İlgili Kategoriler
Renk
İçerik
Kalıcılık
Fiyat
Cinsiyet
Form
Ek Özellik
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lilafix Saç Boyası

" araması için 2151 sonuç listeleniyor

Rengarenk Lilafix Saç Boyası Çeşitleri Trendyol’da!

Saç boyaları kozmetik alanında çok rağbet gören ürünlerden biri olarak görülür. Saç boyası dendiğinde akla gelen markalardan biri de Lilafix’tir. Bu ürünler saçları renklendirmek, dış görünümü iyileştirmek amacıyla kullanılır. Zengin pigmentler vadeden ve kalıcılığıyla öne çıkan Lilafix saç boyası, stilinizi değiştirmeniz için ideal markalardan biridir. Tarzlarına farklı bir hava katmak isteyenler için üretim yapan marka sarı, kumral, bakır, siyah gibi doğal tonları ya da kızıl, mor, pembe, mavi, yeşil gibi sıra dışı renkleri beğeninize sunar. Markanın geniş spektrumlu ürün skalası sayesinde isteğinize veya ihtiyacınıza uygun renkleri bulabilirsiniz. Lilafix saç boyası online çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Canlı ve Kalıcı Lilafix Saç Boyası Online Seçenekleri

Canlı ve Kalıcı Lilafix Saç Boyası Online Seçenekleri

Lilafix saç boyası modelleri arasında doğal görünüm veren küllü, yoğun, açık, koyu gibi seçenekler sunan kumral tonlar bulunur. Bakır tonlar arasında ise dikkatleri üzerine çeken tarçın, yoğun bakır ve uzun süredir tercih edilen Hürrem kızılı alternatifleri yer alır. Modası hiç geçmeyen çarpıcı kızıl seçenekleri arasında lal, şarap, çilek kırmızısı, kestane kızıl gibi en sevilen alternatifler de göze çarpar. Sarı renk skalasında küllü, açık, bal köpüğü gibi açık tonların yanı sıra açıcı seçenekleri de bulunur. Kahve tonlarında ise açık, çikolata, pastel kül, koyu, ışıltılı, küllü, fındık kabuğu, sıcak çikolata gibi seçenekleri ile hem soğuk hem de sıcak kahverengi türleri yer alır. Ciddi bir duruş sergilemek isteyen müşterilere siyah, mavi siyah gibi seçenekler sunulur. Doğal bir görünüm yakalamak istediğinizde Lilafix Premium saç boyası kategorisinden üstün yoğunluk ve kalıcılık sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkarak havalı bir stil yakalamak isterseniz Lilafix mavi, gri saç boyası gibi iddialı, modern görünüm yansıtmanızı kolaylaştıran seçenekleri Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Çok Sevilen Lilafix Saç Boyası Yorum ve Tavsiyeleri

Çok Sevilen Lilafix Saç Boyası Yorum ve Tavsiyeleri

Lilafix saç boyası kullananlar olumlu yorumlarıyla seçim sürecinize katkıda bulunur. Genel müşteri deneyimlerinde saç tonlarının canlı göründüğü, beyazları kapatabildiği yönünde bilgilere yer verildiği görülür. Lilafix saç boyası yorum kısmında bazı müşteriler tonları karıştırarak kullandıkları bilgisini vererek renk seçiminde kararsız kalanlar için detaylı açıklamalarda bulunur. Mevcut saç rengini açma veya koyulaştırma işlemleri için farklı numaralarla sunulan ürünleri karıştırarak kendinize yakışan tonu elde edebilirsiniz. Bunun için müşteri deneyimlerinden faydalanabilir, detaylı yorumlar sayesinde tercih etmeyi düşündüğünüz ürünün teninize uyup uymadığı konusunda karar verebilirsiniz. Ürünlerden net ve canlı sonuçlar alabilmek için birkaç kez düzenli şekilde aynı tonu kullanmanız önerilir. Kutu içeriğinde ihtiyacınız olan ekipmana yer veren marka, evde bakım sürecini kolaylaştırır. Lilafix saç boyası tavsiye ve önerileri Trendyol üzerinden detaylı inceleyerek renk kararınızı verebilirsiniz.

Bütçe Dostu Lilafix Saç Boyası Fiyatları

Bütçe Dostu Lilafix Saç Boyası Fiyatları

Lilafix saç boyası fiyatı kalıcılık, renk yoğunluğu, paket içeriği gibi niteliklere göre değişim gösterebilir. Müşterilerin değişen istek ve ihtiyaçları için farklı paket içerikleri hazırlanır. Lilafix saç boyası kampanya dönemlerinde ikili, üçlü, dörtlü kutular ile tasarruf yapabilir, ihtiyacınıza göre paket seçebilirsiniz. Markanın tek kutu içeriğinde yalnızca boya tüpü yer alır. Oksidan içerikli paketlerle tam bir set tercih edebilir ya da oksidansız seçeneklere yönelerek fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca boya için gerekli olan tabak, tarak, fırça birleşiminden oluşan boya setlerinin yer aldığı paketler, işleme yeni başlayan müşteriler tarafından tercih edilebilir. Saç renklendirme setlerine toplu sahip olarak tasarruf edebilir, imaj değişiminizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri bütçenize uygun şekilde almak isterseniz Lilafix saç boyası indirim zamanlarını takip edebilirsiniz. Trendyol üzerinden ürün seçimi ve fiyat takibi yaparak Lilafix saç boyası satın alabilirsiniz.