İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Tip
"

Konvektör Isıtıcılar

" araması için 383 sonuç listeleniyor

Konvektör Isıtıcılar ile Soğuk Havalardan Korunun

Günümüzde oldukça popüler olan konvektör ısıtıcılar, ortamdaki soğuk havayı kısa sürede ısıtmaya yardımcı olur. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uyumludur. Birbirinden farklı boyut ve modellerde üretilen ısıtıcılardan kullanacağınız mekana en uygun modeli seçebilirsiniz. Ara ara kullanıp odanızı ısıtabileceğiniz gibi gün boyu da ısınma sağlayabilirsiniz. Konvektör ısıtıcı elektrik tüketimi bakımından da tasarruf sağlar. Tüm ısıyı mekana kısa sürede yayar ve gün boyu kullanılsa da elektriğin fazla kullanılmasına neden olmaz. İstediğiniz zaman yakıp istediğiniz zaman kapatmak istediğinizde elektrikli konvektör ısıtıcı modelini seçebilirsiniz.

Tasarruf Sunan Konvektör Isıtıcılar

Tasarruf Sunan Konvektör Isıtıcılar

Yatak odasında, çocuk odasında, mutfakta ya da misafir odalarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Odanızda sabit bir şekilde kalmasından yanaysanız duvar tipi konvektör ısıtıcı modelini tercih edebilirsiniz. Sabitlediğiniz duvara aşırı sıcaklık vermez ve herhangi bir hasar oluşmasına neden olmaz. Alt kısımlarından soğuk havayı içerisine alan ve geri sıcak hava üfleyen ısıtıcılar doğal bir ısı dolaşımı sağlar. Herhangi bir kimyasal madde vermediği için yaşadığınız ortamda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Konvektör ısıtıcı yorumlarını yapan bireylerin yorumlarını değerlendirerek kendinize en kaliteli ısıtıcıyı seçebilirsiniz. Evinizde en soğuk havalarda bile üşümeden vakit geçirebilirsiniz.

Konvektör Isıtıcı Modelleri

Konvektör Isıtıcı Modelleri

Kullanıldığı ortamı kısa sürede ısıtmaya yarayan pek çok ısıtıcı modeli mevcuttur. Fanlı konvektör ısıtıcı modelleri de günümüzde en sık tercih edilen modellerden biridir. Fanlı modellerde kullanım daha konforludur. Pil gerekmeden prize takılarak çalışan bu model sıcak hava üfleyerek ortamı ısıtır. Daha modern tarzda olan dijital konvektör ısıtıcı uzaktan kumanda yöntemiyle çalışır. Dijital modeller hem duvara sabitlenerek hem de taşınabilir olarak kullanılabilmektedir. Vakit geçirdiğiniz her ortamda kullanabilmek istediğinizde taşınabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Termostatlı konvektör ısıtıcı modeli aşırı ısınmalara karşı önlem alınabilen bir modeldir. Termostatı sayesinde ortamın sıcaklığını ölçer ve en uygun derecede ısı verir. Kullanımı son derece konforludur. Soğuk havalarda daha kolay ısınmak istiyorsanız ısıyı fazla veren modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Ufak odalarınızda 500 Watt konvektör ısıtıcı modeli tercih edebilirsiniz. Dilerseniz dijital, dilerseniz elektrikli modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Isıtıcıyı çalıştırıp dışarıya çıkabilir ve geldiğinizde kapatabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli olan ısıtıcılar sayesinde istenmeyen yangınların önüne geçebilirsiniz. Daha geniş ve kış aylarında zor ısınan odalarınız için ise 2500 Watt konvektör ısıtıcı modelinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Havalar serinlemeye başladığı andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konvektör Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Konvektör Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gün geçtikçe daha fazla kullanılmaya başlanan ve soğuk havaların kurtarıcılarından olan ısıtıcıların kendine has pek çok özellikleri mevcuttur. Konvektör ısıtıcı fiyatları her bütçeye uygun model ve kalitede üretilmektedir. Marka, tasarım, watt seviyesi, ebat gibi durumlara göre fiyatlar değişir. Bu ısıtıcılar elektrikten %30 oranında tasarruf yapılmasını sağlar. Sulu konvektör ısıtıcı modeli ortamdaki tozları yakmaz ve ferah bir yaşam alanı sunar. Hem duvara monte edilerek hem de taşınabilir olarak kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. 1000 Watt konvektör ısıtıcı modeli kalite ve güvenlik açısından son derece iyi olduğu gibi fiyat bakımından da oldukça uygundur. Evinizin daha kısa sürede ısınmasından yanaysanız 2000 Watt konvektör ısıtıcı modelinden yana seçim yapabilirsiniz. 14 metrekare alana kadar verimli bir şekilde ısı veren 2000 watt model ile soğuk havalarda sıkıntı yaşamadan vakit geçirebilirsiniz. Isıtıcı modellerinde uygulanan indirim ve kampanyalar sayesinde daha uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Çevrenizdekilere konvektör ısıtıcı tavsiyesi vermek ve tüm modellere göz gezdirebilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. Bütçenizle ve evinizin kapasitesiyle uyumlu tasarımı seçerek güvenle satın alabilirsiniz.