İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Kral Şakir Boyama Kitabı

" araması için 77 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kral Şakir Boyama Kitabı

Kral Şakir Boyama Kitabı ile Eğlence Dolu Saatler

Kral Şakir Boyama Kitabı ile Eğlence Dolu Saatler

Küçüklüğümüzden beri dinlediğimiz her masalda her hikayede aslanların güçlü birer varlık oldukları anlatılmıştır. Aslanlar güçleri sayesinde ormanlarını yönetirler ve kral olurlar. Diğer hayvanlardan herhangi bir lider çıkmadığı herkesçe bilinen genel bir şeydir. Bu da onların heybetli duruşlarının arkasında onları bir bakıma güçlü göstermenin bir yöntemidir de. Bu konuda yeni nesil bir çizgi dizi serisi olan Kral Şakir çocuklar başta olmak üzere yetişkinler için de dersler niteliğinde pek çok bölümde yayınlanıyor. Yayınlandığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çeken ve geniş kitleler yanında özellikle çocuklar tarafından oldukça ilgi çeken bu çizgi dizinin kahramanları bu kez bir boyama kitabında karşınıza çıkıyor. Kral Şakir, ailesi çeşitli hayvanlardan oluşan biri. Çocuklar bundan dolayı aslında yırtıcı ve birbirini ezebilen hayvanların aslında her zaman doğada olduğu gibi vahşi kalacaklarını değil de iletişim kurulduğunda uyumlu olabileceklerini bir bakıma öğreniyor. İşte bu afacanların severek izlediği Kral Şakir boyama kitaplarında da karşınıza çıkıyor. Çocukların gelişiminde boyama gibi görsele dayalı aktiviteler belirli yaşa kadar önem taşır. Bunun nedeni de özellikle ana sınıfı yaş gruplarında ve bundan sonraki 1 2 senede çocukların algılarının daha çok görsel odaklı somut öğeler olmasıdır. Çocuklar dilediği gibi yaratıcılıklarını kullanıp boyama yapabilecekleri alanları genelde ev duvarları, eski fotoğraflar olarak seçebilirler. Bunun önüne geçmek için onlara çok sevdikleri çizgi dizi serisinin kahramanı olan karakterlerden Kral Şakir’li ya da Fil Necati’li pek çok boyama kitabını alabilirsiniz. Çeşitli kahramanların dünyasına gireceğiniz Kral Şakir’in canlı evreninde sizlerin de bir rolü bu boyama kitapları sayesinde olacak. Sayfamız bu anlamda sizlere boyama kitapları içerisinde dilediğiniz Kral Şakir boyama kitabını zevkinize göre seçebilmeniz hatta çocuğunuza da seçtirebilmeniz için geniş seçenek yelpazesi sunuyor. Çocuklarınız eğlenirken onların bir yandan da bilişsel gelişimine katkıda bulunacak bu aktiviteler sayesinde hem çocuğunuz hem siz verimli zaman geçirebileceksiniz. Maceradan maceraya atılan kahramanların dilediğiniz renklere girip boyanabiliyor olması çocuklarınız için oldukça eğlenceli ve farklı bir aktivite olacaktır. Bu aktiviteyle hem boş zamanları değerlendirmenin kolay ve güzel yoluna çocuklarınızla erişmiş olacaksınız.

Maceralarıyla Kendine Hayran Bırakan Kral Şakir Boyama Kitabı

Maceralarıyla Kendine Hayran Bırakan Kral Şakir Boyama Kitabı

Çizgi dizi serileri ailecek izleyebileceğiniz eğlenceli serilerdir. Kısa süre olması bakımından akıcılardır. Her yaşa yönelik bir aile komedisi olan Kral Şakir de bu anlamda ailenizin favori iyi çizgi dizilerinden olmaya aday bir seridir. Kral Şakir, ailesi çeşitli hayvanlardan oluşan bir çocuktur. Onun serüvenleri özellikle çocuklar tarafından oldukça ilgi çekiyor. Kız kardeşi ve annesi kedi olan Kral Şakir’in dedesi bir kaplumbağadır. Renkli bir aile yapısına ve eğlenceli aile üyelerine sahip olan bu kahramanın ailesi ve arkadaşlarıyla katıldığı maceraları çok seviyorsanız onlara birbirinden canlı renkler verebileceğiniz bir Kral Şakir boyama kitabı edinmek çocuğunuza mutluluk verecektir. Çocuk gelişimi konusunda boyama kitaplarının katkısının yadsınamaz olduğu da düşünüldüğünde onlar için oldukça güzel bir etkinlik için boyama yapmaktan daha iyisi yoktur denilebilir. Çocukların motor becerilerinin de gelişimi bakımından boyama yapmaları önemlidir. Motor becerileri ilgili yaş döneminde gelişen çocuklar ilerleyen yaşlara bastıkları zaman toplum içerisinde kendilerini daha rahat ifade edebilirler. Kas becerileri bu şekilde gelişir, çünkü kalem tutarken el kaslarını kontrol etmeyi öğrenirler. Boyaları çizgi dışına taşırmadan dikkatli bir şekilde boyamaya çalışmaları da onların bilişsel gelişimi için önemli bir katkı olur. Şekillerin sınırlarını bu bakımdan kavrarlar. El ve göz koordinasyonu açısından da Kral Şakir dünyasının kahramanlarından oluşan bir boyama kitabı edinmek onları geliştirecektir. Çizgi dizi kahramanlarının kıyafetlerini, ayakkabılarını ve hatta bedenini boyarken kontrolün kendilerinde olduklarını hissedeceklerdir. Bu da çocuğunuzun ileride yaşayacağı özgüven problemlerinin önüne geçecektir. Çünkü boyama yaptıkları kitabın alanı onlara ait bir alandır. Bu alanda isterlerse yüzü sarıya boyasınlar ve yeni bir fil Necati tasarlasınlar, isterlerse de Kral Şakir’in şapkalarını diledikleri değişken renklere boyasınlar karar tamamen çocuğunuzun elinde olacaktır. Çocuğunuzun dilediği gibi kontrol ettiği bir alan olması bakımından boyama kitapları bu anlamda hem ona otokontrol yeteneğini kazandıracaktır hem de öz güvenini geliştirip ileride bu konuda sorun yaşamamasını ve toplum içerisinde kendisini iyi ifade edebilmesine olanak sağlayacaktır. Bu bakımdan çocuğunuzun Kral Şakir karakterleriyle dolu bir boyama kitabını edinmesi hem onun sevdiği karakterler ile baş başa kalmasını sağlayacaktır hem de boyama konusunda özgür olması bakımından onun yaratıcılığını destekleyecektir.

Boş Zamanlarınızı Değerlendirebileceğiniz Kral Şakir Boyama Kitabı

Boş Zamanlarınızı Değerlendirebileceğiniz Kral Şakir Boyama Kitabı

Çocuğunuzun boş zamanlarında geçirdiği vakitin verimli ve eğlenceli olmasını istiyorsanız ona Kral Şakir evreninden dilediği boyama kitabını alabilirsiniz. Boş zamanlarını değerlendirirken çocuğunuz yaratıcı şeylerle de ilgilensin isterseniz Kral Şakir’in maceradan maceraya atıldığı bu kitaplar tam onlara göre olacaktır. Çocuğunuz boyama yaparken odaklandığından dolayı bu onun dikkatini uzun süre bir şeye vermesi konusunda ona önemli derecede bir gelişim sağlayacaktır. Kral Şakir boyama kitabı yorumları arasında ebeveynlerin en çok dikkate değer noktalardan biri de bu tarz bir aktivite kitabının çocuklarının zihinsel süreçlerinin gelişiminde nasıl bir katkı sağladığı olmuştur. Görsel zihin gelişiminin de desteklemesi bakımından çocuğunuzun zihinsel gelişiminde Kral Şakir boyamaları önemli bir paya sahip olacaktır. Çocuklar diledikleri ve gün içerisinde de zaman geçirdikleri çizgi dizi kahramanlarını boyamalarda gördüklerinde bu onların hafızalarını da kuvvetlendirdiği gibi el ve parmaklarında bulunan güç ve kontrol becerisini koordine etmesine yardımcı oluyor. Bu becerilerin gelişmesi çocuğunuzun istediği resmi istediği şekilde boyamasının da etkisiyle onda benlik oluşumunda olumlu katkılar sağlıyor. Kral Şakir boyama kitabı uygulamalı olması bakımından bu anlamda kullanıcıların beğenisini toplayan bir boyama ürünü. Çocuklarınızın aktivitelerini eğlenceli hale getiren boyama kitapları arasında Kral Şakir’in çeşitli hayvanlardan oluşan ailesinin de yer alması onların hem geleneksel kültürümüz içerisinde yer alan kahramanlara ve yerli aile unsurlarına alışmaları konusunda hem de bu unsurlardan kopmadan bilişsel gelişimlerini tamamlamaları konusunda fayda sağlıyor. Ailesinin çeşitli hayvanlardan oluşması çocuklara küçük yaşlarda her hayvanı eşit sevmenin önemli olduğunu ve herhangi bir hayvanın korkunç özelliklere sahip olmadığını kanıtlar nitelikte. Hayvanlar aleminin bu renkli dünyasının bir aileye uyarlanmış versiyonu olan Kral Şakir, aslan ailesinin bir yavrusu. Kız kardeşi ve annesini kedi olması bir anlamda aslanların kedigiller familyasından olduğunu çocuklara öğretiyor. Hem eğlendiren hem de öğreten bu kahramanları da boyama kitapları içerisinde görmek çocuğunuz için olduğu kadar ailenizin bir arada bir şeyler paylaşarak etkinlikler yapması bakımından oldukça önemli. Dilediği renkleri kullanarak yaptığı boyamalarda çocuklarınız bu şekilde hayal güçlerini geliştirip onun sınırlarını zorlayarak kendini yeniliklere açıyor. Bu da onların ileride kendilerini ifade edecekleri her ortamda yaratıcılıklarını konuşturarak ön plana çıkmaları konusunda fayda sağlıyor.

Sizi Eğlence Evrenine Sürükleyecek Kral Şakir Boyama Kitabı

Sizi Eğlence Evrenine Sürükleyecek Kral Şakir Boyama Kitabı

Çocukların bir numaralı arkadaşları olan çizgi kahramanlar içerisinde son birkaç yıldır en revaçta olan belki de Kral Şakir’dir. Artık yalnızca yurt içindeki çocukları değil yurt dışındaki çocukları da kendine arkadaş edinen bu sevimli kahramanlar farklı maceralara atıldıkça izleyenleri de kahkahaya boğan sahneler ortaya çıkmaktadır. Çocuğunuzun zevkine ve isteklerine göre alacağınız bir Kral Şakir boyama kitabı uzay macerası içerisine atılan bu karakterleri onun dilediği gibi renklendirmesine neden olacaktır. Ailesi ve arkadaşlarıyla çıktığı bu yolculuk elbette boyama kitaplarında da sıklıkla işlenen bir tema olmuştur. Çünkü uzay herkesin olduğu kadar küçükten büyüğe pek çok yaş grubundaki çocukların da ilgisini fazlasıyla çeker. Uzay macerasını konu alan bir Kral Şakir boyama kitabını alarak onların katıldıkları macerada çocuğunuzla birlikte siz de kendinize yer edinebilirsiniz. Farklı evrenler arasında yolculuk yaptıkları sırada onların başlarına gelen olayların, kitabın sayfalarında yer alan boş çizimlerinin içini çocuğunuz dilediğini şekilde bu sayede doldurabilecektir. Hayal dünyasına göre boyamasını izlerken onunla aynı zamanda uzun süre verimli zamanlar geçireceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Bu özellikle çocuğunuzun sizden kopmaması ve ona gösterdiğiniz ilginin önemi açısından ciddi bir yer tutar. Bir boyama kitabından beklentiniz çocuğunuzun hem eğlenceli ve güzel zaman geçirmesi hem de bu esnada bilişsel ve motor becerilerinin gelişmesi ise Kral Şakir karakterleriyle dolu bu boyama kitaplarını evinizden eksik etmek istemeyeceksiniz demektir. Çocukların sevdiği kahramanlarla dolu sayfaları hevesle, istedikleri şekilde ve istedikleri renklerde doldurması onlara kendilerine ait bir alan üzerinde aldıkları sorumluluğu düzgün bir şekilde yerine getirme becerisini de kazandırmış olacaktır. Böylelikle çocuğunuz boyadığı şekillerdeki görsel uyumu zihninde yakalayacak ve bu da onun ilerleyen yaşlardaki bilişsel gelişimine önemli katkı olacaktır. Çocuğunuz hayal gücünü bu şekilde açığa çıkararak Kral Şakir kahramanlarını dilediği renklere sokabilir. Bu onun enerjisini bu şekilde atmasının ve kendini rahatlamış bir şekilde ifade etmesinin sonucu olacaktır. Çocuğunuz ile birlikte eğitsel ve bir o kadar eğlenceli saatler geçirmek istiyorsanız siz de çocuğunuzun en çok sevdiği Kral Şakir karakterleriyle dolu bu boyama kitaplarını tercih edebilirsiniz. Kral Şakir boyama kitabı orijinal ve kendine has karakterlerin çokça yer ettiği bir kitaptır. Bu yüzden çocuğunuz geleneksel Türk aile yapısını yansıtan bu yerli karakterleri filmlerde ve çizgi dizi serilerinde izlediği kadar onları renklendirerek de kendine yakın bir arkadaş olarak görebilecektir.

Rengarenk Boya Kalemleriyle İstediğiniz Gibi Boyayabileceğiniz Kral Şakir Boyama Kitabı

Rengarenk Boya Kalemleriyle İstediğiniz Gibi Boyayabileceğiniz Kral Şakir Boyama Kitabı

Boyama kitaplarının çocuğunuzun yaşına göre girdiği dönemlerdeki gelişmeleri konusunda nasıl yansımaları olduğu hakkında fikir sahibi olunsa da yine de kas gelişimi içerisinde ince kasların gelişimi konusunda fayda sağladığını ifade etmekte yarar var. Kral Şakir boyama kitaplarıyla da çocukların gelişiminde ve eğlencesinde onların yanı başında oluyor. Pek çok lisanslı Kral Şakir ürününün yanı sıra sayfamızda boyama kitapları içerisinde yer alan onlarca farklı Kral Şakir macerasının sayfalara dökülmüş hali olan boyama kitaplarıyla çocuklarınız çok eğlenecek. Gerek yaz tatillerini değerlendirmek için gerekse kışın ödevler bittikten sonra kendilerine eğlenceli zamanlar yaratabilmek için çocuklarınızın tercih edeceği Kral Şakir boyama kitabı 7’li set, 6 seri gibi çeşit çeşit boyama kitaplarının tek pakette birleşmiş şekliyle de karşınıza çıkabiliyor. Eğer tek bir boyama kitabını çocuğunuz kısa sürede dikkatlice bitiriyorsa ona set şeklinde olan Kral Şakir boyama kitaplarını almanız çocuğunuzu sevindirecektir. Bu şekilde çocuğunuz canı sıkıldığında kendisini geliştirecek aktivitelerle oyalanacak olduğundan bu onun zihin süreçlerinde yaşının gerektirdiği gelişimleri başarıyla sağlamasına katkı sağlayacaktır. Çocukların 2 yaşından itibaren bir şeyleri çizme ve karalama eğilimi de göz önüne alındığında çocuğunuz belli bir yaşa geldikten sonra bunu kontrollü bir şekilde yapmaya devam edecek olduğundan hem ondaki otokontrol yetisi bu anlamda güçlenecektir hem de şekillerin boyanması ve çiziminde elleri yatkınlık kazanacaktır. Küçük yaşlarda çizmiş oldukları özgün çizimlere bu boyama kitapları da bir anlamda ilham olacaktır. Kral Şakir boyama kitabı turuncu, kırmızı, sarı gibi pek çok renk içerisinden dilediğini kullanarak kendisini özgürce ifade edebileceği bir alan olduğundan çocuğunuz için severek yapılacak bir aktivite olacaktır. Bu onun gelişimi sırasında biriken enerjisini, kaslarını kontrollü bir şekilde kullanarak boyama kitabına vermesinin yanında Kral Şakir gibi son dönemde göz dolduran yerli bir yapımın karakterlerine daha da ısınmasını hatta onları yakın bir arkadaşı gibi görmesini sağlayacaktır. Çocuğunuz gergin ve agresif ruh halinden Kral Şakir kitaplarını boyayarak gönül rahatlığıyla kurtulabilecektir. Boyama kitabının çocuğunuz için çizdiği sınırlar çerçevesinde onun için yaratılan bu alanı özgürce ve kendisine en uygun şekilde verimli olarak kullanması çocuğunuzun kendini rahat ifade etmesinin önemli bir basamağı olacaktır. Çünkü kendini rahat ifade edemeyen çocuklar ilerleyen yaşlarda toplum içerisinde çekingen kalırlar.

Kral Şakir Boyama Kitabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kral Şakir Boyama Kitabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bir boyama kitabından beklenilen her şey Kral Şakir’in boyama kitapları içerisinde mevcuttur. Çocukların yayınlanan onlarca karakter içerisinde Kral Şakir’e bu kadar ilgi göstermesinin bir nedeni de o karakterlerin eğlenceli anlatımlarıyla çocukların kahkahalara boğulmasıdır. Çocuğunuz Kral Şakir’in boyama kitaplarıyla konsantrasyonunu daha iyi toplayıp odaklanacağından ayrıntılara da dikkat vermeyi yavaş yavaş kavrayacaktır. Çocuğunuzun detayları bu kadar iyi kavraması da ileride ona hafıza ve görsel teknikler konusunda oldukça fayda sağlayacaktır. Bir boyamayı bitirdikten sonra yeni kitaba geçerken çocuğunuz artık daha özgüven sahibi olacak ve bu onda tek başına da siz olmadan bir şeyleri başarma hissini tattıracaktır. Bundan dolayı seçecek olduğunuz Kral Şakir boyama kitabı tekli ya da çoklu olsun, çocuğunuzun gelişimi konusunda bir boyama kitabından daha fazlası olacaktır. Çizgi dizi karakterlerinin farklı hayvanlar olup farklı meslekler yapıyor olması da çocukların ilgisini bir o kadar çeken özelliklerdendir. Örneğin çocuğunuz boyama kitabından mirket bilim adamını bulup boyarken kafasında “Acaba ben de bir bilim adamı olsam nasıl olurdu?” diye tasarlayabilir. Bu da onun hayal dünyasının gelişimine katkı sağlaması noktasında en önemli adımlardan biri olur. Çocuğunuza rol model olacak olan çizgi dizi kahramanlarının tavırları ve babacan duruşları yanında zekası ve yaptıkları iş de çocuğunuz ilgisini bir o kadar çekecektir. Çocuklarınız boyama yaparken size neyi boyadığını anlatabilir ve siz de boyadığı Kral Şakir kahramanının en sevdiği hikayesini çocuğunuzdan anlatmasını isteyebilirsiniz. Bu onun hem el becerisini geliştirecek hem de dilsel gelişim sürecinde ona güzel bir katkı olacaktır. Dilsel gelişimi ilerleyen ve motor becerileriyle ilişki içerisinde olan çocuklar ileride çok önemli olacak liderlik vasıflarından biri olan kendini ifade edebilme yeteneğini kolaylıkla kazanmış olarak büyüyeceklerdir. Çocuğunuz saatlerini böyle faydalı bir aktiviteye ayırarak, Kral Şakir ve arkadaşları gibi çok sevdiği kahramanların kendine has yorumlanması şeklinde onları boyayarak, bilişsel gelişim yolunda önemli adımlar kat edecektir. Boyama kitaplarında da tercih edilen ilk ürünlerden biri olan Kral Şakir ürünlerini Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz.