placeholder
"

MF PRODUCT

" araması için 522 sonuç listeleniyor

MF PRODUCT

MF PRODUCT

MF Product ihtiyaç duyduğunuz elektronik ürünleri uygun fiyat avantajı ile sizlere ulaştırıyor. Markanın farklı kategorilerde geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ses ve müzik ekipmanları, spor ve outdoor ürünleri, telefon aksesuarları, oyuncu serileri ve bilgisayar donanım bileşenleri en fazla ilgi çekenlerden oluyor. Ayrıca giyilebilir teknolojik tasarımlara, kişisel bakım ve hobi ürünlerine yer vermesi de kullanıcıları memnun ediyor. Farklı kullanım alanlarına sahip ürünler kendi içerisinde model farklılığı içeriyor. Bu da hem tarzınıza hem de gereksinimlerinize uyan ürünü satın alabilmenizi mümkün kılıyor. Yenilikçi üretim teknolojileri kullanılarak imal edilen ürünler modern çizgileri ile göze de hitap ediyor. Şık, estetik ve işlevsel elektronik cihazlar fiyat performans anlamında beklentileri karşılaması ile bir adım öne çıkıyor.

Marka müzikseverler için hoparlör, kulaklık ve AUX kablo gibi ürünler geliştiriyor. Outdoor kameralar, drone çeşitleri ve aksesuarları, çekim ekipmanları, kişisel bakım ürünleri ve oto bakım aksesuarları ilgilere sunuluyor. Modern çağa ayak uydurmanızı kolaylaştıran tasarımlar konforunuzu artırmayı amaçlıyor. Teknolojinin mobil etkisinden faydalanmak isteyenlerdenseniz MF Product akıllı saat ve bileklik çeşitlerini inceleyebilir, günün yorgunluğunu atmayı önceleyenlerdenseniz masaj aletleri ile bu yönlü beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Marka çok yönlü taleplerinizi göz önünde bulundurduğundan tartı ve MF Product yüz temizleme cihazı gibi kişisel bakım ürünleri de geliştiriyor. Oyuncu ekipmanları ve telefon aksesuarları ilgi çeken ürünler listesinde ön sıralarda yer alıyor. Farklı telefon modelleri için özel olarak tasarlanan aksesuarlar donanım ve tasarım temelli ürünlerden oluşuyor.

Bilgisayar aksesuarları ve gaming bileşenler markanın en fazla rağbet gören ürünlerinin başında geliyor. Farklı beklentilerdeki bilgisayar kullanıcılarına hitap eden özel üretimler verimliliği artırma amacına hizmet ediyor. Oyunseverler için üretilen bilgisayar aksesuarları oyun performansınızı artırmanıza yardımcı olurken, klasik bilgisayar ekipmanları iş amaçlı ve kişisel kullanım performansınızı yükseltmeyi amaçlıyor. Klavye, laptop soğutucu, mouse, dönüştürücü, çoklayıcı gibi ekipmanlar arasından dilediğinizi satın alabilir, oyun kolları ve gaming mouse pad çeşitleri ile oyunlardaki başarınızı artırabilirsiniz. Dilerseniz hoparlör ve mikrofon çeşitleri ile yaşam alanlarınızı kişisel eğlence stüdyosuna dönüştürebilirsiniz. Ürünlerin performans nitelikleri ve stilistik görünümleri dikkate alındığında markanın avantajlı bir satın alım süreci sunduğunu söylemek mümkün oluyor. Farklı kategorilerdeki pek çok MF Product ürününe Trendyol ayrıcalığı ile hemen sahip olabilirsiniz.

MF Product Kulaklık Çeşitleri

MF Product kulaklık çeşitleri farklı kitlelerin ilgisini çekiyor. Standart kullanım için TWS kulaklıklar, kablolu kulaklıklar ve bluetooth kulaklık çeşitleri bulunuyor. Oyuncular içinse kulak içi ve kulak üstü kulaklık çeşitleri üretiliyor. Boyunluklu kulaklık, kulak üstü kulaklık, mono kulaklık, mikrofonlu kulaklık da dahil çeşitli modeller sizlere sunuluyor. Kablolu ve kablosuz modeller kulak içi ya da kulak üstü olabiliyor. Mikrofonlu ya da mikrofonsuz versiyonlar üretiliyor. Kulak üstü serilerde yumuşak kulak yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı yer alıyor. Kulaklıkların kablo uzunluğu da modelden modele değişebiliyor. Katlanabilir kulaklık yapısı sayesinde kulaklığınızı dilediğiniz yere taşımanız kolaylaşıyor. Ses yalıtımlı hoparlör yuvaları gürültü önleme anlamında iyi sonuçlar veriyor. Parmak izi bırakmayan tasarıma sahip modeller estetik görünümden taviz vermemenizi sağlıyor ve konforunuzu artırıyor.

MF Product kulaklık yorumları ürünlerin klasmanı içerisinde performans anlamında etkili sonuçlar verdiğini gözler önüne seriyor. Kulak içi kulaklıkların OHM değerleri, mAh özellikleri, dB aralıkları, renkleri, hoparlör çapları farklılaşabiliyor. Fonksiyon tuşlu, tüm cihazlar ile uyumlu, TF kart destekli, kablosuz bağlantılı kulak içi kulaklıklar rağbet görenlerden. Manyetik başlıklı kulak içi kulaklıklar daha güvenli bir kullanım alanı sağlıyor. Ergonomik tasarımı ve kolay kullanımı da konforu artırıyor. 2 farklı boyda yedek silikon başlık ile gelen ürünler kulaklarınız için ideal başlığı seçmenizi sağlıyor. Dayanıklı örgü kablo kullanılan ve beraberinde sabitleme mandalı ile gelen kablolu kulak için ürünler açık alanda rahatça kullanılabiliyor. Kompakt tasarımlı hafif kulaklıkların dahili mikrofonlu versiyonları telefon görüşmeleri yapmanıza olanak tanıyor. Ses kontrol tuşlu kulaklıklar müzik dinleme ve telefonla görüşme sırasında işinizi kolaylaştırıyor.

MF Product kablosuz kulaklık çeşitleri de farklı özelliklerden besleniyor. Ürünlerin Bluetooth çekim mesafeleri, bass destekleri, hassasiyet aralıkları, batarya kapasiteleri, toplam çalma süreleri, şarj ünitesi batarya özellikleri, toplam ağırlıkları, bluetooth versiyonları ve tasarımları değişiyor. Bass teknolojili kulaklıklar ses geçişlerini daha iyi şekilde duymanızı kolaylaştırıyor. Son Bluetooth versiyonuna sahip ürünler kesintileri en aza indirgiyor. Kulaklıkların ve şarj kutularının tasarımları da kullanıcı beklentileri göz önüne alınarak tasarlanıyor. MF Product bluetooth kulaklık çeşitleri eller serbest kullanımı ile açık ve kapalı alanlardaki konforunuzu artırmayı hedefliyor. Bu ürünleri tercih ederek spor yaparken, yürürken ya da toplu taşıma kullanırken telefona dokunmanıza gerek kalmadan görüşmeler yapabilirsiniz. Markanın müzik dinleme öncelikli, telefon görüşmesi yapma öncelikli ve ikisi bir arada kablosuz tasarımları bulunduğundan seçim aşamasında kulaklık tiplerini incelemeniz ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olanı satın almanız fayda sağlıyor. Sesleri dışarı vererek müzik dinlemeyi tercih edenlerdenseniz kablolu ve Bluetooth MF Product hoparlör çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Konforlu ve Güçlü Oyuncu Kulaklıkları

Oyunseverlerin oyun içi etkinliklerini güçlendirecek aksesuarlar geniş bir listeye sahip. Oyuncu ekipmanları uygun fiyat avantajı ile kullanıcıları memnun etmeyi de başarıyor. Gaming mouse ve mouse pad çeşitleri, gaming klavyeler, oyun kolları, gaming laptop soğutucular ve oyuncu kulaklıkları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Oyun istasyonunuzu kablolu gaming mouse tasarımları ve RGB özellikli klavyeler ile güçlendirebilir, oyun kolları ile konsol zevkinizi artırabilirsiniz. MF Product Bluetooth hoparlör çeşitleri ile bilgisayar alanınızı oyun sesleri ile çevreleyerek sanal gerçekliği üst seviyelerde yaşayabilirsiniz. Oyun içi sesleri net biçimde duymak isteyenler açısından kulak üstü ve kulak içi gaming kulaklıklar öne çıkıyor. Detay sesleri anlık yansıtan modeller doğru hamleleri tam zamanında yapmanızı kolaylaştırıyor.

Markanın kulak içi ve kulak üstü oyuncu kulaklıkları bulunuyor. İki ürün tipi de kendine özgü nitelikleri ile oyun seslerini net biçimde duymanızı önceliyor. Kulaklıkların dizaynında oyunların uzunca saatler sürmesi durumu dikkate alınıyor. Uzun süreli kullanımda yorulmayı en aza indirgemek adına hafif tasarımlar tercih ediliyor. Kulak, baş ve boyun bölgesindeki ağrı minimum seviyede olduğunda odak uzun süre dağılmadığından performans yükseliyor. Profesyonel oyuncular için tasarlanan kulaklıklar konforu dayanıklılık ile bütünleştiriyor. Sağlam ve ergonomik yapıya sahip ürünlerin öncelikli hedefi ise ses kalitesi oluyor. Temiz ses kalitesi sayesinde oyun içi düşmanlara karşı her daim tetikte olmanız sağlanıyor. Konforu ve performansı artırmak adına mikrofonu çıkabilen kulaklıklar üretiliyor. Bu modellerde, gerekli olmadığında mikrofonu çıkararak hareket kabiliyetinizi artırabilirsiniz.

Kulak üstü gaming kulaklıklar profesyonel oyuncuların en fazla tercih ettiği ekipmanlar arasında yer alıyor. Ürünlerin bağlantı özellikleri, hoparlör çapları, kablo uzunlukları, aydınlatma seçenekleri ve kontrol tuşları farklılık gösteriyor. Özel ses efektlerini net biçimde duyarak doğru hamleleri yapmanızı kolaylaştıran ürünlerin ses tuşlu modelleri işlevselliği ile öne çıkıyor. Kulaklık başlığına konumlandırılan ses seviyesi ayarlama tuşları anlık ses ayarlaması yapmanızı sağlıyor. Katlanabilir mikrofonlu oyuncu kulaklıkları ise hem kulaklığın mobil niteliğini artırıyor hem de kullanım dışıyken mikrofonun dikkat dağınıklığına sebep olmasını önlüyor. Gaming aksesuarların olmazsa olmazı özel ışıklandırmalı dizaynlar MF Product kulaklıklarda da yer alıyor. LED ışıklı dizayn sayesinde oyunlara daha hızlı biçimde adapte olmanız sağlanıyor ve kulaklık karanlıkta da keyifle kullanılabiliyor.

MF Product gaming kulaklık serileri üstün ses aktarım performansını sağlam gövde ve ergonomik başlıklar ile bütünleştiriyor. Yumuşak deri başlığa ve özel tasarım kafa bandına sahip oyuncu kulaklıkları, son ses teknolojisi aracılığı ile aktarılan sesleri en iyi şekilde duymanızı sağlıyor. Yeni nesil kulaklıklar oyun içi seslerin dışarıdan duyulmasını önlediği gibi, harici seslerin size ulaşmasını da engelliyor. Böylece çevreyi rahatsız etme riskiniz de çevresel seslerin sizi bölmesi de önlenmiş oluyor. İleri seviye kullanıcılar için geliştirilen kulaklıklar takım oyunlarındaki performansınızı artırıyor. İnteraktif takım oyunlarını sevenlerdenseniz mikrofon hassasiyeti yüksek olan profesyonel gaming kulaklık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Mikrofonun konumunu dilediğiniz gibi ayarlayabilir, iletmek istediklerini takım arkadaşlarınıza anlık olarak ulaştırabilir ve takımınızın gücünü ortaya koyabilirsiniz.

Gaming Klavye ve Mouse Tasarımları

Klavye, mouse ve kollar oyunlardaki başarınızı etkileyen başlıca aksesuarlar arasında yer alıyor. MF Product mouse, mekanik klavye tasarımları da oyun performansınızı artıracak nitelikleri ile işinizi kolaylaştırıyor. Hem oyun hem de genel kullanıma uygun olan klavyeler fiziksel yapıları, tasarımsal dokunuşları ve yazılımsal güçlendirmeleri ile dikkat çekiyor. USB bağlantılı olanlar, RGB aydınlatmalı oyuncu klavyeleri, multimedya tuşlu seriler, cep telefonu koyma alanı bulunan klavyeler fonksiyonel kullanım seçenekleri ile fark yaratıyor. Multimedya tuşlar sayesinde pek çok işlem kısa yoldan yapılabiliyor. Membran basınç yastığına sahip özel tuş vuruşlu seriler yumuşak ve keyifli bir kullanım hissiyatı yaratıyor. Üst bölgede cep telefonu koyma standı bulunan klavyeler fonksiyonelliği bir adım ileri taşıyor. Telefonu klavyeye yerleştirdiğinizde, oyun oynarken bildirimleri de anlık olarak görüntülemeniz mümkün oluyor. Böylece hem oyun evreninde hem de sosyal hayatta etkileşiminiz sekteye uğramıyor.

MF Product klavye çeşitleri farklı özelliklerden besleniyor. Mekanik hisli klavye ve gerçek mekanik klavye serilerinin mavi Switch, stant yükseltme, aynı anda üç tuşa basabilme gibi nitelikleri bulunabiliyor. Ayrıca 1 milisaniye tepkime süresine sahip modeller, çelik kasalı klavyeler, metal gövdeli olanlar, numerik tuşlu klavyeler de sizlere sunuluyor. Klavyeler gibi, oyuncu fareleri de yenilikçi teknolojiler içeriyor. RGB aydınlatma, DPI ayarlama, optik hareket algılama, çoklu tuş, uzun kablo gibi nitelikleri olan gaming fareler oyunlarda kontrolün sizin elinizde olmasını sağlıyor. Ayarlanabilir DPI fareler oyunlara göre hassasiyet ayarlaması yapmanıza imkan veriyor. Optik hareket algılama sistemi hızlı odak kurmanıza yardımcı olurken, çoklu tuş tasarımı komutların anlık olarak gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyor. Gaming fareler tek başına ya da MF Product mouse pad ile birlikte set halinde satışa sunulabiliyor.

Mouse pad çeşitleri oyun alanınıza yakışan tasarımları ile dikkat çekiyor. Özel karakterli desene sahip seriler oyun alanınızın etkileyiciliğini artırıyor. Farklı renk, desen, boyut ve temalardan oluşan fare matları dayanıklı kenar dikişleri ile destekleniyor. İnce fakat sağlam dikişler mouse pad’in kaymasını önlüyor. Pürüzsüz dokusuyla hassas oyun kontrolü sağlayan ürünler fare hareketlerinizin performansını doğrudan artırıyor. Markanın USB girişli mouse pad kreasyonları ilgi çeken ürünlerden oluyor. Klavye, mouse ve mouse pad seçkileri ışıklı tasarımı ile göz kamaştırıyor. Oyun tutkunları açısından renklendirme önemli olduğundan marka tasarım uzmanları özel RGB ışıklandırma teknolojisine ağırlık veriyor. FN ve Scroll Lock tuşlarına aynı anda basarak ışıkları aktive etmeyi sağlayan LED ışıklı klavyeler hıza önem veren kullanıcıları cezbediyor. Tüm bu ürünlerin uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulması ise markanın talep edilirliğini artırıyor.

Yaşamı Kolaylaştıran Teknolojik Ürünler

MF Product, kullanıcı beklentilerini karşılayacak ürün gamı ile yaşamı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bu bakış açısı ile geliştirilen ürünler yaşamın çeşitli alanlarında kullanılabiliyor. Markanın akıllı saat ve bileklikleri bu anlamda öne çıkıyor. MF Product akıllı bileklik tasarımları farklı renk seçenekleri ile geliyor. Su sıçramalarına ve tere dayanıklı ürünlerde adımsayar, kalori ölçer, mesafe ölçer, nabız ölçer gibi özellikler bulunuyor. Ürünlerin şarj süreleri, pil ömürleri, bildirim seçenekleri ve özel modları rahat kullanım vadediyor. Teknolojik bileklikler özellikle egzersiz yaparken ve kalabalık alanlardayken büyük kolaylık sağlıyor. Şarj kablosuz gerektirmeyenler ve dokunmatik ekranlı MF Product bileklik serileri konfor standartlarını artırıyor. Telefon bildirimleri için telefona bakma zahmetinden sizi kurtaran bileklikler ve akıllı saatler başlı başına asistan görev görüyor.

Suya dayanıklı MF Product akıllı saatler ve bileklikler spor yaparken ya da yağmurlu havalarda açık alanda dolaşırken rahat hissetmenizi sağlıyor. Ürünlerin suya dayanım seviyelerinin modelden modele değişebildiğini bu noktada belirtmek gerek. Örneğin IP67 sertifikalı akıllı saatler 20 dakika süresince 1 metre derinliğe kadar su dayanıklılık gösteriyor. Renkli ekranlı saatler daha kolay ve keyifli bir kullanım vadediyor. Antrenman moduna sahip ürünlerin ara yüzlerinde farklı antrenman modları yer alıyor, kullanıcı bunlar arasından dilediğini seçebiliyor. Uyku takibi yapan akıllı saatler uykuda olduğunuz süreç hakkında sizlere bilgi veriyor. Böylece kaç saat derin uykuda olduğunuzu ya da ne kadar süreyi hafif uykuda geçirdiğinizi takip etmeniz mümkün oluyor. Sosyal medya bildirim özelliği ise akıllı telefonunuza gelen bildirimleri saat ve bileklik üzerinden görüntülemenizi sağlıyor.

Marka, akıllı telefonlarınızı daha etkili kullanmanızı sağlayan ürünler de geliştiriyor. Şarj kabloları, powerbank çeşitleri, şarj cihazları, telefon kılıfları, araç aksesuarları ve ekran koruyucu ürünleri ile akıllı cihazlarınızın verimliliğini artırıyor. Markanın Micro USB kablo, Type-C kablo, üçü bir arada kablo serileri, araç ve duvar şarj ekipmanları, farklı koruma niteliklerine sahip kılıf tasarımları bulunuyor. Marka ve model çeşitliliği içeren koruma kılıflarının su geçirmez, toza dayanıklı, tam köşe korumalı olanları ile telefonlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Elektronik eşyalarınızın yanı sıra kişisel bakımınıza da önem verenlerdenseniz masaj aleti ve cilt bakım ürünlerini incelemek isteyebilirsiniz. MF Product yüz temizleme ve masaj aletleri ile yoğun geçen günün negatif etkilerini üzerinizden atabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun, suya dayanıklı farklı hız ayarı opsiyonlu, masaj özellikli, titreşimli, şarj edilebilir ürünler etkili yüz temizliği sunuyor. Ergonomik tasarımlı kişisel bakım ürünleri çantada rahatlıkla taşınabiliyor.

Tüm bu teknolojik ürünler arasından gereksinimlerinize uygun olanları belirleyip satın alabilir, stilistik tasarımlar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. MF Product kampanya, fırsat ve indirim seçenekleri ile satın alım süreçlerinizi daha avantajlı ve keyifli kılıyor. Satış politikasını belirlerken tüketici bütçesini gözeten marka kullanışlı, şık ve fonksiyonel teknolojik ürünler geliştiriyor, ürün gamını artırarak çok yönlü talepleri karşılamayı amaçlıyor. MF Product yorum değerlendirmeleri ürünlerin fiyat performans anlamında beklentileri iyi derecede karşıladığını ortaya koyuyor. Monofiyat markasına ait olan MF Product ürünleri Trendyol farkı ile sizlere ulaşıyor. Geniş ürün gamı ile yaşamın her alanında sizlerin yanında olan Trendyol aracılığı ile markanın en yeni tasarımlarına ulaşabilir, bütçe ve nitelik beklentilerinizi karşılayacak ürünleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Dilediğiniz ürünlere hızlı ve güvenli biçimde hemen sahip olma avantajını kaçırmayın!