İlgili Kategoriler
Marka
Sayfa Tipi
Fiyat
Sayfa Sayısı
Renk
Boyut
Kapak Türü
Tel Tipi
Defter Tipi
Kağıt Boyutu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Not Defteri

" araması için 14642 sonuç listeleniyor

Boy Boy Not Defteri Modelleri Trendyol'da!

Hayatınızın her anında defterler, tam anlamı ile yardımcı bir etmen olarak yer alır. Vazgeçilmez nitelikleri ile her yaş kitlesine hitap eder. Kırtasiye ürün çeşitleri olarak değerlendirilen bu tasarımlar, hazine değeri taşır. Bireyler tarafından tercih edilen çeşitler arasında bulunan ve birbirinden farklı renk ve modellere sahip olan not defteri seçenekleri, pek çok kişiye pratiklik ve kolaylık sağlar. Çok çeşitli renk ve boyutlara sahip olan bu tasarımlar tercih edilir ve bu seçenekler bireylerin yaşamlarını kolaylaştırır. Farklı niteliklere sahip olan modeller hemen hemen her birey tarafından kullanışlı bulunur ve günlük hayat içerisinde yoğun ve bir o kadar da popüler bir şekilde kullanılır. Sözü edilen modeller pek çok açıdan farklılık arz eder ve bu sayede çok çeşitli isteklere sahip olan bireylere etkili bir şekilde yardımcı olur. Bu bahsedilen tasarımlar arasında son dönemde yaygın bir şekilde kullanılan akıllı not defteri adı verilen ürün çeşidi de yer alır. Pek çok alanda kişilere pratiklik sağlayan tasarımlar, ilerleyen zamanlar içerisinde çok daha farklı özelliklere sahip bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulur. Ayrıca bu modeller dışında çizgili, çizgisiz not defteri modelleri de yoğun bir şekilde tercih edilen ürünler arasında bulunur. Sözü edilen bu ürünler, özellikle çizgisiz bir özelliğe sahip olduğundan dolayı kullananlara pratiklik sağlar ve çok daha rahat bir şekilde gerekli bilgilerin yazılmasınsa olanak verir. Tüm bu özellikler dışında not defteri ajanda olarak kullanıma da uygun olan bir ürün niteliğindedir. Özellikle Bullet Journal kullanmayı tercih eden bireyler tarafından kullanışlı bulunan sözü edilen bu ürün çeşitleri, çok daha rahat ve özgür bir şekilde planlar yapılmasına yardımcı olur. Bu noktada farklı özelliklere sahip olan ürün çeşitlerinin müşterileri memnun etmesi mümkündür. Kapak renklerine ve sayfa kalitesine kadar pek çok alanda değişiklik arz eden bu ürünler, birbirinden farklı ihtiyaçlara sahip olan bireylere pratik bir şekilde sunulur.Birbirinden kullanışlı ve kaliteli seçenekleri cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Ürün Seçenekleri

Kullanışlı Ürün Seçenekleri

Ajanda şeklinde de rahatlıkla kullanılabilen tasarımlar, özel gün ve anları kaydetmek için oldukça işlevseldir. Pek çok amaca hizmet etmesi bakımından her mekanda farklı boyutlardaki ebatları ile rahatlık sunar. Bu seçenekler, yaygın bir şekilde kullanılır. Yazı yazmak, ders çalışmak ya da resim yapmak için tercih edilebilir. Çeşitlilik arz eden ve farklı farklı renklere sahip olan bu ürünler, birçok kesim tarafından yoğun bir şekilde talep edilir ve günlük hayat içerisinde bireylere pratiklik sağlar. Bu noktada farklı kullanım alanlarına, özelliklere sahip olan ve sözü edilen bu tasarımlar arasında bulunan cep not defteri modelleri yoğun bir şekilde bireyler tarafından talep edilir. Özellikle ağırlık taşımayı sevmeyen ve çok daha küçük boyutlara sahip olan modeller ile birlikte işlerini halletmeyi tercih eden bireyler tarafından kaliteli bulunan bu seçenekler, son dönemde olduğu gibi ilerleyen zamanlar içerisinde de yoğun bir şekilde talep edilir. Mini ürün çeşitleri dışında lastikli not defteri modelleri de yine aynı şekilde birçok kişi tarafından büyük bir ilgi ile benimsenen ve özen gösterilerek kullanılan çeşitler arasında bulunur. Özellikle lastikli yapılarından dolayı çok daha kolay bir şekilde muhafaza edilebilen bu modeller, kağıt ve benzeri maddelerin düşmesini engelleyen ve bunun yanı sıra çok daha farklı kullanımlara olanak veren faktörler arasında yer alır. Bu ve benzeri daha pek çok nedenden dolayı da sözü edilen bu tasarımlar kullanışlı bulunan ürün çeşitlerinden bir tanesi olarak müşterilerin karşısına çıkar. Farklı pek çok renge ve kağıt yapısına sahip şekilli not defteri çeşitleri, ilerleyen zamanlarda çok daha farklılaşarak daha çok çeşitli ihtiyaçlara sahip olan bireyler tarafından tercih edilir. Ayrıca bu noktada telli tasarımlar da lastikli ürünler ile benzer niteliklere sahip olduğundan aynı şekilde farklı ihtiyaçlara sahip olan bireylerce talep edilir ve belli birtakım niteliklere sahip olmasından ihtiyaçlara kolay bir şekilde cevap verir. Daha pek çok niteliğe sahip olan ürünler de bu sözü edilen tasarımlar gibi talep edilir ve çok çeşitli şekillerde kullanılır. Bu noktada bireylere farklı alanlarda sundukları belli başlı nitelikler sayesinde de devamlı bir şekilde satın alınan ürünler arasında bulunur. Özellikle öğrencilere kolaylık sağlayan bu seçenekler, okul ve benzeri eğitim kurumları içerisinde kullanmak amacı ile yoğun bir şekilde tercih edilir. Bu sözü edilen çeşitler kadar gün geçtikçe artış gösteren ürünler de öğrenci kesim tarafından büyük bir ilgi ile kullanılan ürünler arasında bulunur. Her modelde olduğu gibi lastikli ürünlerde de nitelikli çeşitlerin bulunması birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar. Lastikli, cep boy ya da büyük boy seçenekler arasından size hitap eden modeli rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Özet yapmak, okulda ders konularını yazmak ya da karalamalar yapmak için çizgili modeller idealdir.

Kolay ve Pratik Kullanım için Ürün Çeşitleri

Kolay ve Pratik Kullanım için Ürün Çeşitleri

Özellikle öğrenciler açısından okul zamanları kullanışlı ve pratik bulunan ürünler arasında bulunan not defteri çeşitlerinin tarihi eski zamanlara dayanır. Bu noktada müşterilerin karşısına birbirinden farklı niteliklere ve yapılara sahip olan seçenekler çıkar. Mevcut bu durum içerisinde her birey kendi istek ve ihtiyaçları ile doğru orantılı olacak bir şekilde çok çeşitli şekillerde ürün talebinde bulunabilir. Bu noktada çok çeşitli niteliklere sahip olan modeller arasında pratiklik sağlayan tasarımlardan bir tanesi de spiralli not defteri modelleridir. Genel olarak telli tasarımlar ile benzer niteliklere sahip olan bu modeller, rahat kullanım noktasında bireyleri olabildiğince tatmin eder. Sahip oldukları boyut ve benzeri nitelikler ile birlikte farklı alanlar içerisinde pek çok şekilde kullanılabilir. Bu seçenekler dışında yine pratiklik sağlayan ürünlerden bir tanesi de not defteri şifreli yapıya sahip modellerdir. Şifreli yapısı sayesinde içerisinde yer alan yazılar yalnızca sahibi tarafından okunabilir. Farklı niteliklere sahip olan bu seçenekler, çok çeşitli imkanları da müşteri kesime sunar. Hemen hemen her müşteri tarafından büyük bir ilgi ile tercih edilen ve kullanılan bu ürün çeşitleri, birbirinden farklı pek çok amaç için satın alınır ve de kullanışlı bulunur. Plan ve program yapmak için de yaygın bir şekilde kullanılan bu ürün çeşitleri, gelecek dönemler içerisinde de olabildiğince sık bir şekilde tercih edilmeye devam eder. Not defteri online üzerinden müşterilerin beğenisine sunulur. Online üzerinden not defteri satın almadan önce yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumlar tasarımları daha önce satın almış ve avantajlarını deneyimlemiş kişilerin değerlendirmelerini içerir. Bu değerlendirmeler ışığında kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. Bu sayede satın alma işlemini de kolaylaştırabilirsiniz. Yorumlarda yer alan fotoğraflar sayesinde dış tasarımın yanı sıra safya tasarımlarını da yakından inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak düz, çizliği, kareli ya da noktalı ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Zevkiniz doğrultusunda kağıdı da seçme imkanınız vardır. Beyaz kağıt ya da ivory renkler arasından seçim yaoarak rahat bir yazma deneyimi elde edebilirsiniz. Severek kullanacağınız tasarımlarla derslerinize hevesle çalışabilirsiniz.

Dayanıklı Ürün Modelleri

Dayanıklı Ürün Modelleri

Kırtasiye malzemeleri arasında not defteri modelleri çeşitlilik sunar. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun süre yeniliklerini koruyabilirler. Bazı seçenekleri tek renkten oluşurken bazılarında ise farklı tasarımları görmek mümkündür. İçerisine ister seyahatlerinizi yazabilir isterseniz günlük kısa cümleler oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve detaylara sahip olan bu seçenekler arasında bireyler tarafından kullanışlı ve pratik bulunan pek çok ürün mevcuttur. Her bireyin birbirinden farklı istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya uygun niteliklere sahip olan bu seçenekler, müşterilerin günlük yaşamları içerisinde işe yarar bir konumda bulunanlardan sadece bir tanesidir. Bireyler çeşitli planlar ve programlar yapmak amacı ile kullanışlı bulunan bu seçeneklere ihtiyaç duyar. Sözü edilen bu çeşitler, iç ve dış tasarım açısından farklı özelliklere sahiptir. Her tasarımda olduğu gibi noktalı not defteri çeşitlerinde de farklılıkların mevcut olması, o modelin potansiyel hedef kitlesi açısından ürüne pratiklik ve farklılık katan faktörlerden bir tanesidir. Farklı açılardan kullanışlı bulunan ve bir o kadar da bireylere kullanım kolaylığı sağlayan seçenekler arasında yapışkanlı not defteri tasarımları da yer alır. Sözü edilen bu ürün çeşidi, yapışkanlı özelliği ile ön plana çıkar. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri yazarak yapışkanlı kağıtları gerekli yerlere iliştirebilirsiniz. Böylece özellikle ders çalışırken açıklamaları gerekli noktalara yazarak rahat edersiniz. Aynı zamanda masaüstü için tasarlanan modeller de benzer şekilde günlük hayat içerisinde kolay bir şekilde kullanılabilen tasarım çeşitleri arasında bulunur. Çeşitli markalar tarafından sunulan bu tasarımlar uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Bütçe dostu fiyat aralıklarına sahip bu tasarımları satın alabilir, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Not Defterleri

Beğeni Toplayan Not Defterleri

Enteresan tasarımları ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran tasarımları her boyut ve renklerde görmek mümkündür. Genellikle yaşam ile ilgili olarak kısa yazılar yazmak için kullanılan bu grup, her amaca hizmet etmesi bakımından birçok kesim için değerlidir. Daha önce de belirtildiği gibi sözü edilen bu modeller birbirinden farklı çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Mevcut bu modeller çok farklı içeriklere ve özelliklere sahip olarak tasarlanır. Bu sayede çeşitli istek ve ihtiyaçlara sahip olan bireyler tarafından talep edilir. Tasarımlar çeşitli renk ve desenlerde sunulur. Renkli not defteri modelleri çocukların ilgisini çeker. Siyah not defteri modelleri, günlük yaşam içerisinde popüler bir şekilde kullanılan ürün tasarımları arasında yer alır. Hediyelik tasarımlar da büyük bir ilgi ve istek ile talep edilen ürünlerden bir tanesidir. Aynı şekilde müşteriler tarafından kullanışlı bulunan modellerden biri de büyük tasarımlardır. Bu tür modeller, uzun vadede kullanıma uygun olan ve çok çeşitli şekillerde kullanılabilen işlevsel nitelikteki seçenekler arasında bulunur. Subay, polis, jandarma, askeri not defteri modelleri de gerek kapak tasarımı gerekse taşıdığı anlamlar sonucunda asker ve polisler tarafından yaygın bir şekilde tercih edilir. Not defteri seti içerisinde sunulan kalem ve diğer parçalar pratiklik sağlar. Büyük, küçük not defteri seçeneklerini okul ve benzeri çok çeşitli alanlar içerisinde etkili bir şekilde kullanmak mümkündür. Not defteri İngilizce, coğrafya ve Türkçe gibi dersler için de kullanılabilir. Coğrafya not defteri modellerine ezberlemeniz gereken kavramları yazabilirsiniz. Edebiyat not defteri seçeneklerine ise yazar eser eşleştirmelerini yazabilir, kolayca ezberleyebilirsiniz. TYT not defteri modelleri ise üniversiteye hazırlık yapan öğrencilerin beğenisine sunulur. Siz de ihtiyacınız olan modelleri indirimli fiyatlarla satın alabilisiniz.

Dikkat Çekici Tasarımıyla Ürün Seçenekleri

Dikkat Çekici Tasarımıyla Ürün Seçenekleri

Modeller, hem kapak tasarımı hem de iç tasarımı ile farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eder. Dış kısmıyla ısırılmış bir çikolatayı anımsatan çikolata not defteri çikolata severler için mükemmel bir seçim olabilir. Kokusuyla büyüleyen bu ürünler ilgi çekici bir hediye alternatifi de olabilir. Origami not defteri modelleri renkli tasarımlarıyla dikkat çeker. Çocuklar için baskılı not defteri üretilir. Harry Potter not defteri özellikle Harry Potter tutkunları tarafından tercih edilir. Ürünün kapak tasarımında serinin baş karakterleri yer alır. Unicorn not defteri modeli kız çocukları için oldukça ilgi çekicidir. Çizgi film not defteri modellerini okul öncesi veya ilkokula başlayan çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Tasarımların boyutları da farklılık gösterebilir. A6, A5 not defteri modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. 9x14 not defteri modellerini her türlü işlerinizde kullanabilirsiniz. Günlük not defteri dikkat çekici ve renkli tasarımlarıyla günlük tutmayı seven kişiler için idealdir. İsme özel not defteri modellerini sevdiklerinizin özel günlerinde hediye edebilir, onları değerli hissettirebilirsiniz. Şeffaf not defteri modelleri sadelikten yana olan kişilerin beğenisini kazanır. Kullanım amacınıza göre ürünlerin tasarımı değişir. Deri not defteri ürünleri siyah, lacivert ve kahve tonlarında sunulur. Bu tasarımlar ofis not defteri modelleri arasında ön plana çıkar. Not defteri yorum ve değerlendirmeleri ışığında ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Birbirinden farklı niteliklere sahip olan çeşitler ile birlikte farklı pek çok ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kullanışlı ve bir o kadar da işlevsel niteliklere sahip olan bu ürün çeşitleri, son dönemde de yoğun bir şekilde kullanılır. Zaman içerisinde değişen ve gelişen insan ihtiyaçlarına en güzel şekilde karşılık verebilen bu ürün çeşitleri, değişken niteliklere sahiptir. Sözü edilen bu ürün çeşitleri farklı nitelikleri ile birlikte birbirinden farklı istek ve ihtiyaçlara da yine aynı şekilde karşılık verebilir.

Bütçe Dostu Ürün Fiyatları

Bütçe Dostu Ürün Fiyatları

Bireyler tarafından popüler bir şekilde tercih edilen ürün çeşitleri arasında küçük tasarımlar da bulunur. Gerek boyutu gerekse yapısı itibariyle kullanışlı bulunan bu modeller, birbirinden farklı alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilmeye devam eder. Ayrıca bu kadar küçük boyutta kullanmak istemeyen bireyler tarafından tercih edilebilir nitelikte bulunan bir ürün çeşidi de orta modellerdir. Müşterilere rahat bir şekilde kullanım imkanı sunması ile birlikte çeşitliliğe sahip olan bu ürünler birbirinden farklı amaçlar için kullanılmak üzere bireyler tarafından satın alınır. Süsleme konusuna ise bu noktada her birey kendi istek ve ihtiyaçlarına göre hareket edebilir. Justin Bieber not defteri modelleri müzikseverlerin beğenisine sunulur. Alternatif olarak logolu not defteri modellerini de tercih edebilirsiniz. Ancak bu şekilde bireysel ve anlamlı çeşitler ortaya çıkmış olur. Not defteri fiyatları ise mevcut tasarımların sahip olduğu nitelikler ile uyumlu bir şekilde değişkenlik gösterir. Tasarımların sahip olduğu incelik ya da kalınlık, kağıtların kalitesi, kapakların kalınlık ve türü gibi belli başlı faktörler sözü edilen malzemelerin mevcut fiyatlarının net bir şekilde ortaya konulması noktasında önem arz eden faktörler arasında bulunur. Bu noktada her birey kendi istek ve ihtiyaçları ile uyumlu olacak bir şekilde satın alma eylemini gerçekleştirebilir. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun tasarımı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylece ekonomik açıdan da bütçenizi koruma şansına sahip olabilirsiniz. Yorum ve değerlendirmeler ışığında ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece satın alma kararınıza da katkı sağlayabilirsiniz. Reklamsız not defteri ve diğer tasarımları Trendyol üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Not Defterine Ne Yazılır?

Not defteri modelleri; her türlü not, hatırlatma, fikir ya da toplantı notları için kullanılır. İşyerinde, okulda ya da evde bu ürünlere sıkça ihtiyaç duyulur. Alışveriş listeleri önemli tarihler, yapılacak işler, projeler veya yaratıcı fikirler gibi herhangi bir şeyi kaydetmek için kullanılır. Ayrıca günlük olarak kullanmak da son derece yaygındır. Kişisel hedeflerinizi veya hislerinizi yazmak için ideal bir yerdir. Dijital not defterleri olarak telefonlar kullanılsa da günlük ve ajanda tarzındaki not defterleri daha iyi bir hissiyat sunar. Not defterinizi tüm hissettiklerinizi anlatmak ya da tarifler yazmak için kullanabilirsiniz. Gününüzü veya haftanızı planlayabileceğiniz not defterleri sayesinde kendinizi organize edebilirsiniz.

Not Defteri Nereden Alınır?

Trendyol'da pek çok farklı not defteri çeşidi mevcuttur. Hem klasik hem de modern stillerdeki not defterleri; çocuklardan yetişkinlere kadar pek çok kişiye uygun tasarıma sahiptir. Bu sayede farklı renklerde ve boyutlarda not defterleri bulabilirsiniz. Ayrıca farklı markalara ait tasarımlar fiyat bakımından da birbirinden ayrılır. Daha kullanışlı ve özel bir not yazma deneyimi için kişiselleştirilmiş not defteri modellerini de seçebilirsiniz. Üzerinde isim veya baş harf yazan modeller daima popülerliğini korur. Kullanışlı ve kaliteli bir not defteri almak için Trendyol’un geniş ürün yelpazesini inceleyerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not Defteri Kullanışlı Mıdır?

Not defterleri son derece pratik ve kullanışlıdır. Onlarla önemli bilgileri not almak ya da notlarınızı organize etmek kolaydır. Küçük boyutlu modeller, en küçük çantalarınıza dahi kolay bir şekilde sığabilir. Bu sayede tüm notlarınızı ve günlük planlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Bazı not defterleri ajanda tarzındadır. Bu modeller; günü planlamak için kullanışlı bölmeler içerir. Gününüzü saate göre planlayabilir ve daha düzenli bir kişi olabilirsiniz. Ayrıca yeni üretilen pek çok not defteri modeli de şık bir tasarıma ev sahipliği yapar. Bu nedenle onları ofiste veya okulda kullanmak da keyifli bir deneyim olabilir. Kullanışlı ve dayanıklı bir not defteri almak için kaliteli markaların yeni ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu markaların defter seçenekleri sayesinde yapılacak işlerinizi organize edebilir ve not alarak planlı çalışabilirsiniz.