placeholder
"

Mintax

" araması için 278 sonuç listeleniyor
Mintax Toz Bulaşık Deterjanı 750 gr
MintaxToz Bulaşık Deterjanı 750 gr
(30)
Toz Bulaşık Deterjanı 750 gr
23,90 TL
Sepete Git
Mintax Ovma Topu 4'lü 10 Adet
KARGO BEDAVA
MintaxOvma Topu 4'lü 10 Adet
300 TL
Sepete Git

Temizliğin Güvenilir Yardımcısı Mintax Trendyol’da

Temizlik malzemeleri kullanıldığı yere göre içeriği değişen ürünlerdir. Mobilyalarda hassas yüzeylere uyumlu, tuvalet ve banyo gibi kireç sorunu görülen yerlerde ise kireci sökmeye yardımcı olanlar kullanılır. Mintax, kurulduğu ilk yıllardan itibaren müşterilerin sağlığını düşünen üretimler gerçekleştirir. Çok çeşitli ürün yelpazesiyle temizliğe ihtiyaç duyulan her alanda kalitesini gösterir. Çamaşır suyu beyaz giysilerin temizliğinde ya da yüzeylerin dezenfekte edilmesinde ilk başvurulan temizlik kimyasalıdır. Mintax çamaşır suyu, güçlü formülü ile tercihe göre yoğun kıvamlı ve normal kıvamlı olarak seçenekler sunar. Çeşitli temizlik ürünlerine sahip firma Mintax nedir sorusuna, hijyen ihtiyacı olan her alanda kalitesini belli ederek cevabını verir. Çizilmelere karşı hassas yüzeylerde suya dökülen Mintax ahşap temizleyici, parkelere zarar vermeden yüzeyin temizlenmesine yardım eder. Banyo ve koltuk temizliğinde Mintax arap sabunu kullananlar, ahşap temizleyicileri bittiğinde rahatlıkla arap sabunu ile parkelerini temizleyebilir. Deterjanlar bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ya da tül ve perde temizliği için farklılaşan formüller içerir. Temizliğin vazgeçilmezi olmak isteyen firma, Mintax deterjan fiyatında hesaplı yaklaşımlar sergiler. Bulaşık makinesi hep dolu olanlar kampanya dönemlerinde Mintax toz deterjanı, ekonomik set halinde alabilir. Bazı bölgelerde sular kireçli olduğu için tek başına deterjan yetmez. Mintax bulaşık tableti kullananlar, bulaşıklarında su lekesine çözüm olarak Trendyol üzerinden parlatıcı gibi yardımcı ürünlere sahip olabilir.

Mintax ile Parlayan Bulaşıklar Mis Kokan Çamaşırlar

Mintax ile Parlayan Bulaşıklar Mis Kokan Çamaşırlar

Evlerde temiz bulaşık ve temiz çamaşıra her zaman ihtiyaç vardır. Güzel yıkanmış bulaşıklar için Mintax bulaşık deterjanı her eve lazım ürünlerdendir. Deterjan miktarını ayarlarken zorlananlar için Mintax tabletler pratik bir çözüm olur. Bir süre sonra yıkanan bulaşıkların artıkları, yağları ya da kullanılan suyun kireci makinede birikir. Bu birikintilerin giderilmesi, yıkama performansı için önemlidir. Kireç birikintisi temizlenmediğinde pek çok parça tamir olmayacak şekilde hasar görür. Mintax bulaşık makinesi temizleyici, içerdiği özel formül ile makinedeki artıkları temizler ve ilk günkü yıkama performansına dönmesini sağlar. Lekenen çamaşırlarda, ilk yıkamada lekenin çıkması müşteriler için önemli detaydır. Tek yıkamada çamaşırları temizleyen deterjanlar bu yüzden sık tercih edilir. Renkli çamaşırlar için üretilen Mintax 10 kg çamaşır deterjanı, markanın leke çıkarma kalitesi yüksek ürünlerindendir. Çok çamaşır yıkamayanlar, aynı ürünün daha düşük kg içeren çeşitlerini inceleyebilir. Çamaşır makinelerinin içerisinde yıkamanın her aşamasında bol miktarda su bulunur. Makine içerisinde bulunan su bir süre sonra kireçlenmeye neden olur. Kireçlenen parçalar, makinenin ömrünü kısaltır ve temizleme verimini düşürür. Makinesinin zarar görmesini istemeyen müşterilerin belirli aralıklarla biriken kireci temizlemeleri gerekir. Mintax kireç önleyici, toz ve sıvı seçeneği sunan etkili formülü sayesinde çamaşır makinelerinde kireç sorununu ortadan kaldırır. Trendyol’da Mintax kireç önleyici kullananlar tarafından yapılan yorumlar, ürünü inceleyenlerin markanın kalitesini fark etmesine yardımcı olur. Markanın hedefinde, Mintax ürünlerini kullananlardan olumlu geri dönüşler almak öncelikli sırada yer alır. Olumlu geri dönüşler için de insan sağlığına önem veren, etkili çözümler sunan formüller sürekli geliştirilir. Sağlığa zararlı olmayan ürün içeriği, yüzey temizleyicileri için oldukça önemlidir. Evinde küçük çocuğu ya da hayvanı olan müşteriler, yer temizliğinden sonra zemindeki kimyasal ile ilgili endişe duymak istemezler. Mintax ahşap temizleyici kullananlar için endişe duymadan temizlik yapmak oldukça kolaydır. Doğru deterjanı, çamaşır suyunu bulmakta zorlananlar, markanın Trendyol’da müşterileriyle buluşturduğu kaliteli temizlik malzemelerine kolaylıkla sahip olabilir. Daha önceki deneyimleri içeren yorumları okuyup, akıllarındaki soru işaretlerini giderebilirler.

Evinde Hijyen Kokusu Arayanlara Mintax Ürünleri

Evinde Hijyen Kokusu Arayanlara Mintax Ürünleri

Temizlik için su ile birlikte kullanılan kimyasallar, görevleri bittikten sonra döküldüğü yerden yeraltı sularına karışır. Yeraltına karışan farklı içerikteki bu malzemelerin, canlı hayatı ve su kaynakları için tehlikeli olduğu düşünülür. Bulaşık makinelerinde kullanılan Mintax bulaşık tableti, doğayı düşünen fosfat içermeyen formüle sahiptir. Fosfatsız formülü, çevre açısından avantajlı bir ürün olarak tercih edilmesini sağlar. Mintax tablet kullananlar, etkili temizlik sağlayan ve çevre dostu bir marka tercih ettikleri için kendilerini şanslı hisseder. Bir ürün bazen üretim amacından farklı alanlarda da müşterilerin yardımına koşar. Trendyol’un ürün yorumlarını okuyanlar Mintax parlatıcı yorumlarını incelediğinde, parlatıcının bulaşıkları parlatma etkisinin yanında halı temizliğinde de etkili olduğunu keşfeder. Lezzetli yemeklerin yapıldığı, birbirinden farklı tariflerin denendiği mutfaklar evin en sık kullanılan bölümüdür. Yemekleri pişirmek ya da ısıtmak için kullanılan fırın ve ocaklar da mutfakların vazgeçilmez elemanlarıdır. Çok dikkat edilse bile çoğu zaman ocak ve fırınlarda, pişen yemekten sonra yağ artıkları kalır. Yağ, yapısı gereği zor temizlenir. Sıcak su, yağı çözmede yardımcı olsada çoğu zaman tam temizlik için yeterli olmaz. Mintax yağ çözücü, içerdiği formül sayesinde ekstra zor kirlerde bile kolay temizlik imkanı sunar. Az bulaşık olduğunda elde yıkamayı tercih edenler, Mintax jel deterjanın bulaşıklarda kullanılan yağ çözücü özellik içeren modelini kullanabilir. Banyolar, amaçları gereği suyun eksik olmadığı bölümlerdendir. Sıcak havalarda duş almanın sıklaşması ile banyo zeminlerinde ve duşakabinlerde kireç lekeleri artar. Mintax banyo temizleyiciler ile banyolardaki kireç sorun olmaktan çıkar. Mintax krem deterjan ile ovalanan zeminler parlar. Trendyol ayrıcalığıyla Mintax deterjan yorumlarını veya markanın diğer ürün yorumlarını inceleyebilir, size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Mintax Çeşitleri

Avantajlı Fiyatlara Sahip Mintax Çeşitleri

Çeşitli ürün içeriğine sahip olan Mintax, en zorlu lekelerde bile etkili sonuç veren hesaplı temizlik malzemeleri sunar. Trendyol, kampanya ve indirimleri, daha iyi etki gösteren uygun fiyatlı hijyen setlerine ulaşma imkanı verir. Mintax fiyat açısından da ürün çeşitliliği kadar çok seçenek sunar. Aynı üründe değişen kg miktarları da fiyatlarda değişikliğe neden olur. Mintax çamaşır suyu 4 kg fiyatı ile diğer kg miktarları için belirlenen fiyatlar farklılık gösterir. Marka, jel yapısındaki ürünleri ile bulaşık makinesinde, banyo ve çeşitli yüzeylerde etkili bir temizlik deneyimi yaşatır. Banyo ve yüzey temizliğinde tercih edilen Mintax jelin bahar esintisi içeren kokusu, keskin çamaşır suyu kokusunu bastırır. Yüzey temizliğinde kalitesini gösteren Mintax yüzey temizleyicinin arap sabunu, lavanta kokulu, sirkeli gibi farklı çeşitlerini Trendyol üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Kolaylık sağlayan filtreleme özelliği ile Mintax arap sabunu fiyatını, lavanta ve sirkeli yüzey temizleyicilerle karşılaştırabilirsiniz. Mutfak ve banyo lavabolarının borularında biriken bazı parçalar, tıkanmaya yol açar. Tıkandığı için kullanım dışı kalan lavabolar, Mintax lavabo açıcının etkili içeriği sayesinde kısa sürede tekrar kullanıma açılır. Yemek yaparken kullanılan mutfak tezgahı, ocak gibi bölümlerin yağını temizlemek zaman alıcı olur. Markanın yağ çözücüsü, etkili formülü ile temizlikte zaman kazandırır. Trendyol ürün yelpazesindeki Mintax yağ çözücü fiyatı, her bütçeye uygun olanaklar sunar. Yıkanmış çamaşırlarda lekelerin kaybolması kadar yumuşak ve hoş kokulu olmasına da önem verilir. Mintax yumuşatıcı, konsantre formülü ile az yumuşatıcı kullanarak çok çamaşır yıkama imkanı verir. Lilyum, lavanta, gül gibi farklı koku seçeneği ile çamaşırlarda çiçek bahçesi esintisini yaşatır. Trendyol avantajı ile siz de güzel kokan çamaşırlara sahip olabilirsiniz.