Renk
Fiyat
Materyal
Özellik
Şekil
Fiyat Geçmişi
Boyut/Ebat
Desen
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masa Örtüsü Takımı

" araması için 2868 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Masa Örtüsü Takımı Tasarımları Trendyolda!

Masa örtüleri söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz pek çok farklı tasarım bulunur. Kişilerin istek ve beğenilerine uygun olan bu ürünler ortamlara renk katar. Ayrıca tekrar kullanıma uygun kumaşlardan oluşur. Bununla beraber göz alıcı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Dış yüzeyi tamamen kaplaması için kullanılan masa örtüsü takımı tasarımlarıyla büyülerken, leke ve çizilmelere karşı da koruyucu bir kalkan oluşturur. Genellikle kafe ve restoranlar için standart kaplama olarak bilinir. Aynı zamanda ev sahiplerine özel standart kaplama şeklinde dizayn edilir. Bu ürünlerle oluşabilecek toz, kir, leke ve çiziklere karşı tedbir için oluşturulur. Genel olarak estetik bir görünüm elde etmek için yaygın aksesuar ürününün yerine geçer. Evlerinizin dekorasyonu için vazgeçilmez bir parça halindedir. Güzel ve ahenkli bir sofra oluşturulurken yemek öncesi şık aynı zamanda büyüleyici bir şekilde hazırlık yapılması gerekir. Bu ürünler farklı mekanlarda değişik tasarım amaçları doğrultusunda kullanılabilir. İç ve dış mekanlarda çeşitli kullanıma sahip olan yemek masa örtüsü takımı sıklıkla önerilir. Toplu bir şekilde yemek yediğiniz esnada dökülme ya da sıçrama gibi durumların önüne geçilmesi sağlanır. Ayrıca misafirleriniz için görsel bir şölen oluşturmanızda etkin rol oynar. Kullanılan kumaşın türü de oldukça büyük bir önem taşır. Buna bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz bu ürünleri dikkatle seçmeniz gerekir. Zevkinize hitap eden takımı bulmanız tarzınızı yansıtmasında etkili olur. Doğru seçimle ortamın atmosferini değiştirerek herkesin dikkatini çekmenizi sağlar. Konuklarınız, aile üyeleriniz ya da kendiniz için lüks sofra hazırladığınız anlarda edilen sohbetlerinizi daha keyifli bir hale dönüştürür. Bu ürünlerin deseni ve rengi dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri olur. Kişisel zevkinize ve istediğiniz imaja göre seçim yapmanız iyi birer tercihe dönüşür. Bu takımlar birden fazla çeşitleriyle kişilerin beğenisine hitap eder. Her biri farklı renk ve özellikleriyle etkilemeyi başarır. Boyutlarının kare ya da dikdörtgen şeklinde olması önemli bir unsurdur. Seçim aşamasında da dikkat edilmesini gerektirir. Trendyol üzerinden tüm tasarımları dikkatli biçimde inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Masa Örtüsü Takımı Modelleri ve Özellikleri

Kullanışlı Masa Örtüsü Takımı Modelleri ve Özellikleri

Her evde yaygın bir kullanıma sahip olan ilgili takımlar dekoratif amaç için tercih edilir. Fakat bunun dışında yiyecek ve içecek dökülmelerine karşı da tedbir amacıyla kullanılır. Yüzeyin zaman içerisinde tozlanmaması için etkili bir koruma gerçekleştirir. Böylelikle kir, leke ve çizilmelere karşı iyi bir önlem alınmış olur. Sofralarınızı hazırlarken şık görünmesini istiyorsanız şık bir kumaş ile bunu kolayca başarmanız mümkün hale gelir. Kullanılan kumaşın boyutunu iyi seçmeniz gerekir. Ürünlerin uzunluğu ideal ölçüde olursa iyi bir sonuç almanızı sağlar. Masa örtüsü takımı 12 kişilik tasarımıyla oldukça büyüktür. Konuklarınızın bir arada oturarak sofraya rahatlıkla sığabileceği uzunlukta tasarlanır. Bu sayede aile bireyleri veya misafirlerinizle bir araya geldiğiniz zamanlarda harika uyum gerçekleşir. Söz konusu seçenekler çok amaçlı istekleriniz doğrultusunda kullanılabilinir. Leke tutmayan kolay temizlenebilir kumaşlardan yapılır. Üzerine herhangi bir şey dökülse dahi temizlik esnasında kalıcı şekilde yer edinmeden kolayca çıkarılabilir. Bunun yanı sıra yeni evlenen çiftler için çeyizlik masa örtüsü takımı da önerilir. Bu seçenekler özel işlemeleri ve el işi tasarımıyla tüm gözleri üzerinde toplar. Ayrıca son derece ağır ve görkemli bir tasarıma sahip olur. Gold, lacivert, gri, beyaz, siyah masa örtüsü takımı çeşitleri birbirinden eşsiz güzellikleriyle size dilediğinizi seçme imkanı tanır. İçerisinde bulunduğu odaya hangi renk daha çok uyum sağlıyorsa o ürünü almanız sizin için daha iyi olur. Gold seçenekler sarı bir renkte olup dantelli örtülerin vazgeçilmez rengi haline gelir. Bu renkler farklı kumaş modellerine işlenerek sizlere sunulur. Özel davetlerinizde misafirlerinize görsel şölen hazırlamak isterseniz peçeteli masa örtüsü takımı oldukça ideal bir seçim olur. Bu tasarımlar sofralara uyumlu peçeteleriyle satılır. Bu peçeteler sofra için seçilen kumaşın rengine ve desenine bağlı olarak değişiklik gösterir. Salon masa örtüsü takımı ise misafirlerinize görsel bir şölen hazırladığınızda tercih edilmesi gereken modeller arasındadır. Bu noktada alanın uzunluğunu göz önünde bulundurmanız büyük bir önem taşır. Bu ürün etkileyici bir görünüme sahip şekilde dizayn edilir. Salon takımlarıyla uyumlu olan modeli seçmeniz istediğiniz sonucu almanızda size yardım eder. Ayrıca dekoratif bir parça olarak kullanılır. Yiyecek ya da içecek dökülürse bir bez ile kolayca silinebilir ve temizlenir. Aynı şekilde salonlarınızdaki modelleriniz için simli, boncuklu, işlemeli, dantelli masa örtüsü takımı kullanılabilir. Göz zevkine hitap eden bu ürün modeli odanın etkileyici bir havaya bürünmesini sağlayarak konuklarınızın beğenisi kazanır. Üzerinde sim ya da boncuk olan dantel işlemeli bu takımlar birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılır. Genel olarak estetik bir görünüm elde etmek amacıyla tercih edilir. Ancak özel günlerde hazırlanan sofralar için de ideal bir takım olur. Trendyol’da yer alan her zevke uygun modellere göz atabilirsiniz.

Etkileyici Masa Örtüsü Takımı Kullananlar ve Önerileri

Etkileyici Masa Örtüsü Takımı Kullananlar ve Önerileri

Masalarınızı çeşitli tasarımlarıyla süsleyen bu takımlar birçok farklı modelleri ile satışa sunulur. Bu modellerden olan saten, kadife, keten masa örtüsü takımı şık görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Sofralarınızın şıklığını ve zarafetini arttırır. Özenle dokunan yumuşak dokusuyla görenleri kendine hayran bırakır. İçerisinde bulunduğu odaya göz alıcı bir hava katar. Aynı zamanda özel günlerinizde hazırlanan yemek sofralarına hitap eden dantelli masa örtüsü takımı daha çok estetik görünüm elde etmek amacıyla kullanılır. Salon, mutfak ve bahçe masalarına uyan çeşitli özelliklere sahip takımlar da bulunur. Bunlardan olan kanaviçe masa örtüsü takımı boyutu küçük ya da geniş ebatlara sahip yerler için kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Özel tasarımıyla kanaviçe modelleri, elegan bir duruş sergilemeyi başarır. Farklı modelleriyle kanaviçe desenleri çoğunlukla keten bezi, sedir ya da balya gibi kumaşların üzerine işlenir. Bu desenler zarif ve kendine has güzellikleriyle oldukça naif bulunur. Çoğu zaman düğünlerde yerini alır. Aynı zamanda çeyiz paketleriniz için modern bir seçim olur. Çeşitli renk ve şekillerde oluşturulan bu ürünler farklı türden sehpa çeşitleri üzeri içinde kullanılır. Mutfak masa örtüsü takımı da özel olarak tasarlanır. Bu sayede dış yüzeyi koruma altına alırken ayrıca mutfak içerisinde kendinize şık görünen rahat bir köşe hazırlamanız mümkün hale gelir. Gündelik kullanımda genelde pamuklu, yünlü ya da polyester tercih edilir. Şık sofra hazırlığı için saten, ipek ya da keten kumaşı kullanılır. Bazıları kaygan olabilirken bazıları zemine çok güçlü bir şekilde yapılır. Üzerine bir şey döküldüğü zaman silinerek leke tutmama özelliği sayesinde kolayca kirden arındırılır. Bu esnada her an kolayca pislenmesine karşı önlem alınmış olunur. Bir başka model olan 26 parça masa örtüsü takımı ise kalabalık ortamlar için son derece ideal bir tasarım kabul edilir. 12 kişilik olan bu takımların içerisinde runner, peçete ve yüzük gibi ek aksesuarlar bulunur. Kumaşın genel özellikleri arasında en belirgin olanı leke ve kir tutmaması kabul edilir. Kır düğünlerinde ya da özel davetlerde yaygın bir şekilde kullanılır. Trendyol aracılığıyla beğendiğiniz model için kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dikkat Çeken Masa Örtüsü Takımı Çeşitleri

Dikkat Çeken Masa Örtüsü Takımı Çeşitleri

Runnerli masa örtüsü takımı yakın ve sade görünümü ile minimalist dekor için göz dolduran bir üründür. Genellikle sofralarınızda kullandığınız örtülerin üzerine serilen bu modeller daha dar ve uzun yapısıyla şık görünüm hazırlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Diğer modeller ile aynı özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin dizaynı her evin tasarımına uygun olacak şekilde hazırlanır. Uzun süreli kullanım için daha sade ve desensiz olan modeller tercih edilir. Dikdörtgen ve kare şekilleri dışında zarf modelleri de bulunur. Tasarımlar kumaş bakımından farklılık gösterebilir. Keten, çuval ya da dijital baskı kumaş çeşitleri yaygın bir kullanıma sahiptir. Masa örtüsü takımı modelleri çok çeşitli tasarımlarla birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Bu sayede evinizin her köşesine şık bir hava katan bu seçenekler, yemek yemek çok daha neşeli hissetmenizi sağlar. Bir diğer model olan güpürlü masa örtüsü takımı, pek çok kişinin beğenisi kazanarak bulunduğu ortama hoş görünüm katmayı başarır. Ev dekorasyonunuz için ideal bir parçadır. Kenarları güpürlü olan bu seçenekler ortamın şıklığını pekiştirir. Genellikle oturma odası veya salonlarında kullanım sağlanabilir. Bu ürün görüntüsüyle dikkat çekmeyi başardığı için her ortamda kendini kolayca belli eder. Çeşitli kumaş modelleriyle kişilerin isteklerine göre şekillenir. Aynı zamanda salon takımıyla uyumlu bir güpürlü tasarım seçmeniz de avantaj oluşturur. Adından sıklıkla bahsettiren Amerikan servisli masa örtüsü takımı birbirinden çeşitli renk ve modelleriyle beğeni kazanır. Bu ürünler kolayca temizlenebilir olması nedeniyle son derece kullanışlıdır. Leke tutmayan kumaşı kolaylıkla yıkanabilir. Günün farklı saatlerinde öğünlerinizin çeşitliliğine göre tasarımlar seçilebilir. Görsel açıdan sofralarınıza estetiklik getirmesi için sıklıkla kullanılır. Seçeneklerin her biri konforlu kullanım alanına sahiptir. Trendyol üzerinden kolaylıkla bu ürün modellerini inceleyip seçim yapabilirsiniz.

Avantajlı Masa Örtüsü Tavsiye ve Değerlendirmeleri

Avantajlı Masa Örtüsü Tavsiye ve Değerlendirmeleri

Avantajlı kumaşlara sahip olan bu takımlar çeşit bakımından da son derece fazladır. Tasarımlar kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Birbirinden farklı renk ve desenler ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Her birinin üretiminde farklı kumaş türü kullanılır. Bu kumaşlar kişiler için en iyi şekilde tasarlanıp dizayn edilir. Dikkat çeken seçeneklerden biri de minder masa örtüsü takımı olur. Minder denmesinin nedeni ise deseniyle uyumlandırılan sandalye kılıflarının da yanında yer edinmesidir. Bu kılıflar yumuşak bir yapıda tasarlanır. Ayrıca kumaş ile birebir aynı görünümü paylaşır. Farklı renk ve desen seçenekleriyle oturma odası, salon, mutfak ya da bahçe gibi alanlar için uygun görülür. Böylelikle aynı zamanda sandalyeleriniz de dış etkenlere karşı korunmuş olur. Etamin masa örtüsü takımı ise değişik desen ve işlemeleriyle dikkat çeker. Aynı anda hem şık hem de sade görünmeyi başarır. Üzerine işlenen nakışlar ile göz dolduran bir görüntüye sahip olan kullanışlı kumaşlardan oluşturulur. Bu takım modeli hoş görünümüyle pek çok kişiyi etkilemeyi başarır. Kumaşına özenle işlenen değişik çiçek motifleriyle odalarınızın bir köşesinde bulunan sofralarınız içinizin ısınmasını sağlar. Bu modellerin seçiminde bir diğer dikkate alınması gereken özellik ise seçeneklerin şekli ve ölçüleri olur. Buna bağlı olarak oval masa örtüsü takımı için ideal bir seçim şeklinde ön plana çıkar. Yuvarlak şekline sahip yüzeylerde kullanımı önerilir. Bazen tam olarak yuvarlak dizayn edilmese dahi dekoratif bir şıklık katmak için de seçilebilir. Bunun yanı sıra sıcak bir görünüme sahip olup genellikle bahçe için tercih edilir. En iyi bahçe dekorunu inşa etmek için Trendyol üzerinden istediğiniz şekilde tasarlanan sofra bezlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Beğenilen Masa Örtüsü Takımı Kullanımı

Beğenilen Masa Örtüsü Takımı Kullanımı

Masa örtüsü takımlarının kullanım amaçları farklılık gösterebilir. Her model, farklı tasarımlarıyla ilgi çekici bulunur. Renk ve desenleri ile görenleri hayran bırakan bu ürünler evlerinizi renklendirir. Bu sayede evlerinizde ağırladığınız konuklarınız kendilerini çok daha huzurlu ve rahat hisseder. Bu ürün modellerinden biri olan pötikare masa örtüsü takımı çeşitleri de görenleri etkilemeyi başarır. Üzerindeki pötikare deseni çok büyük bir ilgiyle karşılanır. Genellikle her evde bulunan bu örtüler sıcak görünümü ile ilgi görür. Aynı şekilde leke tutmayan ve kolay yıkanabilir özellikli bir kumaşa sahiptir. Bu sayede kolayca kirlenmeyerek temizlenebilir. Bazı zamanlar yalnızca evlerinizde değil piknik alanlarında da kullanım sağlamanıza olanak tanır. Kırmızı, mavi, sarı ya da siyah renkleriyle etkileyen bu ürünler pötikare deseni ile içinizi ısıtır. Eğer çok sık misafir ağırlayan biriyseniz 8 kişilik masa örtüsü takımı sizin için çok uygun bir seçim olur. Konuklarınız için özel olarak hazırlanan bu örtüler kumaşındaki görkemli tasarımıyla adeta büyüler. Dokusu özenli hazırlanan bu ürün modeli genelde 1 runner ve 12 adet yüzük ile dizayn edilir. Makinede ve elde yıkamaya uygun olarak tasarlanır. Ayrıca çeyiz paketleriniz için şık bir seçim olur. Evinizin balkonlarına uyum sağlayan balkon masa örtüsü takımı toza ya da kire karşı dayanıklılık gösterir. Balkon dekoruna uygun olabilecek farklı tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarır. Düz renk ya da desenli çeşitleri ile kişilerin beğenisini kazanır. Şıklığı ve zarafetiyle büyülemeyi başaran bu ürünler bulunduğu odaya estetik bir görünüm katar. En sevilen renk seçenekleriyle satışa sunulan bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz söz konusu tasarımları hediye etmek için de değerlendirebilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Cazip Masa Örtüsü Takımı Kampanyaları

Uzun Ömürlü ve Cazip Masa Örtüsü Takımı Kampanyaları

Evlerinizin dekorunu oluşturan sofra bezleri çoğunlukla estetik bir görünüm elde etmek için kullanılır. Her odada bulunan sofra için farklı bir örtü kullanımı gerçekleştirilir. Bazen sehpalar için dahi örtü kullanmak gerekli görülür. Bu ürünler çeşitli renk ve desenleri ile ön plana çıkar. Ebat olarak boyutu ve şekli büyük bir önem taşır. Ayrıca kullanılan kumaş fiyatı belirlemede önemli bir etken olur. Dolayısıyla bu ürünler için fiyat belirlerken işlevsel özellikleri göz önünde bulundurulur. Söz konusu tasarımların fiyat aralıkları ise pek çok farklı bütçeye hitap edecek şekildedir. Bu sayede hemen herkes kullanım alanına ve bütçesine uygun tasarımı kolay biçimde bulabilir. Fiyat aralıklarının belirlenmesinde pek çok farklı unsur rol sahibi olur. Üretim materyali, marka, model ya da ölçü gibi her bir detay fiyat skalasının şekil almasında rol oynar. Masa örtüsü takımı kullananlar genel özelliklerinden çok memnun kaldıklarını ifade eder. Masa örtüsü takımı yorumları da olumlu birçok geri dönüşü barındırır. Bu yorumlar sayesinde aradığınız tasarımı da bulmanız daha kolay hale gelir. Her bir yorum genelde beğeni ve övgü taşır. Ayrıca belirli dönemlerde masa örtüsü takımı indirimleri yapılır. Bu sayede bütçenize uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Masa örtüsü takımı tavsiyesinde bulunun çoğu kişi ürünlerin genel özelliklerinden memnun kaldığını belirtir. Farklı tarzlara hitap eden ve çoklu seçeneklerle kişilere sunulan bu ürünler; işlevsel özellikleriyle ön plana çıkmayı başarır. Masa örtüsü takımı kampanyaları ile beğendiğiniz tasarımlara daha cazip koşullar altında sahip olabilirsiniz. Masa örtüsü takımı online olarak da satışa çıkarılır. Dilediğiniz özelliklere sahip olan ve beklentilerinizi karşılayan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Buradan hızlı biçimde masa örtüsü takımı satın alabilirsiniz.