimisinin elde yıkanması gerekirken kimisi de bulaşık makinesinde belirli bir ısıya kadar yıkanabilir özelliktedir. Mikrodalga ve dondurucuda kullanıma uygun olsa bile kullanım ömrünün kısalmaması için söz konusu cihazlarda kullanımı tavsiye edilmez. Jumbo porselen yemek takımı, genel olarak ekstra bakım gerektirmeyen ancak dikkatli kullanılması önerilen ürünlerden oluşur. Standart yuvarlak ve oval formdaki seçeneklerin yanı sıra kare olan modellerde sıklıkla tercih edilir. Marka bu gibi farklı formdaki tabak ve kaselerden meydana gelen model seçenekleri müşterilerin hizmetine sunar. Çizgili, çiçekli, geometrik desenli, rengarenk, tek renkli, düz beyaz, altın yaldızlı, parlak ve mat gibi farklı tasarımlara sahip olan Jumbo platin yemek takımı, her zevke hitap eden model seçenekleri ile geniş bir müşteri kitlesi tarafından yoğun ilgi görür. Sofralara zarafet katan çiçekli, siyah, lacivert, mavi, yeşil, siyah çiçekli modelleri ile her zevke ve her dekorasyon stiline hitap eder. Farklı renklerde ve farklı konseptlerde birçok ürün üreten başarılı marka, tasarım ödüllü ürünleri ile yüksek kaliteli şıklık vadeder. Konseptli tasarımları ile öne çıkan London, Violet, Bright, Leaf, Lucky, Gold, Butterfly, Acoustic gibi her biri farklı bir hikaye anlatan, zarif ve uzun ömürlü çeşitleri ile göz doldurur. Sofralara asalet katan porselenlere imza atan başarılı marka, son teknoloji üretim teknikleri ile hayata geçirdiği porselen ürünlerinin pürüzsüz dokusu ile fark yaratır. İmza niteliğindeki çok özel koleksiyonları ile beğeni toplamasının yanı sıra aynı kalitedeki tekli tabak ve kase gibi ürünleri ile de müşterilere avantaj sunar. Seçkin misafirleri ağırlayacak kadar şık ve kaliteli olan Jumbo günlük yemek takımı modelleri ise müşterilerden tam not alarak kalitesini kanıtlar. Sade ve minimal desenli parçaların yanı sıra gösterişli Jumbo kare, oval, yuvarlak yemek takımına kadar geniş bir ürün skalası sunan marka, tarzı ne olursa olsun ürettiği her ürün estetik bir görünüm ve yüksek kalitede hizmet sunar. Müşterilerde yoğun ilgi gören Jumbo altın kaplama yemek takımı hem gösterişli hem de zarif bir yemek takımı hayal edenlere hitap eden tasarımı ile dikkat çeker. Altın detaylar ve minimal çiçek tasarımları ile saray konseptinde üretilen söz konusu takım, akşam yemeklerinde sofralara estetik bir dokunuş yapmanızı sağlar. Markanın zarif çizgilerle tasarladığı Dream modelleri geleneksel motifleri ile modern ve etnik dekorasyon stilini tercih edenlere hitap eder. Jumbo Royal, Nisha, Joy, Bohem, Azure, Twist, Java tasarımlar ise sadeden rengarenk tasarımlara kadar yüzlerce alternatifi bulunur. İngiliz ve Fransız estetiğini yansıtan motiflerden geleneksel Türk motiflerine kadar her kültürden zarif dokunuşlar bulabileceğiniz ürünler özel konukların ağırlandığı ağır sofralardan eğlenceli arkadaş buluşmalarına kadar her beklentiye uygun seçenekler sunar.

Jumbo Yemek Takımı Çeyiz Seti Avantajları

Jumbo Yemek Takımı Çeyiz Seti Avantajları

Zarif tasarımları ile çok sayıda ödüle layık görülen marka, tencere setlerinden oluşan evlilik paketlerinin yanı sıra sıfırdan bir evde ihtiyaç duyulabilecek tüm sofra gereçlerine yer verdiği çeyiz setleri de üretir. Farklı konseptler ve farklı renk seçenekleri sunan çeyiz setlerinde genellikle çelik tencere seti, düdüklü tencere, yemek takımı, kahvaltı takımı, çatal-kaşık-bıçak takımı yer alır. Sofra ve mutfaklarda vazgeçilmez olan gereçlerden oluşan çeyiz setleri, hem uygun fiyat seçenekleri ile müşterilere pratik bir şekilde tüm mutfak gereçleri eksiklerini tamamlama fırsatı sunar. Markanın çeyiz setlerinde ek olarak çaydanlık da bulunur. Markanın çeyiz setlerinde yer alan Jumbo 18 parça yemek takımı ve çatal-kaşık-bıçak setleri genellikle 12 kişilik olup tencere setleri ise 4 tencereden oluşan 8 parçalı setlerdir. 6 litre kapasiteli yeni nesil kapak tasarımlı düdüklü tencerenin de bulunduğu çeyiz setleri, yeni evlenecek olan çiftlerin pişirme ve sofra ürünlerini bir kerede tamamlamayı amaçlar. Söz konusu çeyiz setlerinde yer alan Jumbo çiçekli yemek takımı; 12 adet çukur tabak, 12 adet pasta tabağı, 12 adet çorba kasesi, 1 adet büyük oval tabak, 3 adet küçük oval tabak, 1 adet çorba tenceresi ve kapağı, 2 adet tuzluk, 2 adet biberlik ve 2 adet kürdanlıktan meydana gelir. Zamansız tasarımlara imza atan markanın çeyiz setleri, henüz evlilik planı yapmayanlar tarafından da yoğun ilgi görür. Modası asla geçmeyen, yüksek kaliteli ve uzun kullanım ömürlü ürünler ile övgü toplayan marka, nesilden nesile aktarılabilecek kadar kaliteli ve zarif ürünleri ile çeyizini erkenden tamamlamak isteyenlere her dönemin dekorasyon modasına uygun yüzlerce alternatif tasarım ile yanıt verir. Trendyol’da farklı tasarımlara sahip bu ürünleri kolaylıkla bulabilir, uygun fiyata satın alarak da misafir sofralarınıza renk katabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Jumbo Yemek Takımı Çeşitleri

Kaliteli ve Kullanışlı Jumbo Yemek Takımı Çeşitleri

Cam ve porselen kullanılarak üretilen Jumbo mavi, siyah, kırmızı, yeşil yemek takımı fiyatları ile de avantaj sağlar. Başarılı markanın ürün fiyatlandırılmasında etkili olan birçok faktör vardır. Örneğin, cam veya porselen olması, kaç kişilik olduğu, yeni veya eski sezon olması, ekstra parçalar içermesi, özel bir konsepte göre üretilmiş olması gibi faktörler farklı fiyatlandırmalara neden olabilir. Günlük kullanıma uygun parçalar da üreten marka, genel olarak yüksek kaliteye sahip ürünleri ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunar. Ödüllü markanın fiyatlarında belirleyici faktörlerin başında parçaların kaç kişilik olduğu gelir. Örneğin, 4 kişilik çekirdek ailelere ve küçük arkadaş toplantıları için hazırlanan sofralara uygun olan Jumbo Bride yemek takımı ile 12 kişilik olan ve kalabalık aile yemekleri için eksiksiz bir sofra hazırlamak isteyenlere hitap eder. Takımdaki parça sayısı arttıkça fiyatının da artması beklenen bir durumdur. Ancak tencereden yemek takımına, çaydanlıktan düdüklü tencereye kadar mutfak ve sofra gereçlerinin eksiksiz olduğunu setlerde fiyat avantajı söz konusudur. Bu sebeple mutfağındaki tüm pişirme gereçlerini, çatal-kaşık-bıçak setlerini yenilemek isteyenler de markanın çeyiz setlerini tercih edebilirler. Öte yandan tekli tabak, kase gibi ürünleri de müşterilerin beğenisine sunan marka, set halinde parçaları da ayrı bir paket halinde satışa sunar. Siz de markanın eşsiz ve zamansız Jumbo yemek takımı modellerinden satın almak istiyorsanız Trendyol’dan fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jumbo Yemek Takımı Müşteri Yorumları

Jumbo Yemek Takımı Müşteri Yorumları

Müşterilerin porselen ve cam kalitesinden övgüyle söz ettiği parçalar uzun yıllar kullanımda bile desenlerinin ilk günkü formunu koruması ile tanınır. Özellikle bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve dondurucuda kullanım talimatlarına dikkat edildiğinde uzun bir kullanım ömrü vadeden parçalar yüksek kaliteli malzemeler, gıdaya uygun boya ve baskılar, pürüzsüz yüzey ve çizilmeye karşı dirençli formları ile dikkat çeker. Desen ve konseptleri ile beğeni toplayan tasarımlara sahip olan Roma konseptli tasarımlar büyük ilgi görür. Klasik Roma mimarisini yansıtan çizgilere yer verilen modeller sade sofralardan hoşlanan müşterilere eşsiz bir alternatif sunar. Farklı kültürlerden izler taşıyan desenleri ile parçalara farklı bir yorum getiren marka, her müşterinin ev konseptine uygun yüzlerce parça ile ihtiyacınız olan seçenekleri Trendyol aracılığıyla size sunar. Jumbo yemek takımı kullananlar tarafından övgü toplayan bir başka özellik ise başarılı markanın müşterilere standart yuvarlak tabaklar yerine oval ve geometrik form seçenekleri sunmasıdır. Örneğin, Jumbo İnci yemek takımı gibi yumuşatılmış köşelere sahip kare tabaklar, yuvarlak tabak tasarımlarından sıkılanlar tarafından yoğun ilgi görür. Öte yandan geleneksel ve sade tabakları tercih eden müşterilerin tercih ettiği New Line modeli desensiz parçalar da başarılıdır. Markanın kalitesini yansıtan zarif ürünler arasında olup her dönem yoğun ilgi gören Jumbo tasarım ödüllü yemek takımı misafir sofralarına şık bir görünüm kazandırır. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Özel günlerde sevdiklerinize hazırladığınız sofralarda bu seçenekleri kullanabilirsiniz. Yılbaşı sofralarından aile toplantılarına kadar her sofra dekorasyonuna ve her masa örtüsüne uyum sağlayacak nitelikte olan beyaz ve desensiz modelleri farklı formlarda üreterek fark yaratan başarılı marka, dikdörtgen ve kare gibi simetrik tabaklardan asimetrik formdaki tabaklara kadar zengin seçenekleri ile göz doldurur. Geleneksel motiflerden modern çizgilere kadar yüzlerce seçenek sunan özgün tasarımları ile dikkat çeken markanın bu parçaları her tarzdaki sofraya uyum sağlayacak yüzlerce alternatiften meydana gelir. Siz de bu alternatiflere Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Jumbo Yemek Takımı Kampanyaları

Avantajlı Jumbo Yemek Takımı Kampanyaları

Yeni evlenecek çiftlerden yemek takımını yenilemek isteyenlere kadar herkese uygun seçenekler sunan başarılı marka, parçaların kaliteli, pürüzsüz ve uzun ömürlü olması ile övgü toplar. Tecrübe ve yeni nesil üretim teknikleri ile titiz bir üretim süreci sonrası müşterilerin beğenisine sunulan ürünler, Trendyol’daki Jumbo yemek takımı kampanyaları ile müşterilere uygun fiyata ulaşır. Markanın benzersiz desen tasarımları ile sofralara zarafet ve estetik bir dokunuş yapan seçenekleri hakkında yazılan yorumlarda size yol gösterebilir. Jumbo yemek takımı yorumları önceden bu ürünleri satın alıp kullananların deneyim ve tavsiyelerini içerir. Lezzetli yemekleri yüksek kaliteli porselen tabaklarda sunmak isteyenlere hitap eden seçenekler arasında yer alan çeyiz seti konseptli ürünler ile marka müşterilere büyük avantaj sağlar. Çoğu bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olan ve desenleri uzun yıllar boyunca silinmeyen ürünlerin yanı sıra desensiz tek renkli modellerde üretir. Tekli tabak ve kase seçenekleri ile de seti bozulanlara veya kendi eşsiz sofralar oluşturmak isteyenlere alternatifler sunan marka, ödüllü tasarımları, kaliteli porselenleri, dayanıklılığı artırılmış cam ürünleri ve avantajlı fiyat seçenekleri ile herkese kaliteli şıklık vadeder. Markanın Cross, Bride, Nova, Roma Round, Baroque, Frame gibi çok özel modelleri vardır. Markanın yeni ve eski sezon çeşitlerine Trendyol sayesinde kısa sürede ulaşabilir, zengin ürün çeşitliliği sayesinde markanın özgün ve kaliteli parçaları ile tanışabilirsiniz. Önceden satın alanlar müşteri yorumlarıyla ürünler hakkında olumlu olumsuz değerlendirmelerini yaparlar. Siz de markanın seçeneklerini ilk defa deneyecek iseniz bu yorumları okuyarak aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Jumbo yemek takımı fiyatları tüm bu özellikler çerçevesinde belirlenir. Trendyol’un kampanyalarından yararlanarak kendiniz ve sofra dekorasyonunuz için ihtiyacınıza uygun ürüne karar verebilir, görsellerini detaylarına kadar inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz setini belirledikten sonra ürünü Trendyol’un sunduğu cazip fiyat seçenekleri, kampanyalar ve güvenli ödeme seçenekleri ile siparişiniz oluşturarak uygun fiyata hem kendinize hem de sevdiklerinize satın alabilirsiniz.