Fiyat
Renk
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masa Tenisi

" araması için 2136 sonuç listeleniyor

Kaliteli Masa Tenisi Ürünleri Trendyol’da!

Masa tenisi kapalı alanlarda rahatlıkla oynanabilen keyifli bir aktivitedir. Popüler bir spor branşı olarak öne çıkan oyun çeşitli ekipmanlar ile oynanır. Standart boyu 2.74 metre olan dikdörtgen geniş bir masa üzerinde oynanan oyun için ele rahat oturan küçük boyutlu bir rakete ihtiyaç duyulur. Masa tenisi raketi, filesi, topu ile eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir aktivite alanı oluşturabilirsiniz. Ahşap saplı raket çeşitleri, top kontrolünün sağlanması ve bilek hareketleriyle birlikte kolaylıkla kontrol edilmesi için tasarlanır. Sap, pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan rahat tutulabilen bir yapıdadır. Fileler ise oyun masasını tam ortadan bölerek tarafların alanını ayırır. Rakibiniz ile karşılıklı kısa kenarlar önünden oyuna başlayabilirsiniz. Filelerin ortalama yüksekliği 15.25 cm’dir ve ürünler 1.5 m uzunluğundadır. Top, raketler aracılığı ile filenin üstünden sektirilir. Dayanıklı ve esnek yapılı fileler polyester, naylon gibi kullanışlı materyallerden üretilir. Toplar farklı renklerde olabilen, çapı ortalama 40 mm olan ekipmanlardır. Top renkleri genellikle beyaz, turuncu gibi klasik tonlardadır. Topları 100 adet, 150 adet gibi çoklu setler halinde satın alabilirsiniz. Pratik ekipmanları ve kolay kuralları sayesinde her yaştan kişi tarafından oynanabilen oyunun masası, bahçelere ya da yeterli boş alanı olan kapalı alanlara rahatlıkla kurulabilir. Yeni bir hobi edinmek için masa tenisi ekipmanları modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, ürünlerin değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.

Dayanıklı Masa Tenisi Modelleri

Dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen masa tenisi ürünleri online olarak müşterilere sunulur. Oyunun oynanabilmesi için file, raket, top gibi ürünlere ihtiyacınız vardır. Uzunluğu standart olan fileler, top darbelerinden kaynaklanan yırtılmaları büyük ölçüde engelleyen naylon materyalden üretilir. Uzun süre dayanıklı yapılara sahip fileler masanın tam ortasına yerleştirilir. Fileleri klipsler sayesinde masanın üzerinde kolaylıkla monte edebilirsiniz. Masa tenisi masası dikdörtgen ve geniş bir tasarıma sahiptir. Boyutu 2.74 cm olan masaların yerden yüksekliği ortalama 76 cm’dir ve üzerlerinde oyun kurallarına uygun olarak çizgiler bulunur. Bu çizgiler tarafları ayırır ve sayı kazanmak için topun içerisinde kalması gereken bölgeleri belirler. Masaların üretiminde ahşap gibi dayanıklı ve sert malzemeler kullanılır. Ürünlerin yüzeyi pürüzsüz olacak şekilde kaplanır. Vuruşlara karşı dayanıklı fiber kaplama yüzeye sahip masalar, topların sektirilebilmesine olanak sağlar ve uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar. Ürünlerin rengi, yeşil veya mavi tonlarındadır. Katlanabilir modelleri de mevcut olan masalardan tercih ederek kurulumu dilediğiniz yerde yapabilir, ürünü istediğiniz zaman kaldırabilir ve taşıyabilirsiniz. Toplar, çoklu setler halinde müşterilere sunulan ürünlerdir. Çapları standart olan toplar hafif yapılıdır. Bu sayede vuruşlarla kolaylıkla yönlendirilebilir. Küçük olmaları sebebiyle kaybolabilen veya kolay hasar alabilen topları 150, 200 adet setler halinde satın alabilirsiniz. Masa tenisi ayakkabısı kaymaz tabanlar için uygun materyallerden üretilen bir ekipmandır. Ayakkabıların amacı oyun boyunca stabil bir duruş ve konfor sağlamaktır. Ayakkanı tabanların esnek yapılıdır ve ani manevralara izin verir. Bu sayede oyun sırasında rahat hissetmenize olanak tanır. Hava geçirebilen ayakkabılar sayesinde terleme sonucu oluşabilecek istenmeyen etkileri minimuma indirmek mümkündür. Farklı renk tonlarına sahip tasarımlarıyla öne çıkan ayakkabı modelleri geniş bir numara skalasına sahiptir. Modeller arasında farklı beğenilere hitap eden konforlu bir seçenek bulabilirsiniz. Oyun için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlar hem tek olarak hem de setler halinde satışa sunulur. Oyunu öğrenmeye yeni başlıyorsanız, temel ekipmanları içeren setleri tercih edebilirsiniz. Hobi olarak oynayanlardan ciddi oyunculara herkesin kullanabileceği ekipman modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, masa tenisi aparatı çeşitleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Masa Tenisi Seçenekleri

Kullanışlı yapılarıyla öne çıkan masa tenisi modelleri ve ekipmanlar tekli olarak ve setler halinde müşterilere sunulur. Top ve çift raket setleri popüler seçenekler arasındadır. Oyuncuların konforunu korumak üzere tasarlanan ekipmanlar sayesinde oyun deneyiminizi keyifli hale getirebilirsiniz. Çift raket setleri karşılıklı oyun için ihtiyaç duyabileceğiniz hafif ekipman seçenekleridir. Yüzey renkleri kırmızı, lacivert gibi farklı tonlarda olabilen raketlerin sapı ahşap ve benzeri materyallerden üretilir. Avuca rahatça oturan ve bilek hareketlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyan ahşap raket sapının yüzeyi pürüzsüz bir yapıdadır. Raketler hafif yapılıdır ve topu istediğiniz şekilde yönlendirebilmenize olanak tanır. 40 mm çapa sahip topların boyutu standarttır. Genellikle beyaz renkte üretilen topların farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Turuncu, mavi, sarı tonlarına sahip toplar ile canlı renklere sahip bir oyun ortamı yaratabilirsiniz. Oyun temposu hızlı olduğundan toplar da bu tempoya uyum sağlayabilmek amacıyla hafif materyallerden üretilir. Topların farklı yönlere rahatlıkla yönlendirilmesi gerekir. Raket ve masa yüzeyinde zıplatılabilen plastik ekipmanlardır. Toplar, raket darbelerine karşı dayanıklı bir yapıda olsa da zaman içinde çatlayabilir. Bu nedenle topları düzenli olarak değiştirmeniz tavsiye edilir. 100, 150, 200 adetli setleri tercih ederek topların deforme olması veya kaybolması durumunda ekipmanınızı yenileyebilirsiniz. Masa tenisi giyim ürünleri ise oyun esnasında konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyan havadar modellerdir. Ayakkabı, tişört gibi giyim ürünleri, anlık hareketlerinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Ayakkabıların ve tişörtlerin farklı renk ve tasarım seçenekleri mevcuttur. Geniş beden skalasına sahip modeller arasında tarzınıza uyum sağlayacak ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı ekipman modellerini Trendyol üzerinden satın alabilir, kampanya fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Avantajlı Aralıklarla Masa Tenisi Fiyatları

Oyun için kullanmanız gereken ekipmanları sunan masa tenisi seti modelleri raket, top, file gibi ürünleri içerir. Dilerseniz tekli olarak da satın alabileceğiniz ekipman seçenekleri ile keyifli bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Ahşap gibi dayanıklı materyallerden üretilen masa çeşitleri, uzun ömürlü bir kullanım sunan dikdörtgen tasarımlı ürünlerdir. Top darbelerine karşı dayanıklı kaplama yüzeye sahiptir ve topun kolaylıkla sektirilebileceği pürüzsüz bir yapıdadır. Katlanabilir modeller sağladığı taşıma avantajı sebebiyle tercih edilir. Kurulumu pratik bir şekilde gerçekleştirilebilen katlanabilen modeller sayesinde oyun keyfini dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Standart boyutlu modellerin yanı sıra mini boy ürünler de müşterilere sunulanlar arasındadır. Masa tenisi çocuk ürünleri her yere kurulabilen küçük boyutlu ekipmanlardır. Çocuklarınızın diledikleri zaman keyifli vakit geçirebilmelerini sağlayan setleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. Masa tenisi malzemeleri oyun esnasında gereken manevraların rahatlıkla yapılabilmesini sağlayan tasarımlara sahiptir. Kolay tutuş sağlayan ahşap saplı raketler ve rahatça yönlendirilebilen hafif yapılı toplar öne çıkan modellerdir. Raketlerin kaplama yüzeyi topa vuruşların kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır. Plastik malzemeden üretilen 40 mm çaplı toplar, çoklu setler halinde satışa sunulur. Topların turuncu, sarı, beyaz gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur. Geniş beden seçenekleri ve farklı renklerin ön planda olduğu tasarımlar masa tenisi eşyaları giyim modelleri oyun esnasında konforunuzu koruyarak keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Zemine sağlam bir şekilde basmanızı sağlayan kaymaz tabanlı ayakkabılar, terlemeyi engelleyen pamuklu tişörtler arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden ekipman modellerini ve özelliklerini karşılaştırabilir, bütçe dostu masa tenisi fiyatları ile avantajlı bir şekilde ekipmanları satın alabilirsiniz.