Avantajlı Ürünler
Yazar
Roman Türü
Setli/Tekil
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kırmızı Kedi Yayınları

" araması için 5071 sonuç listeleniyor

Sevilen Kırmızı Kedi Yayınları Trendyol’da!

Edebiyat, sosyal bilimler, araştırma ve biyografi gibi birçok alanda kitap çeşitliliğine sahip Kırmızı Kedi Yayınları ile farklı dünyaları keşfedebilirsiniz. Kitap okumayı sevdiren, içerdiği olay örgüleri ve insana kattığı yönleri ile romanlar, kitaplıkların vazgeçilmez parçalarından biridir. Edebiyat içerisinde başyapıt niteliği taşıyan klasik romanlara yayınevinin kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinize anlamlı bir hediye arayışındaysanız yüzlerce seçenek barındıran roman çeşitleri, farklı dünyalar içeren özgün yapılarıyla hediye edeceğiniz kişiye hitap eden bir kitap bulmayı oldukça kolaylaştırır. Klasik romanlarla birlikte yeni Türk edebiyatı eserlerini de bulabilirsiniz. Edebi eserler arasında önemli bir yer edinen şiir, öykü ve denemeler gibi Türk edebiyatının değerli yayınları seçenekleriniz arasında yer alır. İçerisinde oldukça değerli seçkilerin yer edindiği Kırmızı Kedi Yayınevi Turuncu Kitaplar ise benzersiz bir set oluşturmanızı mümkün kılar. Turuncu seri içerisinde değerli düşünce kitapları, felsefi r ve edebi eserler gibi başarılı kalemlere ait yapıtlar bulabilirsiniz. Bilimsel alanda yazılmış eserler, değerli bilgiler içeren ve ilgi duyduğunuz alana dair etkili gelişim gösterebilme imkanı yaratır. Sosyoloji, psikoloji, edebiyat kuramları, mimari ve mühendislik gibi pek çok alanda yayını bulunan Kırmızı Kedi, öğretici içeriklere keyifle ulaşabilme fırsatı yaratır. Dünyadaki ve ülkedeki güncel olaylara değinen, incelikli araştırmalarla konulara derinlemesine eğilen eserler ise kitaplığınızda, dönemleri anlamak yönünde içerik oluşturmanızda yardımcı olur. Önemli kişilikler, belirli politik dönemler veya toplumda yer etmiş olaylara değinen bu yayınlar ile araştırdığınız konular üzerinde derinlikli bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca binlerce seçeneği içerisinde çocuklara kitap okuma alışkanlığını keyifle aşılayacak birçok eser de yer alır. Çocukların diline ve dünyasına göre pedagojik açıdan uyumlu bir şekilde yazılan hikayeler ile çocuğunuza okuma alışkanlığını kolaylıkla kazandırabilirsiniz. Çalışma rutininizi düzenlemede yardımcı olacak olan ajanda çeşitleri de farklı renk ve desen seçenekler içerir. Yayın hayatının her alanında deneyimli ekibi ve kaliteli baskı yöntemleriyle her zaman keyifle okuyabileceğiniz Kırmızı Kedi kitaplarına kütüphanenizde yer ayırabilirsiniz. Bir an önce okumak istediğiniz eserler için Trendyol’daki seçenekleri inceleyebilir, istediğiniz yazarların romanlarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Özgün Edebi Eserler Sunan Kırmızı Kedi Yayınları

Özgün Edebi Eserler Sunan Kırmızı Kedi Yayınları

En değerli sanat dallarından biri olan edebiyat; betimleme, imgeleme ve kurguyla sözcükleri büyüleyici biçimde bir araya getirir. Birbirinden özel seçkin eserlerin yer aldığı yayınevinin romanları içerisinde bu büyüyü yaşatan eserler bulabilirsiniz. Türleri bakımından tarihi, tahlil, bilimkurgu ve realist gibi seçenekler içeren romanlar arasından sizin zevklerinize hitap edeni bulmak oldukça kolaydır. Tarihi romanlar ile belirli bir tarihte, olay örgülerinin geçtiği coğrafyada bulunan insanların yaşama olan bakışlarını keşfedebilirsiniz. Geçmişte aşka, aileye, ekonomik sıkıntılara veya başka birçok konuya, çağın bakış açısını içeren örgülerle hakim olabilirsiniz. Romanın akıcı kurgusu içerisinde karakterlerin yerine kendinizi koyarak bugününüzle geçmişteki düşünce yapıları arasındaki farklı derinlemesine hissedebilirsiniz. Bu hisleri oldukça başarılı örneklerle yaşatan klasikler, çağın en başarılı yazarlarının gözlerinden geçmişteki dünyayı görme fırsatı yaşatır. Öykü kitapları ise romana göre daha kısa ve öz anlatımlarıyla keyifli okumaları mümkün kılar. Türk edebiyatı eserleriyle birlikte Rus edebiyatı, İngiliz edebiyatı ve başka birçok ülkenin değerli edebi eserlerini yayınevi bünyesinde bulabilirsiniz. Edebiyatın en incelikli alanlarından biri olan şiir entelektüel okumalar içerisinde önemli bir yer edinir. Orhan Veli, Şükrü Erbaş ve Haydar Ergülen gibi Türk şiirinin en değerli kalemlerinin eserlerini de Kırmızı Kedi’nin şiir kategorisinde bulabilirsiniz. Türk şiirine dair yeni çıkanlar arasında, Osman Konuk gibi değerli şairlerin güncel eserlerini okuyabilirsiniz. Geçmişten bugüne, her çağa ve jenerasyona hitap etmiş olan ölümsüz eserleriyle Babil Kitaplığı oldukça kıymetli okumalar yapabilme şansı yaratır. Babil serisinde bulunan Robert Louis Stevenson, Edgar Allen Poe ve Antoine Galland gibi değerli yazarların eserlerini okuyabilirsiniz. Tüm dünyada karşılığını bulan Binbir Gece Masalları ve Rus Öyküleri gibi etkileyici yapıtlar da Babil serisi ile sunulur. Edebi eserler söz konusu olunca akla gelen Enis Batur, Furuğ Ferruhzat, Dostoyevski ve Stefan Zweig gibi yazarlar da Kırmızı Kedi Yayınları çeşitleri arasında vardır. Bu yazarların ses getiren ve ölümsüz eserlerini yayınevinin bünyesinde bulabilir ve kitaplığınıza keyifle kazandırabilirsiniz. Zengin bir çeşitlilik içeren Turuncu Seri kitapları oldukça önemli eserlere ev sahipliği yapar. Alman edebiyatı, Fransız edebiyatı, söyleşiler ve felsefe gibi birçok alanda özgün eserlerin bulunduğu turuncu seri, oldukça etkili okumalar yapmak için değerlendirilebilir. Anlaşılır bir dile sahip felsefe ve düşünce eserleri içerisinde filozofların düşünce dünyalarına değinilen çeşitler yer edinir. Alanında yetkin akademisyenlerin sanat, bilim ve kültür gibi farklı konular üzerine yapmış olduğu konuşmalar üzerinden derlenen söyleşi kitapları da turuncu seriyi zenginleştiren detaylar arasında bulunur. Severek okuyacağınızı düşündüğünüz eserleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kolay Okunan Kırmızı Kedi Yayınları

Kolay Okunan Kırmızı Kedi Yayınları

Kitaplığınızdan hiçbir zaman eksik olmasını istemeyeceğiniz aynı zamanda sevdiklerinize de sizden gelen değerli bir hatıra olarak kalacak edebi eserler, Kırmızı Kedi’nin deneyimli ekibi ile sunulur. Bir an önce okumak istediğiniz eserleri kolay şekilde edinebilir, yazarların imgelemleri ile farklı dünyalara yolculuklarınızı heyecan içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Dünyayı anlaşılır kılan ve problemlere etkili çözümler yaratmada oldukça önemli bir yere sahip olan bilim, insanlığın ilerleyişine sağladığı katkılarla her alanda yer edinir. Bilimsel alanda değerli yazarların kalemlerinden birçok kitabı yayınevi bünyesinde bulabilirsiniz. İnsanın ve hayvanların bilinç yapısını incelemek üzere çalışmalar yapan psikoloji bilimi, insanı anlamak ve hayatı kolaylaştırmak bakımından çok değerli eserlere sahiptir. Aile ve ilişkiler üzerinde yapılan incelemelerin yer aldığı psikoloji eserleri ile hem kendinizi hem de yakınlarınızı anlamak için oldukça önemli bilgiler öğrenebilirsiniz. Doğan Cüceloğlu, Mark Wolynn, Sigmund Freud ve Jacques Lacan, Barış Pehlivan Kitabı gibi önemli bilim insanlarının eserlerine Kırmızı Kedi ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Dünyayı ve toplumu anlamak yönünde büyük düşünürlerin analizlerinin, özgün düşüncelerinin ve çözümlerinin yer aldığı sosyoloji ve felsefe eserleri de entelektüel okumaların vazgeçilmezlerindendir. Felsefe içerikleri ile insan, toplum, devlet, kültür, iktidar ve bilgi gibi birçok kavrama farklı bakış açılarıyla nasıl bakılabileceğini ve sorgulamanın bilgiye ulaşma yolundaki değerini keşfedebilirsiniz. Yaşadığınız toplumun politik durumunu bütünlüklü bir şekilde kavrayabilmek için siyaset bilimi içerikleri oldukça faydalı okumalar yapabilmenize fırsat tanır. Edebiyat kuramları, tarih bilimi ve popüler bilim gibi pek çok alanda, Kırmızı Kedi Yayınları kitapları içerisinde ilginizi çeken konular bulabilirsiniz. Albert Einstein ve Arşimet gibi bilim insanlarının hayatları ve çalışmalarının yer aldığı seçkiler genel kültür edinmek açısından kıymetli eserlerdir. Fen bilimlerinin temellerinin atıldığı dönemleri konu edinen, doğada evrensel olarak kabul görülebilen formüllerin ve matematiksel işlemlerin ilk keşiflerinin anlatıldığı bilimsel içerikler ise bilimin ne tür aşamalardan geçtiğini görebilmek için değerlendirilebilir. Bu yönde bir ilginiz varsa Trendyol’dan kolaylıkla satın alarak keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kendinizi Geliştirebileceğiniz Kırmızı Kedi Yayınları

Kendinizi Geliştirebileceğiniz Kırmızı Kedi Yayınları

Belirli alan ve konulara yönelik yazılan araştırma içerikleri ile merak ettiğiniz konuları derinlemesine öğrenebilirsiniz. Araştırmacı yazarların üzerine eğildiği konularda edindiği bilgi ve birikimlerin bütünlüklü bir sonucu olan bu eserler, merak ettiğiniz konularda size rehberlik eder. Liderler ve bilim insanları gibi tarihin gidişatına önemli etkilerde bulunan kişilikler üzerine yazılan araştırma kitapları içerisinde yer edinir. Mustafa Kemal Atatürk üzerine yazılan eserlerde savaş dönemindeki stratejileri, aldığı önemli kararlarda etkili olan olaylar ve düşünce biçimleri gibi birçok ayrıntıya incelikli araştırmaların yapıldığı yayınlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Savaşlar, toplumsal olaylar ve politik yaşamda yer etmiş önemli siyasi figürler üzerine yazılan araştırma kitapları da yaşanan toplumu anlamak yönünde değerli bilgiler sunar. Araştırma içerikleriyle birlikte kültür üzerine değinen ve insanların kültürel kodlarını araştıran, gelenek ve göreneklerinin oluşumunu inceleyen yayınlar da oldukça ilgi çekici içeriklere sahiptir. Kurucu liderlerin kaleme aldığı eserler, uğruna savaştığı milletine yönelik oldukça değerli bilgiler içerir. Mustafa Kemal Atatürk’ün kaleminden gençlere yönelik verdiği öğütlerin yer aldığı Nutuk kitabı, kendinizi geliştirebileceğiniz ve hayatınıza yön verebileceğiniz kıymetli bir eserdir. Entelektüel gelişiminize katkıda bulunan sanat seçkileri ise sanatın kendine has ifade biçimlerini anlamak ve sanatın hem birey hem de toplum nezdinde değerini kavrayabilmek için yol gösterir. Sanat kitapları arasında Yağma Kitabı edebi sanat eserlerini bulabileceğiniz gibi sanat tarihine ismini yazdırmış sanatçıların yaşamlarını konu edinen eserlere de ulaşabilirsiniz. Sırça Fanus Kitabı gibi gelişiminize katkı sağlayan psikoloji kitapları arasında ise anne ve bebek iletişimi, irade ve sevgi gibi birçok konuda okumalar yapabilirsiniz. Kişilik gelişiminize faydada bulunan ve duygusal problemlerinizin kaynaklarını keşfetmek yolunda yardımcı olan Körlük Kitabı herkese hitap eden anlaşılır bir dile sahiptir. Birbirinden özel alanlarda, faydalı bilgiler sunan eserler için yapacağınız Kırmızı Kedi Yayınları online alışverişinde Trendyol’un fırsatlarla dolu dünyasını tercih edebilirsiniz.

Beğenilen Kırmızı Kedi Yayınları

Beğenilen Kırmızı Kedi Yayınları

Çocukların kendini rahatça ifade edebilmesinde en çok yarar sağlayan etkinliklerden biri düzenli kitap okumaktır. Düzenli okuma alışkanlığına sahip çocuklar genişleyen sözcük dağarcıkları sayesinde sorunlarını daha kolay ifade edebilirler. Aynı zamanda hem akranları hem de ebeveynleriyle kurdukları ilişkilerde düşüncelerini daha net ve açık bir biçimde sunabilirler. Düzenli okuma alışkanlığı için Kırmızı Kedi Çocuk Yayınları arasından çeşitli öyküler, romanlar ve eğlenceli içeriklere sahip eserleri seçebilmek geniş ürün yelpazesi sayesinde oldukça mümkündür. Kırmızı Kedi Yayınları değerler eğitimi serisi küçük yaştaki çocuklara temel ve evrensel değerleri öğretmek konusunda oldukça faydalı bir seçim oluşturur. Hoşgörü, sabır, tutumluluk ve temizlik gibi birçok konuyu eğlenceli öyküler üzerinden işleyen değerler eğitimi serisi, okumaya yeni başlayan çocuklar için tercih edilebilecek kitaplar arasında yer alır. Çocuklara özel içeriklere sahip Kırmızı Kedi kitap çeşitleri içerisinde çocuk öyküleri de oldukça zengin seçenekler barındırır. Oyuncaklar, çocukların hayal dünyasına hitap eden renklilikleri ve kurdukları oyunlardaki kahramanları olması bakımından oldukça özeldir. Oyuncak kitapları hem çocukların diline hitap eden hem de oyuncaklarla ilgili oldukça ilgi çekici hikayelerin yer edindiği eğlenceli içeriklerden oluşur. Çocuklara güzel değerleri, dostlukları ve aileyi anlatan yönleriyle çocuk hikayeleri, yerli ve yabancı yazarlardan birçok seçeneğe sahiptir. Çocuğunuza, kendi kitaplığını oluşturmak yönünde vereceğiniz destek için başlangıçta eğlenceli ve okuması kolay olanları tercih edebilirsiniz. Okumanın sıkıcı olduğu düşüncesinin oluşmaması adına etkili bir başlangıç yaratmak için Tom Sawyer’ın Maceraları gibi sürükleyici seçenekleri tercih edebilirsiniz. İlkokul başlangıcındaki çocuklar için ise renkli, resimli sayfalardan oluşan öyküleri düşünebilirsiniz. İçeriklerde yer edinen görsellikle yazılı metni bağdaştırmak, çocuklar için okumanın zaman içerisinde zihinde oluşturacağı imgelemlerin temelini yaratmak açısından oldukça yararlıdır. Her yaşa hitap eden farklı çocuk kitaplarına Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Kırmızı Kedi Yayınları Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Kırmızı Kedi Yayınları Fiyatları

Siyaset ve ideoloji alanında önemli politik olayların konu edildiği Kırmızı Kedi Yayınları çok satanlar kitapları, güncel veya yakın tarihe yönelik değerli okumalar yapabilmenizi mümkün kılar. Genellikle araştırmacı gazetecilerin kalemlerine ait olan güncel siyaset kitapları, dönemin politik okumasını yapmak yönünde yardımcı içerikler sunar. Parsel Parsel Kitabı bu eserlerden biridir. İnsanlık tarihinin en belirleyici ve en eski konularından biri olan din, toplumları şekillendirmek ve insanların dünyasına sirayeti bakımından önemli bir alandır. İnanç sistemleri, topluma yaşayış biçimi ve kurallar kazandırması bakımından insanlık tarihine büyük etkide bulunur. Dinler üzerine yazılan eserler içerisinde tek tanrılı semavi dinlerle ilgili içerikler bulabileceğiniz gibi farklı inanç sistemlerini konu edinen kitaplar da bulabilmeniz mümkündür. Kırmızı Kedi Yayınları kullananlar tarihteki önemli kişiliklerin eserlerini, eylemlerini ve düşünce biçimlerini anlamak için biyografilerini incelemede faydalanırlar. Biyografi kitapları ile merak ettiğiniz önemli insanların hayatları hakkında derlenip toplanan, kaynaklara sahip bilgilere ulaşabilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyasını çocuklara öğretebilmek bakımından Kırmızı Kedi’nin Atatürk Serisi, kıymetli eserler içerir. Çocuk, doğa, anne, spor ve temizlik gibi başlıklara sahip bu set içerisinde çocuğunuz için oldukça eğitici ve öğretici bilgiler yer alır. Bünyesinde yer alan günlük, deneme, inceleme ve yardımcı kitaplar gibi birçok ürün arasından, ihtiyaç duyduğunuz alana yönelik okuma yapabileceğiniz yüzlerce seçenek bulunur. Merak ettikleriniz ve ilgi duyduğunuz alanlara yönelik bilgiler edinmek için deneyimli yazar, çevirmen ve editör ekibiyle Kırmızı Kedi’nin kitaplarını tercih edebilirsiniz. Geniş kitap yelpazesinin yanında puzzle modellerini de yaratıcı etkinlikler için değerlendirebilirsiniz. Birbirinden muhteşem serileri ve türleri içeren Kırmızı Kedi Yayınları fiyatları uygun seçeneklerle sunulur. Trendyol’dan bütçenize hitap eden eserleri satın alabilirsiniz.

Hayatın Her Noktasına Dokunan Kırmızı Kedi Yayınları

Hayatın Her Noktasına Dokunan Kırmızı Kedi Yayınları

Roman, şiir ve öykü gibi edebi alanda eşsiz deneyimler yaşatan sanat eserleri, sundukları dünyalar bakımından ödediğiniz miktarın karşılığını verir. Sanatın büyüleyici dünyasını ulaşılır kılan ve her bütçeye hitap eden fiyatlara sahip edebi kitaplar her zevke hitap eden seçeneklere sahiptir. Bu nedenle okuyucular Kırmızı Kedi Yayınları tavsiye ederler. Sevdikleriniz için anlamlı ve uygun bir hediye olarak akla ilk gelen seçeneklerden birini kitaplar oluşturur. Hediye olarak satın alacağınız kitaplarda hediye edeceğiniz kişinin ilgisini çekecek eserleri tercih edebileceğiniz gibi, sevdiklerinizin ilgi alanlarına yönelik okumak istedikleri içerikleri de tercih edebilirsiniz. Fikir sahibi olmak için Kırmızı Kedi Yayınları yorum içeriklerini de değerlendirebilirsiniz. Özellikle çeviriler ile Türkçe’ye kazandırılan yayınlar da içeren Kırmızı Kedi Yayınları’nın son çıkan kitapları özel bir hediye için fırsat yaratır. Bilim, sanat ve siyaset gibi farklı alanlarda yazılan eserler için Kırmızı Kedi Yayınları indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İlgi alanınıza yönelik yapacağınız okumalarda indirim fırsatlarını takip ederek, yapacağınız tasarruf sayesinde daha fazla sayıda kitap alabilme fırsatı yaratabilirsiniz. İnsanın, dünyadaki doğa kanunlarını keşfedişi, beraberinde doğaya olan bakış açısı üzerinde de değişiklikler yaratmıştır. Kırmızı Kedi yayınları fizik, kimya, biyoloji, astronomi ve matematik gibi alanlar vasıtasıyla doğa her ayrıntısıyla incelenerek anlaşılır kılınmıştır. Bu süreçleri inceleyen ve dönemin dünya görüşündeki büyük değişimlerin sonuçları üzerine eğilen kitaplar, entelektüel birikiminizi zenginleştirir. Birbirinden farklı bilimsel içerikli kitapların yanı sıra ajanda çeşitlerini, araştırma konularınız üzerinde planlı bir çalışma gerçekleştirmek için tercih edebilirsiniz. Her alanda bilgiyi ulaşılır kılan deneyimli yayın ekibi ile okuduğunuz kitapların kalitesinden de ödün vermez. İhtiyaç duyduğunuz okumaları bu kaliteyle yapabilir ve oldukça keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Trendyol’da bulunan Kırmızı Kedi Yayınları satın alarak, kaliteli zaman geçirebilirsiniz.