placeholder
"

Kral Şakir Çanta

" araması için 322 sonuç listeleniyor

Kral Şakir Çanta

Kral Şakir Çanta

Çocuklar için okulda ve seyahatlerde eşyalarını taşıma amaçlı olarak tasarlanan kullanışlı ve şık binlerce farklı çanta modeli bulunur. Bunlar içerisinde Kral Şakirli çanta modelleri son zamanlarda çocuklar arasında en çok beğenilen ve tercih edilen ürünler arasında yer alır. Tasarımlarında bulunan konfor ve rahatlık ile hem çocuklar hem de anne ve babalar için vazgeçilmez çanta çeşitleridir. Özellikle bölme sayılarındaki fazlalık ile tercih nedeni olan bu çanta modelleri her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşır. Bölmelerin fermuar gibi aksesuarlar ile kapatılmış olması dolayısıyla içerisine konulan eşyanın düşmesi ya da zarar görmesi de engellenmiş olur. Ayrıca bölmelerin boyutları da içerisine konulabilecek ürünlerin ebatları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu sayede farklı boyut ve yapılardaki ürünler karışmadan ve zarar görmeden düzenli bir biçimde taşınabilir. Bölmeler büyük ve küçük bölmeler olarak birbirinden ayrılır. Okul için kullanıldığı durumda büyük bölmelerde defter kitap gibi büyük boyutlu eşyalar taşınırken küçük boyutlu olan bölmelerde ise kalem, silgi, boya malzemeleri gibi araç gereçler konulabilir. Okul dışında oyuncak ya da kıyafet gibi eşyaların taşınmasında da yine farklı bölmelerin avantajından yararlanılabilir. Ürünlerin meydana geldiği kumaşlar dayanıklı ve sağlıklı ürünlerden seçilir. Çocukların hareketli ve aktif olmaları göz önüne alınarak küçük darbelerde zarar gören kumaş çeşitleri tercih edilmez. Sağlık açısından ise kullanılan kumaşların gerekli klinik testlerinin yapılmış olması önemli bir detaydır. Kral Şakir çanta çeşitleri de bu anlatılan özelliklerin her birine sahiptir. Meydana gelen çantalar model ve tasarım açısından diğer çantalar ile benzer olmasının yanında Kral Şakir çizgi filminin en sevilen karakterleri çantalar üzerine baskı olarak eklenir. Çantaların sap, askı, fermuar gibi aksesuar kısımlarının da oldukça kullanışlı ve konforlu oluşu ise çocukların okulda ve gittikleri diğer alanlarda rahat hareket etmelerini sağlar. Okulda uzun süre kalan ve giriş çıkışlarda çantayı takan çocuklar bu konfor ile mutlu bir okul deneyimi yaşayabilir. Kral Şakirli modeller tasarım açısından birbirinden güzel ve özel ürünler içerir. Diğer çantalarda yer alan tüm modellerin dışında farklı tasarımlı çantalara rastlamak da mümkündür. Tüm Kral Şakir baskılı çanta ihtiyacınız için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Okul İhtiyaçları İçin Kral Şakir Çanta Modelleri

Öğrencilerin okul ihtiyaçları içerisinde yer alan okul çantaları çocuklar için en önemli aksesuarlardır. Çocuklar için asıl önemli olan çantanın tasarımı değil üzerinde bulunan resimli baskılardır. Son dönemin en popüler baskıları ise en çok izlenen çizgi filmler arasında yer alan Kral Şakir baskılarıdır. Bu baskılar sadece çantalarda değil aynı zamanda kalemlik, beslenme çantası ve valiz gibi farklı tasarımların da üzerinde bulunan resimlerdir. Özellikle kalemlikler hem üzerlerinde bulunan baskılar hem de çok sayıda kalemi barındırabilen büyük yapıları ile göz dolduran tasarımlardan biridir. Kalemlik tasarımları da tıpkı çantalarda olduğu gibi farklı bölme ve kısımlara sahiptir. Bu bölmeler içerisinde kurşun, tükenmez, boya kalemleri kalem çeşitlerini aynı zamanda silgi, kalemtıraş, bant, yapıştırıcı gibi ilave araç gereçleri de taşımak mümkündür. Kalemlik çeşitleri de çantalarda olduğu gibi özel kumaş çeşitleri kullanılarak tasarlanır. Bu kumaş normal tekstil kumaşlarından farklı olarak oldukça sağlam ve dışardan gelen darbelere karşı dayanıklı kumaş çeşitleridir. Bu kumaşlar sayesinde çantayı delerek zarar verebilecek kalem gibi araç gereçleri güvenle taşıyabilmek mümkün olur. Kral Şakir resimli çanta çeşitleri fiyat açısından da diğer çantalar ile benzerlik gösterir. Diğer çanta modelleri ile aynı fiyatlar üzerinden bu farklı tasarımlara da sahip olmak mümkündür. Okul çantalarının sap ve askı kısımların kullanılan konfor amaçlı aksesuarlar Kraş Şakir okul çantası çeşitlerinde de rahatlık ve ergonomi sağlar. Bu ürünler çocukların omurga yapısına zarar vermeden güven içinde kullanabilecekleri modellerden oluşur. Çocuğunuzun omurgasına dost çanta modellerini Trendyol’ da bulabilirsiniz.

Kral Şakir baskılı ürünler çantaların dışında farklı çeşitler de barındırır. Kalemlik gibi okul araç gereçlerinin muhafaza edildiği nesneler, beslenme çantaları, seyahat çantaları gibi ürünlerde Kral Şakir temaları sıklıkla görülür. Özellikle hem kız hem de erkek çocuklarının sürekli kullandığı kalemlikler de bu baskıların çeşitliliği oldukça fazladır. Ayrıca çıt ıt ve fermuar gibi kapatma amaçlı aksesuarlar kalemliklerin vazgeçilmez parçalarıdır. Bu parçalar ile kalem, silgi, kalemtıraş gibi araç gereçler rahatlıkla muhafaza edilebilir. Bölmelerinin fazlalığı sayesinde ise günlük kullanılan kurşun kalemlerin dışında tükenmez ve boya kalemleri de düzenli bir biçimde saklanabilir. Kalemlerin taşınmasını kolaylaştıran kalemlikler ise çantaların tasarımında önemli yer tutan küçük bölmelerde pratik olarak taşınabilir. Aynı zamanda Kral Şakir çanta modelleri arasında beslenme çantası çeşitleri de bulunur. Beslenme çantaları özellikle ilkokula devam eden öğrencilerin beslenmesinde kullanılan vazgeçilmez ürünlerdir. Küçük yaştaki öğrenciler için okulda gerçekleşen beslenme süreçleri çok önemlidir. İhtiyaçları olan besin değerlerine uygun olarak hazırlanan yiyecekleri bu çantalar yardımıyla hijyenik olarak taşıyarak güvenle tüketebilirler. Özellikle ana sınıfı ya da birinci sınıf öğrencileri için kahvaltı ve öğle öğününü bu çanta modellerinde taşımak mümkün olur. Beslenme çantaları standart çantaların dışında koku ve ısıyı tutma açısından farklı özelliklere sahiptir. Kokuların dağılımını engelleyen bu çantalar aynı zamanda yiyeceklerin sıcaklıklarının belirli sürelerde aynı kalmasını sağlar. Beslenme çantaları da diğer çantalar gibi askı ve sap aksesuarları ile tasarlanır. Bu durum kolay ve rahat taşınabilmesini sağlar. Özellikle Kral Şakir ilkokul çantası modellerinde kullanılan yan bölmeler beslenme çantalarında da tasarımlara eklenen değişiklikler olarak göze çarpar. Bu bölmelerde su ve diğer kapalı içecekler rahatlıkla taşınabilir. Bu kısımların genişliğinin çok fazla olmaması ve bazı çeşitlerde en üst kısımlarının lastikli olması sebebiyle buraya konulan eşyaların düşme olasılığı bulunmaz.

Fonksiyonel Tasarımlara Sahip Kral Şakir Çanta Çeşitleri

Okul çantaları arasında fonksiyonel olanlar çok daha fazla tercih edilir. Bunun en önemli sebebi zaten çanta ile vücuduna yüklenen ağırlık nedeniyle zorlanan çocuklara ekstra yük eklememe isteğidir. İşlevsellik katılan çantalar çok daha ergonomik özelliklere sahip oldukları için vücut anatomisine zarar vermeden kolaylıkla kullanılabilir. Kral Şakir sırt çantası modellerine eklenen yan file cepler bu fonksiyonel özelliklere birer örnek olabilir. Çantalar içerisinde kazalara yol açmamak ve istendiğinde kolaylıkla kullanabilmek için tasarlanan yan cepler sadece su değil aynı zamanda diğer içecekler için de kullanılabilir. Yan ceplerin yapısı biraz daha esneyebilen malzemelerden tasarlanır. Bunun amacı genişliğinin az seviyede tutularak şişelerin saran bir tasarıma imza atmak olur. Şişelerin düşmemesi, çok daha basit şekilde çıkarılıp yerine koyulabilmesi için de bu tarz esnek ürünlerin kullanılması gerekir. Bu çantalar sadece işlevsellik yönünden değil aynı zamanda renk ve desenler bakımından da oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Kral Şakir çizgi filminde bulunan karakterlerin her birinin ayrı ayrı ya da birlikte kullanılabildikleri farklı desenler ve tasarımlar ile kullanıcılarına sunulan çantalardan isteyen herkes çocuğunun beğenisine uygun olan bir ürünü bulup hızlı bir şekilde alabilir. Fonksiyonellik sırt çantalarının dışında kalemlik, beslenme çantası gibi farklı ürünlerde de bulunur. Bu ürünlerin her birinin seçimini yaparken asıl olan ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Çantalar için kendi ağırlıklarının az, askı ve sap kısımlarının yumuşak yapılı olmasına dikkat edilmelidir. Askılarının özellikle omuz kısımlarının bulunduğu bölgeler yumuşak malzemeler ilave edilerek tasarlanmış olmalıdır. Ayrıca fermuarların rahat açılıp kapanabilen ve çift taraflı olması kullanım açısından avantaj sağlayan durumlardır. Çift tarafa hareket eden fermuar kullanım kolaylığının dışında zaman da kazandırır.

Çanta tasarımları gözden geçirildiğinde bazı özelliklerin çok daha fazla talep gördüğü gözlemlenebilir. Bu özelliklerden biri çantaların genişleyebilen tasarıma sahip olmasıdır. Bu ürünler ekstra eşya taşıma söz konusu olduğunda çok daha kullanışlı ve konforlu ürünler olur. Çocukların okul ihtiyaçlarının taşınması ve muhafaza edilmesini sağlayan bu çantalar içerisine ekstra ürünler de alabilen yapıdadır. Genişleme özelliği fermuar yardımıyla gerçekleşir. Açılabilen bölme kısmı bir fermuar yardımı ile kapatılır. İhtiyaç duyulduğu takdirde fermuar açılarak çanta anında genişletilebilir. Bu tasarımların daha hareketli olması nedeniyle daha sağlam kumaş cinsleri kullanarak tasarlanması oldukça önemlidir. Sürekli olarak açılıp kapanması neticesinde kumaş daha çabuk yıpranabilir. Aynı zamanda ürünlerin fermuarları da sağlam ve dayanıklı yapıda olmalıdır. Dişli mekanizmaları düzenli olarak açılıp kapanmaya karşı dayanıklı olmalı ve dişlilerin meydana geldiği metal malzeme sağlam materyallerden seçilmelidir. Fermuarın başlık kısmının tasarımı da bir diğer önemli noktadır. Başlığın özelliklerin çocukların rahat kavrayabileceği yapıda olması önemlidir. Belirli yaş gruplarına göre üretilen bu çantaların fermuar kısımları da yaş grubun fiziksel yapısına uygun biçimde tasarlanması gerekir. Fonksiyonellik bakımından artı sağlayan bir detay da askılarının ayarlanabilir oluşudur. Çocuğun boyunda meydana gelen değişiklik ile askılar daha uzun şekilde ayarlanarak rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca çantanın kumaşının hava alabilir nitelikte olması da istenen diğer bir özelliktir. Bu özelliğe sahip çantalar kişinin sırt kısmının terlemesini engelleyerek konforlu bir kullanım sağlar.

Farklı Tasarımlarda Kral Şakir Çantaları

Okul çantaları satın almadan önce çantaların sahip olması gereken bir dizi özellik istenir. Kumaşın sağlıklı ve kaliteli oluşu, askıların ayarlanabilir olması, fermuarın dayanıklı malzemeler ile üretilmesi gibi konular her çantada bulunması gereken özelliklerdir. Bunun dışında farklı özellikler katılarak daha ergonomik hale getirilmiş çanta çeşitleri bulmak da mümkündür. Geniş iç yapıları, ekstra küçük bölmeleri ve kolay taşınabilmeleri ile Kral Şakir çekçekli çanta çeşitleri bu fonksiyonel ürünler arasında yer alır. Bu çantalar kaldırılmaya gerek bırakmayan kullanımları ile oldukça pratik ve konforlufur. Seyahat için kullanılabilen türleri olduğu gibi okul çantası çeşitlerini de görmek mümkündür. Kral Şakir çekçekli okul çantası çeşitleri son dönemde çocukların en sevdiği çantalardan biri olmuş durumdadır. Özellikle kitap, defter gibi ağırlık yapan ürünlerin sırtta taşınmasının zor olduğu durumlarda tekerlekleri yardımıyla taşıma olayının kolay gerçekleşmesini sağlar. Kız çocukları için ağır çantaların taşınması biraz daha zor bir durum olması dolayısıyla kız çocukları arasında da rahatlıkla tercih edilebilir. Bu çantaların seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikli olarak diğer çantalarda olduğu gibi bu çantaların kumaşında da kalite ve dayanıklılık aranmalıdır. İkinci nokta ise tekerlek kısımlarının sağlamlığıdır. Çanta içerisinde ağırlığı fazla olan eşyalar konulduğunda tekerleklerin düzenli olarak çalışması gerekir. Ayrıca sap kısmının oluştuğu materyallerin konforlu ve rahat kullanımının bulunması çok önemlidir. Hem plastik hem de metal kısımları çantanın genelinden beklenen dayanıklılığa sahip olmalıdır. Bu şartları sağlayan çekçekli okul çantası modelleri çocuklar için çanta kullanımını oldukça kolaylaştırır.

Çanta modelleri arasında fonksiyonellik arayanlar için bazı çeşitlerde dizüstü bilgisayar bölmesi eklenmiş durumdadır. Bu bölmeler sayesinde zarar görme ihtimali yüksek olan bilgisayarların güvenli bir biçimde taşınmasını sağlar. Bu bölmeler çantanın sıradan bilmelerinden farklı yapıda tasarlanır. Taşımanın dışında koruma amaçlı olarak da kullanıldığı için daha yumuşak dokulara sahip kumaşlardan meydana getirilir. Yumuşak dokuları sayesinde bilgisayar darbelere karşı çok daha yüksek koruma altında olur. Ayrıca bu ürünler yere teması daha fazla olan çeşitler olduğu için su geçirmezlik özelliği mutlaka aranması gerekir. Bu özellik sayesinde havanın yağmurlu olması durumunda bile çanta rahatlıkla kullanılabilir. Çekçekli çantalardan istenen diğer bir özellik ise esnek yapılı kumaşlardan üretilmiş olmasıdır. Bu şekilde hem kullanım kolaylığı sağlar hem de görebileceği darbelere karşı çok daha dayanıklı olur. Esneklik aynı zamanda büyük boyutlu eşyaların konulmasını da oldukça kolaylaştırır. Yan taraflarda yer alan cep kısımları diğer çantalarda olduğu gibi bu ürünlere de eklenebilir. Su ya da diğer tür içecekler bu sayede dökülme ya da akma gibi istenmeyen durumlar yaşamadan basit şekilde taşınabilir. Bunların dışında bu çantaları tek tek almak yerine set olarak almak da mümkündür. Aynı resim baskısının bulunduğu çekçekli çanta, beslenme ve sırt çantası olarak birleştirilen setler öğrencilerin her ihtiyacına cevap verebilecek ürünlerdir. Sırt çantası ile çekçekli çanta belirli zamanlarda dönüşümlü olarak kullanılabilirken, beslenme çantası her ikisiyle birlikte kullanılabilir.

Kral Şakir Çanta Fiyatları

Çocuk çanta modelleri içerisinde çizgi film karakterlerinin baskılarının dönem dönem yoğun kullanıldığı görülür. Bu çizgi filmin ne kadar fazla izlenmesi ile alakalı olan bir durumdur. Son dönemde Kral Şakir çocuklar arasında oldukça fazla izlenen bir çizgi film olmuştur. Tüm karakterleri sevilerek takip edilir ve giyim ve aksesuarlarda resimlerinin bulunması istenir. Çanta üreticileri tarafından Kral Şakir ve çizgi filmdeki diğer karakterler çantaların tasarımlarına sıklıkla yer alır verilir. Baskıların yoğun ve kaliteli kullanımı Kral Şakir çanta fiyatları konusunu da etkileyen bir noktadır. Çantalar üzerine binlerce farklı tasarım ve malzeme ile baskılar yapılabilir. Bu baskıların belirli maliyetleri bulunması ile fiyatlarda artış ya da azalışa neden olur. Çantaları seçerken sadece kumaş kalitesi değil aynı zamanda baskıların meydana geldiği materyallerin kalitesi de kontrol edilmelidir. Kullanılan malzeme ve materyaller sağlık açısından hiçbir risk oluşturmayan onaylı ürünler olmalıdır. Gerekli testlerden geçmiş olan malzemelerden meydana gelen kumaş ve baskılar çocuk çantalarında güvenle kullanılabilir.

Baskı tasarımlarının dışında çanta fiyatlarına sebep olan başka faktörler de bulunur. Bunlardan biri çantaların tasarımı ve ergonomisidir. Çanta çeşitlerine bakıldığında binlerce farklı model ve çeşit olduğu görülür. Bunlar içerisinde ergonomi açısından daha konforlu ürünler ile standart ürünlerin fiyatlar aynı seviyede olamaz. Tasarım açısından ise farklı bölmeler, cepler ve aksesuarlar bulunan çanta çeşitleri bulunabilir. Bu özellikler de yine çantaların fiyatlarında değişikliğe sebep olur. Sırt çantaları, çekçekli çantalar ya da beslenme çantaları gibi farklı alanlarda bulunan çantaların her biri için ayrı birer fiyat skalası belirlenmiştir. Bu skalaya göre farklı bütçelere uygun ürünler seçilebilir. Ayrıca çantaların boyutları da fiyatlarda değişiklik yaratan özelliklerdir. Ana sınıfı ya da kreşe devam eden bir çocuk ile ilkokula giden bir çocuk aynı boyutta çanta kullanamaz. Bu da çantaların farklı boyutlar üretilmesini sağlar. Boyutların farklı olması çantaların maliyetlerinde artış ya da azalış olması anlamına gelir. Bu durumda fiyatlar da buna bağlı olarak değişir. Bu ürünlerin her birine en uygun fiyatlar ile sahip olmak ve hızlı şekilde satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.