"

Masa Tenisi Filesi

" araması için 332 sonuç listeleniyor

Masa Tenisi Filesi

Kaliteli Masa Tenisi Filesinin Özellikleri

Masa tenisi orta çaplı bir masa etrafında, iki ya da dört kişilik oynanan bir oyundur. Bu oyunda raket ve top kadar file de önem taşıyan bir materyaldir. Filenin yüksekliği ya da dayanıklılığı gibi özellikleri göz önünde tutulması doğrudan oyunu etkileyebilir. Masa tenisi filesi ne kadar çok dayanıklı olursa, o kadar çok oyundan keyif almanıza yardımcı olur. Çünkü bu tür oyunlarda top sık sık fileye temas eder. Bu da filenin dayanıklılığını ön plana çıkarır. Profesyonel bir masa tenisi için file önemli bir kısmı oluşturur. Filenin kalınlığı 4 mm’yi geçmemelidir. Çok fazla kalın ya da ince olması tercih edilmez. Esnek yapıya sahip olsa da sert darbelere karşı dayanıklı olur. Özellikle masanın boyutuna uygun olanı tercih edilmelidir. Böylece daha etkili bir oyun ortaya çıkar. Bazı durumlarda masaya değil, ancak fileye zarar gelebilir. Bu gibi durumlarda masaya sadece file üzerinden bir değişiklik yapmanız yeterli olur. Özellikle masa üzerinde kolayca takılıp çıkarılan bir düzeneğe sahiptir. Sadece alacağınız boyutu bilmeniz yeterli olur. Portatif masa tenisi filesi özellikle hem sağlam hem de esnek yapıyı bir arada bulundurur. Kalın bir iplik yapısına sahiptir. Kolaylıkla yırtılması ya da kopması söz konusu olmaz. Oldukça kullanışlı ve uzun süreye varan dayanıklı bir güce sahiptir. Kolaylıkla takılıp çıkarılan özelliğiyle de ön plana çıkar. Küçük, orta ya da büyük olacak şekilde farklı boyutları vardır. Takma aşamasında hem esnek bırakabilir hem de daha sıkı bir hale getirip takabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir üründür. Toptan kaynaklı hücuma yönelik tüm sert darbeleri karşılayabilir. Portatif olan modeller özellikle sert darbelere karşı meydan okudukları için tercih edilme aşamasında daha çok ön plana çıkar. Alım aşamasında elinize alıp iplik yapısını da kontrol edebilirsiniz. İpliği yumuşak olmakla beraber oldukça sağlam ve güçlü bir yapıya yer verir. Bu spor alanında hem profesyoneller hem de acemi olanlarca tercih edilebilir. Trendyol’la bu ürüne ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Masa Tenisi Filesinin Özellikleri

Masa tenisi filesinin kalitesi ipliğinden anlaşılır. İpliği ne kadar sağlamsa kalitesi de o kadar fazladır. Üstelik sadece gelen sert top darbelerine karşı değil, elle yapılan herhangi bir müdahaleye karşı da ipliği oldukça dayanıklı ve geçirgen bir yapıya yer verir. Masa tenisi file seti modelleri farklı boyutlarda satışa sunulur. Sadece masanızın boyutunu göz önünde tutarak seçim yapabilirsiniz. Özellikle kenarları sık olan ancak orta kısmı esnek olan modelleri daha çok kullanışlı olur. Çünkü top orta kısma temas ettikten sonra ilk önce gerilir. Bu gerilmeden sonra hafifçe yavaşlayıp tekrar size dönüş yapar. Eğer orta kısım çok sıkı olursa top zemine değer değmez hızlı bir şekilde sıçrar. Bu da topa gereken teması yapmanızı önler. Ancak bu alanda profesyonel olan sporcular daha çok orta kısmı sıkı olan modelleri tercih eder. Acemi olanlar için esnek olanları ön plana çıkar. Her model gelen top darbelerini karşıladıkları sürece kalitesini tescil ederler. Özellikle çoğu zaman filenin kenar kısımları çok fazla temas etmekten dolayı kopmalar yaşayabilir. Bu tür kopmalar ise zamanla diğer alanlara sıçrar. Bu da filenin gitgide deformasyona uğramasına neden olur. Bu yüzden özellikle kenar kısımları sağlam olanlar uzun süreli bir kullanımı sizlere sunar. Ayrıca sadece güneş altında ve açık havada değil, yağmur havalarda bile oynayabileceğiniz bir ürün tercihi yapabilirsiniz. Özellikle yağmurlu havalarda sudan kaynaklı file ıslanır. Ancak bu bırakmadan dolayı işlevini kaybetmez. Esnekliğini korur. Bu da ürünün ne kadar kaliteli olduğunu sizlere gösterir. Bu alanda özellikle beyaz renkli olanları dikkat çekse de sizler için farklı renk seçenekleri de sunulur. Sadece beyaz değil mavi, kırmızı ve siyah renge sahip olanları da vardır. Bunlar sadece ürünün kullanılacağı masanın rengiyle alakalı bir durumdur. Ayrıca takılacak alana kolayca yerleştirmek için kenarlarında bulunan askılıklar devreye girer. Bu askılıklar sayesinde sadece birkaç dakika içinde ürünü takıp hazır hale getirebilirsiniz. Çok sert bir darbeye maruz kalmadığı sürece askılık olan kısmı yerinden çıkmaz. Oldukça sağlam bağlama alanına sahiptir. Eğer yerinden çıksa bile yeniden takıp kullanabilirsiniz. Üstelik temizlenmesi de oldukça kolay olan bir üründür. İsterseniz bir bez yardımıyla ya da doğrudan yerinden çıkarıp üzerine su dökerek temizleyebilirsiniz. Çoğu zaman kullanımdan kaynaklı üst kısmı tozla dolar. Bu toz zamanla ipliğin rengini değiştirir ve göze hoş görünmez. Ancak küçük bir bez yardımıyla anında temiz bir hale dönüştürebilirsiniz. Ya da doğrudan yerinden çıkarıp daha kolay bir şekilde sudan geçirip yıkayabilirsiniz. Kuruduktan sonra da aynı şekilde yine yerine takabilirsiniz. Trendyol’la sahip olacağınız bu ürünle hem kullanım hem de temizlik açısından kolaylık sağlayabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi ve İplik Yapısı

Masa Tenisi Filesi ve İplik Yapısı

İplikler esnek ve sağlam bir yapıya sahiptir. Esnek olduğu için yumuşak bir yüzeyi vardır. Ancak çift katmanlı bir yapıyı olduğu için kolaylıkla kopması ya da yırtılması söz konusu olmaz. Elastik olan bir naylon yapısı vardır. Bu yapı sayesinde hem rahat bir yüzeye hem de sert darbelere karşı etkili bir özelliğe sahiptir. Masa tenisi filesi portatif olan modelleri çift katlı iplik yapısının yanında kalın bir yüzeye yer verir. Tıpkı bir örgü görünümünü andırır. Elle temas edildiği zaman yumuşak yüzeyini hissedebilirsiniz. Ancak dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için elle sert bir şekilde teması söz konusu olsa bile gevşeme söz konusu olmaz. Elastik yapısı yumuşak olduğu için elle temasında bir kaza durumu da yaşanmaz. Özellikle gelen topları daha yumuşak karşılaması için dizayn edilir. Bu yüzden ipliği kalın ve yumuşak yapıya sahiptir. Tablayı iki eşit parçaya ayıran bu file, masa tenisi için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Gergin bir yapıya sahip olmasına rağmen orta kısımları her zaman biraz daha esnek olur. Böylece gelen toplar daha iyi karşılanır. Ancak kenar kısımları daha sert ve sıkı olur. Çünkü kenar kısımlar fileyi tutma görevini görür. Bu ürün üzerinde tek bir gözenekte gevşeme ya da kopma yaşanırsa bu durum diğer alanları da etkiler. Özellikle bu tür durumların yaşanmaması için sağlam ve kaliteli olanları ön plana çıkar. Böylece zevkli bir oyun sürecini yaşarsınız. Eğlenceli bir oyun olan masa tenisi için file her zaman ilk sırada yer alır. Filenin dayanıklılığı, kalitesi ve kullanımı oyuna da yön verir. Bu tür oyunlar kısa sürmez. Uzun bir zaman dilimi içinde oynanır. Bu yüzden daha sağlam ve kaliteli bir ürüne her zaman ihtiyaç duyulur. Özellikle oyundan verimlilik alınması açısından seçilecek ürünün boyutunu da göz ardı etmemek gerekir. Bu tür durumlar fileyi satın alırken müşteri tarafından göz önünde tutulabilir. Trendyol’la siz de istediğiniz kaliteli bir ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa Tenisi Filesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle almanız gereken boyutu göz önünde tutmanız daha yararlı olur. Nasıl çapta bir ürün arıyorsanız masanıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bu çap cm cinsinden değişime uğrar. Çünkü masalar bu alanda farklı boyutlara sahiptir. Sadece boyutuna göre seçim yapmak gerekir. Ayrıca yumuşak ve portatif olanları profesyonel müşteriler tarafından tercih edilebilir. Masa tenisi file ve raket seti toplu olarak alındığı zaman hepsi bir takım eşliğinde sizlere sunulur. Ancak her takım burada aynı özelliğe sahip değildir. Yani bazısı santimetre olarak büyük olabilir. Ya da renk açısından değişim gösterebilir. Ancak işlevsel açıdan hepsi aynı özelliği sergiler. Seçim aşamasında özellikle çift katmanlı olanları ön plana çıkar. Çünkü çift katmanlı ürün çoklu kullanımı da sizlere sunar. Alacağınız ürünün özellikle masanıza uygun olması da gerekir. Tamamen özelliklerini inceleyip ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eğlenceli anları sizlere yaşatacak olan bu ekipmanlar sağlıklı bir kullanıma sahiptir. İplikler sert olmasına rağmen kesici yüzeyleri olmaz. Bunu elle dokunarak da tescil edebilirsiniz. Sağlıklı ve pratik bir kullanımı sizlere beraberinde sunar. Hem profesyonel hem de alanında acemi olan müşteriler için uygundur. Özellikle kurulum aşamasında sizlere zorluk yaratmayacak olan modeller mevcuttur. Çünkü kimisi sadece çaptan dolayı bazı masalara özel olarak dizayn edilir. Bazısı ise her kolay kurulumdan ötürü her masa için uygundur. Ancak her biri işlevsel açıdan ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerle donatılır. Özellikle ilk defa alıp kullanacaklar için pratik olan birçok özelliğini sizlere sunar. Hem tekli hem de set şeklinde sadece ihtiyaç doğrultusunda sahip olabilirsiniz. Trendyol bu kapsamda sizlere yardımcı olur. Sadece ihtiyacınızı belirleyerek Trendyol’dan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi Fiyatları

Masa Tenisi Filesi Fiyatları

Masa tenisi filesi fiyatları herkesin bütçesine uygun olan bir aralığa sahiptir. İster tekli isterse de set şeklinde alabilirsiniz. Tekli aldığınızda da set olarak aldığınız zamanda da uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Trendyol’da avantajlı fiyatlar indirimlerle size sunulur. Bu ürünler öncelikle kalite baz alınarak yer verilir. Her ürün birinci sınıf bir kaliteye sahiptir. Kaliteli bir ürün uzun süreli bir kullanımı da sizlere sunar. Özellikle sağlıklı ve oldukça da hafif bir yapıya sahiptir. Bu alanda her ürün için ön plana çıkan önemli markalar da mevcuttur. Sadece istediğiniz markayı seçip onun altındaki ürüne sahip olmanız oldukça kolaydır. Her biri daha ilk kullanımda sizlere kalitesini sunar. Özellikle hem dokusu hem de kullanımıyla ön plana çıkarlar. İstediğiniz zaman masanın ayrılan bölümüne takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca hiç çıkarmadan aynı yerde sabit kalmasını da sağlayabilirsiniz. Sadece sizin kullanımınıza bağlı bir durum söz konusudur. Renginden boyutuna kadar birçok farklı tasarım mevcuttur. İşlevlerini göz önünde tutarak kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Özellikle masa tenisi oynamayı çok sevenler ve sıklıkla oynayanlar için bu alandaki tüm ürünler ön plana çıkar. Çünkü hepsi uzun süreli bir kullanıma yer verir. Sıklıkla değiştirmeye bile gerek duymazsınız. Uygun fiyata ve kaliteli ürüne tek seferde sahip olabilirsiniz. Esnek ve sağlam yapısıyla ön plana çıkan bu seçenekler sizler için kolay pratik kullanımını sunar. Göz attığınız her ürün geniş özelliklerinin yanında uygun fiyat aralıklarıyla sunulur. Böylece istediğiniz çeşide sahip olabilirsiniz. Her bir model profesyonellerden acemi olan oyunculara kadar kolay bir kullanım sunar. Siz de Trendyol’la bu oyun deneyimini yaşayıp uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanıma Elverişli Masa Tenisi Filesi

Uzun Süreli Kullanıma Elverişli Masa Tenisi Filesi

Tek seferde uygun fiyata bir ürüne sahip olup uzun süreli kullanımı da beraberinde elde edebilirsiniz. Tenis oynamayı sevenler için uzun süreli kullanımıyla ön plana çıkar. Masa tenisi ağ demir set de dayanıklı bir yapıyla dizayn edilir. Demir olan kenarlara sahiptir. Bu kenarlar uzun süre dış görünümünden taviz vermez. Demir olduğu için zamanla paslanması gibi bir durum da ortaya çıkmaz. Çünkü saf demir metalden yapılır. Tamamen sağlıklı bir üretimden geçer. Bu yüzden oldukça kullanışlı ve sağlıklı bir kullanımı sizlere sunar. Demir olan kısımları delikli olacak şekilde fileye monte edilir. Demir olan kısımları masanın monte edilen yerine yerleştirmeniz yeterli olur. Ek bir işleme de gerek duyulmaz. Oldukça pratik ve kolay kullanımıyla da uzun süre sizlere eşlik eder. Üzerinde bulunan iplikler özellikle kalın ve çift katmanlı yapısıyla kolaylıkla aşınmaz. Birçok dış darbeye karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zamanla ipliklerin zayıflaması ya da esnemesi gibi bir durum yaşanmaz. Böylece aynı kaliteyle uzun süre kullanmaya devam edersiniz. Sadece tenis topuna entegre olacak bir oluşuma sahiptir. Top hafif olduğu için ip de ona uygun bir hafifliğe yer verir. Sert bir yüzeyi yoktur. Bu yüzden kullanım açısından hiçbir zorluk ortaya çıkmaz. Oyununuzu en iyi şekilde oynamanızda sizlere yardımcı olur. Kırılgan ve hassas bir filesi olmadığı için sert top darbelerine karşı bile dayanıklılığı ön plana çıkar. Tüm bunlar sahip olacağınız bu ürünü uzun süre kullanmanızda sizlere yardımcı olur. Tek yapmanız gereken Trendyol’dan seçim yapmanızdır. Sizden önce satın alanların yorumlarını okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerin yaptıkları değerlendirmeler yol gösterici olur. Dilediğiniz zaman sahip olup bu kaliteli ürünle daha iyi oyunlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi Trendyol’da

Masa Tenisi Filesi Trendyol’da

Sadece file değil ona entegre olan demiri de Trendyol aracılığıyla anında edinebilirsiniz. Masa tenisi file demiri uygun fiyat aralıklarında sizleri bekler. Çoğu zaman sadece file değil ona takılan demirine de ihtiyaç duyulur. Özellikle sağlam ve uzun süreli kullanıma sahip olan demirler burada ön plana çıkar. Siz de bunu göz önünde tutarak Trendyol’la istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Özellikle tekli olarak alacağınız gibi set şeklinde de sahip olabilirsiniz. Yani sadece demiri de alabilirsiniz veya demirle birlikte fileye de sahip olabilirsiniz. Burada sadece ihtiyacınızı göz önünde tutmanız yeterlidir. İstediğiniz her şey sadece tek bir adım kadar uzağınızdadır. Üstelik her biri yüksek kalite gücüyle sizlere sunulur. Birinci sınıf kaliteye sahip olan bu ürünler fiyat ve kalite açısından istediğiniz ebatlarda sizleri bekler. Her biri kolay kullanımının yanında dış görünümünden de taviz vermez. Tek yapmanız gereken ürünleri incelemek olur. Trendyol’la her biri ebat ve renk açısından inceleyip ihtiyaç doğrultusunda anında sahip olabilirsiniz. Sadece renk için bile birçok seçenek sizlere sunulur. Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak aradıklarınızı ihtiyaçlarınıza göre sıralayabilirsiniz. Size sunulan favorileme özelliği sayesinde de beğendiklerinizi işaretleyebilir, istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Her biri hem kalitesiyle hem de dış görünümüyle ön plana çıkar. Özellikle bu ürünleri ilk defa alacaklar için birçok seçenek aynı anda sunulur. Satın alırken de kaliteli ve hesaplı bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü her biri işlevsel açıdan eşit bir donanıma sahiptir. Bu yüzden hiçbir şekilde zorluk çekmezsiniz. Sadece aklınızdaki modeli ve boyutu belirmeniz alışveriş için yeterlidir. Tüm ekipmanlar yüksek kullanım gücüyle sizi bekler. Trendyol’la seçiminizi yapıp kaliteden taviz vermeyen bir ürüne ya da sete anında sahip olabilirsiniz.