İlgili Kategoriler
Yer Silme Özelliği
Aşılabilir Engel Seviyesi
Fiyat
Şarjlı Kullanım Süresi
Güç (Watt)
Haritalandırma
Çalışma Modu Sayısı
Uygulama Üzerinden Kontrol
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ses Seviyesi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karcher Robot Süpürge

" araması için 18 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Karcher Robot Süpürge Trendyol’da!

Yaşam alanlarının temizliği, bireylerin sağlıklı bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri için büyük önem taşır. Düzenli olarak yapılan temizlik, alanların her daim hijyenik olmasına imkan verir. Temizlik yaparken birçok ürünlerden destek alınır. Özellikle süpürge ürünleri, bireylerin işini kolaylaştıran ürünler arasındadır. Farklı tasarımlarda bulunan cihazlar arasında robot süpürge çeşitleri öne çıkar. Birçok kaliteli ve deneyimli markalar tarafından üretilen bu ürünler, hayatınızı önemli oranda kolaylaştırabilir. K archer robot süpürge ürünleri de kalitesi, işlevselliği ve dayanıklılığı ile bilinen modellerdir. Modeline göre farklı haritalandırma özelliği bulunan bu ürünlerin çalışma modu sayısı da değişebilir. 1, 2, 3 ve üzeri mod sayısına sahip olan modeller bulunur. Bunun yanı sıra her modelin aşılabilir engel seviyesi de değişir. Uygulama üzerinden kontrol özelliği bulunan modeller, akıllı cihazlarla kontrol edilebilir. Motor güçleri ve ses seviyeleri farklılık göstermekle birlikte şarj kullanım süreleri de ürün çeşitlerine göre değişir. Karcher süpürge robot modellerinin hazne kapasiteleri farklılık gösterebilir. 250 lt, 500 lt ve 1000 lt kapasitesinde toz haznesi bulunan ürünler mevcuttur. Ayrıca markanın bazı modellerinde yer silme özelliği bulunur. Her biri dayanıklı olmakla beraber performans olarak da göz doldurur. Haritalandırma özelliği sayesinde belirlediğiniz alanların temizliğini sağlayan bu cihazlar, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Robot süpürge tüm evi temizlerken siz başka işlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda dışarıda olduğunuzda akıllı cihazlarınızla kontrol sağlayarak süpürgeyi istediğiniz saatte çalıştırabilirsiniz. Trendyol’da modelleri bulabilir ve Karcher robot süpürge satın al abilirsiniz.

Beğenilen Karcher Robot Süpürge Modelleri

Beğenilen Karcher Robot Süpürge Modelleri

Karcher akıllı robot süpürge modeli, yaşam alanlarının temizliğini üstlenen cihazlardır. Halıları ve sert zeminleri sistematik bir şekilde temizleme özelliğine sahip olan akıllı ürünler, süpürmenin yanı sıra mop yardımıyla silme işlemini de gerçekleştirir. Döner fırça özelliği ve kenarlarında bulunan fırçalar ile yüzeyde bulunan kirler, çöp kutusuna taşınır. Wi Fi bağlantısı ile uzaktan kontrol edilebilir olan ürünler, çok yönlü haritalama özelliği ile de beğeni alır. Modellerin temizlik parametreleri, her oda için farklı ayar yapma imkanı sunar. Uygulama sayesinde çevreyi algılar ve otomatik olarak odaların haritasını oluşturur. Bunun yanı sıra ek sensörler ile cihazın merdivenden düşmesi ya da bir yere çarpması önlenir. Ürünler, önceden ayarlanan program kullanılarak ya da düğmesine basılarak uygulama üzerinden başlatılabilir. Bireyler için çok önemli bir avantaj sunan ürünlerin zamanlama programı da mevcuttur. Bu program sayesinde istenilen bir zaman diliminde otomatik olarak çalışmaya başlar ve yaşam alanlarının temizliğini yapar. Bu cihazlar yardıma ihtiyaç duyduğunda, bunu sesli olarak bildirebilir. İşini tamamladıktan sonra otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner ve kendini düzenli bir şekilde şarj ederek her daim kullanıma hazır hale gelir. Karcher robot süpürge modelleri, 1500 ila 2000 watt gücünde bulunur. Ses seviyeleri 31 desibelden 90 desibele kadar değişebilir. Sessiz olan ürün çeşitleri, gece geç saatlerde çalıştırılabilir. Ürünlerin aşılabilir engel seviyesi, modele göre değişebilir. 1, 2, 4 cm ve üzeri aşılabilir engel seviyesi bulunan cihazlar mevcuttur. Çalışma mod sayıları da ürün çeşitlerine göre değişim gösterir. 1, 2, 3 ve üzeri mod sayısına sahip olan ürünler bulunur. Cihazların hazne kapasiteleri ise 250 litreden 1000 litreye kadar çıkabilir. Markanın hem donanım hem de özellik olarak değişiklik gösteren modellerinin bulunması, her ihtiyaca uygun ürünü bulmayı mümkün kılar. Her müşteri aradığı özelliklere sahip olan cihazı tercih ederek keyifle kullanabilir. Yenilikçi donanımları ve kullanım kolaylığı nedeniyle Karcher robot süpürge tavsiye edilen ürünler arasındadır. Trendyol’da markanın modellerine bakabilir, beğendiğiniz ürün için sipariş oluşturabilirsiniz.

Karcher Robot Süpürge Online Alışveriş Avantajları

Karcher Robot Süpürge Online Alışveriş Avantajları

Markanın kaliteli ve işlevsel ürünlerini online avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Karcher robot süpürge online alışveriş imkanı, müşteriler için önemli fırsatlar oluşturur. Tüm cihazları aynı anda görüntüleyebilir ve sahip oldukları özellikleri detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri yorumlarını okuyarak memnuniyet derecesini görebilirsiniz. Deneyimli müşterilerin paylaştığı Karcher robot süpürge yorumları, genellikle olumlu yönde olur. Cihazların sahip olduğu donanım ve kullanım kolaylığı hakkında fikir edinmenizi sağlayan değerlendirmeler, seçim yapmanızı kolaylaştırabilir. Memnuniyet alan ürün çeşitlerini bu değerlendirmeler sayesinde keşfedebilir ve avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile cazip indirimlerle de karşılaşabilirsiniz. Belirli aralıklarla yapılan ve müşterilerin bütçelerinden tasarruf yapmalarına imkan sağlayan Karcher robot süpürge kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Bu dönemlerde yapılan indirimleri değerlendirerek robot süpürge alışverişini bütçenizi sarsmadan tamamlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden kontrol sağlayabileceğiniz süpürge modelleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İstediğiniz zaman diliminde yaşam alanlarının temizliğini başlatabilir ve yorulmadan istediğiniz hijyeni oluşturabilirsiniz. Dilerseniz sadece kuru temizlik için olan modelleri tercih edebilir ya da ıslak, kuru ve moplu tasarımları satın alarak detaylı bir temizlik sağlayabilirsiniz. Dolu batarya ile çalışma süresi 2 ila 3 saat arası değişen cihazlar, şarjın bitmesi durumunda istasyona dönerek kendini şarj eder. Ürünlerin çalışma süresi, ortalama bir evin tüm alanlarını temizlemek için uygunluk gösterir. Çok geniş alanlarda ise şarjı yenilenerek tekrar kullanılabilir. Emiş performansıyla da göz dolduran bu ürünler, verimli bir temizlik imkanı sunar. Ses seviyelerinin yüksek olmaması ise çevresindeki bireylerin rahatsız olmasını önler. Bu sayede akşam saatlerinde de kullanıma uygun olur. Markanın ürünleri online alışveriş olanağı ile Trendyol’da inceleyebilir ve beklentilerinizi karşılayan. aradığınız özellikleri taşıyan modeli satın alabilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Karcher Robot Süpürge Fiyatları

Uygun Aralıklarda Karcher Robot Süpürge Fiyatları

Markanın robot süpürge çeşitleri, değişen fiyat aralıklarında bulunabilir. Bunun nedeni, her modelin farklı bir donanıma sahip olmasıdır. Teknik özellikleri, tasarımı, şarj süresi ve ıslak, kuru temizlik sağlaması gibi nitelikler, fiyatları doğrudan etkiler. Karcher robot süpürge fiyatları, tüm bu özelliklere göre belirlenirken kampanya dönemlerinde de değişiklik görülebilir. Kampanyalar dahilinde bazı ürünlerin fiyatlarında indirim yapılabilir. Bu indirimler, müşteriler için önemli bir avantaj sunar. Kampanyalardan yararlanmak ve bütçenize uygun fiyatlarla alışveriş yapmak için Karcher robot süpürge indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Böylece hem kaliteli bir markanın cihazını uygun fiyatlarla satın alabilir hem de bütçenizden tasarruf yapma imkanı bulabilirsiniz. Moplu olan cihazlar, sert zeminleri silme özelliğine sahiptir. Bu ürünler, halı üzerine çıktığında mop fonksiyonu otomatik olarak kapanır ve süpürmeye geçer. Halıdan sert zemine indiği anda mop fonksiyonu tekrar başlar ve yüzeyleri silerek temizler. Tüm bu aşamaları otomatik olarak yapan cihazlar, bireyleri oldukça memnun eder. Büyük kolaylık sunmasıyla günlük yapılan işler hafifler. Cihazlar tasarım olarak da beğenilir. Modern ve estetik bir dizayna sahip olan ürünler aynı zamanda ergonomik yapıda bulunur. Kullanılmadığında fazla yer kaplamaz ve dar alanlarda kullanıma uygunluk gösterir. Karcher robot süpürge kullananlar, kendilerine daha fazla zaman ayırabilir. Temizlik için ekstra vakit ayırmaya gerek kalmaz ve arta kalan zaman çok daha keyifli bir şekilde geçirilebilir. Bu ürünler rutin kullanılarak yaşam alanlarının her daim temiz kalması sağlanabilir. Bu sayede ani gelen misafirler için telaşlanmaya gerek kalmaz. Ayrıca küçük çocuğu olanlar ya da evcil hayvanı bulunan kişiler için oldukça kullanışlıdır. Robot süpürgeler sayesinde zeminlerin hijyeni sağlanarak güvenli ve sağlıklı yaşam alanları elde edilir. Trendyol'da markanın cihazlarını inceleyerek istediğiniz modeli temin edebilirsiniz.