Marka
Özellik
Fiyat
Kalınlık
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Molped

" araması için 426 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınıza Yanıt Veren Tüm Molped Çeşitleri Trendyol’da!

Özel günlerde rahat etmek kadınlar için çok önemlidir. Regl dönemlerinde seçilen pedler ruh halinizi ve gününüzü etkiler. Molped ile kendinizi rahat ve güvenli hissedebilirsiniz. Dönem boyunca yanınızda olan ve ilk günden son güne kadar size destek olan markanın önceliği konforunuz ve rahatlığınızdır. Molped ilk ve son gün pedi ile günlük olanlardan yararlanarak reglinizin başında ve sonunda konforlu günler geçirebilirsiniz. Cilt dostu olan ve pH dengesi size göre özenle ayarlanan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Normal olanlar günlük pedlere oranla %35 daha büyüktür ve aynı günlük olanlar kadar pamuksu yumuşaklığa sahiptir. Molped ürünleri ile ilk günden itibaren tüm regl döneminizde konforlu olmanızı amaçlar ve size bunu sağlar. Sızdırma yapmaz ve çamaşırınıza geçmez. Rahatça kullanabileceğiniz ve hareketlerinizi kısıtlamayan ürünler size esneklik sağlar. Ayrıca Molped antibakteriyel yapısıyla cildinizde alerjik reaksiyonlara neden olmaz ve sizi korur. Regl döneminde can sıkıcı olaylardan biri de alerjik problemlerdir ve marka bu problemleri yaşamamanız için özel olarak üretim yapar. Her ihtiyaca ve döneme göre özenle tasarlanan modeller bulunur ve türlere göre özellikleri de farklılık gösterir. Molped hijyenik pedler paketi açıldığından itibaren temiz kokusuyla size temizliği çağrıştırırken aynı zamanda pamuksu yüzeyiyle de iyi hissetmenize olanak verir. Günlük pedler dahil tüm ürünlerin uzunlukları farklılık gösterir. Her pedin üç temel uzunluğu vardır; Normal, uzun ve gece. Molped large olan uzun pedlere tekabül eder ve orta uzunluktadır. Ölçüsü 28 santimdir ve bu özel günlerinizi daha konforlu geçirmeniz için özel olarak tasarlanır. Markaya ait değerlendirme ölçüsünde sekiz kalpten beşine karşılık gelir. Uzun geçecek günlerde veya yoğun günlerinizde rahatlıkla kullanabilir uzun süre oturabilir veya çokça hareket edebilirsiniz. Her kadının regl dönemi kendine özgüdür ve farklılık gösterir. Sizin döneminize uygun olanı seçmek için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Trendyol sayesinde markanın bütün modellerine ulaşabilir ihtiyacınız olanları kolayca satın alabilirsiniz.

Molped Farklı Paket Renkleri

Molped Farklı Paket Renkleri

Her ped türü ambalajından içeriğine kadar farklıdır. Marka sizin daha iyi ayırt edebilmeniz ve sınıflandırabilmeniz için ambalajlarında radikal değişiklikler uygular. Her renk bir özelliği temsil eder ve belirgin farklılıkları bulunur. Molped yeşil ambalajını üç farklı şekilde uygular. Açık yeşil olan ambalaj antibakteriyel özelliğiyle öne çıkan pedleri temsil eder. Bakteri tutmayan yapısı ve koku kontrolüyle öne çıkar. Dikkat çekici bir yeşil ile renklendirilmiş ambalaja sahip modeller ekstra hafif özelliğe sahip günlük pedlerdir. Üçüncü yeşil rengi de Molped beyaz ambalajın üstünde görebilirsiniz. Beyaz ambalajlı olanların özelliği ise cilt dostu olmalarıdır. Ekstra hassas ciltler için oldukça uygun bir seçimdir. Boya, paraben, klor ve naylon içermeyen bu çeşitler size tamamen doğal bir dokunuş sağlar. Her ped çeşidinin uzunluk dereceleri bulunur. Bu sayede ihtiyaçlarına göre tür ve uzunluk tercihi yapabilirsiniz. Molped mor paketli olanlar da ağırlığının üç katı sıvı emme özelliği ile öne çıkar. Yoğun koruma ve ekstra kuruluk sağlar. Sizi rahatsız edebilecek ıslaklık hissini ortadan kaldırır. Sızıntılara karşı bariyer koruması sayesinde gece kullanıma uygundur. Üç boyutlu bariyer teknoloji sayesinde sıvı içeriye hapsolur ve ne kadar hareket ederseniz edin sızıntı yapmaz. Yoğun günlerde ve geceleri kullanımı tavsiye edilir. Özellikle koyu mor renge sahip paketlerde üç tip ped bulunur; yoğun, çok yoğun ve süper yoğun. Yoğun bariyerli olanlar 28 cm uzunluğundadır ve sıvı tutma değerlendirmesi sekiz kalpte beştir. Çok yoğun pedler 32 cm uzunluğundadır ve sekiz kalpte yedi puan alır. Süper yoğun bariyerli olanlar ise 35 cm ve sekizde sekiz olarak değerlendirilir. Bu uzunlukta olanlar süper gece olarak da geçer ve markaya ait maksimum korumayı bu ürünler sağlar. Diğer bir ambalaj da Molped pembe paketlerdir. Bu pedlerin özelliği maksimum kapasiteye sahip olmalarına karşın minimum incelik sağlamalarıdır. Ultra pamuksu üst yüzey ile üretilmeleri ve sızdırmaya karşı dirençli ve kaymayan yapıya sahip olmaları da onları diğer pedlerden ayırır. Nefes alan ve ince bir yapıda olmaları ekstra rahatlık sağlar. Kalın pedler zamanla rahatsız eder ve yürürken fazla sürtünmeye neden olur. Maksimum konfor için hem çok tutucu hem de çok ince pedler seçilmelidir. Molped cilt dostu yapısıyla konforunuzu korumak için çalışır. Antialerjik yapısıyla cildinizi korurken incelik ve uzunluk seçenekleriyle de esneklik sağlar. Kendinize göre en uygununu bulmak için markaya ait çeşitleri deneyebilirsiniz. Dallara ayrılan kategorilerde arama yapabilir ve müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak benzer regl dönemi geçiren müşterilerden fikir alabilirsiniz. Trendyol ile regl döneminizde rahat etmek için ürünleri inceleyebilir, detaylı bilgi almak için açıklamalara göz atabilirsiniz.

Kullanım alanları ve vakitleri ped seçimini etkiler. Gün içinde rahat edebilmek için nefes alan ve ince bir yapıya sahip pedleri tercih edebilirken geceleri koruyuculuğu daha yüksek olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Molped günlük ped regl döneminizin dışında da size destek olur ve hijyenik bir ortam sağlar. Sık sık değiştireceğiniz ve günlük kullanıma uygun bu ürünler kurtarıcınız olur. Molped ince yapıya sahip ürünleriyle sizi korur ve rahatsızlık vermez. Kalın yapıya sahip pedler sizi hareket ederken rahatsız eder ve otururken de konforlu bir süreç geçirmenizi önler. Marka sayesinde hem koruyucu hem de ince olanları tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin ilki olma özelliğine sahip Molped bariyerli pedler maximum koruma sunar. Koru mor ambalajıyla dikkat çekicidir. Bariyerler sayesinde sıvı hapsolur ve sızıntı olmaz. Spor yaparken veya yüksek tempolu işlerinizde kullanabileceğiniz bu ürünler rahat etmenizi sağlar. Molped gece sayesinde bütün gece sızıntıdan korkmadan rahatça uyuyabilirsiniz. Kokuya yer vermeyen ve tahriş etmeyen yapısıyla gece boyu kullanıma uygundur. Kadınların en büyük korkularından biri de gece hareketinden kaynaklı oluşabilecek sızıntılardır. Molped Supernight ile süper ekonomik paketler halinde gece dönemini atlatabilirsiniz. Yoğun günlerde tercih edebileceğiniz bu ekstra korumalı pedler gecelerinizin kurtarıcısı olur. Çekinilen ve istenmeyen durumlardan biri de gece boyunca aynı ped ile yatma durumudur. Markanın bakteri oluşumunu engelleyen son derece hijyenik pedleri ile rahatça uykuya dalabilirsiniz. Sabit yatmanızı gerektirmeyen bariyerler sayesinde tüm gece boyunca korumalı bir uyku çekersiniz. Bazı kadınlar daha yoğun regl dönemi geçirdikleri için gece pedlerini gündüz de tercih edebilirler. Böyle durumlar için de Supernight paketleri alabileceğiniz en yüksek korumalı pedlerden biridir ve uzunluk seçenekleri sayesinde farklı varyasyonlarda kullanılabilir. Döngünüz kadar pediniz de size özel olmalıdır ve kişisel tercihlerinize göre şekillendirebileceğiniz seçeneklerinizin olması her zaman avantajınızdır. İster gece ürünlerini gündüz de kullanın ister antibakteriyel ürünlere yoğunlaşarak tercihlerinizi yapın önemli olan sizin konforunuz ve güvenliğinizdir. Trendyol sayesinde size en uygun ürünü keşfedebilirsiniz.

Size Göre Molped Çeşitleri

Size Göre Molped Çeşitleri

Ürün çeşitliliği her alanda avantajınıza olan bir durumdur. Özellikle kadın hijyen ürünlerinde çeşitlilik oldukça aranılan bir özelliktir. Molped Pure and Soft beyaz ve yeşil ambalaja sahip olan pedlerdir. Cilt dostu olan bu ürünler pamuk hissiyatı verir. Bazı ürünler otururken veya çok yüründüğü zaman sürtünmeden dolayı cildinizi tahriş eder veya rahatsız bir his verir. Bu ürün ise o durumu ortadan tamamen kaldırır. Her sınıfta olduğu gibi bunda da üç ayrı boy seçeneği mevcuttur. Molped pamuklu yapısıyla cildinize hak ettiği özeni gösterir ve sizin de olabildiğince rahat olmanızı sağlar. Önemli olan sizi ve cildinizi koruyacak ürünler tasarlanmasıdır. Molped Maxi Thick olan modelini mor pakette sunar ve üç boyutuyla seçilebilir. Maksimum kalınlığıyla en üst seviye tutuculuk sağlar. Molped uzun, normal ve gece seçenekleriyle ihtiyacınız olan korumayı kademeli olarak sağlar. Molped normal regl başlangıcında veya hafif geçen dönemlerde kullanılmak üzere tasarlanır. En uygun kullanım size özgü olan regl döneminize göre şekillenir ve bunu sadece siz belirleyebilirsiniz. Molped çeşitleri sizin için özenle ve titizlikle tasarlanır. Yıllar süren araştırmalar ve sizden gelen geri dönüşlerle ürün yelpazesini geliştiren marka, herkese uygun bir model yapmak için durmadan çalışmaya devam eder. Kolayca ayırt edebilmeniz için keskin farklar ve renk ayrımları ile birbirinden ayrılır. Her ürün sızıntıya karşı dirençlidir ve uzun süre kullanıldığında dahi kapasitesi el verdiğince koruma sağlar. Bariyer teknolojisi, günümüz teknolojisinin hijyen ürünlerine adapte oluşunun en güzel örneğidir. Trendyol ile son teknoloji hijyen ürünlerini keşfedebilir, konforunuzu arttırabilir ve regl döneminizi daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Her bütçeye uygun olan markanın ürünlerinden ihtiyacınız olanı Trendyol sayesinde kolayca alabilirsiniz.

Aydan aya ihtiyacınız olan ped miktarı değişebilir ve evde stok yapmak isteyebilirsiniz. Marka sayesinde çeşitli miktarlarda paketlenen ürünler ihtiyacınıza göre tercih yapabilmeniz için size sunulur. Daha az miktarlara ihtiyaç duyduğunuz zaman alabileceğiniz Molped 10 lu, 16 lı, 20 li paketler olabilecek en ekonomik fiyatlarla sunulur. Evde stok yapmak istemeyen ve aydan aya yeni paketler almak isteyen müşteriler için oldukça uygun bir seçimdir. Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve seyahatlerinizde yanınıza aldığınızda yer tutmayacak paketler sayesinde bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Diğer yandan Molped 26 lı, 28 li, 32 li, 34 lü, 40 li, 50 li paketler ise hem diğer paketlere göre en ekonomik seçenek olur hem de hazırlıksız yakalanmanızı önler. Dilediğiniz zaman satın alabileceğiniz bu paketler sizin için hazırlanır ve her zaman yanınızda olabilmeyi amaçlar. Molped süper ekonomik paketleriyle avantajlı ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İçeriğindeki ped miktarı başına düşen fiyatın en düşük olduğu ürünleri Trendyol sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Kendinize göre kişiselleştireceğiniz tercihlerinizi bir üründen maksimum verimi alacak şekilde de oluşturabilirsiniz. Çok sık değiştirmek istemediğinizde ve kendinizi güvende hissetmeye ihtiyaç duyduğunuzda Molped kalın pedleri tercih edebilirsiniz. Böylece tek bir üründen maksimum verimi alabilir ve tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan noktalarda Trendyol’u ziyaret edip Molped kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak kendi döneminize benzettiğiniz tecrübeleri değerlendirebilir ve tercihinizi şekillendirebilirsiniz. Özellikle kullandığı markadan memnun olmayan ve yeni bir ped arayışı içinde olan müşteriler için bu yorumlar altın değerindedir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlere Trendyol sayesinde kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu sayede Trendyol ile memnun kalacağınız bu ürünleri sipariş verebilir ve indirimleri ürünleri tercih ederek aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Molped ile Yetişkin ve Çocuk Bezleri

Molped ile Yetişkin ve Çocuk Bezleri

Bazı zorlu dönemlerden geçerken farklı ihtiyaçlar doğabilir. Yataktan kalkacak durumunuz olmadığında veya bir rahatsızlığınız olduğunda regl pedlerinden daha koruyucu pedlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Molped külot ped rahat koruma sağlar ve sizi rahatlatır. Emici bir külot olan bu ürünler koku ve sızıntılara karşı son derece dayanıklıdır ve sizi korur. Tam koruma sistemi sayesinde ister gündüz ister gece kullanın, sizi koruma garantisi verir. Rahatsız olunacak faktörlerden en başta gelenlerden biri koku problemidir. Dışarıda kullanıldığı vakit sizi güvensiz hissettirmemek için koku geçirmeyen yapısı özel olarak tasarlanır. Molped mesane pedi, külot pedlere nazaran daha ince bir yapıya sahiptir. İdrar kaçırma problemi olan kişileri korumak ve iyi hissettirmek için üretilir. Daha ince ve daha emici yapısıyla regl pedlerinden ayrılır. Rahatla ve güvenle bu ince ürünleri tercih edebilirsiniz. Molped hasta bezi genel olarak yataktan kalkamayan hastalar için kullanılır. Diğer ürünler gibi koku ve sıvı sızdırmaz, sizi korur. Yatağa veya kıyafetinize geçebilecek herhangi bir sıvı geçişine izin vermez. Yaşı ileri insanlar ve idrar kaçırma problemi olanlar dışında Molped bebek bezi ile minikleri de korur. Koku ve sıvı sızdırmayan sistemi bu bezlere de işlenir. Antibakteriyel yapısıyla pişik oluşumunu önler ve bebeğinizin tenine iyi bakar. Pamuksu hissiyatıyla sürtünme esnasında yara yapmaz ve bebeklerinizin güvenle oyun oynamasını sağlar. Özellikle geceleri uyku durumundayken bezi değiştirilmeyen bebekler sabahları ıslak uyanabilirler. Molped ile bu ihtimal ortadan kalkar ve gece boyu tam koruma ile bebeklerinizin güzel bir güne uyanmalarını sağlar. Molped yorumlarından yola çıkarak ihtiyacınız olan yaş grubuna ve işleve göre ürünü seçebilirsiniz. Dayanıklılığı ve güveni tartışılmaz olan bu ürünler sizin için tasarlanır. Trendyol ile her ihtiyacınıza göre ürünü bulabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Molped Türkiye piyasasında her kadına ulaşmayı hedefleyen markalardan biridir. Yıllardır aynı kalitede üretimler yapan markanın her kadının ihtiyacını karşılayacak ürünleri vardır. Bu sayede birbirinden farklı tasarımlara sahip olan pedler arasından ihtiyacınıza uygun olanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ürünü üretmeye çalışan ve tasarımlarına bu doğrultuda yön veren marka her kadının yanında olmayı hedefler. Molped ultra koruyuculuğu ve minimum fiyatlandırmasıyla Trendyol’da karşınıza çıkar. Gereken tüm önemi ve özeni size gösterir, fiyatlarını da olabildiğince aşağıda tutar. İşini para kazanmak için değil de sizi daha iyi hissettirmek için yapan bir firmadır. Molped Soft Care ile size gösterilen özeni iliklerinize kadar hissedersiniz. İpeksi yumuşaklığı ve koyu mor ambalajıyla sizi bekleyen bu pedler döneminizi en rahat şekilde geçirmenizi sağlar. Gün boyu yumuşaklığını hissedeceğiniz ve rahatlıkla hareket edip oturup kalkacağınız ürünlerdir. Özel tasarlanan emici bölgesi sayesinde sızıntı yapmaz ve size maksimum kuruluk sağlar. Regl dönemi ağrılar ve kramplar dışında ıslaklık hissiyatı ile de oldukça sıkıntılı olabilir. Molped sizi rahat ettirmek için emici bölge konusunda yıllardır süren geliştirmeler yapar. Molped light ile rahatsızlık hissiyatı veren kalın ürünlerden kurtulursunuz. İncecik yapısı ve minimum hissiyat ile kullanacağınız ürünler vazgeçilmez tercihiniz olur. Sizi birçok yönden koruyan Molped fiyatlandırma politikasıyla da size güven verir. Fiyat performans açısından maksimum verimi alacağınız bu ürünler koku ve sıvı sızdırmaz. Böylece ihtiyacınıza göre seçtiğiniz kalınlıkta ve uzunlukta ürünlerle döneminizin her aşamasını rahatlıkla geçirebilirsiniz. Regl doğal bir süreçtir ve bu süreci ağır geçirmek zorunda değilsiniz. Kendinizi ve vücudunuzu şımartarak bu sağlıklı döngüyü kutlayabilirsiniz. Hak ettiğiniz değeri ve özeni yaşamaya başlayabilirsiniz. Trendyol ise kendinizi iyi hissettirmeye başlayabilir, rahat bir dönem geçirmeye başlayabilir ve yüzde yüz hijyenin tadını çıkarabilirsiniz.