"

Maped

" araması için 1829 sonuç listeleniyor
Maped Long Life 0.7 Versatil Kalem Turkuaz

MapedLong Life 0.7 Versatil Kalem Turkuaz

32 TL
Sepete Git

Kırtasiye ve Okul İhtiyaçlarınız İçin Maped Ürünleri Burada

Kırtasiye ve okul malzemeleri denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Maped, okulda ya da ofiste kullanımına ihtiyaç duyabileceğiniz uygun çeşitli kırtasiye malzemelerini sizlere sunuyor. Maped, 70 yıl önce kurulmuş Fransız asıllı bir aile şirketidir ve kuruluşundan beri müşterilerine güvenilir ve uygun ürünleri ile eşlik ediyor. Maped, tüketicinin ihtiyacına uygun, çevreyi koruyan, müşteri odaklı ve de yenilikçi yapısı ile diğerlerinden bir adım öndedir. Maped şirketi ürünlerinin üretiminde son kalite teknoloji kullanır ve ürünlerini büyük bir titizlikle üretir. Ürünlerinin içeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmadığından çocuklarınız ile beraber bütün ürünleri güven içinde kullanabilirsiniz. Maped ürünlerinin bir diğer öne çıkan özelliği ise geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye ve herkese uygun ürünler sunmasıdır. Kalemtraştan delgeçe kadar aradığınız her ürünü bulabilirsiniz. Sizler de Maped kırtasiye ve ofis ürünlerinden istediğinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Maped Boyaları ile Renkli Bir Yolculuk

Maped Boyaları ile Renkli Bir Yolculuk

Bildiğiniz gibi çocukların gelişimleri onlar daha çok küçükken başlar ve resim yapmakta bu gelişimde önemli bir rol oynar. Resim yapmak çocukların algı, beceri ve yaratıcı gücünü ortaya çıkarır. Bu noktada Maped bizlere boya kalemleri ile geniş bir yelpaze sunar. Maped kuru boya çeşitleri, içindeki birbirinden farklı ve canlı renkler ile çocuklarınızı yaratıcı olmaya teşvik ederken eğlenmelerini sağlar. Ayrıca renkler birbirine kolayca karıştığından çocuklarınız boyama yaparken farklı renkleri elde edebilir. Parlak ve canlı renklere sahip olan kuru boyaların kullanımı kolaydır. Kuru boyalar dışında, Maped pastel boya çeşitleri ise pürüzsüz formülü ve birbirine kolayca karışan yapısı ile çocuklara birbirinden çeşitli renkler sunar. Boyaların tutuş yerlerinin kağıt ile sarılı olması kullanımını kolaylaştırır. Son olarak, Maped mum boya 1 yaşından büyük çocukların hayal gücünü harekete geçirir. Çocuklar, canlı renkleri ile çizim yapmayı öğrenirken eğlenceli vakit geçirirler. Pastel ve mum boyaların üçgen şeklinde olması sayesinde tutuşları kolaydır, böylece küçük eller bile kolayca tutabilir. Maped boya ve Maped boya kalemi çeşitleri içeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir toksit madde içermez, bu yüzden çocuğunuzla beraber çizim yapıp eğlenirken herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Maped sizlere sadece çocuklarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirmenize katkı sağlar. Boyalar dışında Maped gündelik kullanıma uygun kalem çeşitleri ile günlük yazıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Maped fosforlu kalem ve keçeli kalem çeşitleri sizlerin çeşitli belge, evrak, not kağıdı, kitap sayfası gibi yüzeylerde vurgulama yapmanıza yardımcı olur. Geniş renk aralıkları sayesinde not almayı ya da önemli noktaları vurgulamayı eğlenceli bir hale getirir. Ayrıca Maped keçeli kalem modelleri, renklerinin parlaklığı ve solmaya karşı dayanıklı olma özellikleri ile ön plana çıkar. Keçeli kalemler yıkamaya uygun yapısı sayesinde de bir çok kumaş üzerinden temizlenmesi kolaydır. Bütün bu kalemlerin hepsine birden sahip olmak isterseniz de Maped okul kırtasiye setini tercih edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan bütün kalemlere tek bir set içinde sahip olabilirsiniz. Maped, çocuklar için gerekli olan tüm kırtasiye ürünleri ihtiyacını karşıladığı gibi sanatsever yetişkinler içinde uygun içerikler sunar. Özellikle Maped kesim matı sayesinde istenilen ölçüde çok rahat bir şekilde kesim yapabilirsiniz. Maped kesim matları çizilmeye ve de kesilmeye karşı dayanıklı olan kauçuk malzemesinden üretilir, böylece dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur.

Maped Kırtasiye Ürünleri Her Zaman Yanınızda

Maped Kırtasiye Ürünleri Her Zaman Yanınızda

Maped, okul öncesi eğitimden başlayarak üniversiteye kadar sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü sunar. Maped kurşun kalem çeşitleri ile yazmayı öğrenirken not alabilir, farklı renk seçenekleri ile yazmayı keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kurşun kalemlerin ucu kolay açılır olması sayesinde kalemtraş ile kolayca açabilirsiniz. Bunun içinde Maped kalemtraş kullanabilirsiniz. Maped kalemtraşlar ilgi çekici renklere sahiptir ve de sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Yazı yazarken oluşan yanlış işaretlerin silinmesi için ise silgiye ihtiyaç vardır. Silgi konusunda da bu marka güveninizi boşa çıkarmaz. Maped silgi, herhangi bir yanlışı kolayca silmenizi sağlar. İyi silmeleri ve uzun ömürlü olmaları sayesinde yazı yazarken hata yapmaktan korkmazsınız. Yazdığınız bir notun kalıcı olmasını istiyorsanız, Maped fineliner tükenmez kalemlerini kullanabilirsiniz. Kalitesi ile maksimum kalıcılık sağlayan fineliner tükenmez kalemler, silinmesini istemediğiniz her notu almanızda en büyük yardımcınızdır. Sahip olduğunuz kalem, kalemtıraş vb ürünleri belli bir alanda beraber tutmak için Maped kalemlik kullanabilirsiniz. Maped kalemlik, kaliteli kumaşı ve kolay açılan fermuar sistemi ile evde ya da ofiste kalemlerinizi organize etmenize yardımcı olur. Maped kalem kutu modelleri, çocuklara özel baskılı çeşitleri ile de çocukların seveceği yaratıcı bir dizayna sahiptir. Çocukların genelde ihtiyaç duyduğu bir diğer ürün ise matematiksel çizim için kullanılan pergel ve gönye setleridir. Maped cetvel ve Maped pergel setleri ile çocuklar için çizim yapmak çok kolay hale gelir. Maped pergel ve gönye seti sağlamlığı ve kullanımı kolay oluşu ile matematik için çizim yapmayı çocuklara sevdirir. Okul derslerine ek olarak, kendini geliştirmek isteyen herhangi biri ya da okul tarafından verilen sınıf projelerini yapmak için kartondan maketler yapılır. Karton, kesilmesi zor olduğundan kesim için özel maket bıçağına ihtiyaç vardır. Maped maket bıçağı, keskinliği ve kırılmama özelliği ile kullanıcıları memnun eder. Okula giden çocuklar için bir diğer olmazsa olmaz beslenme setleridir. Maped beslenme seti, ilgi çekici dizaynı ile çocukların beslenme saatini asla unutmamasını sağlar. Maped beslenme çantası, kız ve erkek çocuklara özel dizaynı ile herkes tarafından severek kullanılır. Beslenme çantasının içinde genellikle beslenme kutusu ve su matarası beraber bulunur. Maped beslenme kabı, klips kapamalar sayesinde kolayca açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Maped suluk, kolay açılan kapağı ve sızdırmayan özelliğine sahiptir. Ayrıca Maped matarasında bulunan sistem, su içmeyi bıraktığınızda kendini otomatik olarak mühürler, böylece suyun dökülmesini engeller. Maped su matarası ve Maped beslenme kutusu sağlığa zararsız malzemelerden üretilmiştir. Çocuklarınızın sağlığı korur iken onlara su içmeyi ve yemek yemeyi sevdirir.

Ofis Hayatının Olmazsa Olmazları Trendyol’da

Ofis Hayatının Olmazsa Olmazları Trendyol’da

Maped kırtasiye ürünleri çocukların bütün ihtiyaçlarını karşıladığı gibi ofis hayatında da yetişkinlerin yanında yer alır. Maped ile ofiste ya da evde ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Maped makas ile kesme işlemini halledebilir ya da Maped pergel ve Maped gönyeleri ile açıortay çizimini kolayca yapabilirsiniz. Pergel ve gönyenin beraber bulunduğu Maped çizim seti tercih ederek ise hepsine birden sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak, kesim yapmak için Maped kesme matı kullanarak hem kesim yapmayı kolay hale getirirsiniz hem de masanızı herhangi bir çizilmeye karşı korursunuz. Bilindiği gibi ofislerde kağıt kullanımı oldukça fazladır. Dosya ya da dökümanları birbirine tutturmak için Maped zımba gayet ideal bir üründür. Maped zımba, renk ve boy seçenekleri ile sizlere ihtiyacınız olanı sunar. Zımba çeşitleri arasından, ihtiyacınıza yönelik en doğru ürünü seçerek kalın kağıt tomarlarını bile rahatlıkla tutturabilirsiniz. Kağıtlarınızı zımbalamak yerine dosyalamak isterseniz de Maped delgeç ile en kalın kağıt tomarlarında bile rahatlıkla kağıtların kenarında gereken delikleri açabilirsiniz. Dosyalar dışında, çizim ya da maket yapmakta kullanmak için ofislerde karton kullanımı yaygındır. Kartonları bir arada düzenli tutmak için ise kullanılan ambalaj lastiklerinde de Maped bizlere canlı renkleri ile bir çok çeşit sunar. Maped renkli ambalaj lastiği, çabucak kopmayan sağlam yapısı ile sizleri yarı yolda bırakmaz. Ofisinizde önemli dosyaları okurken ise küçük detayları gözden kaçırmamak için ise büyüteç kullanımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Maped büyüteç, dosyaların ya da cisimlerin görüntüsünü büyüterek hiçbir detayı kaçırmamanızı sağlar. Büyütme oranında sahip olduğu çeşitlilik ve kullanım ömrünün uzun olmasından dolayı sizler de Maped büyüteçlerini tercih edebilirsiniz. Ofislerde bulunan bir diğer önemli malzeme mıknatıstır. Maped mıknatıs ya da Maped magnet, güçlü çekim kuvveti ile ihtiyacınızı karşılar. Harita üzerinde herhangi bir yeri işaretlemek için veya grafiklerde fiziksel sunum yapmak için Maped mıknatıs ideal bir üründür. En uygun fiyatlı Maped ürünlerine en geniş ürün skalasında ulaşmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Siz de bir tık uzağınızda olan Maped ürünlerine Trendyol sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.