placeholder
"

Meşe Fıçı

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaliteli Meşe Fıçı Çeşitleri Trendyol’da!

Meşe fıçı çeşitleri kaliteli bambu, cam, ahşap materyalden sizin için özenle imal edilir. Ürünün kullanıma hazır hale gelmesi için içerisine su doldurmanız gerekir. Doğal ve sağlıklı olan fıçı içindeki su sayesinde şişerek sızmayı önler. Sızdırmaz hale geldiğinde içerisindeki suyu boşaltarak ürünü şarap, viski fıçısı olarak veya herhangi bir meşrubat ile doldurabilirsiniz. Masa ve sofra dekorasyonuna katkı sağlar. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan şarap fıçısı, romantik, unutulmaz anlarınızın vazgeçilmez dekoratif parçasıdır. Lezzetli içecekleri kolay bir şekilde sunabilirsiniz. Doğal, el yapımı olan ürün hiçbir kimyasal madde içermez. İşlevsel özelliklerle donatılan tahta fıçı ergonomik boyutlara sahiptir. Kaliteli, pratik kullanıma sahip olan fıçıyı siz de tercih edebilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımıyla Meşe Fıçı Tasarımları

Göz Alıcı Tasarımıyla Meşe Fıçı Tasarımları

Meşe fıçı 100 lt, 200 lt iç haznesiyle son derece geniştir. Sık aralıklarla, el ile dokunan fıçı sıvıyı sızdırmayan yapısıyla oldukça kullanışlıdır. Musluklu meşe fıçı viskiyi rahatlıkla aktarmanızı sağlar. Maksimum verim alabileceğiniz ürün hafif tasarımı sayesinde pratik bir şekilde taşımanızı sağlar. Göz alıcı tasarımıyla mutfak ve ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçasıdır. Yatay ve dikey kullanıma olanak tanıması sayesinde yer kaplamaz. Doğal bambu, ahşap veya cam malzemesiyle son derece sağlıklı bir yapıya sahiptir. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Meşe ağacından fıçı dayanıklı olmasıyla tüm beklentilerinize karşılık verir. Ayaklı çeşidi mevcut olan ürün maksimum sağlam yapısı ve pratikliği sayesinde müşteri beğenisini ve ilgisini kazanır. Çok amaçlı kullanımı, doğal görünümü sayesinde her mekana ve dekorasyona kolay bir şekilde uyumu yakalar. Kullanışlı, ergonomik ebatlardaki ürün modern bir görünüm sağlar. Meşe ağacı fıçı sağlıklı ve dayanıklı olmasıyla uzun yıllar kullanıma uygundur. Dolayısıyla siz de son derece kaliteli olan bu fıçıyı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla Meşe Fıçı Modelleri

Kullanışlı Yapısıyla Meşe Fıçı Modelleri

Musluklu meşe fıçı içerisinde bulunan sıvının kolay bir şekilde akmasını sağlar. İster dikey ister yatay olarak kullanabileceğiniz ürün mutfak, iş yeri dekorasyonu ile maksimum uyumu yakalar. Uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz Fransız meşe fıçı ilk alındığı halinde kalır, şıklığını ve parlaklığını kaybetmez. Musluklu olması sayesinde içindeki sıvıyı rahat bir şekilde aktarabilirsiniz. Tek bir parça ile ev dekorasyonuna kendi yorumunuzu katabilirsiniz. Ürünün yapımında birinci sınıf materyal kullanılır. Göz alıcı tasarıma sahip olan model ile sade bir görünüm elde edebilirsiniz. İş yerinde, evde ve birçok mekanda kullanılabilir özelliği sayesinde çok amaçlı kullanıma sahiptir. Tek parçalı meşe bira fıçısı aldığınız anda kullanıma hazır bir haldedir. Yarım fıçı tasarımına sahip olan ürün çeşidini evcil hayvanınız için barınma alanı olarak kullanabilirsiniz. Musluklu, üretiminde tamamen organik malzeme kullanılan bu seçeneği Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Meşe Fıçı Fiyatları

Bütçe Dostu Meşe Fıçı Fiyatları

Meşe fıçı fiyatı ürünün imal edildiği materyalin kalitesi, kullanışlı oluşu, sağlam olması ve diğer tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Farklı gelir gruplarına hitap eden bütçe dostu fiyata sahiptir. El yapımı, doğal materyalden imal edilen ürün oldukça sağlıklı bir yapıya sahiptir. Meşe fıçı 1 lt, 5 lt, 10 lt, 20 lt olan geniş iç haznesiyle oldukça kullanışlıdır. Hafif dizaynı sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. Dekor olarak da kullanabileceğiniz bu tasarım harikası ürün dikkatleri üzerine çeker. Bej, kahve tonlarındaki ergonomik fıçı son derece şıktır. Küçük meşe fıçı oldukça sevimli bir görünüm elde etme imkanı sunar. Tek parça olan bu ürün ile ev dekorasyonuna olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Ergonomik, pratik kullanımlı, tek parça olan meşe fıçıya Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlarla online olarak ulaşabilirsiniz.