İlgili Kategoriler
Renk
Marka
Cinsiyet
"

Lufian Pantolon

" araması için 282 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Lufian Pantolon

 Lufian Ürün Grupları

Lufian Ürün Grupları

Lufian, kaliteli hizmet vererek şıklık ve rahatlığı buluşturmayı amaçlayan bir erkek giyim markasıdır. Her erkeğin, kendilerine has tarzlarını bulmalarını ve kendilerini kıyafetleri ile en iyi şekilde ifade etmeleri vizyonu ile kurulan marka, bugün kendisini bir dünya markası yapma yolunda ilerlemektedir. Marka; üst giyim, alt giyim, dış giyim, aksesuar ve ayakkabı gibi ürün gruplarını kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Erkek giyimi üzerine üretim yapan markanın kadın giyim için tasarladığı tek ürün dış giyim kategorisinden monttur. Markanın üst giyim ürün grubunda, kaliteli kumaşları ve beden kalıpları ile dikkat çeken kazak, ceket, gömlek, t-shirt, sweatshirt, hırka, yelek, eşofman gibi ürünler bulunmaktadır. Dış giyim alanında, mont, palto, kaban, tekno yelek gibi ürün çeşitliliği bulunan markanın, alt giyim ürün grubunda ise, pantolon, şort, eşofman ve deniz şortu gibi ürünler bulunmaktadır. Lufian pantolon, denim, chico, beach gibi kategorilere ayrılmakta ve her tarza uygun olarak kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Lufian erkek pantolon, her tarza uygun modelde üretilmesinin yanı sıra kalıp olarak da çeşitlilik göstermektedir. Slim fit, regular fit, tailored gibi kalıpları bulunan pantolonlar erkeklerin rahatına ve şıklığına uygun olarak tasarlanmaktadır. Lufian erkek pantolon 30/29, 30/30 gibi daha küçük bedenlerin yanı sıra 58 gibi büyük beden seçeneklerine de sahiptir. Lufian erkek pantolon ile birlikte ister işyerinde ister günlük hayatta hem şık hem de rahat olmayı sağlayan üst giyim ise bir diğer ürün grubudur. Her türden kumaşta pantolonun üstüne gidecek şekilde ürün bulunduran markanın üst giyimde kullandığı kumaşlar hem kalite hem de tarz açısından tarz erkek imajına uyum sağlamaktadır. Markanın bir diğer ürün grubu ise, ayakkabılardır. Ayakkabıları, üst ve alt giyimi tamamlayıcı bir unsur olarak tasarlayan markanın, loafer, casual, sneaker, bot gibi modelleri bulunmaktadır. Lufian pantolon ile her tarzda kombinde uyum sağlayacak, hakiki deriden yapılan ayakkabılar, erkeklerin kullanımına uygun şekilde birbirinden farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Markanın ayakkabı bedenleri 40 numaradan 45 numaraya kadar mevcuttur. Lufian pantolon ile birlikte kullanılabilecek ürünlerden bir diğeri de markanın aksesuarlarıdır. Çorap, kemer, mendil, kravat gibi aksesuar çeşitliliği bulunan markanın, iç giyim için boxer üretimi de mevcuttur. Markanın aksesuarlarından kemerlerin bazı modellerinde tıpkı ayakkabıda olduğu gibi hakiki deri kullanılmakta, bazı modellerinde ise yün ve polyester kullanılarak daha rahat bir tarzı benimseyen kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Lufian Pantolon Modelleri

Lufian Pantolon Modelleri

Lufian erkek pantolon, modellere ve farklı kalıplara sahiptir. Hem iş hayatında hem de günlük hayatta yaz kış kullanılabilecek pantolonlar üreten markanın, chico, denim ve beach pantolon olmak üzere üç farklı pantolon modeli vardır. Lufian chino pantolon, markanın ince fitilli dokuma kumaş kullanarak ürettiği pantolon çeşididir. İnce bir yapıya sahip olan chino pantolon, günlük, rahat bir tarza sahip olan erkeklerin kullanabileceği bir pantolondur. İnce yapısı sayesinde çok sıcak almayan, terletmeyen pantolon yaz aylarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Beli oldukça iyi kavrayan ve gün içerisinde pantolonun belden düşmesine müsaade etmeyen chino pantolon, oldukça dayanıklıdır. Kolay yıpranmayan yapısı sayesinde yaz kış giyilebilecek bir pantolon çeşidi olan chino pantolon birçok renk seçeneğine de sahiptir. Lufian chino pantolon, hem şık hem de rahat olmak isteyen kişilerin kullanımına sunulmuştur. Chino pantolonun, regular fit, slim fit, tailered tek pile gibi beden kalıpları mevcuttur. Her tarzda kişinin rahatlıkla kullandığı ürünlerden biri de denim pantolonlarıdır. Lufian Jean pantolon, kumaşların içeriğinde bulunan çözgü ve atkı ipliklerinin, ayrı ayrı renklerde boyanması ile ortaya çıkmıştır. Denim pantolonların kumaşlarını oluşturan çözgü grubundaki iplikler sentetik boyalar ile boyanmakta, atkı iplikler ise beyaz olarak bırakılmaktadır. Denim pantolonların kumaşları pamukludur ve kaba bir kumaş olduğu için uzun süreli kullanımlar için de uygundur. Lufian jean pantolon, kumaş özelliği gereği bol ve gevşek özellikte olduğu için rahat bir yapıdadır. Hareket alanını kısıtlamayan ve gün içerisinde dışarıda aktivite yaparken dahi giyilebilen denim pantolon, rahat bir tarza sahip erkeklerin tercih edebileceği bir pantolon çeşididir. Her türden kumaş ile kombin yapılabilen denim pantolon, şık bir tarz yakalamak isteyen kişilerin de tercih edebileceği bir pantolondur. Denim pantolonlar, üretiminde pamuk ve lif kullanılmasından dolayı yumuşak bir yapıya sahiptir. Lufian pantolon çeşitlerinden bir diğeri de beach pantolondur. Pantolon grubu içerisinde en hafif pantolon beach pantolonlardır. Beach pantolon, keten, pamuk, viskon gibi kumaşlardan üretilmesi dolayısıyla diğer pantolonlara oranla daha incedir ve bu sebeple yaz aylarında hem günlük hayatta, hem de sahilde kullanılmak için uygundur. Beach pantolon sıcağı çekmemesi açısından genellikle beyaz, bej, krem, kot rengi gibi renklerde üretilmektedir. Tarzını hem rahat hem de şık olarak tanımlayan kişilerin tercih edebileceği bir pantolondur.

 Lufian Pantolon Kalıpları

Lufian Pantolon Kalıpları

Lufian pantolon, birbirinden farklı modelleri ile hem günlük hayatta hem de iş yerinde rahatlıkla giyilebilecek pantolonlardır. Şık bir tarzı benimseyen veya rahat kıyafetler giymeyi seven kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği pantolon modelleri bulunan markanın, slim fit, regular fit, tailored gibi kalıpları bulunmaktadır. Lufian erkek pantolon kalıplarından biri olan slim fit hem chino hem de denim pantolonlarda kullanılan bir kalıp şeklidir. Pantolon paçalarını bol veya boru gelmesinden hoşlanmayan kişilerin tercih edebileceği slim fit pantolonlar, pantolonun bilek kısımlarına doğru daralmaktadır. Slim fit pantolonlar, vücudu sarmakla birlikte bilekleri tam olarak yapışmamaktadır. Dizden başlayarak bilek kısmına doğru daralan ve bu kısımda hafif bir boşluk bırakan slim fit pantolonlar, hem çok bol pantolon sevmeyen hem de rahat etmek isteyen kişilerin tercih edebileceği türdendir. Lufian keten, jean pantolon gibi pantolon modellerinde kullanılan slim fit kalıbı, pantolon paçalarını daha düz göstermesi sebebiyle her türlü kıyafetle uyum sağlayabilecek ve kişilerin şıklıktan ödün vermemelerini sağlayacaktır. Lufian, pantolon kalıplarından bir diğeri regular fittir. Markanın keten, jean gibi farklı kumaş modellerinde kullanılabilen regular fit, standart kesim anlamına gelmektedir. Hem kalça kısmını hem de bilek kısmını sarmayan regular kesim, daha çok konfor sağladığı ve hareket edilmeyi etkilemediği için rahatlığına düşkün kişiler için idealdir. Markanın denim, chino gibi modellerinde de kullanılan regular fit pantolon, günlük hayatta yapılacak aktivitelere, gezilere kısacası rahatlık gerektiren her ortam veya etkinlik için uygundur. Lufian erkek pantolon kalıplarından bir diğeri de tailored fit kalıbıdır. Slim fit ve regular fit arasında ölçülere sahip bir pantolon kalıbı olan tailored fit, vücut ölçüleri farklılık gösteren kişiler için idealdir. Kalça ve bacağın üst kısımlarının regular kesime göre daha dar olduğu tailored fit kalıbında, bilek kısmı ise slim fitten daha boldur. Pantolon modellerinin pek çocuğunda kullanılan bir kalıp olan tailored fit kalıbının, pantolonun kemer kısmının başladığı yer de tek bir çizgi şeklinde bir pile oluşturması ile ise tailored tek pile isimli bir kalıbı da vardır. Lufian jeans, chino pantolonlarda kullanılan kalıplardan biri de straight fit isimli kalıptır. Straight fit kalıbına sahip pantolonlar kalçadan itibaren bilek kısmına kadar düz şekilde inmektedir ve vücudu herhangi bir şekilde sarmaz. Bir yerinde herhangi bir daralma olmayan straight fit kalıbı pantolonlar rahatına düşkün kişilerin kullanabileceği pantolon kalıplarından biridir.

 Lufian Pantolon Bedenleri ve Renkleri

Lufian Pantolon Bedenleri ve Renkleri

Lufian erkek pantolon, hem şıklığı hem de rahatlığına düşkün giyim tarzını seven kişilerin tercih edebileceği ürünlerdir. Markanın pantolonları, chino, denim ve beach olmak üzere farklı modellere sahiptir. Lufian chino, denim ,beach pantolon modelleri, farklı pantolon kalıpları ile rahat edenler için slim fit, regular fit, straight fit ve tailored fit olmak üzere dört farklı kalıba sahiptir. Markanın modellerinin her biri kendine has kumaşları ile birlikte birbirinden farklı ve canlı renk seçeneklerine sahiptir. Lufian chino pantolon, siyah, gri, kahverengi, lacivert, mavi, pembe, bej, beyaz, gibi ana renklerin dışında renklerin farklı tonlarında da tasarımlar yapmaktadır. Mavi ve lacivert renklerinin , açık mavi, koyu mavi, saks mavisi, gök mavisi, açık lacivert, indigo, gri renginin koyu gri ve açık gri, yeşil renginin açık yeşil ve haki, kahverenginin açık kahve ve pembe renginin gül kurusu gibi renk seçenekleri vardır. Lufian jean pantolon, yumuşak ve sağlam kumaşı ile günlük hayatta rahat etmek isteyen kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Markanın denim pantolonları da tıpkı chino pantolon gibi, siyah, gri, kahverengi, mavi gibi renklerin yanı sıra, haki, antrasit, açık gri, koyu gri, indigo, koyu indigo, açık mavi ve koyu mavi gibi ara renklere de sahiptir. Markanın yaz aylarında tercih edilen pantolon modellerinden olan beach pantolon ise genellikle açık renklere sahiptir. Yeşil, bej ve gri gibi renkleri olan beach pantolonlarda, açık renklerin kullanılmasının sebebi sıcak açık renklerin güneş ışığını çekmemesi ve yansıtmasıdır. Rahat ve şık bir tarzı benimseyen markanın pantolonları, birbirinden farklı ve canlı renk seçeneklerinin yanı sıra beden ölçüleri açısından da geniştir. Lufian pantolon bedenleri, straight fit, regular fit gibi pantolon kalıplarında ve denim modellerinde 30/28, 30/30, 32/34, 38/32, 36/34, 40/32 gibi beden seçenekleri mevcuttur. Lufian pantolon beden ölçüleri, ilk kısımda kilo ikinci kısımda boy olmak üzere gösterilmektedir. Böylece beden ölçülerinde, kiloda veya ölçüde 30’dan 40’a, boyda ise 28’den 34’e kadar uzanan seçenekler mevcuttur. Lufian pantolon beden ölçüleri chino ve beach modellerinde ve slim fit kalıplarında daha farklı şekilde gösterilmektedir. Bu modellerin beden ölçüleri 40,42,44,46,48,50,52,54,56 şeklinde gösterilmektedir. Ölçerin bu şekilde gösterimi boydan ziyade kilo ile ilgilidir.

 Farklı Özellikleri İle Lufian Ürünleri

Farklı Özellikleri İle Lufian Ürünleri

Lufian pantolon, erkeklerin kendini tarzlarıyla ifade edebilmelerini, hem konforlu hem de tarz bir görünüme ulaşabilmelerini amaçlamaktadır. Markanın bu amacına ulaşabilmek için kaliteden ödün vermeden tasarladığı pantolonların yanında hem üst giyim seçenekleri hem de erkekler için ayakkabı ve aksesuarlar mevcuttur. Lufian erkek pantolonlarının tamamlayıcı unsuru olan bu ürünler de pantolonlarda olduğu gibi kaliteli kumaşlardan ve derilerden üretilmektedir. Markanın hem chino hem denim pantolonlar ile oldukça uyumlu olabilecek kazak, ceket, gömlek, sweatshirt, t-shirt, hırka, yelek gibi seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklere kış aylarında giyilebilecek mont, palto, kaban gibi ürünler eklenmektedir. Markanın dış giyim ürünlerinden olan kaban, mont ve paltolar kalın ve kaliteli yün kumaşlarla yapılmaktadır ve soğuk havayı içeri almamaktadır. Markanın kaban, mont ve paltoları ayrıca pantolonları gibi renk seçeneklerine sahiptir. Dış giyimdeki bu renk seçenekleri hem daha tarz bir görüntü isteyen kişiler hem de pantolonlarıyla kabanlarını kombinlemek isteyen kişiler için tercih sebebidir. Lufian pantolonları tamamlayan en önemli giyim parçalarından biri ayakkabılardır. Hakiki deriden üretilen markanın ayakkabılarının, loafer, casual, bot, sneaker gibi seçenekleri vardır. Özellikle denim pantolonlar ile kullanım için ideal olan sneakerlar ise hem günlük yaşamda rahat edebilmek hem de tarz bir görünüme sahip olabilmek için oldukça uygundur. Lufian kargo, jean pantolon seçeneklerinin altına tercih edilebilecek olan ayakkabı çeşitlerinin farklı modelleri de mevcuttur. Lufian pantolonlarla uyum sağlayan ayakkabıların 40 numaradan 45 numaraya kadar ayak numarası seçenekleri mevcuttur. Lufian pantolon ile kullanılacak ayrılmaz aksesuarlardan bir tanesi kemerlerdir. Hem yazın hem de kışın pantolonlarla birlikte kullanılmak için tasarlanan kemerlerin bazıları hakiki deriden yapılırken bazıları yazın kullanıma uygun olacak şekilde ketenden yapılmaktadır. Pantolonlar için vazgeçilmez aksesuarlardan olan kemerlerin hem düz hem de örgü modelleri mevcuttur. Marka, kemerlerinde kullanıcılarına 85 ve 110 arasında beden seçeneği de tanımaktadır. Markanın ürettiği ürünlerden biri olan mendiller ise daha şık bir giyim gerektiren durumlarda pantolonlar ile birlikte takılmak için kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Renk ve desen çeşidi oldukça geniş olan bu mendiller, keten gibi kumaş çeşidi ve chino gibi pantolon modelleri ile birlikte kullanılmak için idealdir.

 Lufian Pantolon Özellikleri, Fiyatları

Lufian Pantolon Özellikleri, Fiyatları

Lufian pantolon fiyatları, pantolon modellerine ve kalıbı, rengi gibi farklı özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Markanın pantolonları, her giyim tarzına uygun olarak üretilmektedir. Yazın giyilebilecek ince kumaşlı pantolonlardan, kışın tercih edilebilecek denim ve chino pantolonlara kadar birçok seçeneği ürünleri içerisinde bulunduran markanın, renk seçenekleri de oldukça fazladır. Lufian jean pantolon, özellikle siyah, gri mavi gibi ana renklerin olduğu pantolonların yanı sıra mavinin, grinin farklı tonlarında da pantolonlar üretmektedir. Markanın özellikle chino model pantolonları çok geniş renk seçeneklerine sahiptir. Lufian siyah, lacivert, gri, beyaz pantolon seçeneklerinin yanında gül kurusu, indigo, vizon, gök mavisi, yeşil, pembe renk seçeneklerinde de pantolonlar tasarlamaktadır. Rahatlığa önem veren kişilerin tercih edebileceği ürünler tasarlayan markanın beden ölçüleri de oldukça geniştir. Lufian beden ölçüleri, özellikle chino pantolonlar 40 bedenden 56 bedene kadar her bedenden kişinin rahatlıkla ulaşabileceği türdedir. Markanın denim pantolonları hem boy hem de kilo özelinde ölçülere sahip olup ölçüde 30’dan 40’a boyda 28’den 34’e kadar değişen farklı bedenlerde ve uzunluktadır. Lufian keten pantolon, kullanıcıların iş yerinde rahatlıkla giyebilecekleri pantolon kumaşlarındandır. Bu pantolonlar kumaşının kalitesinden ötürü oldukça sağlamdır. Markanın pantolonlarını tasarlarken kullandığı dört farklı kalıp seçeneği, kişilere kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle giyinmeleri için bir seçenek sunmaktadır. Günlük hayatlarında veya çalışırken daha rahat olmak isteyen ve dar kesim sevmeyen kişilerin tercih ettiği pantolon kalıplarından biri straight kesimdir. Kalçadan başlayarak bilek kısmına kadar dümdüz uzanan bilek kısmına kadar dümdüz inen straight kalıp pantolonlar, bedene yapışmaz. Lufian pantolon kalıplarından biri de regular fittir. Kalça kısımlarında daha bol olan bu kalıp pantolonlar vücudu sarmaz ve bacağa yapışmaz. Markanın bir diğer pantolon kalıbı ise slim fittir. Slim fit pantolonları, kalça kısmında daha bol başlar ve bilek kısmına doğru indikçe daralır. Bilek kısmında tamamen bacağa yapışmayan b u pantolon kalıbı, düz kesim sevmeyen kişiler için idealdir. Lufian erkek pantolon kalıplarından en sonuncusu ise tailored fittir. Bu pantolon kalıbında kalça ve paça kısımları slim fite göre daha boldur ancak regular fitten de daha dardır. Regular fit gibi tamamen düz inmeyen tailored fit kalıp pantolonlar, iki kalıp arasında bir pantolon tercih edenler için idealdir. Lufian ürünlerini detaylı bir şekilde incelemek ve kolay bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.