Fiyat
Güç
Renk
Satıcı Tipi
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Frekans
Priz Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

KUMTEL Soba Isıtıcı

" araması için 83 sonuç listeleniyor

Soğuk Havaların Kurtarıcısı Kumtel Soba Isıtıcılar Trendyol'da!

Yazın sıcaklığını sonbaharın ılık havasına, sonbaharın ılık havasını ise kışın soğuk havasına devrettiği günlerde pratik ısıtıcılara ihtiyaç artar. Doğalgazın yakılmasına gerek olmayan günlerde veya kombilerin yetersiz kaldığı durumlarda devreye giren elektrikli ve fanlı ısıtıcılar son derece işlevsel özellikler barındırır. Gelişmiş teknolojisi ile Kumtel elektrikli ısıtıcılar, temelde bulundukları alanın sıcaklığını yükseltmek amacıyla hareket eder. Bunun için kullanılan yöntemler farklı olsa da her biri ortamları sıcak tutar. Mevcut yerleşim alanı ve koşullar baz alınarak yapılan seçimlerde etkili olan faktörler göz önüne alınarak, ısı veya fan kullanılan modeller tercih edilir. Temiz ve pratik kullanım sağlayan ısıtıcılar, sağladığı pek çok avantajla birlikte konforlu biçimde ısınılmasını sağlar. Tamamına yakını elektrik enerjisini ısı ve ışık enerjisine çevirir. Böylelikle doğaya ve ekolojik dengeye zarar vermeden sıcaklığın artırılmasını sağlayan Kumtel ısıtıcı; evlerde her odada rahatlıkla değerlendirilebilir. Birçoğu kolay taşınabilir tekerleklerden tasarlanırken, küçük modelleri rahat hareket edebilir hafiflikte olur. Zor ısınan evlerin soğuk odalarının müdavimlerinden olan ürünler, duş esnasında banyonun sıcaklığını artırarak kişilere kullanım kolaylığı sağlar.

Tüm Metrekarelerde Etkili Kumtel Isıtıcı Çeşitleri

Tüm Metrekarelerde Etkili Kumtel Isıtıcı Çeşitleri

Kumtel banyo ısıtıcısı ile duştan çıkınca sıcak bir ortam ile karşılaşırsınız. Kompakt tasarımları fazla yer işgal etmezken alanları tasarruflu kullanmanızı sağlar. Çok kısa sürede sıcaklığı yükselterek ortamın kalitesini artıran ürünler kafe ve restoran gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanların konforunu katlar. Elektrik enerjisinin ve prizin olduğu her alanda değerlendirilebilen elektrikli Kumtel ısıtıcılar açık alanlarda dahi maksimum performans sergiler. İnsan fizyolojisi için gereken optimum ısının sağlanması açısından gerekli durumlarda yardıma koşan cihazlar, ekonomik açıdan bütçe dostu bir imaj sergiler. Endüstriyel ısıtıcılar olarak da bilinen elektrikli soba ısıtıcılar; krom, paslanmaz çelik, demir, alüminyum, nikel, molibden, tungsten materyallerinden üretilir. Sağlığa zararlı kanserojen maddeleri ve kimyasalları içermeyen yapılar kişi emniyeti ve güvenliği baz alınarak piyasaya sürülür. Sıcaklığı kontrollü ve periyodik biçimde artıran cihazlar herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması adına özel çocuk kilitleri ile harmanlanır. Sıcaklık ayarını manuel veya otomatik olarak ayarlamaya yardımcı konsolları ile birlikte yeterli ışığı alana sağlayan ürünler, havada bulunan nemin ve oksijenin dengesini ayarlamak konusunda da yardımcı olur. Soğuk havaların neden olduğu titreme, üşüme vb. sorunların önüne geçerek kişi sağlığını koruyan Kumtel ısıtıcı, inovatif tasarımlarla ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik donanımlarla birlikte sunulur.

KUMTEL Isıtıcı Modelleri

KUMTEL Isıtıcı Modelleri

Tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanan cihazların farklı donanımlarla harmanlanan pek çok modeli koleksiyonda yer alır. 1976 yılında seramik taşlı ısıtıcı üretimi ile ısınma sektörüne adımını atan Kumtel, gelişen teknolojiyi ve sektörü yakından izleyerek kendini her geçen gün geliştiren bir marka olarak tüketicilerin karşısına çıkar. “Pişirmek Ve Isıtmak Bizim İşimiz” sloganı ile yola çıkan marka, verimli ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan modelleri ile pazarda değerli bir yer sahibi konumunda bulunur. Isı ve ışık enerjisinin yanı sıra, üflemeli ısıtıcı olarak bilinen ürünleriyle de adından söz ettiren marka, birçok kullanım alanına uygun üretimler gerçekleştirir. Kumtel elektrikli fanlı ısıtıcı, özellikler bakımından üst düzey pratiklik sağlar. Çalışma prensibi olarak; var olan havayı ısıtmak yerine ısıtılmış havayı ortama vererek sıcaklığı artırır. Mekanizmaları diğer modellere nazaran çok daha çabuk devreye girer ve güçlü fanları ortam sıcaklığının istenen seviyeye ulaşmasını sağlar. Sıcaklığın optimum seviyede kalması adına termostat özelliği bulunan modelleri de koleksiyonda yer alır. Kompakt tasarımları ergonomik yapıda olan fanlı ürünler kolaylıkla taşınır. Isıtılması istenilen odaya tek elle dahi taşınabilen cihazlar, kısa sürede sıcaklığın yükselmesine aracı olur. Modern görünümlerine hoş tonların eşlik ettiği tasarımları yaşam alanlarına estetik bir imaj katar. Ayaklı veya şömine tipi şeklinde sunulan Kumtel elektrik sobası, devrilme emniyeti sağlayan donanımları ile özellikle çocuklu ortamlarda güvenli kullanım imkânları yaratır. Termostat özelliğine sahip modeller, az enerji ile verimli ısı akışının gerçekleşmesini sağlar. Aşırı ısınma emniyetleri sayesinde ortamın sıcaklığının yüksek derecelere ulaşmasının önüne geçen cihazlar, ısınma etkisiyle oluşan kuru havanın olumsuz etkilerinden korur. Kumtel soba ısıtıcı çeşitleri; karbon, quartz, fanlı, konvektör, infrared modelleriyle tüketici ihtiyaç ve zevklerine sunulur. Donanımda belirtilen alanın kısa sürede ısıtılması adına özellikler barındıran ürünler ofis, kafe, restoran, ev, kuaför gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılır. Suya dayanıklı olan çeşitleri ile birlikte su sıçraması vb. olumsuz durumlara karşı koruma sağlayan cihazlar ortamın sıcaklığının güvenli biçimde yükselmesini sağlar. Rezistans özellikleri ile yüksek performans örneği gösteren yapıları, manuel olarak ayarlanan seviyeye sıcaklığın ulaşması durumunda sabit kalarak ortamdaki havanın kurumasının ve sıcaklığın kazalara sebebiyet verebilecek düzeye ulaşmasının önüne geçer. Böylelikle enerjiden de tasarruf edilmesini sağlayan ürünler yüksek verimli performanslarını düşük enerjiyle gerçekleştirir.

Kumtel Isıtıcı Özellikleri

Kumtel Isıtıcı Özellikleri

Donanım bakımından müşteri memnuniyeti ve güvenli deneyimler sağlamayı hedefleyen cihazlar, kaliteli materyallerin bir araya gelmesiyle oluşur. Markanın pek çok ürünü elipsoidal tel sarımı sistemi ile üretilir. Bu sistem sayesinde rezistanstaki teller birbirini gölgelemez ve böylelikle enerjinin büyük bölümü kayıpsız yansıtılır. Performansın %25 oranında artmasını sağlayan bu sarım tekniği markanın ürünlerini öne çıkaran donanımlardan biri olarak karşınıza çıkar. Kumtel ısıtıcı 1800 Watt, yüksek motor gücü sayesinde sıcaklığın kısa sürede artmasını sağlar. Genellikle 3 adet quartz tüpün meydana gelmesiyle sıcaklığı yoğun biçimde hissettiren cihazlar, farklı güç ayarları ile bulundukları alanın ihtiyaçlarına cevap verir. Ayarlanabilir termostat özelliği, seçtiğiniz sıcaklığın sağlanması halinde tüplerin derecesini düşürürken yeri geldiğinde cihazı kapatır. Kumtel buharlı elektrikli soba modellerindeki sistemler ise ortamdaki havanın kurumasının önüne geçmek adına optimum nem seviyesinin korunmasını sağlar. Güvenliği esas alan donanımı devrilme kilidi sayesinde cihazın düşmesi durumunda ısıtma mekanizmasını kapatarak kişi ve mekân güvenliğini üst düzeyde tutar. Bu sayede Kumtel buharlı ısıtıcının etrafa zarar vermesi önlenir. Isıtma mekanizmasının kapanmasıyla birlikte sesli göstergeleri ile haber veren cihaz, akıllı özellikleriyle ön plana çıkar. Isıtıcı rezistansların üretildiği kaliteli materyaller kullanım ömrünü artırmayı hedeflerken, enerji tasarrufu sağlayan cihazlar kişilere her yönden avantajlı alanlar yaratır. Kumtel ısıtıcı kurulumu oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilir. Herhangi bir ekstra işleme gerek olmadan kurulabilen yatay modeller pratik kullanım sağlarken Kumtel ayaklı soba modellerinde ayakların monte edilmesi gerekir. Kolaylıkla halledilebilen kurulum işlemini bir kez yapmak yeterli olur. Dikey modeller ayak genişliklerinin küçük hacimli olması sebebiyle daha az yer kaplar. Küçük alanlarda az yer kaplayan ürünleri tercih etmek isteyenler için ilk tercihler arasında yer alan Kumtel ayaklı soba, yapısı gereği odayı geniş perspektiften ısıtır. Kafe, restoran gibi insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde sıklıkla tercih edilen modeller pek çok alanda rahatlıkla değerlendirilebilir. Kızılötesi ışınların destekleri ile işlevlerini yerine getiren Kumtel infrared ısıtıcılar, daha az enerji kullanarak verimli ısıtma deneyimleri sunar. Ortamın sıcaklığının düşmesi durumunda kendiliğinden devreye girerek sıcaklığı yükselten akıllı cihazlar, doğaya katkı sağlayan materyallerle donatılır. İnfrared teknolojisinin bir diğer avantajı ise havanın değil nesnelerin ısınmasını sağlaması olarak karşınıza çıkar. Böylece havanın kurumasını engelleyen teknoloji sıklıkla tercih edilirken her tip ısıtıcıya entegre olabilir.

Kumtel Isıtıcı Fiyatları

Kumtel Isıtıcı Fiyatları

Kumtel elektrikli ısıtıcı fiyatları pek çok faktör göz önüne alınarak değerlendirilir. Gücü, ısıtma hedefi olan alan ölçüleri, boyutları, kullanılan teknolojik donanımlarla birlikte ek özellikler fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynar. Kumtel ısıtıcı 2000 Watt, güçlü motoru sayesinde daha kısa sürede sıcaklığın artmasını sağlayan teknolojik donanımı sebebiyle farklı skalada yer alır. Tercih esnasında cihazın kullanılacağı alan belirleyici kıstaslardan olur. Açık veya kapalı alanlar için ideal olan elektrik sobası Kumtel sayesinde sizlerle buluşur. Cihazı kullanmak istediğiniz alan küçükse ayaklı modellerden ziyade ayaksız ürünlere yönelebilirsiniz. Küçük yüzölçümüne sahip odaları rahatlıkla ısıtabilen Kumtel elektrikli mini ısıtıcı da gerekli ihtiyaçları karşılar. Ayaklı modeller odayı kuş bakışı görerek sıcaklık artırma işlemini gerçekleştirdiği için orta boyutta veya büyük odalarda tercih edilir. Kafelerde sıklıkla yer alan cihazlar kolay taşınabilir olmaları sebebiyle ev dışı mekânlarda kolaylık sağlar. Ergonomik tasarımlarıyla müşterilerine maksimum konforu ve deneyimi sunan ürünler, soğukların size ve sevdiklerinize zarar vermesine izin vermez. Farklı ihtiyaçlara cevap veren zengin koleksiyon, yaşam alanlarına estetik görünüm veren tasarımlarla donanır. Hem satın alma, hem de kullanma sürecinde bütçelere dost olan ürünler doğalgaz masrafının en aza inmesini sağlar. Cihazdan maksimum verim alabilmek adına tüketim alanı belirlenmeli ve bu değerlendirmeye göre seçim yapılması önem arz eder. Duvara veya tavana monte ederek kullanılabildiği gibi ekstra ayak seçeneği sayesinde ayaklı olarak değerlendirilebilen Kumtel zenon ısıtıcı modeli pek çok ihtiyaca cevap verebilir. Kısa sürede ısı akışını sağlayarak sıcaklığı yükselten ürünler farklı alanlara entegre olabilen yapıları sayesinde işlevsellik açısından tatmin eder. Teras, bahçe gibi açık alanlarda veya zor ısınan iç mekânlarda yüksek derecede sıcaklıkların sağlanması bakımından verimli olan Kumtel çift taraflı elektrikli ısıtıcı seçenekleri, cihazın üst kısmında yer alan ekstra bölmeleri sayesinde ısının yoğun biçimde aktarılmasını sağlar. 3 Quartz tüpe ek donanımı, cihazın ön kısmına ve üst bölümüne yoğun sıcaklık artışını taşır. Açık havalarda yaklaşık 12 metrekare alanın sıcaklığını artırabilen cihaz, kapalı alanlarda 24 metrekareye kadar ısı akışını sağlar. Özellikle banyolarda ihtiyacı hissedilen ısıtıcı ürünler, saniyeler içerisinde optimum sıcaklığa ulaştıran destekleyici donanımlarıyla fonksiyonel kullanım ömrü sunar. Kumtel ısıtıcı elektrik tüketimi bakımından minimum enerjiyle maksimum performans sergilemeyi hedefler. Ürünlerin özelliklerine göre elektrikli soba ısıtıcı fiyatları değişir.

Kumtel Soba Fiyatları

Kumtel Soba Fiyatları

Isıtıcı fiyatlarıyla neredeyse aynı belirleyici faktörlere sahip Kumtel elektrikli soba fiyatları, bütçe dostu seçenekleriyle tüketicilerle buluşur. Isınma ihtiyaçlarına ve cihazın tükettiği elektrik miktarına göre seçim yapmanın avantajlı olduğu cihazlarda gelişmiş teknik özellikler kullanılır. Müşteri sağlığı baz alınarak yapılan tasarımlarda güvenliğin sağlanması adına ek donanımlar bulunur. Bu sayede herhangi dalgınlık anında kapatılmayan cihaz sıcaklığın olması gerekenden daha fazla yükseldiğini algılar ve ısı akışını optimum seviyeye indirger. Devrilme, düşme gibi durumlarda zemin ve zemindeki eşyalarla teması engelleyen demir tellerle birlikte otomatik kapanma donanımına sahip cihazlar yangın oluşması riskini en aza indirir. Bu güvenlik özelliklerine sahip Kumtel soba fiyatları ile sahip olmayanlar arasında fiyat farkı bulunur. Ayrıca dekoratif açıdan estetik tasarımlarla odalara şıklık katan ürünler, pek çok mobilya ile ahengi yakalar. Elektrik enerjisini ısı ve ışık enerjisine dönüştürerek ortamda hem ısı, hem de ışık kaynağı olan akıllı cihazlar gereksiz enerji tüketimine mahal vermez. Ortamın sıcaklığı düştüğü anda kendiliğinden devreye girerek ısınma sistemini aktive ederken ısı yalıtımının gerçekleşmesini sağlayan ürünler tüketici odaklı çalışır. Genellikle dikey veya yatay yapıya ek takılabilen ayak aparatı ile servis edilen cihazlar bu aparatlar sayesinde zemin üzerinde dik durabilir. Zemin üzerinde konumlandırılmasını istemiyorsanız; bu ayakları çıkartarak duvara veya tavana monte edebilir, dilerseniz de yatay konumda bir alana sabitleyerek kullanabilirsiniz. İşlevsel donanımları tüketici alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına göre şekillenen aletler, fosil yakıt kullanmadan çalışır. Sessizce çalışan aygıtlar ekolojik dengeye zarar vermeden konforlu kullanım imkânları yaratır. Kumtel uzaktan kumandalı ısıtıcı modelleri yerinizden kalkmadan ısı seviyesini ayarlamanıza ve sıcaklığı kademeli şekilde artırıp azaltmanıza yardımcı olur. Ortamdaki oksijeni tüketmeden sıcaklığın yükselmesini sağlayan aletler, birçok açıdan fayda sağlar. Ortamların biyokimyasal dengesinin ayarlanmasına aracı olan cihazlar, bu sayede vücudunuza zarar vermez. Rutubete ve kokuya alan tanımayan donanımı ile birlikte ınfrared teknolojili modellerin yaydığı dalgalar bakterilerin üremesini önler. Zehirlenme ve yanma gibi olumsuzlukların oluşmasına izin vermeyen cihazlar, ortamların güvenle sıcacık olmasını sağlar. İşletmelerde maliyetin minimuma inmesi adına enerji tasarrufu sağlayan ısıtıcılar, gerek kişisel gerekse kalabalık ısınma deneyimlerini iyileştirir. Su geçirmeyen ve aşırı ısınmaların önüne geçen tasarımı hem kulanım, hem kurulum açısından kolaylıklar sunar. Kumtel elektrikli soba modelleri, kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillenirken her müşteri tipinin beklentilerini karşılamayı hedefler. Tek parçadan oluşan fanlı seçeneklerden ayak aparatı ile sunulan ve birden fazla parçaya sahip cihazlara kadar dilediğiniz alana, ihtiyaca uygun ürünü Kumtel ve Trendyol işbirliği sayesinde bulabilirsiniz.

En Kaliteli Kumtel Isıtıcılar

En Kaliteli Kumtel Isıtıcılar

Trendyol güvencesi ile birlikte gelen Kumtel soba çeşitleri çok yönlü kullanım imkânı tanır. Çift taraflı ısıtma sağlayan şömine tipi modeller son derece şık dururken evlerin havasını yeniler. Hem işlevsel, hem de dekoratif açıdan avantajlı deneyimler sağlayan parçalar mini modelleriyle banyo, ayakaltı gibi ısıtılmak istenilen alanın ufak olduğu durumlarda tercih edilir. Infrared ürünler ise kızılötesi ışınların desteğiyle çalışan son teknolojinin emsalsiz örneğini sunarken genellikle hava sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda değerlendirilir. Yağmura ve suya dayanıklı modeller açık alanlarda rahatlıkla kullanılır. Uzun ömürlü kullanım sağlayan cihazlar, bu sayede oldukça ekonomik görüntü çizer. Minimum enerji tüketimi ve maksimum verim parolası ile üretilen ısıtıcılar, termostat kontrolü sağlar. İstenilen sıcaklık değerini dengeli biçimde koruyan parçalar, istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Fazla sıcaklığın neden olduğu hava kurumasının yaşanmasına geçit vermeyen özel donanımları, ısıyı yönlendirir ve kontrol eder. Sadece teknik donanımlarıyla değil dekoratif tasarımlarıyla da ön plana çıkan ürünler birer cihazdan öte ev mobilyası olarak değerlendirilir. Evlerde yalnız ısıtma değil, ışık yayma işleviyle de yer alan ürünler bulunan dekoratif aydınlatıcılarla uyum sağlar. Özellikle şık lambaderlerle evlere gözleri yormayan ışık sistemini sağlayan cihazlar, yüksek kalitede malzemelerden üretilir. Trendyol üzerinden rahatlıkla incelenebilecek modeller, avantajlı seçenekleriyle bir arada sunulur. Oldukça pratik ve temiz kullanım sağlayan cihazlar işleri bittikleri zaman arkalarında herhangi bir atık malzeme bırakmaz ve çalışmaları esnasında elektrik enerjisi haricinde gereksinime ihtiyaç duymaz. Kompakt ve ergonomik tasarımları tek elle çalıştırma imkânı sunarken uzaktan kumandalı modelleri yerinizden kalkmadan ısıtıcıyı yönlendirmenize yardımcı olur. Kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara uygun kullanıldıkları takdirde uzun ve kaliteli bir ömrü vadeden akıllı cihazlar, elektriğin olduğu her alanda ısınma ihtiyaçlarını gidermeyi hedefler. Yüksek motor gücü ve enerji tasarrufu ile bütçelere dost ürünler modern görünümleriyle evlere yeni bir nefes kazandırır. Ofislerde estetik görünümü sunan ve yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda kümülatif ısınmayı sağlayan cihazlara Trendyol güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Yediden yetmişe her kesimden insanın bütçesine, ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun Kumtel ısıtıcıyı bulabileceği zengin Trendyol içeriği, güvenli alışveriş imkânıyla birlikte uygun ısıtıcı soba fiyatları seçeneklerini bir arada sunar.