placeholder
"

Sarı Saç Boyası

" araması için 5473 sonuç listeleniyor
Palette Toner Küllü Sarı Blonder
PaletteToner Küllü Sarı Blonder
(416)
Toner Küllü Sarı Blonder
27,15 TL
Sepete Git
Palette Toner Soğuk Sarı Blonder
PaletteToner Soğuk Sarı Blonder
(244)
Toner Soğuk Sarı Blonder
26,02 TL
Sepete Git

Göz Alıcı Renkleri ile Sarı Saç Boyası Seçenekleri

Kadınların en iddialı aksesuarlarından olan saçların bakımlı ve güzel görünmesi için çeşitli materyaller vardır. Bunlardan en önemlisi ise tene ve göz rengine uygun saç renkleridir. Kadın olsun erkek olsun herkes için saçlarında değişimler yapmak yüksek enerji ve motivasyon sağlar. Saç renkleri içerisinde en iddialı renklerden biri olan sarı saç boyası, dikkat çekici olması sebebiyle kadınlar tarafından özellikle tercih edilir. Alımlı ve havalı görünen sarı saç boyaları uygun ten renklerindeki kadınlar tarafından kullanılırsa oldukça etkileyici görünür. Metalik, çok açık, organik, parlak, orta, canlı sarı saç boyası çeşitlerine uygun çok sayıda markanın pek çok ürünü bulunur.

Sarı Saç boyası Çeşitleri

Sarı Saç boyası Çeşitleri

Saç renginin büyük öneme sahip olduğu günümüzde fiziksel değişiklikler ile hayatlarını çeşitlendirmek isteyenler ilk olarak saç rengini değiştirir. Sarı saç boyası erkek ürünleri arasında da oldukça popülerdir. İsteyen sarı saç dip boyası yaparak saç uçlarına zarar vermeden sadece dip rengi değişikliği yaparken isteyen çeşitli oranlarda açıcılık özelliğine sahip sarı tonlarını tüm saçına uygular. Türkiye’de yoğun bir şekilde kullanılan saç boyası modelleri sezonun renk ve trendlerine göre değişkenlik gösterir. 8 numara sarı saç boyası gibi sıcak tonlardan çok açık küllü sarı saç boyası tonlarına kadar renkler açıktan koyuya doğru çeşitlenir. Küllü renkler soğuk tonlar arasında yer alır. Tanınmış markalar tarafından hazırlanan sarı saç boyaları, her kadının kullanmaktan keyif aldığı seçimler sunar. Sarı saç boyası tonları birbirinden farklıdır. Bunlardan bir tanesi de 9 numara saç boyası ve 10 numara sarı saç boyasıdır. Açık renkli saç tonlarını tercih edenlerin çok sevdiği bu tonlar oldukça havalı ve cool bir görünüm sunar.

Sarı Saç Boyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sarı Saç Boyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç boyaları satın alırken kutunun üzerinde yazan içeriklere dikkat edilerek alınmalıdır. Her üreticinin kullandığı farklı pigment seviyesi bulunur ve renkler buna göre tonlanır. Sarı saç boyası renkleri diğer saç boyası renklerine göre daha zor üretilen bir boya rengidir. Ana saç rengi açık olmayan kadınların sarı saç tonlarını tutturması biraz zaman alabilir. Bu sebeple sarı renkli saç boyalarını direkt saça uygulamadan önce iyi analiz etmek gerekir. Kutu içerisinde boyama şeklinin anlatıldığı içerikte yazan uygulama şekline uygun olarak saç boyanır. Kozmetik üreticilerinin farklı formüller kullanarak ürettikleri sarı saç boyası numaraları birbirinden farklı tonlarda üretilir. Işıltılı sarı saç boyası ürünleri arasından çok farklı seçenekler sunan firmaların ürünleri arasından saç teli kalınlığına ve saçlardaki beyazlık oranlarına göre karar vermek gerekir. Açıcılı sarı saç boyaları alınmadan önce içerikleri mutlaka detaylı olarak incelenmeli ve alerji testleri yapıldıktan sonra saça uygulanması daha sağlıklı olur.

Doğal Görünümlü Sarı Saç Boyaları

Doğal Görünümlü Sarı Saç Boyaları

Saçları ve ciltleri hassas olan kişiler tarafından tercih edilen doğal içeriklere sahip sarı saç boyası ürünleri bulunur. Bitkisel içerikli formüller ile hazırlanan bu ürünler, hassas cilde sahip sarı saç boyası kullananlar tarafından tavsiye edilir. Beyaz kapama özelliği oldukça yüksek ürünler, her yaştan kadın ve erkek için ideal çözümler sunar. Naturel boyalar, doğal görünümlü ve başarılı sonuçlar veren markaları kullanan çok sayıda sarı saç boyası kullanıcısı tarafından tavsiye edilir. Ayrıca sprey olarak tasarlanan kolay kullanımlı geçici saç boyası ürünleri de sarı saç boyası önerileri arasında bulunur. Bu tarz boyalar daha çok erkek kullanıcılar tarafından kullanılır. Ürün kalitesine göre farklı fiyatların olduğu çok sayıda popüler marka, Trendyol sayesinde her bütçeye uygun sarı saç boyası fiyatları sunar.